Skocz do zawartości
Gość kabura

Diablo (seria)

Polecane posty

No udało się mam Hellfire Ringa :D Chyba z 13 portali otworzyliśmy z kumplami, im padł po jednym organie, mi cztery :D Trochę słaby ten ring ale tragedii nie ma. No to spina na zdobycie ringa poszła, można się wziąć za coś innego teraz :)

http://i47.tinypic.com/315br5z.jpg Screen na dowód :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dark elvis

ten dźwięk to prawdopodobnie cd skilla overpower barbarzyńcy. Jestem o tym przekonany, bo znajomy z którym gram również dał się nabrać na to i twierdził, że padła mu legenda (dźwięk jest trochę podobny). BTW gram właśnie barbarzyńcą.

Nawiązując do tematu. Ubery są raczej proste, zależy to oczywiście od gearu. Zaczynałem ze znajomym grę na nich od mp4 i doszliśmy - stopniowo się dozbrajając - do mp8, ale uznaliśmy, że nie jest to efektywne, bo nawet na mp8 części do ringa potrafiły nie wylecieć trzy razy z rzędu. Gramy obecnie na mp6, drop jest znośny. Wyrobiłem już ze 12 pierścieni, z czego noszę jeden konkretny z dobrym icd (39%) i critem (4,5%).

Ubery to dobre urozmaicenie od żmudnego farmienia, stanowią jako-takie wyzwanie i umożliwiają stworzenie całkiem niezłego ringa - widziałem na fan-site D3 ludzi, którym udało się wylosować pierścień z as, icd i critem o niezłych wartościach, ale to już trzeba mieć niebywałe szczęście.

Przegrałem już z 600 godzin i wcale nie czuję się znudzony, tym bardziej, że gra zwróciła mi się piętnastokrotnie, dzięki wbudowanemu RMAH i allegro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP:

Jak na 600 godzin to moim zdaniem i tak nie za dużo.

A w dwójke może gra jeszcze ktoś przez neta? Bo tak myślę, czy by sobie nie zakupić, kiedyś miałem, ale gdzieś płytka zniknęła. Nawet tej gry nigdy nie przeszedłem :P

Zapoznaj się z zasadami cytowania postów - Bethezer

Edytowano przez Bethezer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do specjalistów: W jaki sposób można 'pobrać' zyskane pieniądze w RMAH? Czy trzeba do tego koniecznie mieć przypięte konto paypal (z obowiązkową kartą kredytową - nie udało mi się przyłączyć konta, na którym nie mam i nie mam zamiaru mieć karty)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są dwie opcje. Albo powiążesz RMAH z PayPal albo kasa wpływa na twoje konto na battle.net. A z tego co się orientuję nie można tego drugiego wykorzystać inaczej niż do kupna gier i tego typu rzeczy na stronie Blizza. Czyli podsumowując - bez PayPal nie będziesz miał z Diablo realnej gotówki do ręki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że ja mam paypal, a battle.net żąda żebym dorejestrował do niego kartę kredytową, w przeciwnym wypadku odmawia przypisania konta. Zapewnienia, że środki z niej pobrane zostaną jedynie jeśli transakcja przekroczy saldo konta paypal mnie tylko wnerwiają jeszcze bardziej. Po pierwsze nie zamierzam osobiście wydać ani grosza w ten sposób, więc żadne doładowanie kartą nie wchodzi w grę, po drugie po coś to saldo służy i ma określoną, zadaną przeze mnie wartość z konkretnego powodu - NIE WYDAĆ WIĘCEJ niż jest na saldzie. Jakbym chciał wydać więcej niż mam na saldzie konta paypal, to bym je doładował. To jest tania sztuczka mająca skłonić mnie do utraty panowania nad wydatkami.

Nie potrzebuję i nigdy nie potrzebowałem karty kredytowej i nie mam zamiaru jej sobie wyrabiać dla jakichś śmiesznych groszy które mogą wpłynąć za sprzedaże aukcji na RMAH. Wnerwia mnie niesamowicie, że WYMAGA się ode mnie posiadania tej karty do przypisania konta paypal, kiedy można bezproblemowo uzywac tego konta i płacić za jego pomocą bez karty (co robiłem już od ponad dwóch lat).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz mieć karty kredytowej. Miałem ten sam problem z przypisaniem konta, zadziałało przypisanie do paypala zwykłej karty debetowej z możliwością płacenia przez internet, a z tego co wiem teraz praktycznie wszystkie banki takie dają. Czyli bez problemu powinieneś móc przypisać zwykłą kartę wykorzystywaną do pobierania kasy z bankomatu. Pobierane jest za to bodajże 6zł opłaty z konta bankowego, która po chwili jest zwracana na twoje konto paypal.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to już są pogłoski. Niektórzy mówią o 100zł, inni o dowolnej kwocie, która w teorii pozwala coś kupić u Blizza (nie sprawdziło się u mnie). Poza tym na forach czytałem wypowiedzi ludzi, którzy nawet mając więcej kasy na koncie nie mogli go przypisać. Jak pisałem, u mnie dopiero karta debetowa zadziałała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem przypiąć kartę debetową zgodnie z poradnikiem przesłanym przez Krexa, ale napotykam nierozwiazywalny (póki co) problem z niemożnością zmienienia limitu transakcji internetowych na karcie (pomimo iż 'maksymalna' dopuszczalna wartość wynosi jakieś 999 999 999,00 zł LOL). Cały mój zapał aby tą sprawę rozwiązac został wyczerpany, ale jeśli znajdę coś godnego sprzedaży za RM to pewnie zadzwonię do banku i spróbuję jeszcze raz. Wszystkim dzięki za wyjaśnienia i pomoc.

PS: Do mojego konta paypal przyłączone (i zweryfikowane) mam konto bankowe, więc dalej niewiadomoocochozzi temu blizzardowi.

@DOWN - próbowałem od 10 do 300 zł i za każdym razem to samo. 'Kwota ogólna nie może być mniejsza od kwot poszczególnych (Transakcje bezgotówkowe).' Problem w tym, że nigdy nie była. Raz na próbę nawet nie zmieniłem NIC i gdy spróbowałem zapisać zmiany (których przypominam, że NIE było) pojawił się ten sam komunikat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno gdy masz na koncie PayPal około 100-120 zł to podczas podpinania konta PP do battlenetu system nie woła o kartę.

Ja to potwierdzam. Jak miałem 0 zł. na Paypalu to żądał karty a jak miałem na koncie 200 złotych to bez problemu podpiąłem go do BN.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze małe pytanie dla RMAHowych wyjadaczy. Jakie przedmioty można oczekiwać, że pójda za prawdziwe pieniądze (choćby 1,50 Euro)?

Trudno wyciągnąć jakieś wnioski z przeglądania cen na aukcjach, bo już po aukcjach za złoto przekonałem się, że niektórzy liczą na jakieś miliony za kiepskie, żółte itemy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie też mocno zastanawiam jak obecnie funkcjonuje AH. Daje człowiek dobry sprzęt dosłownie za grosze (złoto), a on nie schodzi przez miesiące. Kto inny da za 1 000 000 to od razu znajdzie się ktoś kto kupi. Podobnie jest z prawdziwymi pieniędzmi.

Ja sobie trochę dałem z tym spokój (czasem próbuję). Kasę można było by zrobić jak by AH działał od premiery. Obecnie tylko no life i bociarz sobie zarobi, no i ewentualnie ci co mają super szczęście.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie głupoty pierdzielicie, zresztą jak wielu graczy. Specjalnie zrobiłem mały projek - tydzień gry po godzinę dziennie. Z czego 2 dni biegałem na Ubery i zarobiłem równe 0. Reszte spędziłem na AH. Z 5MLN, które ustaliłem sobie jako start (nie sztuka mieć 900MLN i do woli przeglądać AH) mam obecnie 65M i nowy ring wart 40/50M. Wystaczy wiedzieć które staty są ważne, a które mniej ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee... Mi chodziło o itemy, bo o złocie to wiem...

Ja nic o nowym patchu nie wiem. Nie śledzę zmian na bieżąco. Nawet bardzo nie wiem co się zmieniło od momentu jak skończyłem grać.

Jak ktoś będzie miał jakieś informację to proszę o streszczenie odnośnie najważniejszych zmian :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...