Jump to content

DJziomaLL

Forumowicze
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About DJziomaLL

 • Rank
  Hobbit
 • Birthday 02/11/1996

Sposób kontaktu

 • AIM
  Array
 • Strona WWW
  Array
 • ICQ
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 1. Sobie wyobrażałem to, że kostki conajmniej będą. A tutaj taka niespodzianka^^. Więc po co mechaniczna strona karty postaci? I jak się liczy wiek u elfów?
 2. 1. Zrozumiałem, że można jeszcze oddawać karty postaci, ale mam pytanie jak się to gra? 2. Może być pół - elf? 3. I o co chodzi z ekwipunkiem? Na początku mogę sobie wybrać wedłu jakiegoś schematu bronie, pancerze itp.?
 3. DJziomaLL

  Guild Wars

  Najlpeiej kupić wszystkie i już^^. wtedy nie ma takiego problemu, a jak nie wiesz czy ci cię spodoba bierzecz triala zaciągasz. A tak apropos tematu jest ktoś chętny na NF NM?
 4. No ja musze iść do jakiejś biblioteki po drugą część, tak mi ta pierwsza spodobała. A gdybym CDA nie czytał, bym ominął taką świtną książkę...
 5. Ja bym to zrobił, że pół strony na lewym marginesie na trzeciej stronie NL i pół strony na prawym marginesie na czwartej stronie NL i tam po około 5 obrazków dodać te w AR i mamy ich ponad 15. Mi osobiście nie przeszkadzają zbite w jedną kupę rysunki. Zresztą co tu dużo gadać - fajne i dowcipne (nie, nie śmieszne) jak zawsze. Szkoda, że 4 takie same obrazki i inne teksty w chmurkach ale są jeszcze te w AR i w następnym numerze będą napewno jakieś fajn. Pomysł z przygodami klocka z tetrisa był spoko.
 6. No to ja też rozkminiłem, ale patrząc na tej stronie nie widziałem Win XP 32 bit, tylko jakiś do XP i 2000, zaciągne, może będzie działał może nie. W każdym razie dzięki, bo nie mogłem na googlach znalezc zadnych sterowników. @edit: Instalując go pisało, że jest starszy od posiadanego oO. I chyba coś nie działa, nadal wszystko tak samo
 7. Coś nie idzie zaciągnąłen, rozpakowałem i pisze, że to nie jest wersja 64 bitowa...
 8. Mam problem ze swoją kartą graficzną GF 9600GT. Chodzi o to, że sterownik coś się spartolił i teraz gierki nie chodza, filmy na Blue - Ray też przez to nie działają i ekran jakby "mruży" w poziomie idąc w dół. Ściągnąłem jakiś driver ze strony nVidii i też nie działa. Jakby ktoś mógłby mi pomóc byłbym bardzo wdzięczny. A o to i specyfikacja kompa: Microsoft Windows XP Professional wersja 2002 SP 3 Intel Core 2 Duo CPU E 6750 @ 2.66GHz 1.97 GHz 3,5 GB RAM przy czym nie wiem jaka częstotliwość i w/w karta graficzna jakby coś jeszcze podać to pisać z góry dzięki
 9. Prop sam w sobie zły nie jest, ale jak przejdziecie do niego postacią 20 lvl to misje tam dawane po przyjściu są nudne, bo moby jednym skillem bierzesz i jest dużo biegania. Ale jak ma się wszytskie kampanie, fajną gildię to można pograć. Brak abonamentu to świetna rzecz.
 10. Po dogłębym i szybkim zastanowieniu się stwierdzam z całą pewnością, że jak dla mnie najgorszą grą jest, uwaga... Prince of Pesia. Ten najnowszy, żeby nie było wątpliwości. Fajna grafika i to wszystko. Trochę jak Rayman tylko 3x łatwiejsze. Lecisz przed siebie, nic nie stanowi problemu, w sumie to gra wszystko robi za ciebie, co jakiś czas z kimś walczysz, zbierasz kuleczki, od nowa. Ciekawe dlaczego dostałas +9 i wszystkim się podoba. I nie ratują go nawet te rozwiązania z rękawicą. W PoP: TTT przynjamniej trzeba było się pomęczyć były rydwany, fajni bossowie, zagadki, a nie, że teraz gry są robione dla pracujących 25 latków, którzy nie mają czasu na granie, a grają i się boją poziomu trudności większego od easy.
×
×
 • Create New...