Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bonkol

Co mnie najbardziej DENERWUJE w CDA?

Polecane posty

Mod zalecił nie podejmowania polemiki z 12-14 latkami więc nie skomentuję tych marnych wypowiedzi, które jako kontrargument uznają:nie,bo nie!, bo my myślimy inaczej, a nas jest więcej! itp,itd. fanatyzm blee

>>>Widzisz ja tylko zwróciłem uwagę, że zarzucasz ludziom coś na co poniekąd nie mają wpływu. Szkoda, że nie chcesz lub nie potrafisz zrozumieć, że nie chodzi to o zaniechanie polemiki ale operowanie argumentem a nie zawoalowanym epitetem. Jak nie chcesz czegoś komentować to nie komentuj. Niemożność powstrzymania się od tych złośliwości bardzo obniża to jak postrzegam Twoją dojrzałość do rzeczowej dyskusji.

1.Aktualny trend wywyższania się, szczególnie we Wstępniaku,

>>>Dziwne że megalomania w CDA Ci wadzi a własnej nie zauważasz? Podkreślanie że to największe pismo o grach i dla graczy w Polsce nie jest niczym zdrożnym. Rynek to niebezpieczne miejsce i trzeba dbać by odbiorca myślał że kupuje najlepsze z możliwych - pomnij że nawet SS tak postępował.

2.Zamienienie starych dobrych działów jak-Tawerna RPG, FPP Magazine, Veto,Pod obstrzałem i textów autorskich, które kiedyś w CDA pojawiały się na kolorowe i kiczowate, nie wiele wnoszące działy jak Kącik Mobilnego Gracza, Strefa Konsol czy Kolekcje.

>>>A to już ciekawe pytanie - pierwsze jakie zadałaś sensowne. Niestety ja nie wiem - może SMG Ci odpowie.

3.Utrzymywanie SMG w przeświadczeniu, że jeszcze nie czas odejść :P

>>>Cóż wielu by chciało ale niewielu może - równie dobrze możesz chcieć by Lech abdykował.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>>GRACZ, moja panno, to czlowiek, ktory co prawda gra ale naszym zdaniem posiada tez INNE zainteresowania - czasem np. przeczyta ksiazke...

asxilem: No co Ty nie powiesz!, a wiesz, że redaktor to taki człowiek, który co prawda piszę ale też spotyka się ze znajomymi....więcej takich mądrości, to może swych fańskich podpuch nauczysz czegoś więcej niż tylko pisania ch*** przez ch(czym ostatnio chwaliłeś się na łamach AR)

>>>Kolejny raz dwoja z czytania ze zrozumieniem.

Zreszta dosc. Po prostu nie chce mi sie z toba dyskutowac, gdyz i tak oczywistym jest, ze stosujesz zasade "cokolwiek powiesz BEDZIE wykorzystane przeciwko tobie". Jak jezyk w CDA "za trudny" (zaiste?) to be. Ale jakby byl za prosty to tez by bylo be, bo oglupioamy graczy. Jak piszemy niew tylko o grach to zle bo "zapychamy lamy pisma". Jakbysmy pisali tylko o grach, to by bylo zle, bo "przeciez swiat nie konczy sie na grach" itd.

asxilem: Dziwi mnie to próba obrony fanów, którzy najlepiej wiedzą co sobie myślę i w ogóle wszystko na mój temat po zaledwie kilka postach, w których nie przedstawiłam nawet części swoich racji. Ale widzę, że dla wszystkowiedzących i nieomylnych jestem otwartą kartą, niech i tak będzie...

>>>jestes pusciutka biala kartka, na ktorej ktos sobie napisal "trza dowalic CDA" i panna to w kolko probujesz, coraz bardziej grzeznac w smiesznosc.

Nie mam wiecej ochoty wacpany dowartosciowywac tym, ze polemizuje z jakimis ELUKUBRACJAMI (tja, teraz zaszalalem, slowniki w dlon!), ktore masz za sensowne argumenty, a są tylko smęceniem niedpieszczonej antyfanki z intelektualnymi ambicjami.

asxilem: Czy ja zwracam się do Redaktora Smugglera?

>>>Nie, do Ojca Rydzka. Jak wiaodmo to on administruje tym forum i dyskutuje z ludzmi.

asxilem:, w swym zadufaniu uważasz, że wszystkim zależy na Twej opinii, środowisko fańskie możesz śmiało odurzać bajkami, które człowiek posiadający własny rozum potrafi zinterpretować i wyśmiać. Nie zależy mi na Twej polemice i nie czuję się dowartościowana nią w jakikolwiek sposób...

>>>To czemu odpowiadasz? Bo mi za to placa, wiec mi wypada ale wacpanna? Poza tym za krotka jestes by mi do glowy zajrzec i zobaczyc co mysle i czuje.

Dopoki nie wyjedziesz z czyms SENSOWNYM nie licz, że więcej sie do ciebie odezwę, bo naprawdę nie ma po co. (Ale noe licz, że cię zbanuję za takie smęcenie - nie tak prosto u nas na bana zasłużyć, moja panno). Ciekawi mnie tylko jedno - PO CHOLERĘ TO CDA KUPUJESZ/CZYTASZ, SKORO JAK WIDZĘ NIC CI SIĘ W NIM NIE PODOBA. Masochizm, czy co?

Ja tam na forach Brav czy innych Popcornów nie siedzę, z fankami/fanami tych pism nie dyskutuję - bo po prostu nie ma w nich dla mnie nic interesującego, więc nie czytam. A dowartościowywać sie we wlasnych oczach, żem madrzejszy niż te glupole, co owe pisemka czytają nie muszę.

asxilem: Nie odzywaj się do mnie, możesz jeszcze stanąć w kącie i zrobić obrażoną minę he he. To nie jest tak, że anty-fani są przeciwnikami wszystkiego co z pismem się wiąże i może właśnie dlatego jestem krytykiem pisma, bo chcę aby coś się w nim na korzyść zmieniło, bo mimo wszystko zależy mi jego lekturze, bo przez te wszystkie lata CDA dostarczało mi wielu pozytywnych wrażeń, opinii, wiadomości na temat gier i gdyby nie obchodziło mnie, że poziom w CDA spada po prostu olałabym to i zaprzestała lektury, ale jestem tutaj...

Tyle ode mnie.

####A to ode mnie: banuje cie. Znudzilas mnie, dyskusja z toba przypomina probe przekonania postaci w filmie by mnie wysluchala... Mozna sie tak bawic ale niedlugo. Twe kolejne posty NIC nie wnosza do tego, co juz powiedzialas. Mozesz teraz poleciec na swe forum antyfanow i odtrabic radosnie, ze zostalas zbanowna, bo zabraklo nam argumentow, by odeprzec twe celne ataki etc. prosze bardzo, odrobinka radosci w zyciu kazdemu sie przyda. Choc swoja droga skoro dla wacpanny nie jestem zadnym autorytetem, to i chwalic sie nie ma czym, prawda?

...Pa, pa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mod zalecił nie podejmowania polemiki z 12-14 latkami więc nie skomentuję tych marnych wypowiedzi, które jako kontrargument uznają:nie,bo nie!, bo my myślimy inaczej, a nas jest więcej! itp,itd. fanatyzm blee

A co mnie najbardziej denerwuję w CDA?

1.Aktualny trend wywyższania się, szczególnie we Wstępniaku, texty w stylu-MY daliśmy PIERWSI recenzję na całym ŚWIECIE, wielka rzecz. Za kilka dni wszystkie informacje, a może i więcej o grze znajdzie się w necie i nie sądzę aby komuś poza zagorzałymi fanami gry zrobiło to jakąś różnicę(na zarzuty czemu nie czytam w takim razie recenzji w necie-odp. wole tradycyjna formę) ,

>>>Tja, co to za powod do radosci, ze ktos pierwszy stanal na Mount Everest, za pare lat tam wiele osob stanelo i co? Tylko, ze wszyscy ciagle pamietaja jak nazywal sie ten, co stanal tam PIERWSZT.

ps. na z góry przewidziane zarzuty odp. To jeszcze nie koniec, to nawet nie początek :wink:

>>>A jednak to juz KONIEC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Denerwują mnie reklamy w Cd-Action...ale nie o ilość mi chodzi, tylko o sposób reklamowania. No bardzo przepraszam, ale czemu reklamy zakładają że jesteśmy "ziomalami" "dresami" i posługujemy się już tak młodzieżowym językiem, że normalnej pisowni byśmy się już nie rozumieli. Krew się we mnie burzy gdy w reklamie zupek (sic!) Knorra widzę "gites gierki", "do łyknięcia w hiperach", "atom-konsole"...Noż jasna cholera! co to ma być? co za kretyn siedzi u wymyśla te "hasła", uważając że w ten sposób trafi do większej ilości graczy...Jeszcze tylko brakuje: "Knorr - wyje*ane w kosmos zupki" i to będzie koniec...

No coz, pretensje raczej do tworcow reklam, my za ich styl odpowiadac nie mozemy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka rzeczy:

Czy ktoś może mi sensownie wytłumaczyć czemu Smuggler nie edytować posta jak nomalny człowiek zamiast pisać kilka w odstępie kilku minut (8.59, 9.09, 9.11) jak normalny user?

>>>A co w tym nadzwyczajnego - to ani normalny człowiek, ani zwykły user. - RoZy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Admin może wszystko :wink: Chciałbym się spytać czy Was też prześladuje taka choroba, który denerwuje bardzo czytelnika. Objawia się tym, że po kupieniu nowego nr CDA i przeczytanie wszystkich ciekawych tematów(czyli całego czasopisma) powstaje ogromne oczekiwanie na nowy numer. Też macie taką przypadłość???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Admin może wszystko :wink: Chciałbym się spytać czy Was też prześladuje taka choroba, który denerwuje bardzo czytelnika. Objawia się tym, że po kupieniu nowego nr CDA i przeczytanie wszystkich ciekawych tematów(czyli całego czasopisma) powstaje ogromne oczekiwanie na nowy numer. Też macie taką przypadłość???

My mamy inna przypadlosc - ze juz dwa tygodnie/tydzien do deadline, a numer ciagle w proszku, nie ma fajnych gier, mastery do pelniakow nie doszly, dema sa kiepskie, itd. Zwana jest popularnie nerwica redakcyjna. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka rzeczy:

Czy ktoś może mi sensownie wytłumaczyć czemu Smuggler nie edytować posta jak nomalny człowiek zamiast pisać kilka w odstępie kilku minut (8.59, 9.09, 9.11) jak normalny user?

Bo

1. Nie jestem TUTAJ normalnym userem.

2. Bo jestem leniwy.

3. BO mam MNOOSTWO spraw i sporo postow do oblecenia, gdybym chcial kazdy starannie edytowac itd bym sie nie wyrobil.

4. Bo tak.

5. Patrz 1.

6. Patrz 4.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy smuggler pisząc w numerze 02/2007 lub 03/2007, że wszyscy ludzie, którzy nie umią j. polskiego są śmieciami uzwględnił przypadki szczególne? :cry: np. dziecko z downem albo po prostu niepełnopsrawny człowiek? Mówi, że "zaśliniona" agresja to działka antyfanów, a sam się tak zachował bez powodu obraził coś koło miliona ludzi w Polsce o świecie niewspominając...

Jeśli jest taki "sprytny niech chociaż wytłumaczy mi-albo forumowiczom całą tę sprawe :wink: (albo niech się przyzna do winy i przestanie przezywać jakim się jest :D/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy smuggler pisząc w numerze 02/2007 lub 03/2007, że wszyscy ludzie, którzy nie umią j. polskiego są śmieciami uzwględnił przypadki szczególne?

A wiesz co to jest "domniemanie"? Jakich ludzi i w jakim kontekście miał na myśli Smuggler, wynika z jego tekstu. I naprawdę nie trzeba dodawać w nawiasie "wyłaczywszy wszystkich z chorobą Downa, upośledzonyhc, niewidomych, głuchoniemych oraz tych, któzy przed wojną nie zdążyli pójśc do szkoły, a potem nikt nie nadrobił im luk w wykształceniu", bo i tak sie o wszystkich nie da powiedzieć. Stąd - takie kwestie rozumie się same przez się i koniec. Ale nie! Zawsze musi się trafić taki "obrońca uciśnionych", który zrobi z tego wielką aferę i każe przepraszać... To może od razu zażądaj, by pod każdym tekstem był dopisek "z góry przepraszam wszystkich, których mogłem pominąć w pozytywnych opiniach lub nieświadomie właczyć do opinii negatywnych"?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro sam w Ar często robi dokłądnie to co ja tutaj czyli wyciskania wniosku z tego co jest napisane, a nie bierze pod uwagę znaczenia ukrytego to dlaczego by nie w drugą stronę?

Nie jestem żadnym obrońcą po prostu te słowa to lekka przesada...

(jakby go poniosło bez powodu)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę to po części ma racje :wink:

Ale w 30-40% się myli.

Rzeczywiście ciężko jest stworzyć tak popularne czasopismo no ale nie bądźmy bezkrytyczni :roll: . Cd-action zaczyna popadać w samozachwyt(już są tego pierwsze oznaki) i myśle, że żeby było jeszcze lepiej powinni się nieco bardziej opanowywać i uśmiechać w pracy :shaking:

A ja dodam, że strasznie mnie wkurza to, że 70-80% ludzi na tym forum tylko czeka żeby kogoś zgnoić. Nie robią nic konserwatywnego i umią tylko marudzić np. popatrzcie jak się ten temat rozkręcał...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! pierwsza sugesta nasuwa mi się taka: "cd-a" jedyne,kochane, poprotu najlepsze,hm.. więcej grzechów nie pamiętam. Natomiast 2-s. nowy numer (którego tak się nie mogę doczekać) bedzie kosztować trochę wiecej niż dotychczas, niech ktoś mi odpowie: czy kolejna odsłona kwietnowego narkotyku będzie posiadała coś,co pozwoli mi i innym czytelnikom posmakowaćowego kawałka tortu? Zdradzcie nam tajemnice bonusu którego nam ześlecie, tylko oby nie 10-przykazań :))

Pozdrawiam

DARZ Bór

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie opoz juz jest zbanowany, ale poruszył dość ciekawy temat i chciałbym troszkę stanąć w jego obronie. Oczywiście nic nie usprawiedliwia obelg jakimi sie posłużył, jednak chodzi o samo posługiwanie się słowami, wprost ze słownika Kopalińskiego. Rozumiem, że wiele słów warto znać, jednak wielu ludzi uważa wprost OBCE-LEPSZE, POLSKIE-BE.

Pierwszy raz zwróciłem na to uwagę słysząc w TV "Jedyna pasta REKOMENDOWANA, przez PTS" , Jakby nie można było powiedzieć "polecana".

I tak dzisiaj mamy: liderów, rekomendacje, menadżerów (nawet nie wiadomo jak to po polsku napisać), interlokutorów, i wiele podobnych.

Dziś żałosnym jest napisać "żałosne", gdyz o wiele mądrzej jest napisać "patetyczne".

Dziś już nie podpisujemy umów, tylko kontrakty.

Pozostaje tylko czekać, aż nauczyciel będzie miał w "kontrakcie", "ticzer" i zaczniemy to słowo omieniać po Polsku.

To się robi żałosne.

Wielu ludzi używa tych słów, żeby się dowartościować.

Przecież jeżeli znany profesor czy doktor powie "polecam", zamiast "rekomenduje" to nie musi, się obawiać, iż ktoś pomyśli, że on nie zna tego słowa. Człowiek, który nie jest pewny swej wartości, na 100% użyje tego trudniejszego pojęcia, uważając że wypadnie lepiej w oczach swoich rozmówców.

Tylko, że takie wstawianie na siłę i gdzie popadnie słów obcojęzycznych, może spowodować pomyłkę i wtedy wpadka. Profesor Bralczyk, kiedyś świetnie to skomentował, mówiąc że do takich pomyłek dochodzi, kiedy ktoś udaje mądrzejszego niż jest w rzeczywistości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tak samo najbardziej w CDA denerwują recenzje. Niektóre są naprawdę wyśmienite, a przy następnych ręce mi opadają stylem pisania. Recenzenci próbują napisać śmiesznie a wychodzi do :ass:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tak samo najbardziej w CDA denerwują recenzje. Niektóre są naprawdę wyśmienite, a przy następnych ręce mi opadają stylem pisania. Recenzenci próbują napisać śmiesznie a wychodzi do :ass:

A może jakieś konkretne przykłady? Cytaty?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może bardzo nudna i nie ciekawa była recenzja STALKERa. Nie chodzi mi o ocenę :) Po prostu o całokształt napisanej recenzji. Była to 3. megarecenzja, którą przeczytałem w CDA. Recki Half Life 2 i Dooma 3 były wyśmienite, a ta recenzja tak jak mówiłem "Do :ass: ". CDA straciło formę? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może bardzo nudna i nie ciekawa była recenzja STALKERa. Nie chodzi mi o ocenę :) Po prostu o całokształt napisanej recenzji. Była to 3. megarecenzja, którą przeczytałem w CDA. Recki Half Life 2 i Dooma 3 były wyśmienite, a ta recenzja tak jak mówiłem "Do :ass: ". CDA straciło formę? ;)

Bo napisalo (CDA? A ja myslalem, ze kazda recenzja ma KONKRETNEGO autora) tekst, ktory akurat TOBIE sie nie spodobal...?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może bardzo nudna i nie ciekawa była recenzja STALKERa. Nie chodzi mi o ocenę :) Po prostu o całokształt napisanej recenzji. Była to 3. megarecenzja, którą przeczytałem w CDA. Recki Half Life 2 i Dooma 3 były wyśmienite, a ta recenzja tak jak mówiłem "Do :ass: ". CDA straciło formę? ;)

Bo napisalo (CDA? A ja myslalem, ze kazda recenzja ma KONKRETNEGO autora) tekst, ktory akurat TOBIE sie nie spodobal...?

Jezu, a na forum to spodziewasz się obiektywnych postów???

Sam nąrzekasz jak ktoś narzeka, że recenzja jest subiektywna więc jakie mają być do diabła posty? Może przed wypowiedzią zbierać zdania innych i dopiero napisać bo jak nie to gnoimy... :pig:

(nie musi mówić osobiście sądze bo wiadomo, że mówi to w swoim imieniu)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo napisalo (CDA? A ja myslalem' date=' ze kazda recenzja ma KONKRETNEGO autora) tekst, ktory akurat TOBIE sie nie spodobal...?[/quote']

Jezu, a na forum to spodziewasz się obiektywnych postów???

Nie podniecaj sie tak, nie ma czym.

Sam nąrzekasz jak ktoś narzeka, że recenzja jest subiektywna więc jakie mają być do diabła posty? Może przed wypowiedzią zbierać zdania innych i dopiero napisać bo jak nie to gnoimy... :pig:

Wystarczy ze ktos powie MOIM zdaniem recenzja jest slaba, MNIE sie nie podobala. I wtedy jest to jego subiektywna opinia. A gosc do tego uogolnia ze skoro recka Stalkera jest (jego zdaniem) slaba, to CDA traci forme - troszke za duzo takich skrotow myslowych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa, popieram.

A tak mówiąc niespodziewanie na temat (!!!): w CDAction denerwują mnie listy antyfanów, które są pozbawione normalnej, ojczystej polszczyzny i ortografii, a brzmią mniej więcej tak: "Smugglerr, te ostatnie recenzie so beznadziejne, ciągle opfiszujecie jakiesi dziadostwa, typu FPP, które są głupotoł totalną, dajcie jakiegoś dobrego eerteeesa" lub jedna z opinii Schwytanie w Sieci o "szahach". No i może trochę denerwuje mnie jedna osoba z redakcji lubiąca WoW, ale to chyba tylko dlatego, że ta gra jakoś mnie odpycha. Btw. ja nic nie mam do CDA i mam nadzieję, że będzie coraz lepsze i nie straci klimatu :)

PS. Smuggler, jak ty wytrzymujesz te powtarzające się pytania od tych idiotów!?!? :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...