Jump to content

Graedl

Forumowicze
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony gatunek gier
  Array

Recent Profile Visitors

898 profile views
 1. Wielkie dzięki, ten 2 sposób pomógł. Teraz można grać
 2. W Risenie, na każdych ustawieniach detali, mam problem z wyświetlaniem grafiki. Cały ekran mam jakby pociągnięty mgłą, co utrudnia zobaczenia czegokolwiek. Czasami jakiś element, tak jakby wystaje zza tej mgły i wygląda normalnie. Widać to na screenie. Tu skała i postać bohatera.
 3. kamil19920404 napisałeś, że Ci, którzy mają DDR 1 mogą mieć problemy, d*pa ja mam DDR 2 i mam resety ;/
 4. U mnie po kilku minutach gry jest reset, a napisy są tylko w pierwszym filmiku. Ja chcę patcha do tego !!!
 5. U mnie problem z resetem kompa 5min. i ban. Ktoś coś wie, jak to naprawić ?
 6. Jeśli w ogóle nie włączają Ci się filmiki (nawet reklamy) to musisz wejść do folderu z grą i tam znaleźć folder z filmami. Każdy musisz włączyć (nawet nie oglądać) i wtedy już będą się uruchamiać w czasie gry. Po pokonaniu paladynów jest koniec, jak się filmik włączy.
 7. Ja mam pewien [ciach] problem (przepraszam) otóż docieram do Stambułu. Chcę zapisać grę wyskakuje błąd, że gry zapisać się nie da, a moje wcześniejsze sejvy zostały skasowane. Da się coś z tym zrobić ?
 8. Mam problem na mapie w Zoo, drzwi do akwarium są zamknięte, a widzę, że stoi tam koleś z misją, jak się tam dostać? Mam wersję: 1.0.0.1 która 2-3 lata temu była w CDA xD Screen: http://img87.imageshack.us/my.php?image=be...uuot9.jpg" Dobra, już niepotrzebna pomoc, poradziłem sobie xD
 9. Graedl

  Darkstar One

  Mam problem w misji dla Mendo, mam lecieć z jego najemnikami przeszukiwać kontenery, ale nie mogę włączyć skanera, wciskam F i pojawia się tylko możliwość użycia robota naprawczego, jak używać tego skanera, w oknie ekwipunku jest włączony.
×
×
 • Create New...