Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Qn`ik

Aktualności

Polecane posty

Przedstawiasz sprawę jakby Kurski wszystko sobie zmyślił nie mając żadnego dowodu, czy pojęcia, a chyba miał większe od samego zainteresowanego.

Ale powiedz szczerze... jaki jest sens zamieszczania informacji o dziadku kandydata? Co to ma z nim wspolnego? Nie widzisz w tym cholernej hipokryzji i chamstwa? Przeciez nie poprzez dziadka ocenia sie kandydatow. Neistety 'ciemny lud' (by Kurski) lyknal to.

Mnie tam cała sprawa ogólnie mówiąc wisiałaby, gdyby nie to, że Tusk strasznie przy tym kręcił.

Spoko. Tylko co mial raobic? Krzyczec "ukrzyzujcie mnie bo jestem niemieckiem donosicielem! Moja krew jest splamiona!"? :)

Kurski pograzyc Tuska, i w pewnym stopniu mu sie to udalo.

No chyba, ze Ty uwazasz, ze ujawnianie tych 'faktow' mialo jakis inny cel?

Widziałem kiedyś zdjęcia polityków wykonujących takie gesty. Chyba trochę wyolbrzymiasz sprawę.

bez wzgledu na to kto wykonuje takie gesty i tak jest to karalne. Wiec nie ma wyolbrzymiania sprawy. Jest problem.

Ja naprawdę nie przypominam sobie żadnych "pogromów" żydów, czy dowolnych akcji skierowanych przeciw nim w wykonaniu ludzi z MW.

A ja znam. Moze nie tyle w Zydow co w 'pedalska masonerie o pochodzeniu zydowskim'. Znasz sprawe 'noza w plecy' i redwatch? Wszyscy to bardzo blisko siebie sie dzieje.

Poza tym poszukaj sobie informacji na ich temat w necie. Owszem działania I MW były skierowane także przeciw żydom, ale to nie były np morderstwa, czy pobicia. Głosili hasła ograniczenia udziału Żydów w państwie Polskim.

Malo wiesz. Byly pobicia i to duzo.

MW nas otacza. Smutny Wędrowiec również ma znajomego z MW. TAk naprawdę, gdyby głosili nazistowskie hasła i uczestniczyli w demonstracjach TV nie omieszkała by tego skwitować programem. No chyba, że działają w podziemiu.

Czy mam Ci nagrac to czy moze raz w zyciu uwierzysz? Oni uwazaja na to co mowia publicznie. W malym gronie juz inaczej jest.

Tak samo Ty robisz w szkole... przy kumplach rzuci sie jakims bluzgiem, przy nauczycielach juz nie.

Wiesz ile jest organizacji neonazistowskich, kóre werbują członków oficjalnie w internecie i bez problemu znajdziesz ich strony?? Podam największą-- Krew i Honor. Otwarcie gloszą swoje hasła i nie ukrywają się z tym..

I polowa MW to ich dzialacze :) Druga polowa wlasnie sie wkreca w to.

Znam pewna dziewczyne, ktora jest nacjonalistka. Uwaza, ze nalezy 'napierdalac' brudasow bo psuja system. Jezdza wiec z ludzmi z MW, lub z nimim sympatyzujacymi, na koncerty punkowe i leja ludzi. Zabawne jak bardzo to przypomina nagonke na Zydow przed 39'.

Czyli to samo co wobec Ukraińców, Rusinów, Niemców. A hasła przez nich głoszone, to m. in polonizacja mniejszości, włączając Żydów, oraz ograniczenie roli żydów w życiu publicznym.

I to ma dla Ciebie sens? W demokratycznym panstwie kogos ograniczac za pochodzenie? Przeciez polowie Polakow da sie wykazac mieszanie krwi. I co wtedy?

poza tym... co to za polonizacja sila?

Przesadzasz. Wyolbrzymiasz sprawę, która przecież po wyjaśnieniu ucichła i nikt do niej nie wraca. Nie przypominam sobie też słów oskarżających Tuska, że w takim razie nie może być prezydentem.

No to mialo telewizji ogladales. polecam tez porozmawiac z ludzmi starszymi, ktorzy glosowali na PiS. Argument o dziadku zawsze sie powtarza.

Dodając jeszcze parę słów do Twojej wypowiedzi, to IMO fakt ten nie miał/nie powinien mieć większego wpływu na wynik wyborów. Chyba nie chcesz powiedzieć, że dzięki temu Kaczyński został prezydentem.....

Chce powiedziec, ze Kurski to taka malpa ze swinskimi oczkami, ktora tylko patrzy jak tutaj namieszac. I 'ciemny lud' daje sie nabrac na to.

Z pierwszym zdaniem się nie zgadzam. Z tego co pamiętam do wycofania się zdecydowanie prowadził mister Cimoszewicz. Potem przewagę, dość dużą zresztą, miał Tusk. Im bliżej wyborów, tym przewaga topniała i szanse się wyrównywały.

Zalezy wedlug ktorych sondazy. Jednak przewaga byla. Mozliwe, ze topniala z tego powodu, ze robiona byla chamsta nagonka na łże-elity i liberalow.

O prześladowaniach nie. Getta ławkowe- wydzielone miejsca w ławach uczelni tylko dla żydów, poza tym to sama MW nic by w tej sprawie nie zrobiła.

Nic poza tym, ze wszystko to robila z radoscia. Szanujesz ludzi, ktorzy nienawidza innych?

MW opowiadała się za bojkotem ekon Żydów i ograniczeniem ich dostępu do studiów.

I to Ci odpowiada?

Zapomniałeś tylko dodać, że podczas wojny odrzucili nazistowską politykę wobec nich i udzielali im pomocy. Przeczytaj sobie na wikipedii o krytyce MW. Tam wspomnienia o tych zdjęciach, nie ma ani słowa, o tym, że to ugrupowanie nazistowskie, a takim jest np Narodowe Odrodzenie Polski.

Laboga... czy Ty wierszysz we wszystko co Ci napisza? Idz na prywatne spotkania z MW i sie przekonaj. Bedziemy rozmawiac.

Btw, wedlug nich jestem pedalem, lewakiem i sldowcem bo nie popieram Giertycha.

Retoryka faszystowska.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MW co chwila atakuje żydów' date=' czarnych, azjatów, arabów i każdego kto nie jest polakiem w polsce. Słyszałeś kiedyś o "Polsce dla Polaków"? [/quote'] Odnosze wrażenie, że pomyliło Ci się ze skinami. Możesz mi podać przykłady tych "ataków"? Polecam Ci do przeczytania to hasło o MW, a szczególnie ten z krytyką i wypisanymi "akcjami MW" http://pl.wikipedia.org/wiki/Młodzież_Wszechpolska. Mam nadzieje, że Twoja wypowiedź wynikła ze zwykłej pomyłki :) Równie dobrze mógłbym oskarżyć Unię Lewicy o komunizm :lol: Co oczywiście byłoby bzdurą, ale.....
A żydzi jaki mieli i mają udział w państwie polskim??? :lol:
Hm przydałby się mały wykładzik z historii' date=' ale na to nie ma czasu. Powiem w skrócie. W XX-leciu międzywojennym ludność żydowska stanowiła ok 30%. Poza tym żydzi byli bankierami, właścicielami fabryk, ogólnie wpływowymi ludźmi mającymi spory wpływ na kraj. Ogólnie prześledź sobie sytuacje na ziemiach polskich na przełomie XIX i XX w. Poza tym gdybym zaczął mówić, o tym jaki wpływ mają na kraj teraz, to napisałbyś, że kolejny moher wszędzie widzi żydów, więc po co pisać. :)
Oni głoszą takie hasła. Nie widziałem ani nie słyszałem o członku MW, który nie popierałby Hitlera. TV nie raz już pokazywała ich demonstracje czy gesty.
Zupełnie się nie zgadzam z tym co piszesz. Widziałeś demonstracje MW przeciw żydom ,arabom?? Gratulacje spostrzegawczości......
Heheh' date=' internet to na razie podziemie, bo nasze prawo internetowe jest beznadziejne. Czy wiesz, że strona organizacji Krew i Honor nie ma prawa istnieć? Tylko, że nie ma prawa, które pozwoliłoby wyegzekwować to prawo :lol: Ale gdyby ogłaszali się w mediach, to natychmiast zostaliby zdjęci.[/quote'] Pytałeś o org neonazistowskie, które oficjalnie przyznają się do tego, więc Ci podałem, bo twierdziłeś, że takich niema. Dziwi Cię, że nie mogą wyjśc z "podziemia"? Do partii politycznej to org nazistowskim bardzo daleko, choć w niemczech takie ugrupowania mają sporo wyborców.

-Noo, to ich usprawiedliwia w 100 procentach! :lol: :lol: :lol:

Usprawiedliwia w czym?? Czy to co napisałem to zbrodnie przeciw ludzkości?? Mylisz pojęcia i uparciew chcesz przypisać MW najgorsze zło tego świata, podobnie jak RM Jurkowi Owsiakowi :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raziel:

Odnosze wrażenie, że pomyliło Ci się ze skinami. Możesz mi podać przykłady tych "ataków"? Polecam Ci do przeczytania to hasło o MW, a szczególnie ten z krytyką i wypisanymi "akcjami MW" http://pl.wikipedia.org/wiki/Młodzież_Wszechpolska. Mam nadzieje, że Twoja wypowiedź wynikła ze zwykłej pomyłki Smile Równie dobrze mógłbym oskarżyć Unię Lewicy o komunizm Laughing Co oczywiście byłoby bzdurą, ale.....

-Ty nie gadaj z Wikipedią, tylko pogadaj z członkami MW :lol: Jak napisał Smutny- połowa Blood and Honor w Polsce to działacze MW. Czy ty wogóle wiesz o kim mówisz???

Hm przydałby się mały wykładzik z historii, ale na to nie ma czasu. Powiem w skrócie. W XX-leciu międzywojennym ludność żydowska stanowiła ok 30%. Poza tym żydzi byli bankierami, właścicielami fabryk, ogólnie wpływowymi ludźmi mającymi spory wpływ na kraj. Ogólnie prześledź sobie sytuacje na ziemiach polskich na przełomie XIX i XX w. Poza tym gdybym zaczął mówić, o tym jaki wpływ mają na kraj teraz, to napisałbyś, że kolejny moher wszędzie widzi żydów, więc po co pisać. Smile

-I oczywiście żydzi solidarnie niszczyli Polskę a MW tylko broniła naszego państwa przed złe-żydami, nie??? :lol: I masz rację, lepiej nie ujawniaj swoich poglądów na temat spisków żydowskich, bo nazwę cię kolejnym moherem wszędzie widzącym żydów :)

Zupełnie się nie zgadzam z tym co piszesz. Widziałeś demonstracje MW przeciw żydom ,arabom?? Gratulacje spostrzegawczości......

-Widziałem demonstracje MW przeciw wszystkiemu co niepolskie i popierające "pedalstwo".

Pytałeś o org neonazistowskie, które oficjalnie przyznają się do tego, więc Ci podałem, bo twierdziłeś, że takich niema. Dziwi Cię, że nie mogą wyjśc z "podziemia"? Do partii politycznej to org nazistowskim bardzo daleko, choć w niemczech takie ugrupowania mają sporo wyborców.

-Przed chwilą twierdziłeś, że nie działają w podziemiu, tylko jawnie i z dumą prezentują swoje poglądy :) Zapewniam cię, że w Polsce neonaziści też mają duże poparcie. Myślę, że 5% by się uzbierało.

Usprawiedliwia w czym?? Czy to co napisałem to zbrodnie przeciw ludzkości?? Mylisz pojęcia i uparciew chcesz przypisać MW najgorsze zło tego świata, podobnie jak RM Jurkowi Owsiakowi Smile

-Na moje zarzuty o atakowanie żydów, ty napisałeś, że atakują wszystkich niepolaków. To faktycznie, nie są źli, bo nie tylko żydów nie lubią :)

W pełni popieram Smutnego, sam bym to napisał, ale wolę nie ryzykować ostrzeżenia, bo podobno jestem na czarnej liście :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm przydałby się mały wykładzik z historii, ale na to nie ma czasu. Powiem w skrócie. W XX-leciu międzywojennym ludność żydowska stanowiła ok 30%

Tobie by się za to przydał wielki wykład, bo na razie podałeś informację, która jest jedną wielką bzdurą. Dlatego jak chcesz cos zapodac, to po prostu spradz to 10 razy.

W dwudziestoleciu międzywojennym w Żydzi stanowili mniej niż 10%. Ludność wynosiła ok 34 mln, a ich było 3,25 mln.

Więc pisz chociaż prawdziwe dane.

-I oczywiście żydzi solidarnie niszczyli Polskę a MW tylko broniła naszego państwa przed złe-żydami, nie??? :lol:

I po co dopowiadasz Razielowi, że niby twierdzi, że Żydzi niszczyli kraj? On raczej nic takiego nie powiedział, stwierdził tylko, że mieli duży wpływ, co jest przesadzone, jednak oczywiste jest, że była to dosyć słabo zasymiliozwana mniejszość która się liczyla. Byli właścicielami wielu spółek, mieli dużo nieruchomości itp. Po prostu byli pracowici i zdolni. Oczywiście przesadą jest, że ta grupa w tajemnicy rządziła Polską, podobnie jak stwierdzenie, że nie mieli żadnego wpływu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale powiedz szczerze... jaki jest sens zamieszczania informacji o dziadku kandydata? Co to ma z nim wspolnego?
Już pisałem, że to była brudna kampania. Poza tym chcąc kandydować na prezydenta i wogóle na publiczne stanowisko, trzeba być przygotowanym na wszelkiego rodzaju ataki, o czym świadczy przykład obecnego prezydenta.
Spoko. Tylko co mial raobic? Krzyczec "ukrzyzujcie mnie bo jestem niemieckiem donosicielem! Moja krew jest splamiona!"? :)
Podejśc do tego normalnie, a nie udawać, że nie miał pojęcia i oszukiwać. Czy stało by się coś złego, gdyby powiedział, że rzeczywiście jego dziadek był w Wermachcie, lecz był wcielony siła?? No poza urażoną dumą, chyba nic....
A ja znam. Moze nie tyle w Zydow co w 'pedalska masonerie o pochodzeniu zydowskim'. Znasz sprawe 'noza w plecy' i redwatch? Wszyscy to bardzo blisko siebie sie dzieje.
Dzieje się, ale w środowiskach nazistowskich.
Malo wiesz. Byly pobicia i to duzo.
Hm pamiętasz to.. ??
Czy mam Ci nagrac to czy moze raz w zyciu uwierzysz? Oni uwazaja na to co mowia publicznie. W malym gronie juz inaczej jest.
To skąd wiesz, co tak naprawdę głoszą?? Musiałeś wejśc w to ich "małe grono" Troche mnie zadziwiłeś. W małym gronie... To na jakiej podstawie Twierdzisz, że to naziści, skoro publicznie uważają na to co mówią??
Znam pewna dziewczyne, ktora jest nacjonalistka. Uwaza, ze nalezy 'napierdalac' brudasow bo psuja system. Jezdza wiec z ludzmi z MW, lub z nimim sympatyzujacymi, na koncerty punkowe i leja ludzi. Zabawne jak bardzo to przypomina nagonke na Zydow przed 39'.
Twierdzisz, że mamy teraz nagonkę na Żydów?? Brudasów-- czyli kogo?? Żydów, murzynów, arabów... aha i oni wszyscy spotykają się na koncertach punkowych??
Przeciez polowie Polakow da sie wykazac mieszanie krwi. I co wtedy?
Na jakiej podstawie napisałeś to zdanie?? A tak wogóle, to do cholery napisałem gdzieś, że to genialny pomysł i popieram go??
No to mialo telewizji ogladales. polecam tez porozmawiac z ludzmi starszymi, ktorzy glosowali na PiS. Argument o dziadku zawsze sie powtarza.
Akurat TV oglądałem dużo, ale mam wrażenie, że chyba innej.
Mozliwe, ze topniala z tego powodu, ze robiona byla chamsta nagonka na łże-elity i liberalow.
Zgodze się z tym zdaniem, jeśli dodasz, że w RM. Uważasz, że przez to przegrał Tusk?
Laboga... czy Ty wierszysz we wszystko co Ci napisza? Idz na prywatne spotkania z MW i sie przekonaj. Bedziemy rozmawiac.
Raczej tak. A Ty w co wierzysz?? W to co myślisz i uważasz, że to słuszne?? Wybacz, ale nie znam Cię więc raczej marne szanse, że staniesz się moim ideologiem :) Poza tym moje zdanie odnosiło sie do MW przedwojennej, a trudno o spotkanie z członkami tamtej.
Widziałem demonstracje MW przeciw wszystkiemu co niepolskie i popierające "pedalstwo".
Wymijająca odpowiedź. Jedyne z czym się zgodzę, to to, że demonstrują przeciw homoseksualistom. Nie widziałem żadnej, ani nie słyszałem o takiej, przeciw żydom, murzynom, arabom, itp....
Przed chwilą twierdziłeś, że nie działają w podziemiu, tylko jawnie i z dumą prezentują swoje poglądy
A Ty z kolei napisałeś, że internet to podziemie, więc dopasowałem się do Twojej wypowiedzi, poza tym użyłem słowa podziemie w cudzysłowiu. Skoro większośc słyszała o B&H to znaczy, że chyba nie są zakonspirowani.

Black Pearl--- rzeczywiście pomyliłem się przyciskając 3 zamiast 1 na klawiaturze, choć spotkałem się ze źródłami podającymi większą ilość. Dziękuje za wnikliwe czytanie moich postów :)

Odnosząc się ogólnie do sprawy MW niemiłosiernie już rozdmuchanej na tym forum, chciałem tylko stwierdzić, że większośc ulega tu chyba stereotypom i myli MW z neonazistowskimi organizacjami, pomimo tego, że zbieżności w głoszonych hasłach są niewielkie, lub nawet znikome. Obecność niektórych członków takich org na demonstracjach MW nie znaczy jeszcze, że się połączyli. Zdarzało się przecież, że do demonstracji MW przyłączali się też kibice żadni burd i walk. Poza tym każdy może przyłączyć się do demonstracji.

I już tradycyjne dopowiadanie sobie treści do moich postów, co jednak zauważył Black Pearl. Celowo nie napisałem ,że zgadzam się, czy popieram działania MW. Oczywiście wszyscy automatycznie założyli, że tak jest. Mój stosunek do tej org jest obojętny, tzn nie popieram ich, ani nie ganię. Podjąłem się próby "bronienia" MW, gdyż zauważyłem, że praktycznie wszyscy piszący na tym forum mają identyczne poglądy na niemal wszystkie sprawy. Moje natomiast odbiegają od standardu tego forum i nic na to nie poradzę, a poglądów nie zamierzam zmienić. Widocznie mamy odmienne światopoglądy. Poza tym chyba powstało by kółko osób nienawidzących prawicy i narodowościowców. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uż pisałem, że to była brudna kampania. Poza tym chcąc kandydować na prezydenta i wogóle na publiczne stanowisko, trzeba być przygotowanym na wszelkiego rodzaju ataki, o czym świadczy przykład obecnego prezydenta.

Jakie spoleczenstwo - taki prezydent.

Problem w tym, ze to spoleczenstwo powinno byc madre. A nie jakies ciemne masy co ciesza morde bruda kampania.

Podejśc do tego normalnie, a nie udawać, że nie miał pojęcia i oszukiwać. Czy stało by się coś złego, gdyby powiedział, że rzeczywiście jego dziadek był w Wermachcie, lecz był wcielony siła?? No poza urażoną dumą, chyba nic....

Albo zaskoczenie.

Dzieje się, ale w środowiskach nazistowskich.

MW. Jasniej Ci juz nie powiem. ZNAM, SLYSZALEM co mowia.

Hm pamiętasz to.. ??

Studiuje historie. Rozmawiam z historykami.

To skąd wiesz, co tak naprawdę głoszą?? Musiałeś wejśc w to ich "małe grono" Troche mnie zadziwiłeś. W małym gronie... To na jakiej podstawie Twierdzisz, że to naziści, skoro publicznie uważają na to co mówią??

Tak, na tyle jestem elastyczny, ze uznali mnie za nieszkodliwego. Na poszatku. Poki sie nie odzywalem. A ze bylem nieszkodliwy to i mowili przy mnie.

Twierdzisz, że mamy teraz nagonkę na Żydów?? Brudasów-- czyli kogo?? Żydów, murzynów, arabów... aha i oni wszyscy spotykają się na koncertach punkowych??

Brudas to kazdy kto wedlug nich psuje system. W tym wypadku chodzilo o punkow, lewakow.

Poza tym... co za roznica? Ktos kto tak traktuje ludzi jest zwierzeciem.

Na jakiej podstawie napisałeś to zdanie?? A tak wogóle, to do cholery napisałem gdzieś, że to genialny pomysł i popieram go??

To ze my slowaianami jestesmy w malym procencie. I malo wiemy o swojej przeszlosci. Wszystko jest oparte na domyslach.

Zgodze się z tym zdaniem, jeśli dodasz, że w RM. Uważasz, że przez to przegrał Tusk?

Mialo to duzy wplywa na ludzi starszych.

Wymijająca odpowiedź. Jedyne z czym się zgodzę, to to, że demonstrują przeciw homoseksualistom. Nie widziałem żadnej, ani nie słyszałem o takiej, przeciw żydom, murzynom, arabom, itp....

Oh... i robia to w spokojny sposob? Bez agresji?

Odnosząc się ogólnie do sprawy MW niemiłosiernie już rozdmuchanej na tym forum, chciałem tylko stwierdzić, że większośc ulega tu chyba stereotypom i myli MW z neonazistowskimi organizacjami, pomimo tego, że zbieżności w głoszonych hasłach są niewielkie, lub nawet znikome.

"Zrobimy z wami to co Hitler z Zydami". Malo kochanienki? Moze nie wiesz kim byl Hitler? Moze nie wiesz gdzie sie pojawilo to haslo? :)

Obecność niektórych członków takich org na demonstracjach MW nie znaczy jeszcze, że się połączyli. Zdarzało się przecież, że do demonstracji MW przyłączali się też kibice żadni burd i walk. Poza tym każdy może przyłączyć się do demonstracji.

A przynaleznosc do WM i do neonazistowskiej organizacji tez na nic nie wskazuje? A moze to, ze pewnie polowa MW to ludzie nalezacy do neo?

I już tradycyjne dopowiadanie sobie treści do moich postów, co jednak zauważył Black Pearl.

Przepraszam. Zwyczajnie musza jakos zinterpretowac to co piszesz gdy nie piszesz wszystkiego.

Widocznie mamy odmienne światopoglądy. Poza tym chyba powstało by kółko osób nienawidzących prawicy i narodowościowców. :)

Dlatego potrzebny dialog :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raziel, a jak :) :

Na jakiej podstawie napisałeś to zdanie??

-Jeśli chodzi o tą "polskość krwii", to na takiej podstawie, że masa dzisiejszych Polaków pochodzi z kresów. Na ten przykład, połowa mojej rodziny :)

Wymijająca odpowiedź. Jedyne z czym się zgodzę, to to, że demonstrują przeciw homoseksualistom. Nie widziałem żadnej, ani nie słyszałem o takiej, przeciw żydom, murzynom, arabom, itp....

-Ojej, no nie mogę z tobą. MW naprawdę nie zostało stworzone dla obrony polski przed żydowskimi pedałami :) Ani tym bardziej, nie zostało po to reaktywowane. W chwili pisania tego posta nie wiem gdzie mieszkasz, ale mam nieodparte wrażenie, że Warszawa to nie jest. A szkoda, bo większość działalności publicznej MW jest w Warszawie.

A Ty z kolei napisałeś, że internet to podziemie, więc dopasowałem się do Twojej wypowiedzi, poza tym użyłem słowa podziemie w cudzysłowiu. Skoro większośc słyszała o B&H to znaczy, że chyba nie są zakonspirowani.

-No to zdecyduj się, czy są w końcu zakonspirowani czy nie :) Ja myślę, że są. W każdym razie, raczej nie dostałbym się na jakieś spotkanie( i całe szczęście! ).

Na podsumowanie:

Odnosząc się ogólnie do sprawy MW niemiłosiernie już rozdmuchanej na tym forum, chciałem tylko stwierdzić, że większośc ulega tu chyba stereotypom i myli MW z neonazistowskimi organizacjami, pomimo tego, że zbieżności w głoszonych hasłach są niewielkie, lub nawet znikome. Obecność niektórych członków takich org na demonstracjach MW nie znaczy jeszcze, że się połączyli. Zdarzało się przecież, że do demonstracji MW przyłączali się też kibice żadni burd i walk. Poza tym każdy może przyłączyć się do demonstracji.

I już tradycyjne dopowiadanie sobie treści do moich postów, co jednak zauważył Black Pearl. Celowo nie napisałem ,że zgadzam się, czy popieram działania MW. Oczywiście wszyscy automatycznie założyli, że tak jest. Mój stosunek do tej org jest obojętny, tzn nie popieram ich, ani nie ganię. Podjąłem się próby "bronienia" MW, gdyż zauważyłem, że praktycznie wszyscy piszący na tym forum mają identyczne poglądy na niemal wszystkie sprawy. Moje natomiast odbiegają od standardu tego forum i nic na to nie poradzę, a poglądów nie zamierzam zmienić. Widocznie mamy odmienne światopoglądy. Poza tym chyba powstało by kółko osób nienawidzących prawicy i narodowościowców. Smile

-No, teraz mam trochę czasu. Podsumowanie jest takie- Nie założyłem, że popierasz działania MW. Nie ustosunkowałeś się do tego, więc miałem nawet takie obawy, zwłaszcza, jak pisałeś te dziwne wytłumaczenia, typu: "atakowali, ale nie tylko żydów" :) Na szczęście ich nie popierasz, ale według mnie zupełnie nie wiesz o co chodzi w tej organizacji. Może kiedyś cię oświeci, albo oświecą( członkowie MW, chociaż tego ci nie życzę )- mam nadzieję, że tak się stanie. Tylko proszę cię o jedno- przestań wypisywać bzdury, bo MW wogóle nie powinno mieć prawa działania, ale skoro w Niemczech do władzy próbują dobierać się neo-naziści, to w Polsce tym bardziej jest to możliwe :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja np. mam kolegę, ktory uważa, że MW nie jest antysemicka. Uwaza tez ze Jankowski, Michalkiewicz (ten od felietonu z RM) nie jest antysemita.

Jego koronnym argumentem jest zalozenie: "ktos kto skrytykuje zydow, jest uznawany za antysemitę i o to oskarzany". Uwaza, ze nie wolno powiedziec nic zlego o zydach bo od razu 'antysemityzm' i wielka afera i go to drażni.

Dlatego tez nawet jak ta 'krytyka' przekracza pewne granice, on dalej nie jest w stanie zrozumiec, ze jest pewna granica miedzy antysemityzmem a krytyka. A wiec dla niego nawet takie otwarte masifestacje chocby MW sa tylko krytyka, nieslusznie brana za antysemityzm.

Niestety, antysemityzm i ksenofobia w naszym kraju sa zjawiskiem powszechnym i trudno bedzie na to cos poradzic, te zjawiska pozostana dopoty dopoki istniec beda organizacje takie jak MW i ludzie tacy jak Rydzyk.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?kat...=1148821694.051

W Polsce nie ma antysemityzmu. Moge postawic diamenty przeciwko orzechom, ze ten koles byl zwiazany z MW. IMHO to MW to po prostu organizacja neonazistowska, ktora ma na tyle rozumu w glowie(tzn. liderzy, bo szeregowi czlonkowie to zwykle lyse byki, ktore ledwo skonczyly podstawowke) żeby nie atakowac zydow, arabow i innych obcokrajowcow bo w polsce antysemityzm i ksenofobia jest jednak gorzej widziany niz ataki na hoseksualistow.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pedofile zakładają partię polityczną

Coraz ciekawiej robi się na świecie. Prekursorem jak zawsze ma być Holandia. Po legalizacji prostytucji, narkotyków, związków homoseksualnych, adopcji dzieci przez związki homoseksulane, teraz przyszła pora na częściową legalizację pedofilii. Cudownie. Przecież skoro homoseksualizm traktowany jest już jako pełoprawna orientacja seksualna, to dlaczegożby nie miała być tak samo traktowana pedofilia? Jedni wolą płeć przeciwną, inni partnera/partnerkę tej samej płci, a jeszcze inni wolą dzieci. Niedługo jeszcze pewnie pomyślą nad bigamią, a może nawet poligamią. A jak niedawno pisałem krytycznie o prostytucji i nakreślałem do czego to dalej prowadzi to był śmiech na sali.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz ciekawiej robi się na świecie. Prekursorem jak zawsze ma być Holandia. Po legalizacji prostytucji, narkotyków, związków homoseksualnych, adopcji dzieci przez związki homoseksulane, teraz przyszła pora na częściową legalizację pedofilii. Cudownie.

Hm, czy przypadkiem trochę nie naciągasz faktów? Z tego co słyszałem faktycznie powstała w Holandii taka partia, wystosowała pewne pomysły, ale póki co nikt ich nie zaakceptował. Prawdę mówiąc to wątpię w liberalizację przepisów dot. pedofilii, ew. w bardzo małym zakresie - jednak to już znacznie bardziej kontrowersyjna decyzja od legalizacji związków homoseksualnych, czy nawet legalizacji narkotyków.

Niedługo jeszcze pewnie pomyślą nad bigamią, a może nawet poligamią.

Fakty Cię wyprzedziły. W Stanach Zjednoczonych trwa od paru miesięcy intensywny lobbing w sprawie legalizacji poligamii.

A jak niedawno pisałem krytycznie o prostytucji i nakreślałem do czego to dalej prowadzi to był śmiech na sali.

I akurat pod tym względem z mojej strony nadal będzie śmiech. :) Uważam, że o ile legalizacja prostytucji jest decyzją pozytywną (można się z tym zgadzać, bądź nie moralnie, ale zauważmy, że legalizacja tego zawodu to więcej wpływów do budżetu. Lepiej zarabiać niż tracić, a prostytucja sama w sobie zawsze będzie istnieć. Jeśli są kobiety, które chcą uprawiać ten zawód i jeśli jest zapotrzebowanie - nie widzę w tym wypadku przeszkód), to uważam, że liberalizacja przepisów w sprawie pedofilii to już krok za daleko.

Jeszcze parę słów o Kurskim i jego zachowaniu. Przyznam, że targają mną bardzo skrajne odczucia. Z jednej strony - była to zagrywka strasznie tania, obliczona na dochodzenie do celu po trupach. Szczególnie mocno zasługuje na potępienie mieszanie do polityki rodziny oponenta (ba, osoby zmarłej!). Z drugiej jednak strony trzeba przyznać, że PO sama trochę jest sobie winna. :) Dobrze pamiętamy kto pierwszy dotarł do Jaruckiej - niejaki pan Konstanty Miodowicz. Co działo się później wiemy wszyscy, doszło do spektakularnej porażki Cimoszewicza. Zaczęła się brudna gra, PiS zauważył, że ludzie kupują takie zagrywki i postanowili zadziałać podobnie. Druga sprawa to fakt, iż takowe zagrywki w polityce to rzecz normalna. Czy nam się to podoba, czy nie - czarny PR bardzo się rozwija. Problem polega na tym, że Polacy niezwykle bezmyślenie kupują każde rzucone oskarżenie - to właśnie niedojrzałość polskiej demokracji jest przyczyną wielkiej skuteczności takich zagrań i dopóki Polacy nie zaczną podchodzić do takich rewelacji bardziej sceptycznie - będzie tak dalej. Swoją drogą to pamiętam piękną rozmowę z Kaczyńskim w Radiu Zet na parę dni przed wyborami, pokazał tam naprawdę świetnie przygotowany czarny PR, powiedział (cytat z pamięci)- "My z panem Tuskiem już nie będziemy się atakować, przynajmniej z mojej strony nie będzie grzebania historii. Dlatego właśnie NIE wspomnę o tym, że pan Tusk lekceważąco wypowiadał się o polskości w roku 1989". ;) Piękny przykład umiejętnego wykorzystania socjotechniki, takich słów i zachowań będzie coraz moim zdaniem z roku na rok coraz więcej...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz ciekawiej robi się na świecie. Prekursorem jak zawsze ma być Holandia. Po legalizacji prostytucji, narkotyków, związków homoseksualnych, adopcji dzieci przez związki homoseksulane, teraz przyszła pora na częściową legalizację pedofilii. Cudownie. Przecież skoro homoseksualizm traktowany jest już jako pełoprawna orientacja seksualna, to dlaczegożby nie miała być tak samo traktowana pedofilia? Jedni wolą płeć przeciwną, inni partnera/partnerkę tej samej płci, a jeszcze inni wolą dzieci. Niedługo jeszcze pewnie pomyślą nad bigamią, a może nawet poligamią. A jak niedawno pisałem krytycznie o prostytucji i nakreślałem do czego to dalej prowadzi to był śmiech na sali.

Sa pewne zdrowe granice rozsądku, tak jakistnieje zauwazalna róznica mięcy pedofilem a homoseksualnistą. No chyba, że jest sie posłem Wierzejskim^^Samo powstanie partii nie jest równie zalegalizowaniu pedofilii, chyba się ze mna zgodzisz? Nie wiem jak tam jest u nich prawo ustalone, ale jezeli może powstać partia o takich poglądach, to ja zarejestrować trzeba.

A tak z innej beczki. Zakazane są w Polsce partie o pogladach neonazistowskich. Może by to tak rozciagnąć na skrajny nacjonalizm? Bo, IMO, młodziezy wszechposkiej juz do tego niedaleko...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się powoli robi chore. Legalizacja pedofilii? Okropieństwo. Ale z tą poligamią to przesadziłeś niko nie można na jednej szali kłaść posuwania dzieci z posuwaniem kilku kobiet/mężczyzn (bo jak równo uprawnienie to chyba i kobiet mogły by mieć kilku mężów). Ale co jeśli taka ustawa przejdzie (w co wątpię) to rzeczywiście pojawia się pytanie co jaszcze? Partia „miłośników” zwierząt? Ruch na rzecz legalizacji masturbacji w miejscach publicznych?

Cóż ta ustawa nie może przejść i na pewno nie przejdzie nawet w Holandii po prostu otwierałaby drogę do legalizacji wielu innych paskudnych zboczeń.

A co do legalizacji prostytucji to podzielam zadanie Cyph’a. Nie mamy żadnego prawa (słynne "kto jest bez winy niechaj...") komuś zabraniać uprawiać tego zawodu lub korzystać z takich usług. Jak ktoś lubi za pieniądze to mi nic do tego. A gdyby to jeszcze zalegalizować to jako obywatel uważam, iż było by to opłacalne dla naszego państwa.

PS. W sprawie MW to poparłbym pomysł A.L.-a. Tyle, że i tak takie gadanie nic nie zmieni MW póki, co będzie istnieć a nam pozostaje jedynie pilnować się na ulicach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niko :arrow: Jak odkryjesz, że na Islandii partię wyborczą zakładają piraci drogowi, to nam to powiedz. To równie ważne aktualności. Jakoś mi to wisi i powiewa, że pedofile będą mieli w Holandii coś między 0.1-1.1% poparcia. Jeśli to cię aż tak podnieca, to jedź na wyprawę krzyżową wraz z wyznawcami wiary "Pedały do gazu!". A co do twoich "proroczych" wypowiedzi, to ja tam nadal się z ciebie śmieję. I będę się śmiał. I za mojego życia nie wydarzy się nic, co skłoni mnie do przyznania ci racji w tej sprawie.

A.L. napisał:

A tak z innej beczki. Zakazane są w Polsce partie o pogladach neonazistowskich. Może by to tak rozciagnąć na skrajny nacjonalizm? Bo, IMO, młodziezy wszechposkiej juz do tego niedaleko...

-Jak to "niedaleko"?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, czy przypadkiem trochę nie naciągasz faktów? Z tego co słyszałem faktycznie powstała w Holandii taka partia, wystosowała pewne pomysły, ale póki co nikt ich nie zaakceptował. Prawdę mówiąc to wątpię w liberalizację przepisów dot. pedofilii, ew. w bardzo małym zakresie - jednak to już znacznie bardziej kontrowersyjna decyzja od legalizacji związków homoseksualnych, czy nawet legalizacji narkotyków.

Kropla drąży skałę. Początki ruchów homoseksulanych też nie były jakieś nadzwyczajne. Wszystko ma swój początek. Kontrowersje kontrowersjalmi, ale czyż jeszcze w dwudziestym wieku nie uważano homoseksualozmu za chorobę, tak jak obecnie pedofilię?

Fakty Cię wyprzedziły. W Stanach Zjednoczonych trwa od paru miesięcy intensywny lobbing w sprawie legalizacji poligamii.

CZytałem o tym - "Newsweek Polska" ;]

Uważam, że o ile legalizacja prostytucji jest decyzją pozytywną (można się z tym zgadzać, bądź nie moralnie, ale zauważmy, że legalizacja tego zawodu to więcej wpływów do budżetu. Lepiej zarabiać niż tracić, a prostytucja sama w sobie zawsze będzie istnieć.

Te same argumenty co kiedyś. ;] Przestępstwo też zawsze będzie istnieć, a legalizacja pozwoliłaby na czerpanie korzyści finansowych przez państwo. Teraz będzie argument, że przestępstwo to nie to samo co prostytucja, bo obie strony w drugim przypadku na to się zgadzają. Więc ubiegając pytanie odpowiadam, że społeczeństo jest jak tkanka, żywy organizm i powinnismy dbać o wszystkich członków tej wspólnoty. Państwo to społeczne przyzwolenie na zakazy i nakazy. Musimy poświęcać część wolności na rzecz wolności ogólonej.

Jeśli są kobiety, które chcą uprawiać ten zawód i jeśli jest zapotrzebowanie - nie widzę w tym wypadku przeszkód), to uważam, że liberalizacja przepisów w sprawie pedofilii to już krok za daleko.

[colo=darkblue]Dlaczego? Przecież nazwie się to ładniej, powie, że obie strony się godzą (choć jedna nie jest dorosła) i będzie super. Przecież tu nie chodzi o poszczególne legalizacje, ale o pojęcie wolności. Gdzie kończy się ta granica? Na co możemy pozwolić i gdzie powiemu dość !? Przecież nawet faszyści powiedzą, że nie krzywdzą człowieka dopóki nic mu nie zrobią z punktu prawa karnego.

Sa pewne zdrowe granice rozsądku, tak jakistnieje zauwazalna róznica mięcy pedofilem a homoseksualnistą. No chyba, że jest sie posłem Wierzejskim^^Samo powstanie partii nie jest równie zalegalizowaniu pedofilii, chyba się ze mna zgodzisz? Nie wiem jak tam jest u nich prawo ustalone, ale jezeli może powstać partia o takich poglądach, to ja zarejestrować trzeba.

A tak z innej beczki. Zakazane są w Polsce partie o pogladach neonazistowskich. Może by to tak rozciagnąć na skrajny nacjonalizm? Bo, IMO, młodziezy wszechposkiej juz do tego niedaleko...

Ciekawe poglądy z jednej strony liberalizm dla ruchów homoseksulanych, a z drugiej delegalizacja MW. Powstanie partii nie jest równe zalegalizowaniu pedofilii, ale rozpocznie się dyskusja medialna na ten temat. Wypowiedzą się obrońcy wolności człowieka, że nie można narzucać innym wzorców postepowania.

To się powoli robi chore. Legalizacja pedofilii? Okropieństwo. Ale z tą poligamią to przesadziłeś niko nie można na jednej szali kłaść posuwania dzieci z posuwaniem kilku kobiet/mężczyzn (bo jak równo uprawnienie to chyba i kobiet mogły by mieć kilku mężów).

Ja nie stawiam na jednej szali wymienionych zjawisk. Ja chcę rozważać te decyzje nie w kategoriach moralnych (bo w tych pewnie znacie moje zdanie), ale w kategoriach wolności i funkcjonowania państwa.

Cóż ta ustawa nie może przejść i na pewno nie przejdzie nawet w Holandii po prostu otwierałaby drogę do legalizacji wielu innych paskudnych zboczeń.

Obyśmy za kilka lat nie mówili o legalizacji zoofilii, nekrofilii czy innego rodzaju fetyszyzmu. ;]

PS. W sprawie MW to poparłbym pomysł A.L.-a. Tyle, że i tak takie gadanie nic nie zmieni MW póki, co będzie istnieć a nam pozostaje jedynie pilnować się na ulicach.

Kolejny propagator legalizacji prostytutucji, a delegalizacji MW. Walczysz o prawa jedych, a odbierasz prawo innym?

Jakoś mi to wisi i powiewa, że pedofile będą mieli w Holandii coś między 0.1-1.1% poparcia.

Czy ja wiem, że będą mieli tak mało poparcia w liberalnej Holandii? Możliwe, że poprą ich inny. Lewacy, homoseksualiści i inni fetyszyści oraz obrońcy praw wolności.

Jeśli to cię aż tak podnieca, to jedź na wyprawę krzyżową wraz z wyznawcami wiary "Pedały do gazu!".

CZy ja napisałem taką treść kiedyś? Nie przypominam sobie. Obawiam się tylko, że kolejne grupy będą walczyły o legalizację. Do czego to doprowadzi? Mnie nie obchodzi jakie kto ma ustosunkowanie co do tych spraw, ale mnie obchodzi co na to państwo. Przecież państwo musi regulować wszelkie sparwy społeczne, musi być kompromisem ogólu ludzi.

Widzę, że znowu się zbyt szybko temat rozwinął, więc pozwolicie, że tym razem ja już skończę pisanie. W końcu mam już ostrzeżenie na końcie, więc nie chcę, aby ta dyskusja doprowadziła mnie do kolejnego. :) Bo w tym momencie pewnie skończy się rzeczowa dyskujsa, a zaczną argementy do osoby, co już zapoczątkował szypie. ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem, że będą mieli tak mało poparcia w liberalnej Holandii? Możliwe, że poprą ich inny. Lewacy, homoseksualiści i inni fetyszyści oraz obrońcy praw wolności.

Inni fetyszyści? A to dobre. Piękna generalizacja. Dorzucimy do tego ekologów, masonów, cyklistów i mamy piękną całość. O cyklistach w końcu nie można zapominać.

A co powieszo długotrwałej obecności na brytyjskiej scenie politycznej Monster Raving Loony Party? Może o tym, że niedługo cała Wielka Brytania stanie się krajem szalonych potworów? Albo, że te zostaną zalegalizowane? :twisted: A może już są?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe poglądy z jednej strony liberalizm dla ruchów homoseksulanych, a z drugiej delegalizacja MW. Powstanie partii nie jest równe zalegalizowaniu pedofilii, ale rozpocznie się dyskusja medialna na ten temat. Wypowiedzą się obrońcy wolności człowieka, że nie można narzucać innym wzorców postepowania.

Ja zauwazam róznicę między uprawianiem seksu przez dwóch mężczyzn, a glanowaniem głównego rabina kraju (bo to chyba jakis krajowy był, tak?), czy noszeniem na ramieniu czerwonych przepasek z białym kółkiem i wykrzykianie faszystowskich haseł.

Poza tym liberalny jestem, ale do pewnych granic. Pedofili jak najbardziej bym zwalczał, gdyż jest to dla mnie niebezpieczna dla społeczeństwa dewiacja. Ale to, że dwie panie trzymają się za ręke jakoś szczególnie mi nie przeszkadza. ;]

-Jak to "niedaleko"?

Znaczy się to już jest to samo? Zostałem w tyle z najnowszymi wiadomościami^^

Legalizacja prostytucji. Również popieram. Gdyby prostytucja była w Polsce legalna, moznaby spokojnie jakoś to kontrolować, przez co na pewno zmalałaby liczba kobiet zmuszanych do prostytucji. Dodatkowo zmalałoby bezrobocie, a państwo tylko by na tym skorzystało (ZUS odprowadzany). I tak, i tak prostytutki w Polsce będą. Najstarszego zawodu swiata nawet bliźniaki nie zwalczą. Więc niech chociaz mamy z tego jakieś profity...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inni fetyszyści? A to dobre. Piękna generalizacja. Dorzucimy do tego ekologów, masonów, cyklistów i mamy piękną całość. O cyklistach w końcu nie można zapominać.

Wiedziałem, że to zostanie źle odczytane. Slowa "i inni fetyszyści" odnosiły się do innych fetyszyzmów poza pedofilią, która wg Klasyfikacji ICD-10 (International Classification of Diseases) - Międzynarodowa Statystyczna Klasyfikacja Chorób i Problemów Zdrowotnych jest fetyszem.Tylko chciałem zamieścić sprostowanie. Nie będę się już odnisił do dalszej części, bo znowu się zejdzie z tematu aktualności. ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kropla drąży skałę. Początki ruchów homoseksulanych też nie były jakieś nadzwyczajne. Wszystko ma swój początek. Kontrowersje kontrowersjalmi' date=' ale czyż jeszcze w dwudziestym wieku nie uważano homoseksualozmu za chorobę, tak jak obecnie pedofilię? [/quote']

Naciagasz fakty jak tylko mozesz. Nawet nie chce mi sie dawac Ci klapsa. Prosze Cie tylko... zacznij czytac i myslec.

Homoseksualizm istnial zawsze. Kiedys byl nawet popularny. Byl tez pewna postawa filozoficzna. Wiec czego sie czepiasz? Boisz sie o wlasna orientacje?

Co do pedofilii... ja jakos w tym nic strasznego nie widze. Oczywiascie jezeli dzieci nie sa przymuszane do niczego. Ja juz od dawna jestem by wprowadzic wieksza swobode - pod watrunkiem, ze spoleczenstwo bedzie na tyle swiadome by nie doprowadzic sie do samozaglady.

Te same argumenty co kiedyś. ;] Przestępstwo też zawsze będzie istnieć, a legalizacja pozwoliłaby na czerpanie korzyści finansowych przez państwo. Teraz będzie argument, że przestępstwo to nie to samo co prostytucja, bo obie strony w drugim przypadku na to się zgadzają. Więc ubiegając pytanie odpowiadam, że społeczeństo jest jak tkanka, żywy organizm i powinnismy dbać o wszystkich członków tej wspólnoty. Państwo to społeczne przyzwolenie na zakazy i nakazy. Musimy poświęcać część wolności na rzecz wolności ogólonej.

Zle definiujesz panstwo. Wlasciwie to w iscie faszystowski sposob :)

A ostatnie zdanie jest calkowicie z [beeep]. Maslo maslane. Ale zauwazylem, ze tak czesto piszesz.

Powiedz mi w jaki sposob Tobie szkodzi prostytucja? Znowu jakies obacy o wlasne sily psychiczne?

[colo=darkblue]Na co możemy pozwolić i gdzie powiemu dość !? Przecież nawet faszyści powiedzą, że nie krzywdzą człowieka dopóki nic mu nie zrobią z punktu prawa karnego.

Wiec poki tylko sobie pisza i mowia to moga istniec. Byle by nie ingerowali w zycie drugiej osoby. Proste.

Ciekawe poglądy z jednej strony liberalizm dla ruchów homoseksulanych, a z drugiej delegalizacja MW. Powstanie partii nie jest równe zalegalizowaniu pedofilii, ale rozpocznie się dyskusja medialna na ten temat. Wypowiedzą się obrońcy wolności człowieka, że nie można narzucać innym wzorców postepowania.

I to zle, ze zaczna dyskutowac? Czy Ty nie za duzo chcesz odbierac ludziom? Bo Tobie sie nie podoba?

Btw, MW powinna zostac zdelegalizowana bo fizycznie ingeruje w zycie innych. A to tylko jeden argument.

Ja nie stawiam na jednej szali wymienionych zjawisk. Ja chcę rozważać te decyzje nie w kategoriach moralnych (bo w tych pewnie znacie moje zdanie), ale w kategoriach wolności i funkcjonowania państwa.

Spoko. Wiec w czym to przeszkadza? :)

Obyśmy za kilka lat nie mówili o legalizacji zoofilii, nekrofilii czy innego rodzaju fetyszyzmu. ;]

Bo?

Odchodzac od takich mocnych 'zboczen'... mimo wszystko wydaje mi sie, ze chcialbys by rozmowy o seksie odbywaly sie tylko w glowach ludzi. Tak mi sie wydaje czytajac Twoje posty :)

Kolejny propagator legalizacji prostytutucji, a delegalizacji MW. Walczysz o prawa jedych, a odbierasz prawo innym?

Zgwalcila sie kiedys prostytutka? Pobila? Czy prostytutki maja organizacje (neonazisrowska)? Nawoluja do fizycznej przemocy?

Ah... a pobic przez MW jest sporo.

Czy ja wiem, że będą mieli tak mało poparcia w liberalnej Holandii? Możliwe, że poprą ich inny. Lewacy, homoseksualiści i inni fetyszyści oraz obrońcy praw wolności.

Demokracja. Boisz sie, ze wiekszosc okaze sie 'obrzydliwymi fetyszystami'?

Przecież państwo musi regulować wszelkie sparwy społeczne, musi być kompromisem ogólu ludzi.

Jakos nie jestes ogolem.

Widzę, że znowu się zbyt szybko temat rozwinął, więc pozwolicie, że tym razem ja już skończę pisanie. W końcu mam już ostrzeżenie na końcie, więc nie chcę, aby ta dyskusja doprowadziła mnie do kolejnego. :) Bo w tym momencie pewnie skończy się rzeczowa dyskujsa, a zaczną argementy do osoby, co już zapoczątkował szypie. ;]

Spoko. Ja sie wiec przylaczam do tego brzydkiego ataku. Bo sam nie widzisz niczego w swoich wypowiedziach...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niko :arrow: Taaa, dziś legalizacja pedofilii( a kto ci wogóle naopowiadał o legalizacji??? ), jutro zoofilii, pojutrze nekrofilii, a dalej już chyba nie będzie czego legalizować :lol: Nie popadajmy w taką przesadę, bo to jest już chyba choroba umysłowa :) I nie łączcie homoseksualizmu z pedofilią, bo to świadczy o waszym zacofaniu tylko.

A.L. napisał:

Znaczy się to już jest to samo? Zostałem w tyle z najnowszymi wiadomościami^^

-Raczej za faktami, bo wiadomości boją się przyznać, że to są conajmniej skrajni nacjonaliści. Ale faktów zmienić się nie da.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pedofilii... ja jakos w tym nic strasznego nie widze. Oczywiascie jezeli dzieci nie sa przymuszane do niczego. Ja juz od dawna jestem by wprowadzic wieksza swobode - pod watrunkiem, ze spoleczenstwo bedzie na tyle swiadome by nie doprowadzic sie do samozaglady.

Boze, czy wy wiecie co mowicie? Wystrczy ze niko rzucil temat i juz wszyscy go potepiaja? Ten cytat do gory, az mi sie wirzyc nie chce co za brednie...

Wedlug ciebie, to ze 60-letni zboczeniec, bedzie to robil z 12 letnia dziewczynka, ktorej wzamian da czekolade, bo jej nie stac, jest zupelnie w porzadku? nie no nie moge, nic strasznego nie widziec w pedofilii...

Tak dla waszej wiadomosci: pedofilia to choroba, ktora leczy sie niekiedy lekami, i to ze chorzy na to ludzie zaloza sobie partie, i publicznie sie do tego przyznaja, samo w sobie jest nie na miejscu. Miejmy nadzieje ze tylko na zalozeniu partii sie skonczy. Chociaz i tak to za duzo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz będzie argument, że przestępstwo to nie to samo co prostytucja, bo obie strony w drugim przypadku na to się zgadzają. Więc ubiegając pytanie odpowiadam, że społeczeństo jest jak tkanka, żywy organizm i powinnismy dbać o wszystkich członków tej wspólnoty. Państwo to społeczne przyzwolenie na zakazy i nakazy. Musimy poświęcać część wolności na rzecz wolności ogólonej.

Jak miło, że sam sobie na pytanie na temat przestepstwa odpowiedziałeś :].

Co do drugiego, to bardzo dawno nie spotkałem się z takim frazesem i z moralitetami przeszadzasz. Jakie tu dobro ogólu jest zagrożone. Ze gosc ma ochote na seks, a prostytutka sprzedaje swoje ciało? Dajże spokoj, naprawde z powodu prostytuacji masz jakieś odchyły w psychice, czujesz sie zagrozony? Przeciez oni tego nie robia w miejscach publicznych.

Ciekawe poglądy z jednej strony liberalizm dla ruchów homoseksulanych, a z drugiej delegalizacja MW

A co w tym dziwnego. Czy uważasz ze geje to jacys maniacy seksualni, którzy marza o nocy z kazdym facetem. O dziwo, oni tez maja gust itp. Tymczasem jak przy MW stwierdzisz, ze nie masz nic do żydowskich majątków, bo na to zapracowali i u nich nie ma tradycji leżenia do góry pępem do południa to Cię w najlepszym wypadku wyzwią.

Nie przypominam sobie. Obawiam się tylko, że kolejne grupy będą walczyły o legalizację. Do czego to doprowadzi?

Naprawde uwazasz, ze nagle wszystkie partie beda walczyc o legalizacje pedofilii? Pomysl ten został rzucony przez partie, ktora zrobila to tylko dla szumu medialnego. Oczywiste, ze nie zalegalizuja pedofilii, gdyby byly szanse to ktos dawno by juz to zaproponowal.

Tak dla waszej wiadomosci: pedofilia to choroba, ktora leczy sie niekiedy lekami, i to ze chorzy na to ludzie zaloza sobie partie, i publicznie sie do tego przyznaja, samo w sobie jest nie na miejscu.

:twisted: Naprawde uwazasz, ze zakamarki ludzkiej psychiki da sie odwrócić antybiotykiem, czy inną aspiryną?

Pedofilię owszem, leczy się, ale nie lekami. Co najwyzej można dawac odurzajace srodki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radko zaglądam na to forum, ale wasze poglądy mnie po prostu przeraziły.Leglizacja prostytucji i naskakiwanie na jedynego przeciwnika,a już faktu że pewna osoba na tym forum nie widzi nic strasznego w w pedofili nawet nie chce mi sie komentować.Czy wy naprawde nierozumiecie że istnieje pewna granica i między wolnościa a samowolą to jest aż tak trudne.Jeśli kiedys wasze poglądyby kiedyś zwyciężyły to ja dłużej na tym świecie bym niechciał żyć

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radko zaglądam na to forum, ale wasze poglądy mnie po prostu przeraziły.Leglizacja prostytucji

Co jest przerażającego w legalizacji prostytucji? Gdybyś czytał wcześniejsze posty paru osób to zauważyłbyś, że niesie to ze sobą wymierne korzyści, poza tym - powiem kolejny raz - prostytucji nie zatrzymasz jej zakazem. :) Ona była, jest, będzie. Można, albo udawać, że jej nie ma, albo dopasować się do sytuacji i samemu czerpać z tego pewne korzyści, a przy okazji dodatkowo ułatwić prostytutkom wykonywanie ich profesji.

Kropla drąży skałę. Początki ruchów homoseksulanych też nie były jakieś nadzwyczajne. Wszystko ma swój początek. Kontrowersje kontrowersjalmi, ale czyż jeszcze w dwudziestym wieku nie uważano homoseksualozmu za chorobę, tak jak obecnie pedofilię?

Uogólniasz. Homoseksualizm w rzeczy samej chorobą nie jest, to, że w pewnych krajach stosunek wobec innych orientacji jest normalny i ludzki nie oznacza, że te same państwa zgodzą się na legalizację pedofili. Odnoszę nieodparte wrażenie, że sam trochę dopowiedziałeś sobie do informacji zawartej na WP, napisano tam przecież tylko o założeniu partii, BARDZO wątpliwe jest to by cokolwiek była w stanie zdziałać.

Więc ubiegając pytanie odpowiadam, że społeczeństo jest jak tkanka, żywy organizm i powinnismy dbać o wszystkich członków tej wspólnoty. Państwo to społeczne przyzwolenie na zakazy i nakazy. Musimy poświęcać część wolności na rzecz wolności ogólonej.

Bullshit. Jakim prawem państwo ma zabraniać dorosłemu facetowi korzystanie z usług dorosłej kobiety w momencie, gdy obie strony zgadzają się na dany układ? Facet może i zdradza żonę - czyni źle. Prostytutka decyduje się na sprzedanie swojego ciała - zapewne robi sobie krzywdę. Pamiętajmy jednak o jednym - to ich decyzje, ich wolność, ich sex - i NIC Ci do tego - tak samo jak państwu. Porównałeś kradzież do prostytucji, ale pominąłeś jedną rzecz. Podczas kradzieży jedna osoba kradnie, druga chciałaby tego uniknąć. W prostytucji obie strony zgadzają się na daną sytuację.

Na co możemy pozwolić i gdzie powiemu dość !? Przecież nawet faszyści powiedzą, że nie krzywdzą człowieka dopóki nic mu nie zrobią z punktu prawa karnego.

A nie jest tak? Dopóki faszysta ma myśli faszystowskie, ale nie narusza prawa, wolności innych ludzi - nie krzywdzi innych. Proste. Poza tym tylko dlatego, że obawiamy się zachwiania pewnych granic mamy "zapobiegawczo" zabraniać związków homoseksualnych, prostytucji? Możemy sobie zabraniać, ale pewnych rzeczy się nie wyeliminuje, ludzie mają prawo robić wszystko co nie narusza prawa, widzę, że okropnie Cię to drażni. Wszędzie liczy się rozsądek i rozwaga, działając rozsądnie na pewno będziemy wiedzieli, kiedy powiedzieć "stop".

Widzę, że znowu się zbyt szybko temat rozwinął, więc pozwolicie, że tym razem ja już skończę pisanie. W końcu mam już ostrzeżenie na końcie, więc nie chcę, aby ta dyskusja doprowadziła mnie do kolejnego.

Dostałeś ostrzeżenie, ale przecież nie powoduje to, że nie możesz dyskutować, nie przesadzaj. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jest przerażającego w legalizacji prostytucji? Gdybyś czytał wcześniejsze posty paru osób to zauważyłbyś, że niesie to ze sobą wymierne korzyści, poza tym - powiem kolejny raz - prostytucji nie zatrzymasz jej zakazem. :) Ona była, jest, będzie.

Ona była,jest i powinna być zwalczna.Zatrzymać się może i nie da, ale zawsze można ograniczyć

Można, albo udawać, że jej nie ma, albo dopasować się do sytuacji i samemu czerpać z tego pewne korzyści, a przy okazji dodatkowo ułatwić prostytutkom wykonywanie ich profesji.

Ja akurat bym nie chciał żeby nasze państwo stało się największym alfonsem.Ty to nazywasz profesją -pogratulować, bo mi sie wydaje że jakieś 95% tych pań jest zmuszanych do tego.To najlepiej odrazu przywróćmy profesje "niewolnik" - będzie fajnie wyglądało i wogóle robić będą za darmo i następne żródło korzyści

]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...