Skocz do zawartości
Gość kabura

Diablo (seria)

Polecane posty

Nie, możesz jeszcze na pamiątkę wziąć sztandar bohaterów, czy jakoś tak się to zwało. Swoją drogą chodzenie na UT po same torchy jest słabo opłacalne, żeby zdobyć coś porządnego, więc w tym przypadku np. Pala T, trzeba mieć niezłe szczęście, mi akurat wypadł bodajże 20/11.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieprawda. To znaczy, nie do konca prawda.

Historia jest troche bardziej skomplikowana - jesli grasz na CBN ladderze, to przy każdym zabiciu Hrabiny/Demonologa/Nihlathaka masz 5% szans na to, że wypadnie z nich klucz (Nienawiści, Zniszczenia, Grozy - z każdej postaci wypada inny rodzaj kluczy).

terroru (Hrabina), nienawisci (demo), zniszczenia ( nihla) ;) ale to niewazne.

Tam czekają na Ciebie Diablo, Baal i Mefisto - w wersjach kilkanaście razy silniejszych niż te z piekła - z ktorymi trzeba walczyć jednocześnie. Bój jest niezwykle cięzki i mozliwy do wygrania tylko dla absolutnie najlepszych graczy z kosmicznym sprzętem. Po pokonaniu tej trójki, wypadnie z nich specjalny talizman - piekielna pochodnia (tylko jeden).

jezeli idziemy w 8 osob to owszem, jest to trudne. Diablo, Baal i Mef sa silniejsi 8x. Jednak jesli idziemy tylko po to by ich zabic* najlepiej isc samemu. Z tym ze musimy miec pod to specjalna postac. Paladyn, ktory specjalizuje sie umiejetnoscia: pchniecie.

Nie trzeba miec specjalnie dobrego ekwipunku by szybko skonczyc z Uberami :)

przykladowy ekwipunek:

Palec goblina (buty), Twarz wilhelma (helm), Aniol stroz (zbroja), Herold Zakarum (tarcza), uchwyt drakuli (rekawice), Swiatlo niebios (berlo).

czesc z tych rzeczy mozemy dostac nawet za darmo... ;D Czemu taki zestawik? Prawie wszystkie z tych przedmiotow maja: "druzgoczace uderzenie x%".

Jesli mamy wszystko tak jak napisalem druzgotka wchodzi prawie caly czas. Jak to dziala? Zawsze zabieramy 25% aktualnego stanu zycia wroga (np. ze 100% spada na 75%, z 50% spada na 37.5%). Do tego uchwyt drakuli daje nam szanse na wyssanie zycia. Z takimi przedmiotami (lub lepszymi) mozna skonczyc Tristram ponizej 1 minuty ;)

*mozna rowniez isc expic. Wtedy kilku graczy bije potwory ktore sie ciagle pojawiaja, a osoba, ktora chce podbic level stoi (chyba ze jest na tyle dobra by bic). Bardzo szybko sie tak expi lecz uzbieranie takiego teamu (za darmo/ tanio) graniczy z cudem.

Zabicie uberow nie konczy gry :)

to co wypada z ostatniego z bossow to pochodnia piekielnego ognia (Torch). Mozemy posiadac tylko jeden taki przedmiot na kazdej postaci. Czyli jesli mamy w ekwipunku torcha, to nawet kiedy zabijemy ubery nici z profitow bo nie podniesiemy kolejnego (torcha). ;D

Edytowano przez m4t3k73
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem

Może powiesz coś więcej o swoim barbie? Ja akurat podziwiam ludzi którzy sami wbijają takie poziomy, już nie mówiąc o barbarzyńcach, ja bym chyba umarł z nudów. Grasz na Ladder czy NLD? I oczywiście czy grasz w ogóle na battlenecie ;f

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mam mocne odczucia, że Diablo to jednak RPG. Bo jeśli do tej kategorii jest zaliczany Stonekeep (interakcja z NPCami jest tam na poziomie serii Diablo, walki odbywają się w RT, do tego dochodzi jeszcze realistyczny ekwipunek o nieskończonej pojemności), to czemu odmawiać tego zaszczytu panu grozy?

A tak przy okazji - wiadomo coś o 1.13? Bo z każdym dniem ten patch obrasta coraz większymi mitami :D. Mnie osobiście zadowoliłoby "jedynie" poprawienie choć części bugów, nie tylko w MP (na pohybel duperom ;)), również tych ogólnych, m. in. natury estetycznej (np. animacje postaci - postać przebiera nogami do przodu, a biegnie w bok xD).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz tutaj wypowiedź Bashioka na zadane mu pytanie przez użytkownika forum b.net

Użytkownik forum: Bashiok, czy jesteś w posiadaniu jakichkolwiek nowych szczegółów na temat nadchodzącej łatki 1.13?

Bashiok: Nie za bardzo. Prace nad łatką zostały na chwile wstrzymane ze względu na czynniki o wyższym priorytecie. Praca wkrótce zostanie wznowiona.

Źródło: http://diablo.phx.pl/

Czyli Albo SC2 albo D3 albo jeszcze coś innego :D

Nie wiem czy słyszeliście ale w SC nie ma byc Multiplayer przez LAN, Wiec zapewne w d3 tez nie będzie. W ten sposób firma chce walczyć z "piractwem". Po części maja racje ale przykładowo jak masz grac na multi jesli chcesz zagrac sobie np z bratem ? Na battle.net nie wejdziesz jednocześnie używając 2 tych samych CD-Key, Albo jak ktoś dostanie bana to już opcje multiplayer ma na wieki zablokowana :|

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram przedmówce, np. mogliby powiedzieć że patch ukaże się tego a tego dnia, a nie jak teraz tzn. powiedzą o wyjściu patcha miesiąc przed jego wprowadzeniem. Bo ja nie wiem czy jeszcze sie opłaca grać, a poza tym dużo mniej osób gra na battle-necie. :ermm:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, Blizzard ma taka politykę i stosuje ja jak widać do mniej ważnych rzeczy - "kiedy będzie gotowe". Z resztą niech pracują i niech ten ostatni (?) patch będzie miłą niespodzianką :happy: Do premiery D3 jeszcze trochę zostało, a i po premierze multi w D2 nie upadnie mam nadzieję. Wbrew pozorom na BNie ludzi jest dość sporo, nie ma problemu ze znalezieniem ekipy do gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ja nie wiem czy jeszcze sie opłaca grać, a poza tym dużo mniej osób gra na battle-necie.

...

Skąd bierzesz te rewelacje? W samego Warcrafta III grała masa osób, kiedy jeszcze zajmowałem się Frozen Thronem. Na pewno grają w Starcrafta, bo nie tak dawno sprawdzałem, a jak byłem ciekaw to aż się zdziwiłem, że i w Warcrafta II ktoś może grać. I gra. Na BattleNecie. Powtórzę się: skąd masz te informacje? "Dużo mniej osób gra na battle-necie" niż gdzie? Na LANie? A wiesz może, ile osób gra na BattleNecie, a ile na LANie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grają, grali i będą grać w każdą gre Blizz! Ja np co jakiś czas wracam do diablo 2, warcraft 3 bez dodatku bo te gry są nieśmiertelne - wyjdzie diablo 3 - trzeba będzie bić świnia (czytaj skarbonkę) i gnać premierke kupić! A do diablo ] [ i tak będę wracał. Jest masa ludzi którzy myślą tak jak ja - dowód: warcraft 3 bez dodatku odpalamy wchodzimy na bnet i nie ważne czy własna gra (ums czy versus) czy potyczki 1 na 1 2 na 2 czy ffa.... zawsze ktoś jest!

Pozdro!

PS: czy dożyję czasów gdy dungeon siege 1 z dodatkiem będzie na płycie CDA? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej: niż KIEDY? ... ;P Kiedys gralo wiecej osob ;P

So what? Jaka różnica, że gra mniej w sytuacji, kiedy za każdym razem przy wejściu do BattleNetu jest coś około trzystu tysięcy graczy? Do gry zawsze się ktoś znajdzie, więc argument bekusa jest z zadka wzięty. Ewentualnie nie ma on po prostu świadomości całej sytuacji i zwyczajnie wypisuje bzdury.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przynajmniej z wypowiedzi Bashioka wynika, że patch zostanie wydany. To i tak plus. Mogliby machnąć ręką i stwierdzić, że i tak robią trójkę więc po co patch do 2? A tak - poczekamy zapewne te kilka tygodni i dostaniemy 1.13... Oby tylko nie okazała się pechowa :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...