Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

WWWeekendowy konkurs CDA ? zgłaszajcie swoje pomysły!

Polecane posty

Ja to proponuje konkurs CDA around the world (dookoła świata). Chodzi mi o to aby np.: zrobić zdjęcie cda w którego tle znajduje się jakiś zabytek, budowla lub cos charakerystycznego dla danego regionu ( niekoniecznie z zagranicy).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pomysł (zdaje się że oryginalny), żeby to "sofnąć" CDA w czasie.

Np. Jacyś neandertalczycy czytający (a umieją czytać? :biggrin: ) CDA wykute w kamieniu...

Liczyła by się inwencja twórcza. Technika dovolna (abakus też)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Popieram konkurs związany ze S.T.A.L.K.E.R.-em

2. Konkurs na "konwersje" gier do prawdziwego świata - najprościej robisz zdjęcie, doczepiasz interfejs z jakiejś gry i wysyłasz, ale dla bardziej ambitnych mógłby być np. gameplay, recenzja itp. Chodzi o coś takiego:

Tylko oczywiście bardziej na poważnie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciacho86

Mnie się podoba punkt z tym, żeby głosować mogli tylko zalogowani użytkownicy... I najlepiej na okres głosowania zamknąć rejestrację... Na pewno nie będzie się chciało kolegom rejestrować się tylko po to by pomóc znajomemu ze szkoły/pracy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może coś co byłoby dostępne dla wszystkich? Wpadłem na pomysł: ''Pokaż swój pulpit''. Może się wydawać, że to nic ciekawego, ale z pulpitem naszego monitora możemy zrobić cuda. I takimi właśnie cudami byśmy się chwalili.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marrio94

Hmm...mam pomysł...może nie mój* ale co tam :P

Chodziłoby o to, by pokazać zdjęcie podobne do okładki jakiejś gry (albo CDA). Zdjęcie mogłoby być trochę przerobione i nie mogłoby zawierać elementów prawdziwej okładki.

*Taki konkurs jest już w "Teraz rock", ale fotki przedstawiają okładki płyt :)

PS. wybaczcie, ale własnych pomysłów nie mam :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marrio94

@UP:

Dzięki wielki za chęć złożenia mi hołdu :)

@TOPIC:

Mam jeszcze jeden pomysł: ktoś napisał coś w stylu "jak waszym zdaniem wygląda redakcja"... więc myślę, że możnaby zrobić to samo, ale za pomocą sreenów z gier :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję konkurs na zdjęcie pokoju prawdziwego fana CD-A. To znaczy takiego pokoju, po którym od razu widać, że jego właściciel uwielbia CD-A. Np. zdjęcie redakcji oprawione w ramkę - serduszko na ścianie :biggrin:. Co o tym sądzicie? (nie o ramce - serduszku, tylko o pomyśle na konkurs :turned: )

PS. Popieram też pomysł GarosSa (ten o pulpicie). :thumbsup:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...