Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość squara

Który numer CDA uważasz za najlepszy?

Polecane posty

Gość Uruk-hai_15
Najlepsze numery?? Od 2002 do teraz... zreszta czy istnieje kiepski numer??!!

Juz slysze wasz krzyk NIE :P:D

duzo sie nie pomyliles zadko wychodzily kiepskie numery.

przewaznie wtedy kiedy nie bylo dobrych gier

:twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Manwë

Wg mnie najlepszy wg pelnych gier byl ten z Bloodrayne, THPS 3... Ale to sie zmieni juz niedlugo z nadejsciem 102. :) Co do textu podoba mi sie kazdy, bo porownywac mi sie okropnie nie chce. Fajnie tez czasem poczytac odmienne tematy, wiec jubileuszowe mi sie podobaja.

i najlepszy z tekstów "O grach inaczej" : "Odrażający,brudni,źli ...czyli dzień z życia tego złego"...full respekt dla autora (Sekret Mnicha).

Popieram ten text mnie rozbroil calkowicie. AR rulez mimo tego. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Throin

Najlepszym numerem jest numer 102. A oto dlaczego:

- Był gadżet - świetna wywieszka na drzwi, która działa na moją mamę.

- Dali najlepszą (według mnie) grę w historii CDA.

- Do najlepszej dodali 3 inne bardzo fajne gierki.

- Na CDkach było bardzo dużo zajextra demek.

- W zapowiedziach zapowiadane były same hiciory.

- Recki standardowo - lepiej nież dobrze.

- Na Luzie - większe niż zazwyczaj.

- Sprzęt - ciekawe gadżety.

- Actioin Redaction - no coments :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są dwa numery, które podobały mi się najbardzej. :D

Są to: wrzesień 1999 i numer 50.

Zawsze myślałem, że jak mi ktoś zada takie pytanie to będę oceniał po tekstach. Ale te w każdym nunerze są świetne, więc ciężko wedłuch nich ocenić.

Wybierałem więc te, które najbardziej zapadły mi w pamięć.

A o tych oczywiście pamiętam, ponieważ były w nich... dwie części Fallout'a!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Drake_Love_SmartGun

Wszystkie są dobre....chyba :D Nie , tak na poważnie , nie znalażłem "złego" numeru , wszystkie są ok. Po prostu pismo idealne , nie żebym się podlizywał , czy cuś :) Najlepszy (dotychczas) uważam numer na urodzinki (8) , ze względu na BloodRaine i SWAT 3D. Fajny był numerek z Jagged Alliance 2. Staaaary numer z 98 , jeszcze za "tylko" :D 12,50 , w którym był Franko , i cuś tam jeszcze:D Mój pierwszy to był numerek , mam do niego sentyment , tylko ten sentyment gdzieś zaginął :P Numer pewnie gdzieś zginął w piecu....a szkoda , była tam recka Quake 2. A najstarszy , jaki kiedykolwiek widziałem na oczy , to z recką NeverHooda, ale numbera nie pamiętam...Czyli , podsumówując, wszystki są oki. Są wyjątki od reguły , ale cóż , nie samym miodkiem się żyje:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość numerów jest świetnych :D (reszta bardzo dobra), przez 6 lat się nie zawiodłem.

Trzy najlepsze moim zdaniem to: mój pierwszy CDA z recką Fallout 1 i Polanami w full wersji, ten z pełną wersją Fallouta 1, a także numer na pięciolecie istnienia 04/2001, Unreal w pełnej wersji i moim zdaniem jedno z najlepszych Na Luzie w historii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janosik

Trudno jest wyłonić najlepszy numer ze wszystkich (zwłaszcz gdy się wszystkich nie widziało :wink: ) Ale najlepszy w tym roku jest zdecydowanie numer obecny - 102. Są cztery pełne wersje. Może nie żadnych GIGA HITÓW, ale popierwsze gry są nowiutkie, a po drugie są świetne. Każdy znajdzie tu coś dla siebie - jest strategia, akcja, spotówka i odstresowywacz. Poza tym w samym piśmie są recki długo wyczekiwanych gier, nowy dział poświęcony grą Java i niezwyczajny NL czyli śmieszniejszy niż zwykle :wink: . Reszta to standard - mistrzowsko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer 50 był najlepszy. W porownaniu z nim 100 wypada bardzo blado. Nie mówie nawet o pełnych wersjach, bo DE + WII < Fallout 2, ale o zawartości samego pisma i hmmm po prostu o klimacie.

Marzy mi się taki numer 500 - 10 razy lepszy, z 15 pełnym wersjami hiciorów i 1000 stron :):):):D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za najlepszy uważam ten który dopiero nadejdzie, hmm... każdy jest bardzo dobry, te jubileuszowe się wyróżniają, ale myśle że nie ma sensu wybierać najlepszego, przecież redakcja stara sie aby każdy kolejny taki był...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slipmosz

Ja tam nie mam jaegos nadzwyczaj ulubionego numeru no ale bylo kilka wyrozniajacych sie z tła. Przedewszystkim nr 50, a poza tym to wiekosc jubileuszowych i urodzinowych no i "setka" :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie każdy numer cda jest wspaniały, ale tym najwspanialszym jest...ten który bedzię. Zawsze nie moge się doczekać nowego cokolwiek by tam było. Niewiedoma jest zawsze najlepsza;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość happydrech

Najlepszym numerem jest oczywiście numer ostatni, czyli 102-gi. Powody:

- Gra, która w sklepie kosztuje 99zł, ma dobrą grywalność, ładną grafikę

i jest nowa,

- Starmageddon 2 :)

- w sumie 4 pełne wersje,

- ciekawe recenzje,

Tak naprawdę to ciężko było wybrać ten najlepszy. Dla mnie jest nim nr. 102-gi głównie dlatego, że jak dowiedziałem się ile kosztuje DR vs. AK to mnie zatkało :P Tak 3mać!

PS. Wszystkie numery CDA są super, ale jakiś trzeba było wybrać :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kropidlak

Najlepszy numer to był z popszednif wakacji kidy dali Szadow mena i Soldier of fortune ale i ten ostatni terz był bajera oby tak dalej zobaczymy co będzie w przyszłym mam nadzieję że terz zaskoczy pozytywnie :!:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Cerber999

Najleprzym numerem CDA jest numer 102. Czytałem go od kupienia (gdzieś na początku wydania) do teraz aż wszystko przeczytałem :(. Teraz musze jeszcze przejść S2 i DR vr AK(jeśli sie dobrze odpali:().Czyli praktycznie 3 miesiące zabawy z 1 numerem CDA :) A i jeszcze ta świetna wywieszka... :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Levy[LY]

Najlepszy będzie 103-ci :!: , bo CDA wkracza w nową erę czasopism komputerowych (DVD w każdym numerze).

A z przeszłości... bardzo trudno wybrać, gdyż każdy kolejny był lepszy od poprzedniego... :wink: Dlatego też (do wyjścia 103-ego) 102 rządzi :):)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...