Skocz do zawartości

Beyond Good & Evil


Gość kabura

Polecane posty

  • Odpowiedzi 407
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Holy cow! To już niemal profanacja dla tej gry :) Przy tej cenie zacznę ją dawać jako prezenty znajomym :)

lt - perły można także wygrać w wyścigach oraz w pościgach za szabrownikami (spójrz na mapę i szukaj miejsc, gdzie suchy teren nie jest obramowany czarną linią - wpływaj tam). I jesteś pewien, że podchodzisz do odpowiedniego stoiska, by kupić działo? :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Wszyscy uważają tak samo, że gry po prostu nie doceniono. Mnie osobiście po uszy wciagło kilka gier. Ale nie tak wciągło, że fajna gierka to popykam, nie, ja przez cały czas grając w te zaje gre byłem w tym świecie, na planecie Hyllis czy jakoś tak. Grałem w nią pare lat temu ale łezka mi się puszcza z oka jak sobie o niej pomyśle. Przecież ta gra nie dawała tylko przyjemności(choć sporo jej dawała) lecz wiele wiecej. Do dziś pamiętam te chwile jak piękna Jade toczyła w bajkowym świecie bój o lepsze życie dla ludzi i to ja wszystkim kierowałem. Wow historia po prostu genialana i wykonanie nawet nawet spoglądając na nia oczywiście z perspektywy czasu. Mało jest gier, do których wracałbym ale do tej jak do Max Payna mogłbym powracać bez konca!!! Klasa sama w sobie i myśle, ze żadnych nagród nie potrzebowało Beyond Good&Evil by być znakomitą gierka. Kocham te gre i już

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się w 100% z Misieckisem. Również przeszedłem tą grę dwa razy i wiecie co? To się nie nudzi :) Takich gier powinno być więcej, a według mnie to nawet nie gra tylko już sztuka. A Jade to po prostu postać nie mniej słodka i pozostawająca w pamięci jak Lara Croft. Co ja mówię? Ona jest bardziej słodka od Lary :D I nie rozumiem dlaczego ludzie tak się tej gry czepiają? Jest super.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest niestety naga. Takie gry jak Beyond Good&Evil muszą mieć odpowiednich odbiorców. Mnie cieszy fakt, ze mnie się podobała jak nie wiem co, jak moja mała ukochana siostrzenica z czterema żębami na wierzchu!!! reszta mnie w zadnie cztery litery kłuje, reszta tzn. że gra nie otrzymała tego na co zasłużyła. Ale ja Wam powiem właśnie, ze otrzymała. Otrzymała najlępszą rzecz, miłość od wiernego człowieka chodzącego po tej nudnej ziemi. Gra zamieniła szarą codzienność w super kolorowy swiat. To jest najlepsze. Dla mnie gra wszechczasów i naprawde nie widze na razie gry, która dorównała by jej choć odrobinke. Ta gra została stworzona właśnie dla mnie, dla mnie. Powtórze I LOVE THIS GAME!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Super, ale nie boisz się, że ci się shift i jedynka na trwałe wcisną do klawiatury? - CRD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BG&E jest genialne!!! bez konkurencyjne!!! Piękne graficznie (ustawiłem max - wygląda jak Tomb Raider: Legend na minimum!!!)!!! Wspaniała fabuła!!! piękna bohaterka (chciałem sobie gierkę zmodyfikować i odkryłem, że jej ubranie to tylko nałożony inny obiekt...)!!! i w ogóle naj!!!! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Jest to jedna z najlepszych gier w jakie dane mi było zagrać. Niesamowita przygoda, dopracowana i bardzo grywalna rozgrywka - tą grę aż chce sie podziwiać i zdac na 101% co też uczyniłem 8) a cena - 14 zł. w bardzo ładnie prezentującym się pudełku DVD czyni z tej gry produkt obowiązkowy dla każdego, nawet niedzielnego gracza.

I jaka szkoda że ów tajemniczy projekt UbiSoftu który miał być ponoć sequelem okazał sie po E3 po prostu kolejnym Raymanem - a każdy kto grę zdał wie że zakończenie daje furtkę do cześci drugiej, Niestety gra sprzedała się przeciętnie co mnie osobiście mocno zaskoczyło - niestety gre wydano w czasie Bożonarodzeniowej nagonki i wysypu mocno reklamowanych hitów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja szczerze mówiąc wiem o tej grze bardzo mało :oops: . Recke w CDA chyba jakoś przeoczyłem (zresztą, może nawet czytałem, ale niewryłamisię w pamięć), dopiero na podsumowaniu roku ją zauważyłęm. Tak się nawet zastanwiałem, mże by nabyć? (bo cena rzeczywiścei zbrodniczo niska)

Mógłby mi ją ktoś jakoś tak w skrócie zrecenzować? BO to chyba przygodówka plus cośtam. A takie połączenie nawet mnie ciekawi. Zwłaszcza jak fabuła jest fajna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brethil - jest to gra przygodowa z elementami platformera - biegasz, bijesz, skaczesz, przesuwasz jakieś wajchy i czasem sie skradasz + śmiganie wodolotem i zbieranie pereł oraz pstrykanie fotek faunie i florze.

Zagraj nawet jak nie preferujesz takigo gatunku gier bo dla samego klimatu i prezencji gry warto :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodizło mi o to że gdyby zelde robili francuzi to by właśnie jak beyond wyglądała :wink:

o_O w takim razie dobrze, że tak się nie stało... przynajmniej gra nie byłaby do ukończenia w kilkanaście godzin :twisted: ( o OoT mówimy, rzecz jasna :P)

... Zelda to jest król królów przecież w sprawie adventure games.

No i tak przy okazji The Best Game Ever :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ta gra potrafi wciągnąć kiedy ją kupiłem (wybuliłem 89.90 w Saturnie), zainstalowałem spodziewałem się wiele - nazwisko Ancela to gwarancja najwyższej jakości, ale nie oczekiwałem, aż tak wiele ile ta gra mi zaoferowała, piękna grafika, klimat, humor, wolna przestrzeń, ograniczona, ale zawsze jakaś swoboda ruchu w miasteczku na nieznanej planecie. Bardzo podobało mi się to, iż gra nie miała, ani jednego renderowanego filmika, nawet logo Ubisoft było zrobione na enginie. Fajne były też napisy końcowe, kto grał (i przeszedł) wie o czym mówię...

A... I jeszcze jedno... Ta gra jest tak cudowna, że nawet mój kumpel, który nienawidzi platwormerów, tę gre pokochoł, tak jak ja... :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także nie lubię zbytnio gier pokroju PoP, czy TR, ale BG&E to co innego. Bliżej tej grze jest do skradanki i tak też do niej podchodziłem. A jako że uwielbiam skradanki... Czuło się ten dreszczyk emocji przemykając niepostrzeżenie za plecami strażników, czy też skradając się tuż za nich, żeby sprzedać im pożądnego kompa w... butlę.

Chyba skołuję sobie tę grę jeszcze raz. Warto.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeeczywiscie w gre można i drugi raz zagrac. Jak nie trzeci, jak i nie setny. Bo to piękne co jest proste a wg mnie to jedno wielka prostota. Proste sterowanie, prosta historyjka, jakże wzruszająca i prosty mechanizm gry. Dla mnie full wypas. Tego czego nie da Ci mamusia, da BG&E.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beyond Good & Evil... świetna gra... fabuła, muzyka, grafika... wspaniały klimat... a co z tym idzie? Wysoka, ba, bardzo wysoka grywalność! Do dziś ta gra jest moją ulubioną.;]

A to, że krótka... lepiej, by byla krótka, niż, żeby dalej robili na siłę, przez co gra mogłaby stracić dużo ze swojego uroku...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racyje stary brachu. Tak po prostu musialo być, ta gra nie byłaby tak cudowna gdyby nie jej (wg mnie) odpowiednia długość. Z resztą o wiele dłuższe gry np. GTA San Andreas nie dało tyle frajdochy co króciutkie BG&E. Serio, nie wale piany. Ja chyba cierpie na kompleks Beyond Good & Evil. Nie potrafie w tej grze znaleźć żadnego minusa. Może pomożecie mi na siłe wmówić jakąś wade tejże gry. Czekam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beyond Good & Evil... świetna gra... fabuła, muzyka, grafika... wspaniały klimat... a co z tym idzie? Wysoka, ba, bardzo wysoka grywalność! Do dziś ta gra jest moją ulubioną.;]

A to, że krótka... lepiej, by byla krótka, niż, żeby dalej robili na siłę, przez co gra mogłaby stracić dużo ze swojego uroku...

Czytałem, że Ubisoft planował stworzenie dwóch kolejnych części, o czym może świadczyć zakończenie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem na innym forum wypowiedź ludzi, których zdaniem kontynuacja BG&E jest bardziej prawdopodobna niż dotychczas - mianowicie twórca BG&E dłubie nad nowym Raymanem, i możliwe jest, że skoro już będą mieli silnik graficzny, to "z rozpędu" mogą też stworzyć BG&E2... na ile jest to prawdopodobne, trudno ocenić, ale szansa IMO jest :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem, że Ubisoft planował stworzenie dwóch kolejnych części, o czym może świadczyć zakończenie...

Planował... aż zobaczył wyniki sprzedaży BGE ;). Ja jednak wciaż mam nadzieję na BGE 2, bo po takim zakończeniu (mam na myśli to po napisach) nie zrobić sequela to grzech. BTW. Kiedyś w CDA, przy okazji umieszczenia Sudeki na coverze, po prostu rozwalił mnie tekst, że jest to (Sudeki) "pierwszy konsolowy RPG na PC od czasów Beyond Good & Evil". A od kiedy to BGE jest RPGiem ? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gre przeszedłem dzisia, ogólnie bardzo miłe wrazenia z grania, klimat niesamowity, fabuła bardzo dobra. No i to zakonczenie(oczywiscie po napisach), dawno takiego nie widziałem. Nie spodziewałem sie czegos takiego. Osobiscie licze na squel i to bardzo.

Aha odnosnie zakoczenia

to myslicie ze to co wyskoczyło Pey'J na rece, to od uzdrowienia Jade, czy przez ta inkubacje. Ja mysle ze przez Jade bo tamto cos na koncu mowilo ze jest jedna z DomZ, i ze swinia wszytko ukrywała.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slovack

Ja przeszedłem ją ponad pół roku temu. Świetny klimat, grafika, fabuła i muzyka (przypomina trochę tą z filmów Taxi). Spodobała mi się, mimo że to nie mój gatunek. Niestety trochę mi brakło do przejścia jej w stu procentach (chyba ze dwóch pereł i fotek zwierząt, może po jednym wyścigu i grocie szabrowników). Komuś się to udało?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...