Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bonkol

Co mnie najbardziej DENERWUJE w CDA?

Polecane posty

Ja nie piszę kto was lubi , a kto nie, nie mam w tym temacie wiedzy eksperckiej, więc nawet jeśli wyrażę zdanie na ten temat, to może ono mijać się z prawdą...

.... Kreujecie się na pismo dla graczy. Ludzi, którzy z luzem i pasją opisują dla graczy wszystkie wydarzenia, które w temacie tematyki gier rozgrywają się u nas i na świecie. I jak dla mnie tak powinno być. Pismo o GRACH dla GRACZY, co niejednokrotnie powtarzałam....ale prawda jest niestety inna. Prawda, która wyrażona przez anty-fana wywołuję natychmiastowy sprzeciw społeczności fańskiej, która w tym momencie olewa cały sens merytoryczny opini anty-fanów.

Dziewczyno przeczytałem wszystkie twoje posty i w co drugim poście są teksty, że fani cię atakują, że fani to wazeliniarze, a ty jesteś jedyną słusznym anty-fanką i każdy, kto się z tobą nie zgadza to ciebie atakuje. Ujmę to tak... g***o nas obchodzi, że jesteś antyfanką, nie podoba się CDA trudno, ale nie rób z siebie w prawie każdym temacie ofiary i biednej, którego oblegli fanatycy. W tym temacie teksty typu "Prawda, która wyrażona przez anty-fana wywołuję natychmiastowy sprzeciw społeczności, fańskiej, która w tym momencie olewa cały sens merytoryczny opinii anty-fanów" są delikatnie mówiąc żałosne. My nie atakujemy ciebie ani nie olewamy, my stosujemy kontrargumenty na twoje argumenty i do jasnej ciasnej mamy do tego święte prawo, bo od tego jest forum. A co do tej kłótni nie wiem, o jaki tekst chodzi, ale sam tam, żadnej niezrozumiałej treści nie znalazłem i prawda jest taka, że redaktorzy piszą słownictwem dla 99% czytelników zrozumiałym, jak nie rozumiesz jednego słowa to jako inteligentny człowiek powinieneś znaleźć odpowiedź z kontekstu zdania a użycie słownika przy raptem jednym czy dwóch słowach to na litość boską nie jest od razu sprawdzanie całej recenzji.

Poruszę jeszcze sprawę anty-fanów. Fakt Smuggler przedstawia ich jako totalnych debili którzy nie potrafią się wysłowić, ale w pewnym AR napisał o ich stronie (linka nie pamiętam), że nie ma tam tylko takich ciumulumbów ale są również i mądrzejsi potrafiący uargumentować swoją niechęć do CDA, zbeształ za to fanów z tamtego forum którzy często wchodzili tylko po to aby pobluzgać na tamtejszych forumowiczów czym pokazali, że są nie lepsi od tych typu "bluzgu bluzgu nie mam muzgu".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak nic tylko nieuzasadnione, wrogie słowa skierowane pod adresem anty-fanów...i kotku nie mów mi stary, skoro przeczytałeś moje posty myślę, że powinieneś się domyśleć, że asxilem=women :D ....ale na 99% procent ta typowo fańska krytyka podchodzi z zapoznaniem się pobieżnym z treścią mych (skomplikowanych?) wywodów, w końcu na cwaniaka się kreuję czy jakoś tak to było :wink: ....i typowa fańska "kontrargumentacja" -"nie znam tego textu,ale wiem, że wspaniałe, debeściackie CDA nie zamieściło by niczego nie na poziomie i będę tej opinii bronił, choć tak naprawdę za cholerę nie wiem czemu. Żyję w przekonaniu, że CDA rlz i tyle mi wystarczy..."

ps. "faństwo" neologizm stworzony przez anty-fanów o zabarwieniu negatywnym, używany w odniesieniu do społeczeństwa mylnie przekonanego, że CDA rlz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak nic tylko nieuzasadnione, wrogie słowa skierowane pod adresem anty-fanów...i kotku nie mów mi stary, skoro przeczytałeś moje posty myślę, że powinieneś się domyśleć, że asxilem=women :D ....ale na 99% procent ta typowo fańska krytyka podchodzi z zapoznaniem się pobieżnym z treścią mych (skomplikowanych?) wywodów, w końcu na cwaniaka się kreuję czy jakoś tak to było :wink: ....i typowa fańska "kontrargumentacja" -"nie znam tego textu,ale wiem, że wspaniałe, debeściackie CDA nie zamieściło by niczego nie na poziomie i będę tej opinii bronił, choć tak naprawdę za cholerę nie wiem czemu. Żyję w przekonaniu, że CDA rlz i tyle mi wystarczy..."

ps. "faństwo" neologizm stworzony przez anty-fanów o zabarwieniu negatywnym, używany w odniesieniu do społeczeństwa mylnie przekonanego, że CDA rlz.

Tak fakt nie zauważyłem, że jesteś kobietą ale już to poprawiłem, za to przepraszam.

I to teraz ty nie doczytałaś mojego posta. Nie napisałem, że nie znam tekstu ale, że nie wiem o który tekst chodzi. Zawsze w CDA czytam wszystkie zapowiedzi oraz recenzje i nie zauważyłem tam żadnych słów niezrozumiałych dla jooooł ziooom-ów i innych mądrych inaczej ludzi dla których czytanie ksiązek to lamerstwo.

I tak uważam, że CDA rlz ale czytałem inne czasopisma, do dziś czasami kupuję clicka ale tylko dla pełniaków (po zmianie redakcji niezbyt mi pasuje) lecz żadne czasopismo nie pasuje mi tak jak CDA i powiedz mi co w tym jest złego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby wywołać takie poruszenie wśród społeczności redakcyjnej(całe DWIE SZTUKI!!! W dodatku jeden post pod drugim :D ) trzeba być osobą niezwykle inteligentną, albo skończonym debilem(zarozumiałym w dodatku). Ciekawe, który wariant przypisze asxilem większość użytkowników foum.

Szkoda, że jak się trafia nowy damski rodzynek(których jest u nas tak mało :cry: ) to akurat musi reprezentować poziom Paris Hilton. Naprawdę szkoda :( .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I do cholery skoro nie wiesz o który text chodzi, to jak możesz znać jego treść??? Na jedno wychodzi, ale może podlaksa fanów uważa siebie za wszystkowiedzących?, tak samo jak wiecie, że recka w CDA jest git po samym przeglądnięciu screenów, skoro są obrazki i literki, to już dla większości z was jest super....I gdyby można było to udowodnić założyłam bym się o całe 2zł :wink: , że słówko takie jak protagonista nie było Piccolo znane....ale "wszechwiedzący" fani będą za wszelką cenę upierać się przy swoim...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I do cholery skoro nie wiesz o który text chodzi, to jak możesz znać jego treść??? Na jedno wychodzi, ale może podlaksa fanów uważa siebie za wszystkowiedzących?, tak samo jak wiecie, że recka w CDA jest git po samym przeglądnięciu screenów, skoro są obrazki i literki, to już dla większości z was jest super....I gdyby można było to udowodnić założyłam bym się o całe 2zł :wink: , że słówko takie jak protagonista nie było Piccolo znane....ale "wszechwiedzący" fani będą za wszelką cenę upierać się przy swoim...

Czytając wszystkie treksty znam ich treść i nie znalazłem tam słowa którego bym nie zrozumiał ewentualnie nie wywnioskował bym tego z kontekstu zdania. I mam prośbę zrób coś porzytecznego dla tego forum i zacznij w swoich postach bluzgać, będzie ci można wtedy dać baniaka i skończy się te żałosne gadanie jacy to fanie są be.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a zresztą nie szkoda mi fanów, głupota nie boli od wazeliny się nie umiera, dadzą sobie radę....

>>>Kultura i tolerancja nie jest chyba Twoją najmocniejszą stroną, co dziwi zważywszy na płeć żeńską :?. Zarzucasz innym, że marnie z Tobą polemizują i jednocześnie silisz się na niewyszukany sarkazm.

No nie, jeszcze tego brakuję by czytać recki ze słownikiem w ręku...Czym to się fani nie będą bronić, upierając się przy swoim....

>>>Na pewno im nie zaszkodzi – przynajmniej będą mieli co poniektórzy okazję potrzymać go w ręku. Ja na ten przykład pamiętam jak grałem w gry (w czasach jak jeszcze nei było polonizacji) ze słownikiem ang-pol w ręku.

...Jak już pisałam język prosty nie znaczy to samo co prostacki

>>>A ja cenię tą barwność językową – szczególnie u EGMa. Możliwe że owy prosty język to obecnie standard w porozumiewaniu się młodzieży, ale to właśnie tym bardziej dlatego warto pokazywać że polszczyzna to nie tylko „GaduGadu polszczyzna”. Swoją drogą, czy Tobie zrozumienie takich tekstów sprawia trudność? Jeśli tak to czy nie czujesz potrzeby rozwoju by to zrozumieć? A jeśli rozumiesz to na jakiej podstawie twierdzisz że inni nie rozumieją?

Może w ramach poznawania pięknego i bogatego Języka polskiego zamieścicie stały dział o w/w by pokazać jakie to CDA natchnione chęcią edukacji młodych ludzi nie jest.

>>>A po co jak można to samo przemycać w tekstach o grach które młodzież łyknie szybciej niż jakieś pouczanki?

Prawda, która wyrażona przez anty-fana wywołuję natychmiastowy sprzeciw społeczności fańskiej, która w tym momencie olewa cały sens merytoryczny opini anty-fanów.

>>>Widzisz, ja rozumiem, że każdy uważa, że to co wymyśli jest całkowicie logiczne, spójne i rzeczowe. Ja mam jednak In zdanie na ten temat i jeżeli chcesz mnie przekonać musisz przynajmniej obalić moje zastrzeżenia. A dlaczego Twoja opinia wywołuje sprzeciw? A dlaczego Ty się nie zgadzasz że CDA jest OK.? Poza tym to jest forum – tu się dyskutuje a nie głosi prawdy objawione.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając wszystkie treksty znam ich treść i nie znalazłem tam słowa którego bym nie zrozumiał ewentualnie nie wywnioskował bym tego z kontekstu zdania. I mam prośbę zrób coś porzytecznego dla tego forum i zacznij w swoich postach bluzgać, będzie ci można wtedy dać baniaka i skończy się te żałosne gadanie jacy to fanie są be.

Hmmm chyba każdy wie jak skomentuję ten post :D

Kolejna próba ataku na wolność słowa i poglądy inne niż własne....

W CDA nie podoba mi się szczególnie dział konsole. Jest na tyle chudy i nierozwinięty, że mija się z powołaniem....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W CDA nie podoba mi się szczególnie dział konsole. Jest na tyle chudy i nierozwinięty, że mija się z powołaniem....

CDA jest głównie o grach na PC. Ale ponieważ spora część pecetowych graczy posiada również konsole, chcieliśmy zaakcentowac co ciekawsze tytułu na jakie się natknęliśmy na tego typu platformy.

To nie mają być recenzje, a jedynie sygnały co ciekawego widzieliśmy. Wyjątkiem była recencja CoD3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łatwiej było by napisać co mnie w CD-Action nie denerwuję ale szkoda moich nerwów i waszych...a zresztą nie szkoda mi fanów' date=' głupota nie boli od wazeliny się nie umiera, dadzą sobie radę....

[/quote']

Twe poczucie moralnej wyzszosci, wywodzone z faktu, ze czujesz sie lepsza, bo ci sie nie podoba cos, czym sie "motloch" podnieca jest smieszne i zupelnie nie na miejscu. Czytanie CDA NIE jest przepustyka do bycia elita, jego nielubienie tak samo o niczym nie swiadczy. Wiec daruj sobie. Naprawde nie masz niczego, dzieki czemu mozesz sobie powiedziec "nad poziomy wyrastam", ze sie w ten sposob musisz autodowartosciowywac? No i argumetnacja "wiem cos, ale nie powiem, bo tak" jako zywo przypomina mi argumetnacje panow z PiS o Ukladzie - ze maja wiadomosci, ktore na pewno by udowodnily, ze uklad jest ale nie moga ich zdradzic, bo sa one tak szokujace... Terefere. Albo karty na stol albo "pas", prosze pani.

....ale będę wredną krytyczką i znów przyczepię się do wspomnianego w innym poście rozstrzygnięcia konkursu na najlepszą zapowiedź.

Aby nie być gołosłowną(Argumenty, argumenty,argumenty...)

Overlord zwróćmy uwagę na texty, których nawet Sztompka myślę nie zamieścił by w swych pozycjach, takie jak:

"(...)by za pomocą perswazji typu rabunek, gwałt i defenestracja przywołać należny sobie szacunek i pokazać, gdzie rozpasani knechci władający krainą mogą sobie wsadzić co bądź. Że to dużo roboty jak na jednego chłopa? Ha! Tu tkwi clou całej zabawy. Mroczny protagonista nie stanie bowiem do (roz)boju sam..."

hehe wyobrażam sobie miny czytelników wieku -18, a i ci starsi myślę mieli problemy z rozwikłaniem części słownictwa.

>>>Ja raczej czepilbym sie nieco chaotycznej skladni - ale specjalnie za bardzo nie ingerowalismy w te zapowiedzi, bo nie chodzi o to, zeby byly one poprawione przez nas i uczesane - ale zeby bylo widac jak pisze autor. A slownictwo - OMG, "protagonista" OK, moze niektorych zaskoczyc. "Clou" - byc moze. Ale to niech lapia slowniki i sie douczaja, tylko na pozytek im wyjdzie.

Ja doskonale rozumiem, że fajnie wykazać się terminologią, której zwykły zjadacz chleba nie zna, ale czemu w ogólnopolskim piśmie o GRACH?

<<<A gdzie, na plocie? Poza tym CDA nie jest pismem o GRACH, droga pani, tylko DLA GRACZY, co powtarzalismy tak wiele razy, ze nawet blyskotliwa intelektualistka powinna juz dawno przyswoic. Ale jak widac latwiej widziec paproch w cudzym oku... Poza tym nie bardzo rozumiem - to, co ogolnopolskie (a sa lokalne) pismo "o grach" ma obowiazek uzywania slow nie dluzszych niz 3 sylaby i bron boze pochodzenia zagranicznego? Zdecydowanie mylisz nas z powiedzmy Swierszczykiem czy pismami dla mlodych panien, gdzie tylko seks, tipsy i "sprawdź czy jest romantykiem".

No i co tu udowodnilas, mościpanno-krytyczko? Ze autor uzywa madrych slow w zapowiedzi (zgroza!) i ze nie umiesz czytac ze zrozumieniem (pismo o grach). I ze uwazasz, ze gracze to debile/niedouki - bo nie pojma trudnych slow.

Zaiste swiat zadrzal od tych rewelacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie' date=' jeszcze tego brakuję by czytać recki ze słownikiem w ręku...Czym to się fani nie będą bronić, upierając się przy swoim....

czlowiek w miare wyksztalcony nie musi siegac do slownika, by zrozumiec wiekszosc naszych tekstow. Poza tym odpusc sobie te faryzejska troske o fana - bedzie chcial, siegnie po slownik, nie bedzie chcial, to nie. Jego problem.

Może w ramach poznawania pięknego i bogatego Języka polskiego zamieścicie stały dział o w/w by pokazać jakie to CDA natchnione chęcią edukacji młodych ludzi nie jest.

>>>Ze jak? A moglabys po ludzku? WYjasniam jednak, ze od edukacji sa szkoly.

Będzie to jeszcze jeden dział w stylu "zapchać strony pisma" i olać tematykę gier, w końcu wszyscy redaktorzy są tak ambitni, że samo pisanie o GRACH w piśmie dla GRACZY im nie wystarcza.

>>>GRACZ, moja panno, to czlowiek, ktory co prawda gra ale naszym zdaniem posiada tez INNE zainteresowania - czasem np. przeczyta ksiazke...

Zreszta dosc. Po prostu nie chce mi sie z toba dyskutowac, gdyz i tak oczywistym jest, ze stosujesz zasade "cokolwiek powiesz BEDZIE wykorzystane przeciwko tobie". Jak jezyk w CDA "za trudny" (zaiste?) to be. Ale jakby byl za prosty to tez by bylo be, bo oglupioamy graczy. Jak piszemy niew tylko o grach to zle bo "zapychamy lamy pisma". Jakbysmy pisali tylko o grach, to by bylo zle, bo "przeciez swiat nie konczy sie na grach" itd.

Nie mam wiecej ochoty wacpany dowartosciowywac tym, ze polemizuje z jakimis ELUKUBRACJAMI (tja, teraz zaszalalem, slowniki w dlon!), ktore masz za sensowne argumenty, a są tylko smęceniem niedpieszczonej antyfanki z intelektualnymi ambicjami.

Dopoki nie wyjedziesz z czyms SENSOWNYM nie licz, że więcej sie do ciebie odezwę, bo naprawdę nie ma po co. (Ale noe licz, że cię zbanuję za takie smęcenie - nie tak prosto u nas na bana zasłużyć, moja panno). Ciekawi mnie tylko jedno - PO CHOLERĘ TO CDA KUPUJESZ/CZYTASZ, SKORO JAK WIDZĘ NIC CI SIĘ W NIM NIE PODOBA. Masochizm, czy co?

Ja tam na forach Brav czy innych Popcornów nie siedzę, z fankami/fanami tych pism nie dyskutuję - bo po prostu nie ma w nich dla mnie nic interesującego, więc nie czytam. A dowartościowywać sie we wlasnych oczach, żem madrzejszy niż te glupole, co owe pisemka czytają nie muszę.

Tyle ode mnie.

PS. I daruj sobie tekst o "strzeleniu focha" czy czyms podobnym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda to prawda 8):P:P

Ale ja lubie gierki sportowe i strzelaninki samochodówki.Chciałbym zeby w ktoryms z numerow w tym roku pojawiła sie giera taka jak np.GtA VICE CITY

>>>A ja bym chcial zeby fanowie raz do roku skladali sie naprezent dla mnie, ta 50-100.000 zl by mnie urzadzalo.

ktoras czesc NFS-a moze byc Underground 1 nawet czy jakies NBA,jakis Colin McRae,moga oczywiscie ja nie mowie ze caly czas maja byc gierki sportowe,ale od czasu do czasu mogli by zarzucic czyms takim.

>>>Albo raz na jakis czas sportową brykę moglibyście mi kupić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda to prawda 8):P:P

Ale ja lubie gierki sportowe i strzelaninki samochodówki.Chciałbym zeby w ktoryms z numerow w tym roku pojawiła sie giera taka jak np.GtA VICE CITY

>>>A ja bym chcial zeby fanowie raz do roku skladali sie naprezent dla mnie' date=' ta 50-100.000 zl by mnie urzadzalo.

ktoras czesc NFS-a moze byc Underground 1 nawet czy jakies NBA,jakis Colin McRae,moga oczywiscie ja nie mowie ze caly czas maja byc gierki sportowe,ale od czasu do czasu mogli by zarzucic czyms takim.

>>>Albo raz na jakis czas sportową brykę moglibyście mi kupić.[/quote']

roznica pomiedzy ich prosbami a twoimi jest taka, ze ich prosby mozna by MIMO WSZYSTKO spelnic. bo twoich juz nie bardzo :P tak wiem, moglibysmy zrobic zrzute, ale nawet jakby sie wszyscy fani cda zrzycili to by tylko na sportowa bryke starczylo albo na prezent RAZ do roku. takze wybieraj :) ty dajesz GTA a my tobie honde civic albo 100.000 :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda to prawda 8):P:P

Ale ja lubie gierki sportowe i strzelaninki samochodówki.Chciałbym zeby w ktoryms z numerow w tym roku pojawiła sie giera taka jak np.GtA VICE CITY

>>>A ja bym chcial zeby fanowie raz do roku skladali sie naprezent dla mnie' date=' ta 50-100.000 zl by mnie urzadzalo.

ktoras czesc NFS-a moze byc Underground 1 nawet czy jakies NBA,jakis Colin McRae,moga oczywiscie ja nie mowie ze caly czas maja byc gierki sportowe,ale od czasu do czasu mogli by zarzucic czyms takim.

>>>Albo raz na jakis czas sportową brykę moglibyście mi kupić.[/quote']

roznica pomiedzy ich prosbami a twoimi jest taka, ze ich prosby mozna by MIMO WSZYSTKO spelnic. bo twoich juz nie bardzo :P

>>>Wbrew pozorom obie prosby sa BARDZO podobne "chcialbym dostac cos za friko, wiec prosze, a juz wasz problem w tym jak na to zgromadzic kase". Zas szansa, ze fani zrzuca mi sie na powiedzmy 50.000 zl (to w koncu 0.5 zl od glowy...) jest niewiele mniejsza od tej, ze np. przekonamy EA do wrzucenia czegos od nich naszego covera.

tak wiem, moglibysmy zrobic zrzute, ale nawet jakby sie wszyscy fani cda zrzycili to by tylko na sportowa bryke starczylo albo na prezent RAZ do roku. takze wybieraj :) ty dajesz GTA a my tobie honde civic albo 100.000 :wink:

>>>Dajcie Honde, a postaram sie o GTA. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mogę Ci dać starego trabanta, jak chcesz...

Fotele ze skóry dzika, dziura w podłodze i takie tam inne orginalne i

niepowtarzalne bajery. Oczywiście podręczny lewarek w zestawie.

A tak w ogóle to wystarczyła by Ci tylko jakaś tam Honda??

Jak już dają to wołał bym DB9.

Swoją drogą jak Ty to robisz że kiedy uśwadamiasz komuś że jest głupkiem, on cieszy się że mu odpisałeś?? Coś mi się wydaje że musiałeś

kiedyś w ZUSie pracować :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ostatnio mnie mierzi w mym ulubionym czasopiśmie? Proszę bardzo :twisted:

Coraz częstsze polityczno-poprawne wstawki (czasami jakby żywcem wyjęte z GazWybu albo TVN-owskich "Faktów" Te pierdółki o moherach, Giertychu, Kaczyńskich i podobna tematyka. Ja zdaje sobie z tego sprawę,że to modne, fajne i trendy,że młodzieży gimnazjalnej się spodoba, ale Panowie. To już przestaje być śmieszne, a staje się lekko żenujące. Po co to wrzucać w pismo dla graczy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>>GRACZ, moja panno, to czlowiek, ktory co prawda gra ale naszym zdaniem posiada tez INNE zainteresowania - czasem np. przeczyta ksiazke...

No co Ty nie powiesz!, a wiesz, że redaktor to taki człowiek, który co prawda piszę ale też spotyka się ze znajomymi....więcej takich mądrości, to może swych fańskich podpuch nauczysz czegoś więcej niż tylko pisania ch*** przez ch(czym ostatnio chwaliłeś się na łamach AR)

Zreszta dosc. Po prostu nie chce mi sie z toba dyskutowac, gdyz i tak oczywistym jest, ze stosujesz zasade "cokolwiek powiesz BEDZIE wykorzystane przeciwko tobie". Jak jezyk w CDA "za trudny" (zaiste?) to be. Ale jakby byl za prosty to tez by bylo be, bo oglupioamy graczy. Jak piszemy niew tylko o grach to zle bo "zapychamy lamy pisma". Jakbysmy pisali tylko o grach, to by bylo zle, bo "przeciez swiat nie konczy sie na grach" itd.

Dziwi mnie to próba obrony fanów, którzy najlepiej wiedzą co sobie myślę i w ogóle wszystko na mój temat po zaledwie kilka postach, w których nie przedstawiłam nawet części swoich racji. Ale widzę, że dla wszystkowiedzących i nieomylnych jestem otwartą kartą, niech i tak będzie...

Nie mam wiecej ochoty wacpany dowartosciowywac tym, ze polemizuje z jakimis ELUKUBRACJAMI (tja, teraz zaszalalem, slowniki w dlon!), ktore masz za sensowne argumenty, a są tylko smęceniem niedpieszczonej antyfanki z intelektualnymi ambicjami.

Czy ja zwracam się do Redaktora Smugglera?, w swym zadufaniu uważasz, że wszystkim zależy na Twej opinii, środowisko fańskie możesz śmiało odurzać bajkami, które człowiek posiadający własny rozum potrafi zinterpretować i wyśmiać. Nie zależy mi na Twej polemice i nie czuję się dowartościowana nią w jakikolwiek sposób...

Dopoki nie wyjedziesz z czyms SENSOWNYM nie licz, że więcej sie do ciebie odezwę, bo naprawdę nie ma po co. (Ale noe licz, że cię zbanuję za takie smęcenie - nie tak prosto u nas na bana zasłużyć, moja panno). Ciekawi mnie tylko jedno - PO CHOLERĘ TO CDA KUPUJESZ/CZYTASZ, SKORO JAK WIDZĘ NIC CI SIĘ W NIM NIE PODOBA. Masochizm, czy co?

Ja tam na forach Brav czy innych Popcornów nie siedzę, z fankami/fanami tych pism nie dyskutuję - bo po prostu nie ma w nich dla mnie nic interesującego, więc nie czytam. A dowartościowywać sie we wlasnych oczach, żem madrzejszy niż te glupole, co owe pisemka czytają nie muszę.

Nie odzywaj się do mnie, możesz jeszcze stanąć w kącie i zrobić obrażoną minę he he. To nie jest tak, że anty-fani są przeciwnikami wszystkiego co z pismem się wiąże i może właśnie dlatego jestem krytykiem pisma, bo chcę aby coś się w nim na korzyść zmieniło, bo mimo wszystko zależy mi jego lekturze, bo przez te wszystkie lata CDA dostarczało mi wielu pozytywnych wrażeń, opinii, wiadomości na temat gier i gdyby nie obchodziło mnie, że poziom w CDA spada po prostu olałabym to i zaprzestała lektury, ale jestem tutaj...

Tyle ode mnie.

A to ode mnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja zwracam się do Redaktora Smugglera?, w swym zadufaniu uważasz, że wszystkim zależy na Twej opinii, środowisko fańskie możesz śmiało odurzać bajkami, które człowiek posiadający własny rozum potrafi zinterpretować i wyśmiać. Nie zależy mi na Twej polemice i nie czuję się dowartościowana nią w jakikolwiek sposób...

Ciekawe, nie zależy ci na polemice ze Smugglerem? To dlaczego piszesz na forum CDA, a nie na jakimś innym? Skoro Smug jest tutaj persona non grata, to oczywiste, że wypowie się i będzie polemizował z tobą, nawet, gdy ty sobie tego nie życzysz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, to nie jest nawet temat do dyskusji. Smuggler w mym odczuciu już dawno spalił się na arenie odpowiadania na listy czy czynienia wd. Niego stosownych, wszech mądrych uwag innym....ktoś kiedyś śpiewał, że ze sceny należy zejść niepokonanym(czy jakoś tak :) ) W takim razie Redaktor SMG dawno już tę szansę zaprzepaścił i tylko męczy swą osobą innych. Dlaczego na listy w AR nie odpisują już takie osoby jak np. Ghost?

Wiecie dlaczego? Ponieważ Redaktor SMG boi się, że ktoś robił by to od niego lepiej i intuicja podpowiada mi, że tak właśnie by było.... SMG jest jak Ojciec Rydzyk, wszyscy znają i krytykują go, żądają odejścia, ale on tak bardzo zagrał sobie stołek, że ani myśli ruszyć, popierany przez watahę moherowych beretów, czyli na nasze faństwo i fanatyków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, to nie jest nawet temat do dyskusji. Smuggler w mym odczuciu już dawno spalił się na arenie odpowiadania na listy czy czynienia wd. Niego stosownych, wszech mądrych uwag innym....ktoś kiedyś śpiewał, że ze sceny należy zejść niepokonanym(czy jakoś tak :) ) W takim razie Redaktor SMG dawno już tę szansę zaprzepaścił i tylko męczy swą osobą innych. Dlaczego na listy w AR nie odpisują już takie osoby jak np. Ghost?

Wiecie dlaczego? Ponieważ Redaktor SMG boi się, że ktoś robił by to od niego lepiej i intuicja podpowiada mi, że tak właśnie by było.... SMG jest jak Ojciec Rydzyk, wszyscy znają i krytykują go, żądają odejścia, ale on tak bardzo zagrał sobie stołek, że ani myśli ruszyć, popierany przez watahę moherowych beretów, czyli na nasze faństwo i fanatyków.

Kolejny subiektywny pogląd nie poparty argumentami. Na szczęście większość uważa, że się nie wypalił. I kto ma rację? Jak dla mnie to ty się wypaliłaś bo powtarzasz ten sam schemat – wyrażasz wyssane z palca opinie nie poparte argumentami. Uważasz, że wszyscy żądają jego odejścia czyli kto? Ty i paru antyfanów i jeszcze raz ty? Twoje odczucia są niestety koejny raz błędne.

No co Ty nie powiesz!, a wiesz, że redaktor to taki człowiek, który co prawda piszę ale też spotyka się ze znajomymi....więcej takich mądrości, to może swych fańskich podpuch nauczysz czegoś więcej niż tylko pisania ch*** przez ch(czym ostatnio chwaliłeś się na łamach AR)

Dlatego CDA nie jest tylko o grach co według ciebie jest dużą wadą.

Dziwi mnie to próba obrony fanów, którzy najlepiej wiedzą co sobie myślę i w ogóle wszystko na mój temat po zaledwie kilka postach, w których nie przedstawiłam nawet części swoich racji. Ale widzę, że dla wszystkowiedzących i nieomylnych jestem otwartą kartą, niech i tak będzie...

Na razie po ponad 40 postach nie przedstawiłaś żadnej sensownej RACJI. Oby tak dalej to do jesieni może coś wymyślisz. Mnie dziwi natomiast to, że wiesz wszystko o nas – fanach.

Nie odzywaj się do mnie, możesz jeszcze stanąć w kącie i zrobić obrażoną minę he he. To nie jest tak, że anty-fani są przeciwnikami wszystkiego co z pismem się wiąże i może właśnie dlatego jestem krytykiem pisma, bo chcę aby coś się w nim na korzyść zmieniło, bo mimo wszystko zależy mi jego lekturze, bo przez te wszystkie lata CDA dostarczało mi wielu pozytywnych wrażeń, opinii, wiadomości na temat gier i gdyby nie obchodziło mnie, że poziom w CDA spada po prostu olałabym to i zaprzestała lektury, ale jestem tutaj...

Tylko zauważ, że nie koniecznie masz rację i że do tej pory byłaś przeciwniczkom wszystkiego co z pismem związane. Krytyk ocenia, czyli nie boi się pisać o dobrych stronach dzieła. A i jeszcze jedno: dlaczego mianowałaś się krytykiem pisma, masz jakieś preferencje?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież asxilem stara się dostać do SwS. Nie widzicie, że próbuje sprowadzić was do swojego poziomu i tam pokonać doświadczeniem i wrodzonymi zdolnościami? :roll:

Typowy antyfan z wysokim skillem ;)

Żeby nie było, że offtopuję:

Nie podoba mi się, że w konfiguratorze w zestawie Gamer III jest zasilacz Feel350W - sprzęt bardzo problematyczny i awaryjny. Takie doradzanie to trochę niedźwiedzia przysługa, zwłaszcza, że za kilkadziesiąt złotych można kupić coś pewniejszego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mod zalecił nie podejmowania polemiki z 12-14 latkami więc nie skomentuję tych marnych wypowiedzi, które jako kontrargument uznają:nie,bo nie!, bo my myślimy inaczej, a nas jest więcej! itp,itd. fanatyzm blee

A co mnie najbardziej denerwuję w CDA?

1.Aktualny trend wywyższania się, szczególnie we Wstępniaku, texty w stylu-MY daliśmy PIERWSI recenzję na całym ŚWIECIE, wielka rzecz. Za kilka dni wszystkie informacje, a może i więcej o grze znajdzie się w necie i nie sądzę aby komuś poza zagorzałymi fanami gry zrobiło to jakąś różnicę(na zarzuty czemu nie czytam w takim razie recenzji w necie-odp. wole tradycyjna formę) ,

2.Zamienienie starych dobrych działów jak-Tawerna RPG, FPP Magazine, Veto,Pod obstrzałem i textów autorskich, które kiedyś w CDA pojawiały się na kolorowe i kiczowate, nie wiele wnoszące działy jak Kącik Mobilnego Gracza, Strefa Konsol czy Kolekcje.

3.Utrzymywanie SMG w przeświadczeniu, że jeszcze nie czas odejść :P

ps. na z góry przewidziane zarzuty odp. To jeszcze nie koniec, to nawet nie początek :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fani wiedzą, że wy anty-fani nie potraficie sklecić jednego sensownego argumentu i wogóle guzik wiecie ale ja nie o tym.

Mod zalecił nie podejmowania polemiki z 12-14 latkami więc nie skomentuję tych marnych wypowiedzi, które jako kontrargument uznają:nie,bo nie!, bo my myślimy inaczej, a nas jest więcej! itp,itd. fanatyzm blee

To skomentować mogę tylko w jeden sposób.

Kolejny atak na wolność słowa i na poglądy forumowicza woodyego.

I tak właśnie odpowiedziałem tak jak ty odpowiadasz wielu forumowiczom (czyli, że wszystko co powiemy to atak na ciebie albo zaślepienie fanów) i niczego sensownego ci w tym momencie nie udowodniłem. Sorry "bejbe" ale kto mieczem wojuje od miecza ginie. Woody ma racje, że aktualnie poadałaś tylko swoje opinie (które każdy musi przyjąć) ale nie poparte żadnymi argumentami i każdy ma prawo się z tobą nie zgodzić oraz wysunąć swoje poglądy.

A teraz do rzeczy

A co mnie najbardziej denerwuję w CDA?

1.Aktualny trend wywyższania się, szczególnie we Wstępniaku, texty w stylu-MY daliśmy PIERWSI recenzję na całym ŚWIECIE, wielka rzecz. Za kilka dni wszystkie informacje, a może i więcej o grze znajdzie się w necie i nie sądzę aby komuś poza zagorzałymi fanami gry zrobiło to jakąś różnicę(na zarzuty czemu nie czytam w takim razie recenzji w necie-odp. wole tradycyjna formę)

O tym, że jakaś recenzja, gra zapowiedź ukazuje się w czasopiśmie jako pierwszy chwali się każde czasopismo o grach bo jest się czym chwalić gdyż takia pierwsza zapowiedź, recenzja itp. jest pewnego rodzaju czasopismowym exclusiwem i załatwienie czegoś takiego kosztuje nieliche pieniądze oraz pokazuje poniekąd jaki status ma czasopismo na rynku

2.Zamienienie starych dobrych działów jak-Tawerna RPG, FPP Magazine, Veto,Pod obstrzałem i textów autorskich, które kiedyś w CDA pojawiały się na kolorowe i kiczowate, nie wiele wnoszące działy jak Kącik Mobilnego Gracza, Strefa Konsol czy Kolekcje.

Wiele zmian jakie wprowadza CDA to prośby fanów, ich listy oraz wypowiedzi na forum (między innymi w temacie "Co bym zmieniła w CDA" a przykładem może być to, że niedawno przez parę numerów dali plakaty i pewnie dadzą je ponownie. Więc zmiany te zostały wprowadzone raczej przez głos większości a nie przez widzimisię redaktorów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fani wiedzą, że wy anty-fani nie potraficie sklecić jednego sensownego argumentu i wogóle guzik wiecie ale ja nie o tym.

>>>patrz, a już wychodziło Ci pisanie z sensem...jeszcze trochę podpatrzysz mistrowskich metod i może wyjdziesz na ludzi;)

Mod zalecił nie podejmowania polemiki z 12-14 latkami więc nie skomentuję tych marnych wypowiedzi, które jako kontrargument uznają:nie,bo nie!, bo my myślimy inaczej, a nas jest więcej! itp,itd. fanatyzm blee

To skomentować mogę tylko w jeden sposób.

Kolejny atak na wolność słowa i na poglądy forumowicza woodyego.

I tak właśnie odpowiedziałem tak jak ty odpowiadasz wielu forumowiczom (czyli, że wszystko co powiemy to atak na ciebie albo zaślepienie fanów) i niczego sensownego ci w tym momencie nie udowodniłem. Sorry "bejbe" ale kto mieczem wojuje od miecza ginie. Woody ma racje, że aktualnie poadałaś tylko swoje opinie (które każdy musi przyjąć) ale nie poparte żadnymi argumentami i każdy ma prawo się z tobą nie zgodzić oraz wysunąć swoje poglądy.

A teraz do rzeczy

>>>

A więc tz. że to wy należycie do tej grupy 12-14 latków dobrze wiedzieć na przyszłość:)

A co mnie najbardziej denerwuję w CDA?

1.Aktualny trend wywyższania się, szczególnie we Wstępniaku, texty w stylu-MY daliśmy PIERWSI recenzję na całym ŚWIECIE, wielka rzecz. Za kilka dni wszystkie informacje, a może i więcej o grze znajdzie się w necie i nie sądzę aby komuś poza zagorzałymi fanami gry zrobiło to jakąś różnicę(na zarzuty czemu nie czytam w takim razie recenzji w necie-odp. wole tradycyjna formę)

O tym, że jakaś recenzja, gra zapowiedź ukazuje się w czasopiśmie jako pierwszy chwali się każde czasopismo o grach bo jest się czym chwalić gdyż takia pierwsza zapowiedź, recenzja itp. jest pewnego rodzaju czasopismowym exclusiwem i załatwienie czegoś takiego kosztuje nieliche pieniądze oraz pokazuje poniekąd jaki status ma czasopismo na rynku

>>> Rozczaruję Cię złotko ale CDA należy do pism inkluzywnych i właśnie dlatego takie osoby jak Ty mogą je czytać.

2.Zamienienie starych dobrych działów jak-Tawerna RPG, FPP Magazine, Veto,Pod obstrzałem i textów autorskich, które kiedyś w CDA pojawiały się na kolorowe i kiczowate, nie wiele wnoszące działy jak Kącik Mobilnego Gracza, Strefa Konsol czy Kolekcje.

Wiele zmian jakie wprowadza CDA to prośby fanów, ich listy oraz wypowiedzi na forum (między innymi w temacie "Co bym zmieniła w CDA" a przykładem może być to, że niedawno przez parę numerów dali plakaty i pewnie dadzą je ponownie. Więc zmiany te zostały wprowadzone raczej przez głos większości a nie przez widzimisię redaktorów.

Może tak, a może nie. Jakoś nie przekonuję mnie Twoja wersja akurat w przypadku tych kącików. Nie jestem ekspertem ale czy ktoś z fanów rzeczywiście zażyczył sobie taki dział jak Kącik Mobilnego Gracza /:

faństwo to przy najgłupszych pomysłach się będzie upierać, to wiem ale chodzi mi o takich fanów, którzy posiadają własny system wartościowania nie zmącony "mądrościami"SMG...o ile są tu tacy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>> Rozczaruję Cię złotko ale CDA należy do pism inkluzywnych i właśnie dlatego takie osoby jak Ty mogą je czytać.

Czytaj uważnie to co piszę. Nie o piśmię ale o recenzji czy zapowiedzi mówię. To jak z grami na konsole' date=' czasami gra ma ten status exclusiv dla powiedzmy PS2 co oznacza, że gra pojawi się na początku na PS2 i dopiero potem na inne platformy. Tak samo tutaj z powiedzmy recenzją Stalkera. CDA zrecenzowało tą grę jaką pierwsi i to jeszcze przed premierą tej gry gdyż redaktor dostał prawo do zagrania w praktycznie ukończoną wersję ale nie wydaną jeszcze na rynek.

Może tak, a może nie. Jakoś nie przekonuję mnie Twoja wersja akurat w przypadku tych kącików. Nie jestem ekspertem ale czy ktoś z fanów rzeczywiście zażyczył sobie taki dział jak Kącik Mobilnego Gracza /:

faństwo to przy najgłupszych pomysłach się będzie upierać, to wiem ale chodzi mi o takich fanów, którzy posiadają własny system wartościowania nie zmącony "mądrościami"SMG...o ile są tu tacy...

Widzisz w tym tkwi twój problem. Dla ciebie osoba która zgadza się z twoimi pogladami jest fanet a osoba która śmiała by dla przykładu własnie aby pojawiła się komurka mobilnego gracza to już fanatyk. Poza tym Tawerna RPG wciąż istnieje ale trzeba też szukać na płytce gdyż jak wiadomo jest ona integralną częścią pisma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...