Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Camilo

Jak pod względem grafiki podoba wam się CDA ?

Polecane posty

Mnie się tam wszystko podoba :) . Za każdym razem jak zmieniacie layout mi się wydaje, że lepiej się nie da i tak mnie, co chwile wyprowadzacie z tego błędu. Za to jestem wam bardzo wdzięczny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grafika ładna :) ale grafika to nie wszystko dla mnie tak ważniejszy jest tekst bo wole czytać niż patrzeć się na obrazki hehe... ale jeśli chodzi o grafike to SPOKO :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie jest duuużo lepiej z nową szatą graficzną. Wszystko takie bardziej czytelne i przejżyste się robi :) Ale jest jedna sprawa, która mi się nie podoba. To te litery CDA na końcu każdego textu. Z tym czerwonym logiem było lepiej i ładniej. Może powiecie że sie czepiam, ale przecież właśnie od tego jest ten temat :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lay CD-A jest nie do przebicia. Której strony nie otworzysz, masz ochotę ją dogłębnie oglądnąć. (BEZ SKOJARZEŃ :D ). Szczególnie dobrze wg mnie prezentują się grafiki w recenzjach - oddają klimat gry i recki.

PS. Rothen_, fajny avatar :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość boooc

Jak dla mnie grafika w CDA jest najlepsza. A poza tym, niektóre buraki narzekają że niby "Giercowe Bravo" (pod względem grafiki) ale jak dla mnie

skoro wykładamy tyle kapuchy to mamy tyle dobrego.

zresztą antyfani narzekają na wszystko byle by narzekać i narzekać...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Malavii

Hmmmm troche siedzę przy grafice komputerowej i znam te bóle, ale ta prezętowana w CDA jast na naprawdę wysokim poziomie. Nie za dużo i nie zamało, zero przegięć, ogólnie...jest jak trzeba i nie przestawać. Najbardziej rozbroiła mnie okładka z Riddickiem...bajer...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość plazmaster

Jak dla mnie grafika jest bardzo dobra, kolorki nie są za bardzo przeszkadzające, wszystko jest czytelne. Podoba mi się grafika w reckach, fajne tło i pomysłowe ramki, pasują do gier. Jak był poprzedni layout to myślałem, że nie da się zmienić nic, aby uzyskać lepszy efekt, myliłem się. Podoba mi się również większość okładek, są zrobione pomysłowo i profesjonalnie. Miło się przegląda, ze względu na fajne kolorki, które nie są zbytnio przesadzone. Po prostu wszystko jest zrobione ładnie, czytelnie i z umiarem. Tak trzymać! :D Pozdro!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szata graficzna jest bardzo ładna. Jednak mam pewne uwagi, co do loga CDA. A mianowicie samych liter pisanych na czerwono. Trochę takie starsze wydaje się logo. Moglibyście w jakiś sposób "odświeżyc" ten czerwony?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brdazo podoba mi się wygląd graficzny. Nie żebym się podlizywał, ale... Jest super. :D Przyjemnie się wszystko ogląda, ładnie rozłożone są screeny, i w ogóle rewlka. Aż chce się recki czytać, jak się takie coś widzi :wink: Naprawdę, ostatnio do niczego nie mogę się przyczepić i nie rozumiem anty-fanów... Dobrze, że Smugg jest to chociaż można się pośmiać :)

No ale to miało być o szcie graficznej... Mówię jest zajefajna 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grafika ładna :) ale grafika to nie wszystko dla mnie tak ważniejszy jest tekst bo wole czytać niż patrzeć się na obrazki hehe... ale jeśli chodzi o grafike to SPOKO :)

Ja tak samo, przykładam mniejszą wagę na grafe

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DTP odwala kawał dobrej roboty... Jestem pod naprawdę wielkim wrażeniem tego, co tam wyrabiają. Może kiedys będzie jakiś konkurs, gdzie do wygrania będzie lekcja u Action DTP'owców :wink:

Naturalnie to nie jest żadna aluzja! :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gb.Ottis

A ja trochę ponażekam. Mimo, że grafika czasopisma jest ładna i wszystko wygląda ładnie to jednak jest tego zdecydowanie zbyt dużo. Po przeczytaniu niektórych recenzji odczuwa się ogromny niedosyt. Bywa tak, że więcej dowiaduję się ze screenów niż z samego tekstu. Na niektórych stronach screeny zajmują więcej jak 50%. To jest lekkie przegięcie, wypychacie słabe teksty sporą liczbą screenów. Postarajcie się to zmienić :}

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja trochę ponażekam. Mimo, że grafika czasopisma jest ładna i wszystko wygląda ładnie to jednak jest tego zdecydowanie zbyt dużo. Po przeczytaniu niektórych recenzji odczuwa się ogromny niedosyt. Bywa tak, że więcej dowiaduję się ze screenów niż z samego tekstu. Na niektórych stronach screeny zajmują więcej jak 50%. To jest lekkie przegięcie, wypychacie słabe teksty sporą liczbą screenów. Postarajcie się to zmienić :}

Nie do konca rozumiem "wypychacie slabe teksty duza iloscia screenow" przy jednoczesnym narzekaniu, ze za malo tekstu. Jak tekst jest slaby to chyba dobrze, ze jest go w tym momencie malo? Poza tym jesli dowiadujesz sie ze screenow wiecej niz z recenzji, to tym bardziej dobry argument za duza iloscia screenow...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gb.Ottis
A ja trochę ponażekam. Mimo, że grafika czasopisma jest ładna i wszystko wygląda ładnie to jednak jest tego zdecydowanie zbyt dużo. Po przeczytaniu niektórych recenzji odczuwa się ogromny niedosyt. Bywa tak, że więcej dowiaduję się ze screenów niż z samego tekstu. Na niektórych stronach screeny zajmują więcej jak 50%. To jest lekkie przegięcie, wypychacie słabe teksty sporą liczbą screenów. Postarajcie się to zmienić :}

Nie do konca rozumiem "wypychacie slabe teksty duza iloscia screenow" przy jednoczesnym narzekaniu, ze za malo tekstu. Jak tekst jest slaby to chyba dobrze, ze jest go w tym momencie malo? Poza tym jesli dowiadujesz sie ze screenow wiecej niz z recenzji, to tym bardziej dobry argument za duza iloscia screenow...

Nie do końca się zgadzam. Teksty słabe są tylko te, które są krótkie. Nim się człowiek wciągnie ten już się kończy a ja o grze wiem tyle co przed jej przeczytaniem. A ze screenów dowiaduję się jedynie informacji o typie i grafice w danej grze. Dobrym sposobem jest robienie screenów "delikatnych", na których będzie umieszczany normalny tekst plus dwa screeny właściwe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprawa graficzna zasługuje chyba na jakąś nagrode (oscar w kategorii czasopism?:D).Te świetne,takie dynamiczne kolory.Jestem pod wielkim,ogromnym wrażeniem :o.Ostatnio wziąłem do ręki jakieś zabytkowe CDA (z 97`) i porównałem z tym obecnym.Normalnie doznałem szoku :shock:.Wierzcie mi,zróbcie to samo,zobaczycie jak CDA się zmieniło pod względem wyglądu (na lepsze oczywiście).Ja jakoś nie specjalnie to zauważałem,aż do tego wydarzenia :wink:.Ale pamiętam,że kiedyś tekst nie był za bardzo widoczny :).Ale to może przez mój wzrok (tak,tak komputer robi swoje) Nie wiem co można zmienić żeby było lepiej,ale wy na pewno coś wymyślicie :idea:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość xardas-87

Zawsze rozwalają mnie artworki na stronach CDA. Np. te z BiA, albo DOOM3 RoE. Miodzio! Pozostała część piska OK.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche jej duzo ej napadl mnie jakis kolo z tego forum bo napisalem co sadzisz o pod obstrzalem ja napisalem nawet spox a ten mnie na gg npada ze mnie zbanuje qrde i tak tego chlamu nie lubie i tylko pisze co mysle na forach qrde niech goscie sie w dupe pocaluje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche jej duzo ej napadl mnie jakis kolo z tego forum bo napisalem co sadzisz o pod obstrzalem ja napisalem nawet spox a ten mnie na gg npada ze mnie zbanuje qrde i tak tego chlamu nie lubie i tylko pisze co mysle na forach qrde niech goscie sie w pupcie pocaluje

Twoje fantazje seksualne mnie nie interesują, całuj się sam... tam gdzie lubisz. Dostajesz ostrzeżenie, jak Twoje zachowanie nie ulegnie zmianie to wylecisz stąd szybciutko, zaręczam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...