Skocz do zawartości

Diablo (seria)


Gość kabura

Polecane posty

Cena super szatańskiej gry, Diabolo numer CZY, a właściwie jej kolekcjonerskiego wydania, jest jak dla mnie stanowczo za wysoka... Chociaż jak tak patrzę na jej zawartość, to kusi, żeby dać te półtorej stówy więcej i cieszyć się fajnymi gadżetami ;] Ale skończy się pewnie jak zwykle, czyli, że poczekam jakieś pół roku aż gra stanieje i dopiero ją nabędę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak może się wyczerpać bateria w tokenie? Przecież to nie jest np. telefon w którym wyczerpuje się bateria. To nie jest urządzenie, tylko wirtualne "coś" prawda?

No właśnie, do czego ten token w ogóle służy? Co to jest? Ja wiem że nie mam tego ustawionego na koncie battlenet. Muszę to zrobić? Co on daje?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Łatwiej jest zwyczajnie odpowiedzieć.

Jeśli chcesz mieć normalny token to musisz go kupić. Możesz to zrobić na stronie Blizzarda i wtedy ci go wyślą albo kupić w większości sklepów z grami itp. gdziekolwiek w Polsce. Na sklepowych półkach widziałem je po 30-40 złotych.

Bateria powinna wystarczyć na kilka dobrych lat więc nie jest to jakaś straszna inwestycja.

Zawsze też można pobrać wirtualną wersje tokenu na swój telefon komórkowy. Na koncie Battle.net można poszukać listy obsługującej go telefonów. No i ten sposób jest darmowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dla mnie to 4 bo musze czekać we wtorek na pana kuriera. Szaleju dostaję bo pograłbym w coś, ale nie opłaca mi się zaczynać poważniejszej gry skoro i tak Diablo 3 blisko a ja nie lubię zostawiać rozgrzebanych gier. Za to w poniedziałek jadę jadę na premierę w złotych tarasach woohoo!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PANOWIE !!!! WAŻNE INFO.... BLIZZARD LECI W KULKI!

Dzisiaj w moje łapy wpadło pudełko reklamujące Diablo 3... Zobaczcie szczegóły na załączonym przeze mnie skanie:

diablo.jpg

Co wy na to!?

Ja poważnie zastanawiam się teraz czy warto kupować Diablo, skoro Blizzard ot tak sobie wrzuca drobnym drukiem takie info i liczy, że nikt nie przeczyta tej rubryki!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest po prostu taki prawniczy język, tak mi się wydaje. Wziąłem z ciekawości do ręki pudełko z kodem pre-purchase Guild Wars 2 i tam też jest napisane coś podobnego, choć gra ma nie mieć abonamentu.

Bez paniki :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez spiny, takie info miałem również na pudełku SC II, druga sprawa jeśli blizz robi grę z abonamentem to obwieszcza to na długo przed wydaniem-przykład WoW, Jedyne za co zapłacisz w Diablo 3 to:

1. Zakup gry

2. Prowizje i zakupy w RMAH (opcjonalnie)

3. Dodatki które nie są (dzięki bogom) DLC ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA NA MEGA SPOILERY!!

http://www.diablofans.com/news/1202-achiev...onster-affixes/

Jak nie chcesz sobie psuć zabawy to nie zaglądaj! Na tej stronce można obczaić już wszystkie acziki, statystyki bossów, legendarne i setowe przedmioty i inne!

Edytowano przez Dariusxq
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy potraficie czytać ze zrozumieniem?, te dodatkowe opłaty i abonament chodzi o dostęp do internetu. Jako, że gra potrzebuje ciągłego dostępu do internetu, dlatego Blizz umieścił dodatkową informację i proszę nie panikować :). Gra jest i będzie darmowa tak jak i Starcraft II, a mi zostały 4 dni do Premiery bo kurier przyjedzie dopiero we WT pewnie w godzinach 13-14 ehh a już większość będzie grała. Przy okazji zachęcam po Premierze do dodawania mnie do swoich znajomych, w grupie raźniej :). Mój Battle-Tag JEDImatii#2293, będę grał 100% Czarodziejką a potem może zrobię Barbe :)

Edytowano przez JediMati
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W normalnych sklepach to bardzo typowy zabieg. Kupujesz kawałek plastiku za 20zł z gwarancją, że gdy pudełko pojawi się na półkach zapłacisz za nie co najwyżej cenę standardową pomniejszoną o to, co zapłaciłeś za preorder, a czasem dostaje się też do takiego zamówienia jakiś mały gadżecik. Choć nie zawsze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najdłuższy weekend w moim życiu chyba. Na szczęście spędzę go w pracy, więc mam nadzieję, że minie mi on jednak szybko. Najgorszy będzie poniedziałek i ranek we wtorek i czekanie na kuriera.

Ja także zamówiłem na muve.pl, choć Magicke mam to jednak pudełko się przyda.

Podobno Empik niektórym osobom zmienił status zamówienia na wysłane, więc istnieje duża szansa, że otrzymają oni swoje kopie gry już w poniedziałek. Szczęściarze :icon_evil: :icon_evil: .

Szkoda, że nie miałem dostępu do bety i w związku z tym nie mam startera D3 na swoim koncie Battle.net. Można by było sobie wtedy już po północy te 7 godzinek wykorzystać zanim wpiszemy własny klucz.

Mój Battletag to: kruzd#2255

Zamierzam grać Mniszką o pięknym imnieniu Shia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno Empik niektórym osobom zmienił status zamówienia na wysłane, więc istnieje duża szansa, że otrzymają oni swoje kopie gry już w poniedziałek. Szczęściarze :icon_evil: :icon_evil: .

No tak. Ja np. mam już info, że jedna z moich kolekcjonerek na pewno dotrze w poniedziałek :wink: Co do filmiku - jakoś nie nakręcił mnie aż tak mocno, ale...są gemy! :P Ciekawe, czy runy też. Poza tym czekam na grę raczej spokojnie. Zwłaszcza, że przez Euro we Wrocławiu teraz konczy mi się semestr i raczej muszę przejmować się tym, by kompletnie go nie zawalić, a nie skupiać się na grze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...