Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Qn`ik

Ufo, duchy i takie tam ;P

Polecane posty

Gość darthjaag

Ja tam wierzę w UFO. Jako że UFO to niezidentyfikowany obiekt latający, to Ufem :) może się stać każdy obiekt latający, który nie zostanie zidentyfikowany. Ja nawet w związku z tym widziałem ufo kiedyś. Mój kolega miał potem napisane w dzienniku w uwagach: 'Michał rzuca czymś na lekcji'. Niezidentyfikowanym :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość słoma212

UFO - wierzę (za UFo mozna uznać jednokomórkowe organizmy gdzieś tam daleko, sami w sobie jesteśmy dowodem istnienia UFO)

Duchy - wierzę w 60 - 65% musiałbym na własne oczy zobaczyć, czego nie chcę:D

Nie wierzę natomiast w wampiry, frankensteiny itp. - natomiast w 10% wierzę w ożywieńców aka zombie (wiem, że to głupie) Może się filmów po prostu naoglądałem???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prędkosć światła - coż obiekt zbliżający sie do tej prędkoścy osiągałby masę krytyczną dochodzaca do nieskończonosci ... czy obiekt materialny który ma szybkośc 1jednostki świetlnej nie zapadnie sie i nie wytworzy czarnej dziury ??
W tym wypadku można podstawić tekst z utworu Bal-Sagoth "Callisto Rising" - "In this dimension velocity is no longer limited by a speed of light" Poza tym nikt nie twierdzi, że potrzeba zbliżać się do granicy v światła. Teleportacja jest zapewne możliwa, poza tym może kosmici mają swoją bazę po drugiej stronie Księżyca? Do sprawdzenia :wink:
po kolejnie ISTOTY z innych planet jeżeli nawet istnieją niekoniecznie muszą mieć opracowany nasz sposób myslenia - czyli ataki , badania , to niekoniecznie musi mieć miejsce CZYLI TZW .. MÓWIENIE Ż NIE MAMY ODPOWIENIEGO POZIOMY NAUKOWEGO TRACI SENS
A może są po prostu bardzo zbliżeni do nas - nie chce im się podnieść słuchawki? :wink: Jakoś nie wyobrażam sobie by w naszym przeogromnym wszechświecie nie było drugiej planety, na której mogłoby się rozwinąć inteligentne życie.

Breth - sprawdź, może i ty masz jakieś supermoce? Leczenie rękami, zapalanie samochodów bez kluczyków, automatyczne rozplątywanie sznurówek?^^ Za dużo dziwów widziałem, by nie wierzyć w takie umiejętności.

A większość duchów okazuje się myszami buszującymi na strychu :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nekko

Może i trudno uwierzyć w UFO jako takie, bo zazwyczaj ludzie kojarzą to z latającymi spodkami, zielonymi ludzikami, Alfem (btw: Alf był swietny!! :D ), bajeczkami, amerykanskimi filmami klasy B itp. Ale jesliby popatrzeć na Ufo jako na życie, cywilizację poza Ziemią, to czemu nie? Jak to powiedziała Jodie Foster w filmie "Kontakt" : Jeśli jesteśmy tu sami, to byłoby to wielkie marnotrawstwo miejsca

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ufo wierzę.

To jest prawdą.

Ufo jest prawdą i to jest prawdą.

Ufo jest cierpieniem i to jest prawdą.

Ufo nas kiedyś zniszczy i to jest prawdą.

Ufo jest cierpieniem i to jest prawdą.

Ufo jest prawdą, Ufo jest prawdą, Ufo jest prawdą...

W duchy też wierze. Chodzą po czyśćcu czyli po naszym świecie. Chwilami mam wrażenie jakby taki duch ciągle ze mną przebywał... nie nawidze go.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sun Tsu
DUCHY>>> jako chrześcijanin nie mam prawa wieżyć w duchy (podobnie jak w reinkarnacje), jako A.L. nie wiem...

UFO>>> skoro na Marsie kiedyś mogło być życie, dlaczego nie ma go być gdzie indziej? Podobno karaluchy przetrwałyby we wszystkich warunkach :wink:

Zwróćcie też uwage na to, że w temacie mamy "Ufo, duchy i takie tam" :wink:

AL, wiara zabarania, ale te objawienia świętych. Przecierz to można nazwać duchem.

UFO- niezidentifikowany obiekt latający. Wiecie o czym mówicie:))))))

W każdym razie kosmitami można nazwać wszystko co żywe poza ziemią. Czyli bakterie też. Mars aż roił si.ę od kosmitów.

A propos takich tam. Macie czasem deja vu. Ja ostatnio mam coraz częściej......

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Breth - sprawdź, może i ty masz jakieś supermoce? Leczenie rękami, zapalanie samochodów bez kluczyków, automatyczne rozplątywanie sznurówek?^^ Za dużo dziwów widziałem, by nie wierzyć w takie umiejętności.

Niestety, ale jak na razie nic nie odkryłem. Może jestem pokoleniem, które przenosi te geny, ale są one recesywne? :cry:

(BTW. Ktoś się pytał, jakie zegarki nie chodzą mojej mamie. Wszystkie! Zarówno kwarcowe, nakręcane, jak i elektroniczne. Grunt żeby były z metalu. Działa tylko jeden, cały w plastikowej obudowie. I jest to pierwszy zegarek w jej życiu, który wytrzymał więcej niż rok. Bo jak na razie ma go coś około 4lat.)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos takich tam. Macie czasem deja vu. Ja ostatnio mam coraz częściej......

Ja też mam i to chyba nader często niz ustawa przewiduje. Chwilami mam wrażenie że przez tego ducha... nie tak dawno koleżanka miała urodziny i zaprosiła mnie do siebie. Byłem pierwszy raz w jej domu, a czułem się jakbym tu codziennie bywał i znał wszystkie zakamarki. Kazała mi żebym przyniósł szklanki, a ja dziwnym trafem wiedziałem, że szklanki znajdują się właśnie w tej, a nie innej szafce... i ja na serio nigdy wcześniej nie byłem u niej w domu... Coś ze mną chyba nie tak :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W UFO a raczej życie pozaziemskie wierze ponieważ rzeczą niemożlwa jest aby w tak gigantycznym wszechświecie zamieszkiwana była tylko jedna planeta. Czym by życie pozaziemskie nie było to predzej czy pożniej ludzie odkryją te formy życia i je najzwczjniej zniszcza bo napewno uznają to za zagrożenie dla gatunku ludzkiego choćby były to jakies stworzenie przypominające zużytą gume do żucia. Chociaż z drugiej strony ufoki moga być jakims organizmami wielo komórkowymi i może mają wygląd zbliżony do czegoś na ziemi np: owadów ( cos na styl tych z ksiązki, filmu STARSHIP TROOPERS ).

W duchy ani życie pozagrobowe nie wierze bo niby coby taki duch człowieka miał robic po śmierci ??

Wampiry to też pierduły jakich mało to ze jeden koleś w Transylwani wolał zamiast dobrego wina płyny ustrojowe to o niczym nie świadczy :D

Zombie sam nie iwem co o tym myśleć z jednej strony takie cos nie może istnieć a zdrugiej może się zdarzyć że martwe ludzkie ciało zacznie się poruzać w skutek jakiegoś niznanego dotąd ludzkości procesu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wampiry to też pierduły jakich mało to ze jeden koleś w Transylwani wolał zamiast dobrego wina płyny ustrojowe to o niczym nie świadczy :D

:evil: :evil: DIE :evil: :evil:

O jakim kolesiu mówisz że tak spytam? O ile pamiętam to tzw. hrabia Dracula lubował się męką ofiar (nabijanie na pale itp.) ale nie przypominam sobie aby gdzieś było napisane o tym aby pił krew.

W istnienie wampirów zaś wierzę, a przynajmniej chcę wierzyć. Stwory nocy istnieją, lecz po prostu nikt, kto je spotkał, nie jest w stanie o nich opowiedzieć...

UFO - istnieje również. Moim zdaniem gdzieś tam daleko mieszkają jakieś obce, które swoimi stateczkami jedynie kontrolują nasz poziom technologii. Jeśli coś zacznie się posuwać zbyt naprzód, oni dadzą o sobie znać.

Wierzę również w magię voodoo, okultyzm, obrzędy druidów, słowa runiczne, i full innych rzeczy. Jak to ktoś kiedyś powiedział - "Są na tym świecie rzeczy, o którym się filozofom nie śniło (or something like that)"

Możecie mnie uznać za poj***. Who cares.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jayjay

hm :P

Osobiście nie wierzę w Ufo. Jakoś nie chce mi się wierzyć żeby jakieś istoty podobno rozwinięte tak bardzo rozwinięte jak mity głoszą musiały porywać nasze krowy itp. Jeśli miałyby technologię tak rozwiniętą że były w stanie tu dolecieć to wydaje mi się to wręcz śmieszne. Chyba że te ich podróże wynikają z czegoś innego. Np. mają inną budowę ciała nie widzianą przez ludzkie oczy i możliwe że nigdy jej nie ujrzymy.

Osobiście nie wierzę w Ufo. <--- Ufo to same pierdy żeby zasłonić ludziom prawdę przed czymś innym.

Cywilizacja pozaziemska. <----- coś w co jeszcze da się wierzyć, ale z dużą dozą realizmu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Radyan
W istnienie wampirów zaś wierzę, a przynajmniej chcę wierzyć. Stwory nocy istnieją, lecz po prostu nikt, kto je spotkał, nie jest w stanie o nich opowiedzieć...

---> Ja może nie wierzę, ale chciałbym, aby istniały. A co? Ciekawiej by było :P

Wierzę również w magię voodoo, okultyzm, obrzędy druidów, słowa runiczne, i full innych rzeczy. Jak to ktoś kiedyś powiedział - "Są na tym świecie rzeczy, o którym się filozofom nie śniło (or something like that)"

---> Powiedział, fakt, ale to nie znaczy, że to prawda. Rozumiem, że mogą istnieć siły, o których ludzie zbyt wiele nie wiedzą, lecz (może niektórych rozczaruję) Cthulhu nie ma! Natomiast jest Rue d'Auseil i ja tam byłem ;)

Możecie mnie uznać za poj***. Who cares.

Mayby you? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W istnienie wampirów zaś wierzę, a przynajmniej chcę wierzyć. Stwory nocy istnieją, lecz po prostu nikt, kto je spotkał, nie jest w stanie o nich opowiedzieć...

Wampiry prawdopodobnie istnieją, lecz nie prędko nam się ukażą. Ale nadejdzie czas kiedy to będziemy bali wychodzić się z domu po zachodzie słońca i to nie bynajmniej z powodu, że dostaniemy w ryj, zgwałcą nas, okradną, albo jeszcze co gorszego... będziemy się bać z powodu dużo, dużo gorszego :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wampirki to całkiem fajna rasa. Oglądał ktoś "Underworld"? Po której jesteście stronie?^^

Wampiry rulez^^

Underworlda nie oglądałem, ale i tak jestem po stronie wampirów. A czytał ktoś może sage o Wiedźminie :wink: Tam był taki przyjazny wampir Regis, pamiętacie go... jeden z moich ulubionych bohaterów z Wiedźmina :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DUCHY>>> jako chrześcijanin nie mam prawa wieżyć w duchy (podobnie jak w reinkarnacje), jako A.L. nie wiem...

AL, wiara zabarania, ale te objawienia świętych. Przecierz to można nazwać duchem.

Bez sensu nie? Ech... widze, że każdy sie uparł tylko na duchy/ufo. To ja może "zapodam" jakis inny temat

WAMPIRY

W sumie to nie wierze w wampiry, ale zawsze po obejzeniu "Wywiadu z wampirem" zaczynam o tym mysleć :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość yelonek

Co do wampiryzmu: w jakiejś gazecie (bynajmniej o rzeczach nadprzyrodzonych) wyczytałem, że było już w przybliżeniu 200-250 przypadków wampiryzmu. Objawiało się to: natychmiastowym podrażnieniem skóry na światło słoneczne (światłowstręt) i chcęcia wypijania ludzkiej krwi. Osoby które wzięto do psychiatryka na rozmowy, twierdziły że próbowały najpierw na zwierzętach, ale ludzka jest lepsza. MIało to jakąś nazwę tylko za diabła nie mogę sobie przypomnieć... Na "k" albo na "p". Jak znajdę tą gazetkę to wam powiem.

/-edit -

Aha, te "przypadki" nie miały jakiś większych zmian biologicznych. NIe wydłużały im się kły, nie widzieli lepiej w ceimnościach. I nie jest to jakaś mutacja, tylko (wg. naukowców) jest to choroba, polegająca na zmniejszonej ilości jakiegoś składnika we krwi (też za diabła nie pamiętam, a w błąd nie chcę was wprowadzić). A jak w takim razie dostawali krew? Zwyczajnie - nacinali nożem i pili, póki była ciepła (sic!)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jayjay

Wy odrazu wampiry i ufo :P a może ktoś coś powie o naszych jedynych polskich Skrzatach Bagiennych ??? Czemu one są tak bezczelnie dyskryminowane?? HĘ :! ?

Jakby co to jestem za wampirami i elfami !!! ewentualnie mogę jakiegoś krasnoluda przygarnąć >;->

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy odrazu wampiry i ufo :P a może ktoś coś powie o naszych jedynych polskich Skrzatach Bagiennych ??? Czemu one są tak bezczelnie dyskryminowane?? HĘ :! ?

Jakby co to jestem za wampirami i elfami !!! ewentualnie mogę jakiegoś krasnoluda przygarnąć >;->

bo wampirki mają więcej fanów-i wsio^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jayjay
Wy odrazu wampiry i ufo :P a może ktoś coś powie o naszych jedynych polskich Skrzatach Bagiennych ??? Czemu one są tak bezczelnie dyskryminowane?? HĘ :! ?

Jakby co to jestem za wampirami i elfami !!! ewentualnie mogę jakiegoś krasnoluda przygarnąć >;->

bo wampirki mają więcej fanów-i wsio^^

hmm Wampirza konspiracja Żwirka i muchomorka ??? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dał Ci Lis ::)

W starożytności ludzie do wyjaśniania niezrozumiałych dla siebie zjawisk wymyślili np. centaurów, minotaura, smoki i magów. UFO to ich dzisiejszy odpowiednik, pomagana nam wytłumaczyć pewne sprawy. Podobnie jest z duchami tylko one są w świadmości ludzkiej już od stuleci a UFO od niedawna ::)

W UFO nie wierze, a w duchy tak ::)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jayjay

:)+-->

(Dał Ci Lis ::))
W starożytności ludzie do wyjaśniania niezrozumiałych dla siebie zjawisk wymyślili np. centaurów, minotaura, smoki i magów. UFO to ich dzisiejszy odpowiednik, pomagana nam wytłumaczyć pewne sprawy. Podobnie jest z duchami tylko one są w świadmości ludzkiej już od stuleci a UFO od niedawna ::)

W UFO nie wierze, a w duchy tak ::)

Słuszne zdanie :P. IMHO wszystko da się wytłumaczyć. Jeśli natomiast jeśli nie można tego wytłumaczyć to oznacza że jesteśmy za głupi żeby w tym momencie to zrozumieć. Ale ile tych "boskich" teorii diabły wzieły :P dzięki naszym fizykom, biologom, chemikom.....

btw. fizyka- jestem na fakultecie :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość arti-fex

jakie zjawiska niby ma wyjaśniać pojawianie się UFO ? zazwyczaj ludzie opisują to jako dziwne światła na niebie. może to pioruny kuliste ? naciągane. może jakieś odmiany zorzy polarnej ? UFO pojawiało się też przy równiku, więc odpada. co w takim razie mielibyśmy sobie tłumaczyć przez pojawianie się UFO ? hmm Dał Ci Lis'ie ? wyjaśnij mi, bo nie wiem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jayjay
jakie zjawiska niby ma wyjaśniać pojawianie się UFO ? zazwyczaj ludzie opisują to jako dziwne światła na niebie. może to pioruny kuliste ? naciągane. może jakieś odmiany zorzy polarnej ? UFO pojawiało się też przy równiku, więc odpada. co w takim razie mielibyśmy sobie tłumaczyć przez pojawianie się UFO ? hmm Dał Ci Lis'ie ? wyjaśnij mi, bo nie wiem :)

Coś co nie możesz w danej chwili wytłumaczyć, nie oznacza że jest niewytłumaczalne :P

Czasami są to jakieś operacje wojskowe a tubylcy robią szum :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...