Skocz do zawartości

"Na marginesie"- Wasze opinie


Marek Lenc

Polecane posty

  • Odpowiedzi 53
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
wszystkie były niezłe ale ten o klockach był denny i przydało by się coś takiego jak programy marka lenca gdzie były by programy do rysowania

Boże... Myślisz że on te rysunki w paincie robi, czy jak? A o czymś takim jak papier i ołówek, to może nie słyszałeś???

Żal...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opinie? Ok. pierwsza edycja mimo braku pełnego zadowolenia u pana Marka podobała mi się. Tą jestem bardzo rozczarowany i powoli nudzi mnie wielka interakcja z czytelnikami. Spodziewam się komentarza typu "Zazdrość", czy "Gdybyś ty się załapał, to byłoby super". Nie, tak nie jest. Biorę udział w "Co autor miał na myśli" i często czyjeś propozycje mnie rozbawiały. Jednak to pan Marek bierze kaskę od CDA i wymagam, aby na to zapracował. (Teraz jestem nastawiony na zmieszanie z błotem, ponieważ mam świadomość, że fatalnie to zabrzmiało, więc od razu przepraszam... i uzasadniam. Nastawiłem się na ok. 5 śmiesznych rysunków mojego ulubionego rysownika. Co dostałem? 4 takie same z innymi komentarzami, których masę mam na necie. Słabo.

PS. Ja wolałbym zobaczyć (jeżeli już stawia Pan na twórczość z forum) coś w stylu "Wasze pomysły", gdyż jest to większe urozmaicenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pasuje mi ten "dział"... ściśnięty jest za bardzo... za mało miejsca jest mu poświęcone, poza tym nagłówek jak dla mnie za mały względem poniższych zamieszczonych rysunków

oczywiście rysunkom nie mam nic do zarzucenia :)

poprostu układ mi się nie podoba, tyle ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym to zrobił, że pół strony na lewym marginesie na trzeciej stronie NL i pół strony na prawym marginesie na czwartej stronie NL i tam po około 5 obrazków dodać te w AR i mamy ich ponad 15. Mi osobiście nie przeszkadzają zbite w jedną kupę rysunki. Zresztą co tu dużo gadać - fajne i dowcipne (nie, nie śmieszne) jak zawsze. Szkoda, że 4 takie same obrazki i inne teksty w chmurkach ale są jeszcze te w AR i w następnym numerze będą napewno jakieś fajn. Pomysł z przygodami klocka z tetrisa był spoko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opinie? Ok. pierwsza edycja mimo braku pełnego zadowolenia u pana Marka podobała mi się. Tą jestem bardzo rozczarowany i powoli nudzi mnie wielka interakcja z czytelnikami. Spodziewam się komentarza typu "Zazdrość", czy "Gdybyś ty się załapał, to byłoby super". Nie, tak nie jest. Biorę udział w "Co autor miał na myśli" i często czyjeś propozycje mnie rozbawiały. Jednak to pan Marek bierze kaskę od CDA i wymagam, aby na to zapracował. (Teraz jestem nastawiony na zmieszanie z błotem, ponieważ mam świadomość, że fatalnie to zabrzmiało, więc od razu przepraszam... i uzasadniam.

Spokojnie z tą pianą, poczekaj na wyjaśnienia. Niestety, ta edycja "Na marginesie" to jeszcze resztki poprzedniej. Wszystkie materiały, które dotychczas mieliście okazję zobaczyć w tym nowym dziale (ostatnie 2 numery) były przygotowane do jednej edycji. Niestety, rubryka miała być pilotażowa, widać, że nie wypaliła od razu. Za to przepraszam. Tak, mi też się nie podoba (jeszcze) ten dział.

Nastawiłem się na ok. 5 śmiesznych rysunków mojego ulubionego rysownika. Co dostałem? 4 takie same z innymi komentarzami, których masę mam na necie. Słabo.

No to może opowiem jak miał dział wyglądać od początku. To, co udało się zachować to rozmiar: chodzi mi o pasek z brzegu strony (margines), który zajmuje max. 1/3 jej objętości. Logo u góry. Niżej obrazki wedle kolejności: Przygody Klary (3 odcinki, średnio w numerze 2-3), KLOC (1 odcinek na miesiąc), magazyn (w poprzednim numerze miały być znaczki PEGI do gier na komunię; żałuję, że nie ukazały się) i obrazki z "Co autor miał na myśli" (oryginał mój i 2-3 propozycje forumowiczów). Na spodzie link do forum czy adres mailowy. Gdzieś jako dowód mam nawet pdf-a, który wysyłałem do redakcji z moim składem. Tak miało wyglądać JEDNO wydanie "marginesa"- szkoda, że rozbiło się nam na 2 (3?) numery :(...

Co planuję w następnej? Klara, może KLOC, rysunki o grach na dowód...

PS. Ja wolałbym zobaczyć (jeżeli już stawia Pan na twórczość z forum) coś w stylu "Wasze pomysły", gdyż jest to większe urozmaicenie.

Tak, takowe planuję ;)

nie pasuje mi ten "dział"... ściśnięty jest za bardzo... za mało miejsca jest mu poświęcone, poza tym nagłówek jak dla mnie za mały względem poniższych zamieszczonych rysunków

A rysunki miały być jeszcze bardziej pomniejszone i ściśnięte...

Cóż... Ja jednak wolę porozsypywane po całym CD-A te rysunki. W jednym miejscu są dla mnie... nienaturalne.

Dajcie szansę, to ma sens ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Bardzo ciekawy pomysł. Myślę jednak że dział rysunkowy powinien zajmować co najmniej dwie strony.

To ma być "na marginesie" a nie "na 2 całych stronach"!

Wszystko jest ok ;) Wystarczy tyle co jest a we wrześniu dorzucić książeczkę z obrazkami nie wykorzystanymi wcześniej i jest git.

BRAWO PANIE MARKU ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

W tym temacie Wasze opinie na temat nowego działu z moimi rysunkami (start: CDA nr 5/09). Krytykujcie, proponujcie ;)

Dla mnie spoko jest, ;D,ale jeszcze chciałbym zaproponować pomysł:aby każdy czytelnik CDA który jest zafascynowany nie tylko pykaniem w klawiaturę ale też sztuką,rysunkiem czy cos takiego... ;p mógł wysyłać do was rysunki własnej roboty a wy byście wybierali najlepsze i umiesczali je w w NL.I co jak myślicie LENC powiedz jak uwaz ten pomysł jest realny?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

yovkub Wszystkiego co dobre warto by było mieć więcej. Z drugiej strony co za dużo to niezdrowo

A może dać panu Lencowi w CDA jakieś 20cm kwadratowych w np. Na Luzie w celu rysowania serii komiksów? ( stworzyć historię ArturMilan'a i Yovkub'a - nałogowych graczy w świecie ludzi przeciwnych grom komputerowym) :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założeniem "Marginesu" było wyodrębnienie stałego miejsca na rysunki w NL. Tam obok odcinków przygód Klary miały się znaleźć nowe serie (np. KLOC) i inne rysunki. Niestety, rysunki koszmarnie się komponowały (fatalne do ustawienia: raz paski 3-obrazkowe, raz jeden rysunek...), a czasami komentowały jakieś wydarzenie z sporym poślizgiem. Teraz o "niusach" wolę "rysować" na blogu, a w CDA pokazywać Klarę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...