Jump to content

DJziomaLL

Forumowicze
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About DJziomaLL

 • Rank
  Hobbit
 • Birthday 02/11/1996

Sposób kontaktu

 • AIM
  9986507
 • Strona WWW
  http://
 • ICQ
  0

Informacje profilowe

 • Płeć
  mężczyzna
 1. Sobie wyobrażałem to, że kostki conajmniej będą. A tutaj taka niespodzianka^^. Więc po co mechaniczna strona karty postaci? I jak się liczy wiek u elfów?
 2. 1. Zrozumiałem, że można jeszcze oddawać karty postaci, ale mam pytanie jak się to gra? 2. Może być pół - elf? 3. I o co chodzi z ekwipunkiem? Na początku mogę sobie wybrać wedłu jakiegoś schematu bronie, pancerze itp.?
 3. DJziomaLL

  Guild Wars

  Najlpeiej kupić wszystkie i już^^. wtedy nie ma takiego problemu, a jak nie wiesz czy ci cię spodoba bierzecz triala zaciągasz. A tak apropos tematu jest ktoś chętny na NF NM?
 4. DJziomaLL

  Malowany Człowiek, Peter V. Brett

  No ja musze iść do jakiejś biblioteki po drugą część, tak mi ta pierwsza spodobała. A gdybym CDA nie czytał, bym ominął taką świtną książkę...
 5. DJziomaLL

  "Na marginesie"- Wasze opinie

  Ja bym to zrobił, że pół strony na lewym marginesie na trzeciej stronie NL i pół strony na prawym marginesie na czwartej stronie NL i tam po około 5 obrazków dodać te w AR i mamy ich ponad 15. Mi osobiście nie przeszkadzają zbite w jedną kupę rysunki. Zresztą co tu dużo gadać - fajne i dowcipne (nie, nie śmieszne) jak zawsze. Szkoda, że 4 takie same obrazki i inne teksty w chmurkach ale są jeszcze te w AR i w następnym numerze będą napewno jakieś fajn. Pomysł z przygodami klocka z tetrisa był spoko.
 6. DJziomaLL

  Gainward GeForce 9600GT 1GB - awaria sterowników.

  No to ja też rozkminiłem, ale patrząc na tej stronie nie widziałem Win XP 32 bit, tylko jakiś do XP i 2000, zaciągne, może będzie działał może nie. W każdym razie dzięki, bo nie mogłem na googlach znalezc zadnych sterowników. @edit: Instalując go pisało, że jest starszy od posiadanego oO. I chyba coś nie działa, nadal wszystko tak samo
 7. DJziomaLL

  Gainward GeForce 9600GT 1GB - awaria sterowników.

  Coś nie idzie zaciągnąłen, rozpakowałem i pisze, że to nie jest wersja 64 bitowa...
 8. Mam problem ze swoją kartą graficzną GF 9600GT. Chodzi o to, że sterownik coś się spartolił i teraz gierki nie chodza, filmy na Blue - Ray też przez to nie działają i ekran jakby "mruży" w poziomie idąc w dół. Ściągnąłem jakiś driver ze strony nVidii i też nie działa. Jakby ktoś mógłby mi pomóc byłbym bardzo wdzięczny. A o to i specyfikacja kompa: Microsoft Windows XP Professional wersja 2002 SP 3 Intel Core 2 Duo CPU E 6750 @ 2.66GHz 1.97 GHz 3,5 GB RAM przy czym nie wiem jaka częstotliwość i w/w karta graficzna jakby coś jeszcze podać to pisać z góry dzięki
 9. DJziomaLL

  Guild Wars (1, 2)

  Prop sam w sobie zły nie jest, ale jak przejdziecie do niego postacią 20 lvl to misje tam dawane po przyjściu są nudne, bo moby jednym skillem bierzesz i jest dużo biegania. Ale jak ma się wszytskie kampanie, fajną gildię to można pograć. Brak abonamentu to świetna rzecz.
 10. DJziomaLL

  Najgorsza gra

  Po dogłębym i szybkim zastanowieniu się stwierdzam z całą pewnością, że jak dla mnie najgorszą grą jest, uwaga... Prince of Pesia. Ten najnowszy, żeby nie było wątpliwości. Fajna grafika i to wszystko. Trochę jak Rayman tylko 3x łatwiejsze. Lecisz przed siebie, nic nie stanowi problemu, w sumie to gra wszystko robi za ciebie, co jakiś czas z kimś walczysz, zbierasz kuleczki, od nowa. Ciekawe dlaczego dostałas +9 i wszystkim się podoba. I nie ratują go nawet te rozwiązania z rękawicą. W PoP: TTT przynjamniej trzeba było się pomęczyć były rydwany, fajni bossowie, zagadki, a nie, że teraz gry są robione dla pracujących 25 latków, którzy nie mają czasu na granie, a grają i się boją poziomu trudności większego od easy.
×