Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Camilo

Jak pod względem grafiki podoba wam się CDA ?

Polecane posty

Grafika w CDA jest SUPER!!! Ja nie wiem sk?d wy wzięli?cie takich DTP-owców!!! A podpisy na paskach były super111 Szkoda że już ich nie ma

Pora na wizyte u okulisty? Albo tez widac jak dokladnie przegladasdz CDA...?

a nowy layout też mi się podoba

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki dość odważny pomysł w sprawie layoutu. Co myślicie o zlikwidowaniu tej ramki z oceną i plusami, która jest pod recką? Chodzi mi o przeniesienie oceny i plusów do tych informacji o grze, które są na górze, ned recenzją. Wszystko byłoby w jednym miejscu i nie trzeba by było kartkować cda, żeby przejść od oceny do informacji o dystrybutorze. To tylko propozycja, więc mnie nie zmieszajcie z błotem ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość f.r.e.d.
Mam taki dość odważny pomysł w sprawie layoutu. Co myślicie o zlikwidowaniu tej ramki z oceną i plusami, która jest pod recką? Chodzi mi o przeniesienie oceny i plusów do tych informacji o grze, które są na górze, ned recenzją. Wszystko byłoby w jednym miejscu i nie trzeba by było kartkować cda, żeby przejść od oceny do informacji o dystrybutorze. To tylko propozycja, więc mnie nie zmieszajcie z błotem ;)

IMO jest lepiej tak jak jest - fakty typu cena, producent nie mieszają się z opiniami recenzenta - oceną, plusami, minusami.

I moja opinia - jest dobrze, zmienic tylko kolory w GW - przyciemnić, dać n. niebieski i szary. :) Tak proponowała 3wcia. I ja się z nią zgadzam.

Głównie dlatego, że mieszkam niedaleko i jak się nie zgodzę, to mnie odwiedzi z jakimś Wanią. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche mi sie nie podoba ta pusta ramka na górze (gdzie dajecie różne iekawostki). Jak dla mnie zbyt 'sterylna'. Może dajcie tam jakąś teksturkę, cokolwiek, bylebyście to zmienili

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam uważam grafikę w CDA, za sotojącą na bardzo (bardzo, bardzo)wyskokim poziomie. Strony z recenzjami i zapowiedziami są cudowne. AR Na Luzie i Sprzęt przejrzyste, ale mam jedno zastrzeżenie do Gamewalkera -nie chodzi zbytno a o kolory, choć moglibyścis spróbować je zmienić, a jak nam się nie spodobają to wrócą do zieleni z szarością - a o brak ramek w tabelkach, przez co kolory zlewają się i nie wygląda to zbyt dobrze, a moglibyści wprowadzić taką delikatną ramkę, jaka była w nr 02 i 03 2004 na okładce, otaczając ilość płyt i pełne wersje. I to byłoby narazie na tyle. :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Belisek

Grafika w CDA jest na najwyzszym poziomie... nowe ramki wygladaja swietnie, dobry pomysl z tym wolnym miejscem u gory gdzie wciskacie ciekawostki, pasek z podpisem tez dobra mysl, bo pamietam ze zdarzalo mi sie szukac podpisu 5 minut...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość endriu_1000

Obecny layout jest świetny, trudno mi się było do niego przyzwyczaić, ale jak już zczaiłem gdzie co jest, stwierdziłem, że jest na prawdę funkcjonalny. Taki bardziej User friendly. CDA jakby nabrało też ostatnio kolorków. Wszystko to sprawia, że lepiej mi się je czyta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od lat stopniowo zmieniacie grafike na lepszą, a ja od lat zastanawiam się czy jest możliwe zrobienie czegoś jeszcze lepszego... a tak na serio, serio aktualnie jest wpożądku jak dla mnie 9+/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dożo CZYTELNIEJ i dużo ładniej. Recenzęci już sie nie "chowają" wogóle tak jakoś swojsko. A dla ty co mówią, że CDA straciło klimat to ich argumentem najczęściej jest, że zrobiło się za "kolorowe". Dla ty miśków powinny być chyba wydania czaron białe

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No CDA zmienił się na lepsze(i się tego nie bał :wink: ).A w ogole to spox szata ani nie przeszkadza ani nachwyca.I to w tym najlepsze.A tak w ogole- Smuggler,zrobiłem z qmplami rysunki prawie całej redakcji, więc się nie przestrasz jak przyjdą do ciebie rysunki jakiś bestii-to będziesz ty i duch Jedi'ego.Buhahaha :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość M_U_R_D_O_C

... bowiem jest bardzo ładna, nowoczesna i trendy :D . Podoba mi się i szczerze nie mam czego się doczepić. Kawał solidnej roboty (uściski dłoni dla grafików :D ). Czasem jednak za dużo wtrącanych obrazków (recka Dooma 3 to raczej pokaz slajdów, a nie recka :D - panowie bez przesady) i ozdobników, które niepotrzebnie zajmują duużo miejsca. No i te reklamy... ech... wiem, że kasa itp... ale co druga strona to reklama :!: Bez przesady :!: Wiem, że to co piszę niczego nie zmieni ale to przecież tylko moje skromne zdanie :D . Reszta jest w porządku. Nic dodać, nic ująć :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. Po ostatnim liftingu CDA wygląda fantastycznie! Naprawdę przypomina mi to wielkie, zachodnie pismo. W końcu CDA niewiele od nich odbiega poziomem, a niektórym wręcz dorównuje. Tak trzymać!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Deniorek Mocny

Grafika super, wszystko ladnie zlozone. Tylko jedno mnie martw i denerwuje: czasami na screenach widac kursory :? ! Nie wiem. Moze mam oczopląs :P , ale na prawde czesto to sie zdarza. Czy ktos to podtwierdzi dla mojego spokoju? :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Messiash15

Sorki, że nie pisze do tematu, ale mam dla was życzenia!!!!!!! HAPPY NEW YEAR!!!! Całej redakcji życze, aby w tę noc Sylwestrową każdy nachlał sie jak dzika świnia i zapomniał o problemach!!!!! Niech ten nowy rok okaże sie jeszcze lepszy !! Oby więcej lepszych gier! Lepszych kompów.... sukcesów w grach multiplayer itd... Wasze zdrowie!!!!!!!!!!!!!! I oby CDA żyło wiecznie.... !!!!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki, że nie pisze do tematu, ale mam dla was życzenia!!!!!!! HAPPY NEW YEAR!!!! Całej redakcji życze, aby w tę noc Sylwestrową każdy nachlał sie jak dzika świnia i zapomniał o problemach!!!!! Niech ten nowy rok okaże sie jeszcze lepszy !! Oby więcej lepszych gier! Lepszych kompów.... sukcesów w grach multiplayer itd... Wasze zdrowie!!!!!!!!!!!!!! I oby CDA żyło wiecznie.... !!!!!!!

Ocho czuję bana :P albo ostrzeżenie :)

A tak wracając do tematu to szata graficzna w CDA jest bardzo dobra tylko ... za bardzo kolorowa. Troche dziwnie tak, że każda kartka jest innego koloru... nie wiem może się czepiam ale jakoś tak mi to przeszkadza. Czytałem gdzieś na tym forum - ktoś miał pomysł (bardzo dobry) aby CDA miało jedną szatę graficzną - dobre to by było chyba ... :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak wracając do tematu to szata graficzna w CDA jest bardzo dobra tylko ... za bardzo kolorowa. Troche dziwnie tak, że każda kartka jest innego koloru... nie wiem może się czepiam ale jakoś tak mi to przeszkadza. Czytałem gdzieś na tym forum - ktoś miał pomysł (bardzo dobry) aby CDA miało jedną szatę graficzną - dobre to by było chyba ... :)

Eee...jak chcesz jednej szaty graficznej, to sobie KŚG kup. Mi się wydaje, że to także dzieki tym 'różnym kolorom' CDA jest takie różnorodne i ładne. Swoja drogą zauważ, że barwa w poszczególnych recenzjach nie jest przypadkowa i świetnie współgra z tematyką gry...dla mnie layout w CDA jest obecnie bliski ideału. Tak trzymac!

EDIT: Zadowolony? Pisałem posta na szybko, poza tym nie uważam, by 5 dodatkowych linijek cytowanego tekstu coś zmieniło np. w czasie ładowania sie forum...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:arrow: Ja osobiście nic do szaty CDA nic nie mam. Lecz... jak widze "Kaszanka Zone" poprostu zbiera mi sie na wymioty. Ciemne kolorki, brudno (nie na kartkach, tylko tło "brudne" :D), ale chyba specjalnie tak jest, aby te BADZIEWIASTE gry nie trafiły do naszych rąk. No ale CDA jest super i nic przeciwko jego szaty nie mam. 8) :arrow:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mEEt_ek

za KAZDYM razem, jak do tej pory zmienialiscie layout bylem zniesmaczony, bo wlasnie sie zdazylem przyzwyczaic do starego ^^. i tak w kolko. ogolnie strona graf/layout CDA jest dla mnie OK. nie jest anie rewelacyjny ani beznadziejny... taki w sam raz ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...