Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość squara

Który numer CDA uważasz za najlepszy?

Polecane posty

Gość Mr_MojoRisin

Ten numer też był świetny bo były artykuły o (...) ,członkach (...) itd... :D

Wam to tylko seks w glowach :)

Gdyby tylko seks ale czasem inne dziwne rzeczy jak np CDA :D

Człowieku to jest zupełnie z kontekstu wyrwane z kontekstu, chodziło przecież o członków CDA nie lubie jak ktoś ma obsesje na temat seksu :x .Może masz za mało miłości albo jakiś kompleks.(nie wnikam jaki)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z moim przedmówcą .Numer setny był najlepszy.A to dlatego,że właśnie tam były trzy kapitalne teksty:

1.100/100-sto najlepszych gier .

2.Dychy w CDA czyli 21 asów-miło było sie dowiedzieć jakim grom CDA dało 10/10 gdyż nie czytałem tego pisma od początku jego istnienia.

3.CDA-[HIS]STORY-coś o historii CDA

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto moja lista najlepszych numerów CDA:

-04/2001 Bo pierwszy i od niego zaczęła się moja miłość do CDA

-08/2001 Bo dali pełną wersje GTA :D

-08/2002 Bo recenzje dwóch wielkich hitów(GTA 3, Warcraft 3) zdażają się niezwykle rzadko

-13/2003 Bo było tam najwięcej recenzji dobrych, znanych gierek(w końcu to okres świąteczny)

-06/2004 Setny numer który zawierał wiele fajnych tekstów o tym co było w CDA

Ogólnie to wszystkie numery CDA są super ale te które tu wymieniłem są po prostu boskie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość TeBeG

Mnie się zawsze najbardziej podobają numery specjane, jubileuszowe itp. Dlaczemu? :D Bo:

:arrow: często dają tam fajne gadżety

:arrow: są teksty typu "Jazda dowolna" i artykuły jubileuszowe

:arrow: pełne wersje wymiatają (np. BloodRayne, WarCraft 2, The Suffering, Unreal i wiele innych)

:arrow: recenzje wydają się (są?) ciekawsze, lepiej się je czyta

:arrow: zwykle w tych okresach recenzowane są lepsze gierki

PS. Kolejnoś niekoniecznie (koniecznie nie nawet :D ) taka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to wyda sie dziwne ale dla mnie numerem jeden (po przeczytanbiu całego) - jest ostatni numer! Po raz pierwszy przeczytałm wszystkie recenzje (no oprócz ...kruka, bo nie lubię takich gier) i wszystkie mi się podobały...Poza tym bardzo dobry GW (hehe, texty coraz bardziej odchodzą od tematu, i dobrze :) i NL (oby te 4 strony ostaly sie na dobre). Coprawda gry nie były jakieś ultra nowe czy ultra dobre ale sprawiają dosc dobre wrażenie. To również mój drugi numer w wydaniu DVD (a bardzo lubię tę liczbę, bo jest parzysta :D). Jeszcze nie dążyłem Bunusów przejrzeć ale myślę ze od nowego CDA sie wyrobie. Najnowszy CDA to również rozmyślanie nad formułą AR - w innych topikach pisałem, ze jest trocem niej śmieszne jak kiedyś ale nadal zdarzaja się perełki, choć niekoniecznie smieszne (np. o oryginałach, Namiar na smietnik [lol], Fachowcy). Dobrze ze redacja jest w dobrej formie psychofizycznej i pisze dobrze texty, czego sobie i Wam życzymy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Modzio

Mi najbardziej podobał sie numer 100. Dali wtedy Deus Ex i Warcrafta II w którego często sobie pogrywam. Były i zarąbiste artykuły o Histori CDA, 100 najlepszych gierek i 21 dyszek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tak jak większości najbardziej podobał się nr 100. Oprócz dodatkowych artukułów które z wilką chęcią przeczytałam w bardzo ciekawej formie została przedstawiona zapowiedź Vampire The Masquarade Bloodlines.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie nie mam ulubionego numeru CDA, kady numer jest dla mnie fajniejszy od poprzedniego. Mam taka skleroze, ze jak mam kolejny numer, to juz prawie nie pamietam co bylo w poprzednim.. :D Szkoda, ze juz nie ma w CDA tak czesto gadzetow jak kiedys, trafilo sie pare przydatnych rzeczy z logo CDA :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, jak wszyscy to i ja :D

Najlepszy numer w historii CDA jest zawaszczo trudno wytypować. Dlatego wymienię te, które IMO są the best:

:arrow: CDA 09/1999, ponieważ nastąpiła mała rewolucja pod względem zamieszczonych pełnych wersji (Fallout! Caezar!), relacja z Activate 99' (bodaj pierwsza od początków pisma) i świetne recenzje (jak chociażby Soul Reaver)

:arrow: CDA 07/2000 (#50), ponieważ miało 3 płyty (a na dwóch z nich Fallout 2!), masa ciekawych, jubileuszowych tekstów, relacja z E3 oraz GeForce 2GTS - kiedyś to był sprzęt...

:arrow: CDA 12/2000 - ponieważ miało cudowną okładkę (z Ragnarem:), DOSKONAŁA recka Rune Elda, czemu nikt o niej nie pamięta? Inna z kolei recka - MGS - mmm... No i oczywiście zawaszcze pełne wersje.

:arrow: CDA 4/2001 - ponieważ miało to coś (a "to coś" nazywało się UNREAL) No i oczywiście pięć lat razem... Poziom wszystkich tekstów very high.

CDA :arrow: 12/2001, ponieważ hmm... Jest tylko jeden powód - JAGGED ALLIANCE 2!!!

:arrow: CDA 7/2003, ponieważ IMO przerwał złą passę CDA, która trapiła ją przer cały rok 2002. A to z powodu świetnych recenzji (BloodRayne rulz) i oczywiście pełnej wersji Quake II.

:arrow: CDA #100 (nie nogło go tu zabraknąć), ponieważ, cóż, był po prostu najlepszy. Deus Ex, Warcraft II, Action HIStory, Far Cry - to wszystko mówi samo za się. Genialny numer i tyle. Aha! No i jeszcze zmiana layoutu! Z początku myślałem, że ich pochlastam, ale teraz uznaję, że wyszło to CDA na dobre.

:arrow: CDA 13/2004, ponieważ była recka Halflajfadwa :P Normalnie najbardziej wyczekiwana recka od zarania rozrywki komputerowej (niech ktoś zaprzeczy!). Ale to nie wszystko. Dochodzą jeszcze b. dobre pełne wersje (The Suffering i oczywiście UFO:A), bonusowe CZTERY płyty w wersji DVD, i... cała reszta :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ma na ten temat specyficzną opinię. Otóż uważam, że w swoim czasie każdy numer jest najlepszy. Teraz najlepszy jest numer 03/2005 ( bo najnowszy ), a w marcu najlepszy będzie 04/2005. Ale mimo wszystko, takie numery jak 100-ny zapadają wszystkim w pamięć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie najlepsze są numer urodzinowe i specjalne. Jest w nich dużo ciekawych tekstów o grach ogólnie o redakci itp..Ponadto dobry numer to numer w którym są ciekawe recenzje ale to już nie zależy od redakcji. Uważam, że dobry numer to taki numer który ma duż ostron conajmniej 162. Numer 1/05 to nieporozumienie- totalny kanał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie nie było najlepszego numeru CDA, ponieważ każdy jest inny... i jak tu wybrać najlepszy skoro każdy jest super. No może raz w roku przydarzy się redakcji jakiś kicz, gdzie oprócz zapowiedzi to nie ma co czytać :wink: ale przeważnie jest ok.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kijasS
Każdy numer jest najlepszy...

...dopóki nie pojawi się nowszy. ;]

Cos w tym jest. :) Choc najlepsze numery w roku pojawiaja sie w okolicach grudnia i stycznia, a takze urodzinowe. :) Mam nadzieje ze nowy numer urodzinowy bedzie lepszy niz 100..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że Fallouty będą w pierszej dziesiątce! Numer 50 (mój pierwszy kupiony na wakacjach) zawierał Fallouta 2... Nadal w niego grywam czasem! Nr 50 chyba sobie wstawie do gablotki z napisem "Najlepszy numer czasopisma w historii nowożytnej". (ech, wazelina w pierwszym poście ale Fallouta kocham po prostu:P Mam wszystkie części, wszystkie oryginalne [po części dzięki Wam!])

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...