Skocz do zawartości
Gość kabura

FIFA (seria)

Polecane posty

Teraz mecz zagrałem jeden i zauważyłem coś takiego: faule gwizdane sa na polu karnym przy biernym zachowaniu obrońcy , czyli gośc skacze do główki np i uderza ciałem w mojego biernie biegnącego obrónce no i karny... Sytuacja kilkunastokrotnie była, zaznaczam ze niczego nie wciskałem . 2 sytuacja z tego samego meczu, atak skrzydłem , bramkarz wychodzi skraca kąt .. i napastnik rywala podaje do mojego obrońcy który pakuje piłke do bramki z 3 metrów.. Nie wiem ktoś im dał przykaz ze za mało samobójów pada? W istocie nie było tych dwóch zjawisk wcześniej [lub na trudną do zauważenia skalę].

Ktoś może miał podobnie? tongue_prosty.gif

Edytowano przez Chromu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam takie pytanie odnośnie tego kiedy mógłbym kupić fifę 16 za 100 zł. Cena 150 zł to dla mnie zdecydowanie za dużo, a mam odłozone jakieś 50 zł na pay safe card dlatego przy jakiejś promocji byłbym wstaniu tą fife kupić jakby była tania. Interesuje mnie tylko dystrybucja cyfrowa gdzie można płacić za pośrednictwem pay safe card. Czy jest szansa aby na święta staniała do jakiś 100 zł np. na origin jeżeli by była świąteczna promocja(a będzie wgl ?).

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

W końcu mam światłowody, mam super neta, aktualnie nawet bez problemu leci 280Mb, ale co z tego jak w BF4 wywala mnie z problemem port 3659 UDP, w Fifie 16, sprawdziłem mecz w sezonie to NAT restrykcyjny, a jak wywaliłem zaporę Windowsa, to zagrałem mecz ale to działało jakby było z 20fps, spowolnienie-Matrix.

Jakby ktoś miał chęć sprawdzić ze mną towarzysko mecz, bym się upewnił co do możliwości, jak to działa, mecz u siebie i u przeciwnika, by spr czy wszystko gra, bo nie mam pojęcia o co tu już może chodzić, dostawca twierdzi że nic nie blokuje.

Origin - RedEvil30

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

planuję kupić fifę 16, na pewnym znanym portalu aukcyjnym znalazłem oferty już po 30 zł, które mają polegać na tym,że sprzedający udostępnia konto i pozwala pobrać grę na swoją konsolę, potem mamy grac juz ze swojego konta. Stąd moje pytania:

1. Czy na pewno da się wtedy grać przez internet? Piszą,że gra ma online passa,ale nie wiem na ile mozna temu ufać bo ceny są zadziwiająco niskie.

2. Czy to jest legalne? Bo skoro jest oline pass to chyba wszystko wygląda nieźle, ale może ktoś wie coś więcej o tym czy to nie są zwykli naciągacze?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Up . Na Pc pojawiały się podobne oferty, serwisy raczej ich nie usuwają dopóki nie byłoby skarg ze strony wydawców. Podobno jeśli chodzi o steam to jeżeli jeden usunąłby swoją średniolegalnią "kopię" to reszcie też zniknie. Na konsolach moze jest podobnie. W kazdym razie jak dla mnie jest to na granicy legalności.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra sprawia dużo przyjemności ale mam pytanie. Czy te premie do meczy FUT z katalogu, np. 1000 x 15 FUT jest ograniczony ilościowo? Kupowałem premie 1000 x 10 FUT ale po którymś razie znikła, potem 1000 x 5 FUT ale też już znikł i nie wiem o co chodzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noooo, tak, przedmioty z katalogu możesz kupować jednorazowo. A jeśli chodzi Ci o premie, na przykład 1000 x 10 oznacza, że przez 10 następnych gier będziesz dostawał bonusowo 1000 Coinsów, po tych 10 meczach premia zniknie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy istnieje możliwość zmiany ustawienia sterowania na padzie x360 PC z analogów na krzyżak we fifach 14,15,16?

Bo domyślnie steruje się analogami  krzyżak nie działa a dla mnie nie jest to zbyt komfortowe.

Edytowano przez spinacz66
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy na forum jest wielu fanów Fify, którzy grają w tryb Ultimate Team, ale ostatnio motywem przewodnim w dyskusji o grze EA są dwa glitche, do jakich doszli gracze oraz jakie to zostały poniekąd potwierdzone przez EA, bo przyznali, że istnieje potrzeba stworzenia łatki, która naprawi błędy w grze. Mowa o "fitness glitch" oraz "chemistry glitch". Ten pierwszy polega na tym, iż na kartach non-day one, a więc wszystkich tych, które wyszły w trakcie trwania gry - a nie jej na starcie - nie trzeba aplikować kart fitnessu, bowiem i tak gracze ci mają na początku meczu pełną kondycję. Wygląda to tak, iż nawet, jeśli na karcie jest 40% fitnessu, to w ciągu gry i tak zawodnicy mają pełne zgranie. 

Drugą kwestią jest natomiast "chemistry glitch". Najogólniej polega to na tym i również dotyczy kart "non-day one", że nieistotne, czy na karcie jest 6, 7 czy 10 zgrania, to w grze i tak karta ta zachowuje się, jakby miała 4 chemii. Po prostu, karta mając full zgranie nie otrzymuje bonusu do umiejętności, tylko zachowuje się tak, jak ma podane statystyki na swojej karcie. Jest to interpretowane dwojako; jako plus (bo skoro zgranie nie ma znaczenia, to można ustawić randomowo ulubionych zawodników, a i tak będą grać na normalnym poziomie), z drugiej jednak strony psuje to spojrzenie na grę. Bo nie oszukujmy się - nie opłaca się otwierać paczek i kupować graczy "in form", bowiem różnica w statystykach jest zbyt mała, by było to rentowne (zwłaszcza, że karta podstawowa dostaje bonusy do umiejętności za full zgrania, karta "in form" nie). 

Problem jest o tyle złożony, iż te glitche ponoć nie są dostępne w grze od wczoraj  - mowa tutaj już o kilku edycjach Fify, ale dopiero głośno zrobiło się o tym przed kilkoma tygodniami i teraz ciekawe pytanie. Po pierwsze, kiedy EA to naprawi - skoro błąd ten tkwił w kodzie gry od lat, to nie jest to coś, co naprawią w przerwie na kawę, tylko zajmie im to trochę czasu, pytanie, czy zdążą do końca tej Fify. Drugie pytanie - jak finalnie będzie się grało kartami specjalnymi, kiedy będą dostawały należyte bonusy do umiejętności. Czy różnica w ich grze będzie mocno widoczna? Mam nadzieję, ale zapowiada się to naprawdę ciekawie i już czekam na update ze strony EA. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co raz mniej mnie obchodzą mnie wszelakie błędy zgłaszane w tej grze, zwłaszcza w wersji pecetowej. Gra w Ultimate Team na PC w pierwszej dywizji to jakiś żart - 19 na 20 gier to cheaterzy, którzy od razu z gry wychodzą, dostają kasę jak za wygraną, a ja tracę 11 kontraktów i czas. Nie ma sensu robić drużyn, skoro nie ma po co i z kim grać. Pomijam już gameplay, w którym tylko czekam, aż gra w cudowny sposób przełączy zawodnika, sprawi, że mój obrońca ucieknie od napastnika wychodzącego na czystą pozycję, lub piłka odbije się pod nogi przeciwnika od mojego piłkarza, który mógł ją normalnie przyjać.

Myślałem, że chemistry działa tak, że za chemistry poniżej 8-9 są kary do statystyk, a nie bonusy za chem powyżej 4.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie generalnie mam wrażenie, że działanie chemistry w Fifie to nadal jest coś owianego mroczną tajemnicą, bo nie jest nigdzie powiedziane wprost, że "mając chemię na karcie na poziomie 6 i wyżej dostajesz to i tamto, a mając poniżej to i tamto się dzieje", tylko ludzie sami do tego dochodzą w jakiś magiczny sposób. Ja swoją opinię bazuję na zagranicznych youtuberach (NepentheZ), którzy nagrali filmy na ten temat i tam wyszło tyle, iż otrzymujemy plus jeden do każdej statystyki na karcie za odpowiednią liczbę chemii, chyba do 4 w przypadku chemistry 10. Ale nie wiem, czy jest to potwierdzone czy są to zaledwie spekulacje. Jedno jest też pewne, że to stawia w zupełnie nowym świetle plotki o handicapie w Fifie - bo trudno się dziwić, że ludzie narzekali, iż ich składy pełne np. TOTY lub TOTS grają gorzej niż zwykłe złote, jeśli w samej grze nie mieli z tego tytułu żadnych profitów. 

Co do rozgrywki w FUT na komputerze, to szczerze współczuję. Ja swoją przygodę z Ultimate Team również rozpocząłem na pececie, niemniej z racji wymienionych przez Ciebie problemów postanowiłem szybko przenieść się najpierw na X360, a od stycznia tego roku na PS4 i tutaj rzeczywiście gra się dużo przyjemniej, bo nie ma trainerowców. Niemniej zauważyłem przewagę w jednym elemencie PC - paradoksalnie, łatwiej tam handlować. Mimo, iż na PS4 jest prawie 2 mln aukcji, na komputerze to kilkaset tysięcy, ale jakoś dużo trudniej zbiera mi się coinsy poprzez handel na plejce. Nie wiem czemu, ale tak jest, a jakiś tragiczny w to nie jestem, bo w piętnastce udało mi się w 3 miesiące zebrać na pełen skład legend na Xboxie. Co prawda tych niższego kalibru, ale jednak. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pececie market strasznie szalał w tym roku, ciężko było określić kiedy będzie można zarobić. Zmiany na przestrzeni kilkudziesięciu tysięcy monet zachodziły z dnia na dzień, czy to w górę, czy w dół. Teraz, kiedy nic nowego już się nie dzieje, znacznie się to uspokoiło, chociaż też miałem sytuację, w której kupiłem jakiegoś średniego IF za 20000, a tydzień później nagle kosztował 40000, co utrzymało się przez kilka dni, chociaż nikt ich nie kupował, bo nie były tego warte.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Fifa 17 Demo - zagrałem kilka meczyków i stwierdzam, że nowa Fifa jest o wiele lepsza na nowym silniku. Już nie chodzi o samą grafikę ale fizykę starć i piłki, które znacząco się zmieniły i sprawiają jeszcze lepsze wrażenie. Stałe fragmenty gry również na razie oceniam na plus chociaż wydaje mi się na razie,że zbyt łatwo strzelić/stracić bramkę po rzytach rożnych. W ostatnich dwóch meczach strzeliłem dwie z rożnego a straciłem trzy.

Sam tryb fabularny zapowiada się ciekawie. Po tym co dane nam jest zobaczyć w demie nie liczę na historię o wysokim poziomie ale taką miłą i przyjemną w stylu filmów z seri Gol. Taka ciekawa odmiana od innych "zwykłych" trybów na pewno wyjdzie grze na dobre i może przyciągnąć nowych graczy.

 

Edytowano przez daverox
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy udało się już komukolwiek znaleźć sposób na wgranie angielskiego komentarza do polskiej wersji? Już nie mogę słuchać naszego rodzimego duetu. Ich komentarz jest ograniczony i pełen błędów (np. przy 60 minucie mówią że spotkanie już się kończy).

W poprzednich wersjach wystarczyło znaleźć na płycie angielskie pliki z komentarzem i wkleić, ale teraz jest najwyraźniej inaczej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...