Skocz do zawartości
Gość kabura

FIFA (seria)

Polecane posty

Dokładnie. Zresztą... gdybym nie spróbował grać multi, to być może w ogóle bym w te gry nie grał. Kiedyś kupiłem jedenastkę i z kompem w ogóle nie potrafiłem grać i sklecić fajnych akcji (próbowałem na średnich poziomach). Potem zaryzykowałem, kupiłem trzynastkę na keyach i mimo, że zdawało mi się, że online będę obrywał mecz za meczem, często udawało mi się wygrywać towarzyskie. Dzisiaj gram sobie w sezonach w pierwszej/drugiej lidze, z kompem nie gram wcale i EA niewiele musi w tych grach zmieniać,bym tylko dla sezonów kupował kolejne części. Niestety, ale nawet przy niefajnej polityce firmy, gra jest przednia.

Edytowano przez RIP1988
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezły wariat z ciebie jest. Ja mam ledwo 1MB net, a co dopiero mieć 1GB.

Jak zapatrujecie się na 14? Ja chyba sobie daruję i powrócę w tym roku do PESa. Chcą nam sprzedać wybrakowany produkt, to niestety ja nie kupię, bo to jest śmianie się graczom w żywe oczy.

Edytowano przez LekhimorPL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do neta, ja nawet nie mam z Tepsy- bo nie chcą podłączyć, mam mobilny o kiepskim zasięgu w porywach leci 20kb+ . Czyli jakieś 6x gorsze niż 1mb które ma 128kb/s.

Jak mieszkałem w mieście to miałem wtedy tego 1mb bo nie było innych w tamtych czasach, ale za to komputer 1core na socket A, brak SSE2 praktycznie nic nie działało lub ledwo, a teraz mam sporo lepszy komp za to internet ze średniowiecza.

A co do PES vs Fifa, to nie wiem, może mi się uda załatwić demka, bo sam nie ściągnę- może w CDA będą:P I po recenzjach, opiniach będzie trzeba coś wybrać wracać do mojej ulubionej serii , czy dalej grać w Fifę która o dziwo mi się spodobała, zapewne dlatego że PES zatrzymał się w rozwoju.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu gameplayu z FIFY 14 na PS3 i X360 potwierdziłem swoje obawy co do pecetowej wersji. Ten sam interfejs, ta sama rozgrywka, ta sama grafika (jej nieco odmienny wygląd to najwyraźniej zasługa lekkiej zmiany oświetlenia/filtrów).

Wprawdzie zostanie dodanych parę nowych twarzy, składy i koszulki ulegną zmianie, ale jeśli patrzeć na next-genowe odpowiedniki, w nowej pecetowej FIFIE nie dostaniemy praktycznie nic świeżego.

Edytowano przez KB1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o wyglądzie Ultimate Team w FIFIE 14?

fifa14-fut14-fullbackpress.jpg

Moim zdaniem wyglądają słabo. Ich kształt jest zbyt przekombinowany. W ogóle nie pasują do idei kart, które powinny przypominać prawdziwe karty kolekcjonerskie. Menu jest za to bardziej schludne niż w poprzedniej FIFIE, co jest chyba jedynym plusem.

Po przeczytaniu zapowiedzi w CDA tylko utwierdziły mnie one w przekonaniu, żeby nie ładować EA kasy do portfeli, bo: dostanę gorszą grę, a Konami przebije PESem Fifę w tym roku.

Racja. To, co robi EA, jest karygodne. Jedynym sposobem na zmianę ich polityki może być niekupowanie ich wybrakowanych produkcji. Szkoda, że PES jest bardziej ubogi pod względem trybów gry i odwzorowania niektórych drużyn (oraz ich liczby). W przeciwnym wypadku na PC król byłby tylko jeden.

Edytowano przez KB1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KB1 - mogą być nawet okrągłe, albo trójkątne. Don't care... i tak nie zagram trollface.gif Po przeczytaniu zapowiedzi w CDA tylko utwierdziły mnie one w przekonaniu, żeby nie ładować EA kasy do portfeli, bo: dostanę gorszą grę, a Konami przebije PESem Fifę w tym roku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złożyłem preorder na długo przed tym zanim wyszły jakieś konkretne informacje, ale nie jestem zawiedziony. Jestem maniakiem na punkcie tego, by wszystko w co gram było jak najbardziej aktualne - nie zniósłbym kolejnego roku grania w 13 bez aktualizacji składów itd. więc niestety EA ma mnie w garści. Nie oczekuję więcej niż kosmetycznie poprawiona 13 - podoba mi się baaardzo kafelkowe menu, karty w FUC-ie są obrzydliwe :D ale generalnie jest okej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj gram w Fife 13,a już widze ze nadal sa bugi ze spalonymi tongue_prosty.gif(strzelam na bramke,odbija sie od poprzeczki i gdy ktos z mojej druzyny przejmie pilke sedzia gwidze :c) albo mysle dlatego ze sie nie znam :o

Na szczescie na klawiaturze calkiem dobrze sie gra(pad cos sie nie lubi z moim komputerem tongue_prosty.gif) ogolnie pierwsze wrazenia bardzo pozytywne,duuzo godzin spedze grajac z komputerem smile_prosty.gif (Kto wie moze sprobuje z innymi graczami)

Do tego pan Szpakowski czest mowi glupoty ;)

Edytowano przez Maniutek7
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maniutek - Pana Szpakowskiego radzę wyłączyć. A najlepiej wypierdzielić plik z polskim komentarzem, tak jak ja to zrobiłem :P Odnośnie spalonych po odbiciu od słupka/poprzeczki - wszystko w Fifie jest prawidłowo, takie są zasady. W końcu gdybyś miał idealnego cela, to takie zamierzone podanie do kogoś na pozycji spalonej po odbiciu piłki od słupka byłoby możliwe nawet z daleka ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwery spokojnie działają jeszcze kilka lat, bodaj ostatnio wyłączali dopiero serwery FIFY 08.

a nie, bo chociażby: http://www.gram.pl/news/2013/01/01/ea-sports-wylaczy-w-styczniu-serwery-fifa-11-i-kilku-innych-gier.shtml . Także nie jest tak do końca różowo z tym, bo jedenastka pociągnęła tylko 2 lata z lekkim okładem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem polscy komentatorzy są dobrzy,pomagają się wczuć(przynajmniej mi :P) nie rozumiem co w nich w Fifie jest takiego złego ;)

Co do nowych komentatorów muszę się zgodzić,lubię mieć wybór :P

Nie podoba mi sie ze jak np:Druzyna A wygrywa z drużyną B 7:0 ,jest ostatnia minuta meczu,zawodnik z drużyny B strzela gola i wszyscy się cieszą jakby wygrali mecz w finale,ciekawe czy to zmienia w Fifie 14 :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi sie ze jak np:Druzyna A wygrywa z drużyną B 7:0 ,jest ostatnia minuta meczu,zawodnik z drużyny B strzela gola i wszyscy się cieszą jakby wygrali mecz w finale,ciekawe czy to zmienia w Fifie 14 tongue_prosty.gif

Takich detali do poprawy jest mnóstwo już od paru lat. Nigdy ich nie dopracowali. Na przykład ławka trenerska - nie ma jej do dziś, tylko sam trener przed nią stojący/skaczący. Jaki jest problem, aby zrobić tych paru dodatkowych piłkarzy siedzących na ławce? Albo wygląd murawy, który był lepszy na PC w 2008 roku niż jest teraz. Porównajcie sobie trawę w FIfie 09 z tą w 13. Tak samo z brudzeniem się strojów... A koszulki nadal wyglądają jak zbroja z numerem i nazwiskiem na plecach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem po nazwisku, tylko nie mogłem znaleźć zespołu. Wpisywałem również narodowość, ale piłkarzy z Armenii jest mało. Szczerze już zwątpiłem. Kogo polecacie do rzutów wolnych, takiego nie za drogiego, ale dobrze rokującego? Oczywiście do BVB.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...