Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BiBiS

Rozwiązany: Made Man: Prawa Ręka Mafii

Polecane posty

U mnie też się restartuje aż (nie)miło.

Win xp sp3

Athlon 64 3200+

1024 400mhz ddr

GF 7600 GS

z tego wynika że ten kto ma XP sp2 lub sp3

GF 7600GS i ram DDR (ten pierwszy) to może mieć problemy z grą :wallbash:

ja mam podobną konfigurację

Xp sp2

amd 1700+

GF 7600GS

ddr 1,25 gb

ps

kto daje posta że mu nie chodzi to niech podaje konfigurację sprzętu

może da się znaleźć więcej wspólnego

pps

chyba czeba poprosić kogoś z redakcji o pomoc z tym problemem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyż mam gf'a 7600 tylko ze GT od Gigabyte'a ;) ta karta nigdy mnie nie zawiodla wiec mysle ze to wina gry. Ram mam 2gb DDR2 wiec ramy tez odpadaja. Natomiast mam Athlona 3500+ - też 64 jak Wy wiec moze gra ma cos zle wpisane w kod i nie dziala dobrze na athlona i gf'ach series 7xxx ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie wiem albo z płytkami jest coś, coś my mamy BIOSem albo karty graficzne Nvidia GF 7xxx mają problem z grą

Gigabayt GF 7xxx jest troche inna od Nvidii GF 7xxx stąd te różnice Nvidie chyba są słabsze lub nie współpracują z tą

grą

to przypuszczenie nie dotyczy to wersji GF 7xxx GT i GTX

niech ktoś sprawdzi czy aktualizacja Biosa da coś

ja sie nie bawię w aktualizacje Biosa więc spróbujcie nie gwarantuję dobrego dizałania gry

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie to nikt nic nie zaradził. No cóż chyba sobie w tą grę nie pogramy :/

Kurcze po tym podziale subforów trudniej się odnaleźć, chodzi mi o to, że nikt tu nie zajrzy i napisze, że mu gra działa. A kiedyś może jak by miał problem z jakąś misią to zajrzał by tu i napisał, że u niego jest wszystko OK. A tak musimy sami dochodzić, czy to jest z grą coś nie tak, czy z naszymi kompami. Kiedyś było podobnie z Fable, niektóre karty graficzne nie działały z grą.

A redakcja jak milczała tak milczy :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Made Mana.

Parę pytań, które pozwoli mi szukać rozwiązania problemu:

1. Czy gra resetuje się po jakimś czasie, niezależnie od tego co robicie? Np. czy resetuje się jeśli zostawicie postać w jakimś miejscu i nic nie będziecie z nią robić?

2. Czy gra resetuje się w konkretnej sytuacji? Po naciśnięciu jakiegoś klawisza czy kombinacji klawiszy, gdy postać coś zrobi, gdzieś pójdzie?

3. Czy macie zainstalowane aktualizacje Windowsa, najnowsze sterowniki do karty graficznej, dźwiękowej, DirectX?

4. Czy przed uruchomieniem gry próbowaliście powyłączać zbędne oprogramowanie W Windowsie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli o mnie chodzi to

1. resetuje się w różnych miejscach, niezależnie co robię, choć stania w miejscu nie próbowałem, dam znać

2. nie ma reguły, raz po przykucnięciu, raz po strzeleniu, po kopnięciu, po zwykłym obróceniu się

3. mam wszystkie aktualizacje, które wymieniłeś

4. próbowałem nawet programu AMD Fusion for gaming, który wyłącza wszystko co zbędne do grania (programy a nawet niektóre usługi windowsa)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie działa bez jakichkolwiek zgrzytów, zacięć, resetów, wywalania błędów...

Mój komp: AMD Athlon 64 X2 4400+ 2,3 Ghz, MSI RX3850 T2D512E-OC 512 MB, Hynix 2x 1 GB RAM, MS Vista HP SP1.

Mam za to problem z misją w magazynach; plac ze skrzyniami gdzie nad bramą siedzi dwóch snajperów...nie wiem jak ich ustrzelić (mam tylko obrzyna) albo gdzie mam iść i co mam zrobić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ghost, najlepiej gdybyś sprawdził na karcie Geforce 7600 gt albo gs bo wszyscy, którzy skarżyli się w tym temacie na restart miieli jedną z tych kart.

EDIT: Spróbowałem stania w miejscu i nic nierobienia, czekałem 5 minut od kiedy można poruszać bohaterem i restartu nie było. Poszedłem dalej i zaraz po tym kiedy wyskakuje informacja, że możemy mieć dwie bronie naraz, wyskoczył mi pierwszy raz niebieski ekran, wcześniej były tylko restarty kompa.

Zrobiłem zdjęcie:

http://img18.imageshack.us/img18/7748/img0002ele.jpg

EDIT2: Udało się rozwiązać problem. Zawiniły najnowsze sterowniki do karty graficznej. Odinstalowałem je, wyczyściłem pozostałości Driver Cleanerem i zainstalowałem sterowniki dołączone do płyty (wersja 9.1.4.7, data 2006-08-11). Pograłem o wiele dłużej niż przedtem i restartu nie było. Przetestujcie u siebie i dajcie znać czy pomogło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDIT2: Udało się rozwiązać problem. Zawiniły najnowsze sterowniki do karty graficznej. Odinstalowałem je, wyczyściłem pozostałości Driver Cleanerem i zainstalowałem sterowniki dołączone do płyty (wersja 9.1.4.7, data 2006-08-11). Pograłem o wiele dłużej niż przedtem i restartu nie było. Przetestujcie u siebie i dajcie znać czy pomogło.

Ludzie, czytajcie posty do końca. Zróbcie to co ja i sprawdzie czy wam pomogło, ja już jestem w drugim etapie i restartów nie było.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadając na Twoje pytania Ghost:

1. Gra resetuje się na początku, zawsze w pierwszej misji, mniej wiecej w okolicach sytuacji gdy w barze, w kuchni zabieram pistolet i chce wyjść na zewnątrz.

2. Jak stoję czy robię cokolwiek zawsze to samo.

3. Wszystkie niezbędne aktualizacje mam zainstalowane (poza tym że mam SP2 a nie SP3 ale wątpię by to coś pomogło)

4. Wszystko Zbędne było powyłączane...i to samo...

EDIT2: Udało się rozwiązać problem. Zawiniły najnowsze sterowniki do karty graficznej. Odinstalowałem je, wyczyściłem pozostałości Driver Cleanerem i zainstalowałem sterowniki dołączone do płyty (wersja 9.1.4.7, data 2006-08-11). Pograłem o wiele dłużej niż przedtem i restartu nie było. Przetestujcie u siebie i dajcie znać czy pomogło.

Spróbuję Twojego rozwiązania chapnik i dam znać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. Dzięki za odpowiedzi. Na jednym z kompów (właśnie z kartą z serii GeForce 7xxx) udało mi się wspomniane resety uzyskać.

Poradziłem sobie z nimi instalując starsze wersje sterowników do karty graficznej.

Gra zadziałała prawidłowo ze sterownikami w wersji 163.75

http://www.nvidia.pl/object/winxp_163.75_pl.html

Ściągnijcie je a potem zainstalujcie. Gdy pojawi się komunikat, że instalujecie starsze sterowniki potwierdźcie, że chcecie to zrobić. Po restarcie komputera gra przestała się resetować i z tymi sterownikami działa już dobrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...