Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

WWWeekendowy konkurs CDA ? zgłaszajcie swoje pomysły!

Polecane posty

"Co robisz, gdy nie czytasz CD-A?"

"CD-A dzieciom! Uwiecznij na fotce siebie przebranego za dziecię któremu ktoś (najlepiej lassseczka!) czyta CD-A"

"CD-A w kosmosie"

"CD-A vs inne czasopisma (nie tylko komputerowe...)"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że nie najlepszy, ale może mi się poszczęści. Jeśli był, sorry.

Otóż może by tak zrobić zdjęcie całej redakcji, ale naprawdę wszystkich, Smug też ;] i nie mówię tu o tym, żeby się z niego nabijać czy co, tylko przecież to On jest redaktorem naczelnym, prawda? Tak więc trzeba by było uwzględnić także jego. Czytałem ostatnio primaaprilisowy artykuł o redakcji ( nie powiem, że zły :)). Może do fotki dołączyć też opisy redaktorów, ale tym razem na poważnie, żeby wszyscy naprawdę poznali redakcję.

Albo reakcja jakiegoś czytelnika na fotkę Smugglera (prawdziwą).

Sry Smug, ale widzę, ze konkurencja jest dość duża, a ja bardzo bym chciał to wygrać, jak wszyscy. :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze reaktyywacja "zdjecia z wakacji" :P o roznorakiej tematyce co weekend :)

Smug też ;] i nie mówię tu o tym, żeby się z niego nabijać czy co, tylko przecież to On jest redaktorem naczelnym, prawda?

chyba raczej nie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WWWeekendowy konkurs CDA #X:Kto jest twoim idolem? ...czyli przebieramy się za postaci z gier.

WWWeekendowy konkurs CDA #X:Retroekszyn ...czyli stylizujemy się w stroje z dawien dawna wycofane z mody.

EDIT:

1.

@procesor- podła? Nikt na tym forum nie jest aż taki podly :P

@Molek123-WWWeekendowy konkurs CDA#2:CDA się byczy ...czyli było...

2.

Nie żebym był nachalny lub coś(nawet nie wiem czy dobrze robię zapisując to w tym temacie) ale kiedy dojdzie moja nagroda z "CDA się byczy"? Bo poczta mi szwankuje i nawet nie wiem czy dane doszły...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy musi to być zdjęcie?

A może coś innego... np:

1. Śpiewaj z CD-A - trzeba przerobić tekst dowolnie wybranej piosenki aby mówił o CD-A. Trzeba zaśpiewać i nagrać :).

2.Wiersz... tak jest. Poezja na temat CD-A :). Myślę, że było by ciekawie.

A jeśli chodzi o zdjęcia to proponuje konkurs:

CD-A w świecie - fotografujemy zabytki, ciekawe budowle, miejsca... ale tak aby gdzieś w tle znajdowało się CD-Action (już wyobrażam sobie zdjęcia Katedry na Wawelu z CD-A przyczepionym do bramy :) ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkurs, którego uczestnik musiałby napisać tekst piosenki w stylu znanych i lubianych utworów disco(polo). Liryk byłby więc o (niechcianej / niespełnionej) miłości, (lecie / wiośnie, samochodach, samolotach, domach, kosmitach, etc.) dziewczynach oraz... CD-A :)

Budujemy jak najwyższą i jak najbardziej złożoną konstrukcję z kart... :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jak wyobrażacie sobie jakbyście wyglądali po dniu pracy w magazynie Cd-Action.

2.Cd-Action a wasze zwierzęta czyli co wasi pupile robią z Cd-Action.

3.Zakup Cd-Action, czyli zdjęcie was po zakupie Cd-Action np.w kiosku.

4.Albo Cd-Action próba czasu czyli jak wygląda Cd-Action po miesiącu czyli jak szanujecie swoją gazetkę.

5. Gdzie kupujecie Cd-Action. Czyli w jakim miejscu.

Może który pomysł się spodoba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Mam pomył gdzie przechowujecie swoje Cd-Action. Dla wszystkich byłby to łatwy konkurs do wykonania, no bo nie trzeba dawać swoich fotek, każdy ma cd-action więc co to za problem.

2.Albo gdzie wam się najlepiej czyta cd-action.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, zainterweniowałem tylko po to, aby nie było niedogodności. :) Po co się później spierać.

A tak a propos, kiedy będzie rozwiązanie tego konkursu? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...