Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MQc

Napisz za nas Gamewalkera! :)

Polecane posty

Ahem! Nie wszystkie gry City Interactive to kaszanka ;P

Co do "Tatusia z Kałachem" stwierdzam, iż zawiedli...

"Lecz nie jest źle, mogło być gorzej, czasem w życiu zdarza się pechowy dzień"

Im trafił się pechowy nie dzień, a całe miesiące spędzone na tworzeniu gry.

Zdarza się. I my im chyba wybaczymy ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnego komentarza stworzyć się nie da.

Bo gdzie wpakują Wam 11-liniowe wypowiedzi do GW? ; )

A więc... "Bierzta co chceta!" :]

1."Też nie lubię poniedziałków!" Tak się właśnie ma temat gry "Ojczulka" do filmu : )

2. A gdzie klimat? "Z wiatrem poleciało..."

3.Idę coś zjeść. Albo nie. Po grze mam niestrawności... Głównie z powodu grafiki ^^

@W związku z wypowiedzią SlavuS'a:

Mam podstawę do takiej a nie innej opinii. Na "necie" znaleźć można demo tejże gry (Gdy wie się gdzie szukać : )). I wątpliwe jest dla mnie to, czy demo jest inne od oryginału ;)

Nie zawsze "wrażenia" z dema są jednoznaczne z tymi z pełnej wersji, weź pod uwagę pierwsze demo RACE DRIVER: GIRD. Uważam, że czasami trzeba zagrać w "pełniaka", żeby mieć pełną ocenę i wydobyć pewne smaczki (np. PARIAH)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, niektórzy piszą że "EA zeszło na psy". EA zawsze robiło masówkę i papkę, ostatnio dopiero zrobili kilka lepszych tytułów (Mirrors Edge, Dead Space) nie jest zaskoczeniem jakość GFa.

Innymi słowy to taki 'Hollywood" gier komputerowych- niektórzy to lubią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio dużo mówiło się o rozsyłaniu przez EA kastetów do recenzentów, sądzę że powinni zamordować nimi twórców za tę zniewagę Godfathera. Anyway, smuggler przynajmiej znalazł symulator redakcji CDA, każdy wie że to don, nieuchwytny do tego.Uważajcie Ojciec Smuggler czuwa!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co komu te egranizacje? Z kazda nowa odslona (czy to filmowa, czy growa) Godfather robi sie coraz gorszy. Zreszta tak jest z kazdym filmem/ksiazka/gra. Nie zawsze nowe jest lepsze ale producentow to nie obchodzi, chca zarobic kase nawet jesli spieprza komus dzieciece wspomnienia haha. Stare rzeczy ftw! Lata leca a dekoral wciaz bialy (btw. ciekawe czemu Ci ktory chca sie dostac do Game Walkera pisza teksty na OVER 9000 linijek, skoro tam texty maja max 10 slow haha, pozdro)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EA w ostatniech latach wydaje coraz to gorsze gry...wystarczy popatrzeć tylko na serię Need For Speed ;) ... chociaż moim zdaniem Mirrors Edge, Crysis (ale bez dodatku bo on wyszedł EA beznadziejnie) i Dead Space są całkiem niezłe... a co do Ojca Chrzestnego to czytałem książkę, oglądałem film i grałem w pierwszą część The Godfather... gra oprócz dość dobrej grafiki (jak na tamte możliwości) nie ma nic ciekawego czym mogłaby mnie zachwycić... totalne "0" możliwości... oczekuję od studia EA więcej ROZMACHU przy tworzeniu The Godfather II !!!!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to trafiła kosa na kamień z tą grą...dla mnie ta gra nie jest wcale taka zła, a czasami nawet dobra jest :). Mimo, że jest kiepska optymalizacja to jednak ma to coś, co sprawia że się do niej wraca..chęć bycia donem :DD A to się nieczęsto zdarza więc trza brać co jest :PP Dla mnie 8/10.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...