Skocz do zawartości
Gość kabura

Diablo (seria)

Polecane posty

Blizzard szykuje podobno Diablo 3 ,a po co?? nie lepiej kontynuuowac serie Warcrafta? fabula w trojce nie jest dokonczona :cry:

Zlituj się, co ty mówisz?! Blizzard będzie prędzej czy później kontynuować swoje serie (Diablo, Warcraft, Starcraft). Pytasz się, z jakiej racji oni będą chcieli kontynuować Diablo (właściwie w ogóle nie wiadomo, czy zrobi, to tylko pogłoski). A moja odpowiedź brzmi: a czemu nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje obecne chary :

-Barb na 86 lvl z całkiem spox itemami

-Ama na 81 która powala furią (ma ją 46 lvl'u !!! [java sk's + good itemy robia swoje:) a dmg powala...na luzie daje rade se nawet z goscmi co maja rezy na blyski, ma sie te kilka 100 psn dmg sc])

-Sorc na pvp czyli fire, nawet spory dmg , na 85 lvl'u.

Aha, i jeszce miałem necro na 82 na summon ale jakoś mi się nie spodobał :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blizzard szykuje podobno Diablo 3 ,a po co?? nie lepiej kontynuuowac serie Warcrafta? fabula w trojce nie jest dokonczona :cry:

Idąc twoim tropem myślowym (???) mówię tak:

Podobno robi Warcrafta IV, a po co? nie lepiej kontynuowac serie Diablo? fabula w dwojce nie jest dokonczona :cry: :[

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto wie, moze Blizz zrobi Diablo MMORPG? Chociaz pewnie bylaby to kopia WoW :-/

Tfu, nie przerażaj mnie! :shock: Ja tam nie wyobrażam sobie World of Diablo, po prostu bym chciał ujrzeć prawdziwy sequel pod nazwą Diablo III. :) Kiedyś Blizzard to zrobi, trzeba poczekać.

A propos Diablo III... Kolega dziś mi powiedział, że jego kolega powiedział mu, iż Diablo III już wyszedł i ma zamiar w najbliższym czasie kupić. Ot, logika... Ten sam kolega ze trzy lata temu powiedział mi (bo i my się ze sobą kolegujemy), że Heroes V już dawno wyszedł. :lol: Pojęcia nie mam, skąd on takie informacje bierze...

A, jeszcze coś. Jak tak patrzę na wasze posty, w których piszecie o swoich postaciach, to muszę powiedzieć jedno: przy was jestem chyba cienki... :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tfu, nie przerażaj mnie! :shock: Ja tam nie wyobrażam sobie World of Diablo, po prostu bym chciał ujrzeć prawdziwy sequel pod nazwą Diablo III. :) Kiedyś Blizzard to zrobi, trzeba poczekać.

A propos Diablo III... Kolega dziś mi powiedział, że jego kolega powiedział mu, iż Diablo III już wyszedł i ma zamiar w najbliższym czasie kupić. Ot, logika... Ten sam kolega ze trzy lata temu powiedział mi (bo i my się ze sobą kolegujemy), że Heroes V już dawno wyszedł. :lol: Pojęcia nie mam, skąd on takie informacje bierze...

Mam kilku podobnych znajomych =). Pamiętam jak zostałem zwyzywanych od "downów" (jak ja lubie te inteligentne beszty), po tym jak wysmiałem gościa gdy mi powiedział że HL 2 już jest w sprzedaży, a był rok pański 2002. Podobnie wmawiano mi że Duke Nukem Forewer był przez chwile w sprzedaży, ale okazał się tak słaby że developer do wycofał (w tym miejcu nie wiedziałem czy się śmiać, czy płakać nad gościem). Wiele takich "przygód" miałem po wyjściu CDA, badź innego czasopisma, kiedy to osobnik przeważnie mylił zapowiedź z recenzją... A tyle się ćwiczy czytanie ze zrozumieniem... =).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś przeczytałem, że "Diablo II to nie jest gra, Diablo II to cud programistów", i chociaż premiera miała miejsce pare ładnych lat temu to wg. mnie gra ta jest najlepszym tytułem na świecie. Oczywiście mam na myśli tryb multiplayer, bo chyba żadna gra na singlu nie może przyciagnąć człowieka na kilka lat. Zapewne wielu userów forum CDA, grało w tą gre online. Może jest na forum ktoś kto swoje pierwsze kroki stawiał na Twierdzy czy Grocie Trolla :) No, ale niestety... jest jeden wielki minus tej gry, mianowicie po pewnym czasie można wpaść w nałóg. Pamiętam jak dwa lata temu, całe wakacje grałem w Diablo, zresztą wszyscy moi koledzy z osiedla byli wtedy zafascynowani tą grą, na dworzu rozmawialiśmy tylko o tym. Kłóciliśmy się kto kogo rozjedzie, jaki bulid jest najlepszy, jaki stuff powinien nosić druid itp. itd. :) Plan dnia wyglądał tak: 5 rano pobudka i do sklepu, Diablo do 14, przerwa na jedzenie i potem do oporu. No ale zaczęła się szkoła, na serwerze zrobili reset i jakoś udało sie z tego uwolnić :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie postacie wyglądają tak:

Lvl 48 Pal Zealot Build(beznadziejnie słaby był więc przerobiłem go na muła, nosi mi spojrzenie meduzy)

Lvl 64 Nec Summoner(Szkielety dawały radę chyba tylko w 1 akcie Hella, znowu zmułowany bo beznadziejny :P)

Lvl 72 Sor Hydra (niezbyt dobrze, czyli wcale, sobie radziła w Hellu; Narazie nie chce mi się nią grać :P )

lvl 59 Pal Hammer(aktywna postać, jedna z moich lepszych prób palem)

Lvl 62 Ama Bowazon(strzała naprowadzana i wymiatanie, byłaby pewnie na 70 gdyby nie to że CD-ROM padł i w naprawie -_-)

Lvl 44 Dru Niedźwiadek ^_^ (oczywiście chodzi o Niedźwiedziołaka, źle włożyłem skille i nie nadawał się już nawet na koszu...)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to nie mam za dużo charów, ale jak już robie char to od początku do końca z itemami :

Ama - 81 lvl (gram obecnie) java, spory dmg (furia na 45 lvl'u hehe java sk's + items robią swoje:) wiem ze da się wyciągnąć jeszcze pare lvl ale dla mnie na razie to max:))

Barb - 86 , nawet spox itemy, daje rade na hellu.

Necro - 83 - Summon, też całkiem spox, jednak szczerze mówiąc strasznie nudno gra się necro na summon:) wole psn lub bones...

No i obecnie zaczełem wczoraj robić sorc na pvp (45 lvl na razie:)) ale odechciało mi się grać w d2:) więc pewnie znowu konto pójdzie wpizdu bo zapomne wejsc przez upływem 3 miechów:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, z tego, co czytałem, patche do Diablo II naprawdę sporo dodają. Na pewno je zainstaluję, jak tylko przejdę grę na poziomie Piekło (a to szybko się nie stanie). 8)

Aha, wszystkim fanom Diablo polecam stronę internetową:

www.diablo.phx.pl

Świetna stronka o tej grze, mówię wam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, z tego, co czytałem, patche do Diablo II naprawdę sporo dodają. Na pewno je zainstaluję, jak tylko przejdę grę na poziomie Piekło (a to szybko się nie stanie). 8)

Oj dają, dają... Uber Tristram rządzi =).

a ja przykozacze ;]

jestem jednym z najlepszych peldinow w PL, wygralem wiele turniejow na PCL (Polish Clan League) :P

atm robie borrpala pod lige EP (euro-pvp)

Cóż mogę powiedzieć, gratuluje!

Mój Pala Hammer osiągnął już dojrzały 86 lvl, dobrze rozwinięty, lecz brakuje itemków! Poza tym właśnie tworze swoją pierwszą czarodziejke MF (na błyskawice), kilka dobrych przedmiotów na początek już mam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz CDProjekt się wziął za tworzenie strony domowej do Diablo i tak mamy adres:

diablo2.gram.pl

Póki co jeszcze nic tam nie ma, ale chyba warto dołączyć jako współredaktor na ów stronę, bo z zapowiedzi CDProjektu czekają nawet nagrody w postaci gier. :)

kolektyw.gram.pl

To tyle jeśli chodzi o reklamę. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie ratujcie jakis rok temu kupiłem sobie grę CUDOWNĄ grę (a raczej arcydzieło) i po 2 miesiacach to się zaczeło...

W całej grze najbardziej wpienia mnie jedna rzecz która mnie powala na kolana kiedy chcę sie dołaczyć do gry na Battle.net mniej wiecej 6-7 gra mi sie wylacza i wyskakuje taki bład

Acces_Violation

Error (c000005)

Czy coś takiego tak mnei to denerwuje że nie moge wytrzymać

Czasem zdarza sie to zaraz na poczatku gry albo nawet w jej czasie ja nic nie rozumiem mam orygiynał ale zgubilem taka karteczke z rejstracja prosze o pomoc

kabu8

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...