Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Camilo

Jak pod względem grafiki podoba wam się CDA ?

Polecane posty

Gość laos(krzychu231)

Grafika jest niezla choc na takie wymagania to skandal :!: :D A tak na serio to jest b. dobrze.Zobaczymy co wykombinuja na nr 100(ma byc nowy layout) :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość weos

A ja sie troche obawiam tego nowego layout'a... ten jest bardzo dobry i IMO powinien juz taki zostac... ale CDA, jak to CDA zawsze czyms nas zaskocza... mam nadzieje,ze ten nowy wyglad nie bedzie jakis przekombinowany :? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grafika ? Raczej :D . A tak na serio, to jak można oceniać grafike w grze ? Przecież większość grafiki to screeny z gier, więc co mam oceniać info z oceną ? Według mnie temat jest bezsensu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Chief

Ej ludzie .. co wy.. nie rozumiem was.. Przecierz w CDA czasem tła są takie że mnie aż bolą oczka :P Kto to wymyślił pomarańczowe tło z białymi literkami ... mam dość słabe światło w WC i czasem nic sie nie da przeczytać :D [nie mówiąc o tym że 2/3 światła odbija sie od kartki co mnie skutecznie oślepia :P]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CDA nie ma sobie rownych pod tym wzgledem iw innych tez . Niestety ,ale papier jest wymagajacy :( przy mocnym oswietleniu nic nie widac nawet duzych liter.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CDA nie ma sobie rownych pod tym wzgledem iw innych tez . Niestety ,ale papier jest wymagajacy :( przy mocnym oswietleniu nic nie widac nawet duzych liter.

Dobra, ale jakość papieru to nie grafika. Pod tym względem CDA jest znakomite, bo w innych pismach papier jest jakiś... dziwny :?.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do obecnego lay'a nie mam zastrzeżeń, ale z ciekawością wyczekuję nowego :) Do samego układu stron/screenów też nie mam nigdy większych zastrzeżeń, ale w tym numerze jeden bubel aż skoczył mi do oczu :? Chodzi mi o tego przerośniętego screen'a w zapowiedzi Star Wars'owej gierki. Zepsuł mi zuepłnie odbiór tekstu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kijasS
Do obecnego lay'a nie mam zastrzeżeń, ale z ciekawością wyczekuję nowego :) Do samego układu stron/screenów też nie mam nigdy większych zastrzeżeń, ale w tym numerze jeden bubel aż skoczył mi do oczu :? Chodzi mi o tego przerośniętego screen'a w zapowiedzi Star Wars'owej gierki. Zepsuł mi zuepłnie odbiór tekstu...

Tak, masz racje. Niekiedy - bardzo rzadko - zdarzy sie jakaś wpadka DTP, która kontrastuje na tle reszty i od razu dostaje poziomem od tradycyjnego (czyt. b. dobrago) layouta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość LosDomanos

Ogólnie wygląd CDA oceniam na 10/10.

Świetnie zaprojektowny layout, kolorowy z bajerami, a pomimo to czytelny. Dobrze dobrane okładki. Można powedzieć dobra praca. Ja jednak osobiście pozmieniał torche wygląd działu poświęconego sprzetowi. Mógłby być troche bardziej kolorowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Roven

Według mnie oprawa graficzna pisma jest spox... czytam je przez 6 lat, a grafika jest coraz lepsza.

Pamiętam jak kiedyś wyglądało logo CDA... to były czasy...:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kac_

Grafa idealna. Wogle cały layout jest chyba jednym z najlepszych na swiecie. Nie wiem bo tych najlepszych wszystkich nie widziałem na oczy i nie wypowiem sie np. o tym z Australii ale w Polsce CDA ma the best grafike ze wszystkich

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość WoW.R

Wszystko OK super styl, rozmieszczenie reklam też może być. Tylko jeden mały problemik w recenzjach mianowicie złe miejsce wymagań gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie po ostatniej rewolucji graficznej wszystko zieniło się na lepsze. tylko stopka jest teraz ciut za ciemna w miejscu gdzie są plusy i minusy. bardzo mi się spodobał pomysł przeniesienia belki (M. Belka) na górę i dokładnego podania informacji. JEDNA SPRAWA w gamewalkerze powinno być wszytsko ułożone tak samo czyli np.

autor

strona

ocena

wymagania

itd itp.

wtedy wszystko będzie bardziej przejrzyste

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż. W 2002 roku grafika była porządna, w 2003 bardzo dobra a teraz genialna. :D Tekst jest świetnie 'wplatany' w tło (jednocześnie nie miesza się z nim- a to nie to samo...), podpisy pod obrazkami genialne (przytoczyłbym jakiś cytat ale w natłoku możliwości się poguybiłem...wszystko jest świetne) no i te smaczki jak wspomniana "Panie sędzio - ręka!" ... po prostu cud :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest na czym zawiesić oko. Moim zdaniem jest dobrze a nawet zaryzykuję stwierdzenie, że robi się coraz lepiej... Tekst jest czytelny, tło dobrze skomponowane i jakby nie było tak powinno być

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Crazy_Demon

Layout CDA jest wedlug mnie b.dobry, ale znajac inwencje tworcza DTP to w ciagu najblizszych miesiecy beda jeszcze jakies kosmetyczne poprawki... wedlug mnie 9+/10! BRAWO!!!

Peace :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...