Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Assassin's Creed 2

Polecane posty

Zgadzam się w stu procentach. Ale wiesz, tutaj raczej nie będzie krzyżowców na konikach - mimo wszystko, nawet w karnawałowej Wenecji, ludź owy budził by... Zainteresowanie. A podrywy to dla mnie esencja klimatu - będzie jak w GTA? Simsach? A może Prince of Persia raczej? na pewno będzie ciekawie (a ja już mam obsesję na tym punkcie, o! xD). A, co rozumisz przez ,,nowe rozwiązania"? Ulepszą walkę (zabił, bo skakał po dachach... Hmm.) i dadzą latanie (nie, nie wyrabiam... WZIUUU! xD) i będzie git majonez z truskawkami.

Wybaczcie chaos, ale jest noc, a ja jestem po kawie, więc w razie czego mnie zignorujcie. ;>

Co do romansów to prawdopodobnie będą (według zapowiedzi, gdzie była mowa, że jedną z drug pozyskiwania informacji może być łóżko znanych kobiet xD) a co do latania wygląda na to, że nie będzie to na zasadzie wchodzisz na dach i WZIUUU xD, tylko coś więcej będzie do tego potrzebne. W tym momencie albo zrobią z latania event fabularny i będzie się odbywał tylko w nocy albo dadzą go w dowolnym momencie (chociaż wątpię bo jak niby mamy ciągnąć ze sobą lotnię :P) i wtedy oby lot w dzień wzbudzał reakcję xD.

Ja mam nadzieję, że wycofają najgłupszy sposób chowania się czyli siadanie na ławce, o ile rozumiem stogi siana i tego typu rzeczy to na takiej ławce ni cholery Altair w tłum się nie wtapiał więc mam nadzieję, że wywalą ten element.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się w stu procentach. Ale wiesz, tutaj raczej nie będzie krzyżowców na konikach - mimo wszystko, nawet w karnawałowej Wenecji, ludź owy budził by... Zainteresowanie. A podrywy to dla mnie esencja klimatu - będzie jak w GTA? Simsach? A może Prince of Persia raczej? na pewno będzie ciekawie (a ja już mam obsesję na tym punkcie, o! xD). A, co rozumisz przez ,,nowe rozwiązania"? Ulepszą walkę (zabił, bo skakał po dachach... Hmm.) i dadzą latanie (nie, nie wyrabiam... WZIUUU! xD) i będzie git majonez z truskawkami.

Wybaczcie chaos, ale jest noc, a ja jestem po kawie, więc w razie czego mnie zignorujcie. ;>

Co do romansów to prawdopodobnie będą (według zapowiedzi, gdzie była mowa, że jedną z drug pozyskiwania informacji może być łóżko znanych kobiet xD) a co do latania wygląda na to, że nie będzie to na zasadzie wchodzisz na dach i WZIUUU xD, tylko coś więcej będzie do tego potrzebne. W tym momencie albo zrobią z latania event fabularny i będzie się odbywał tylko w nocy albo dadzą go w dowolnym momencie (chociaż wątpię bo jak niby mamy ciągnąć ze sobą lotnię :P) i wtedy oby lot w dzień wzbudzał reakcję xD.

Ja mam nadzieję, że wycofają najgłupszy sposób chowania się czyli siadanie na ławce, o ile rozumiem stogi siana i tego typu rzeczy to na takiej ławce ni cholery Altair w tłum się nie wtapiał więc mam nadzieję, że wywalą ten element.

Ja sądze, że na lotni będzie można tylko latać z wybranych miejsc lub w niektórych misjach, ale cóż, pożyjemy zobaczymy. Z tym tłumem faktycznie troche to było niedopracowane, niby wiadomo że ci rycerze mają niskie IQ ale żeby nie zobaczyć Altaira siedzącego na ławce zakrywającego kapturem głowę? To musieliby być chyba niedowidzący. :P

Pozatym troche nierealistyczne wydawało mi się to wtapianie się w grupę mnichów, bo raczej i tak każdy by cię rozpoznał, gdyby zauważył że wśród modlących się mnichów jeden z nich ma na plechach miecz i noże. ^^ Ale ma być wiele nowych miejsc do kryjówek, w zapowiedzi w CDA pisali że kosz z rybami (czy coś takiego). Tylko żeby było realistycznie, powinni zrobić coś takiego, że jak się z tych ryb wyjdzie to wszyscy niedaleko ciebie zatykają nosy i uciekają od ciebie. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Assassin'c creed II ! Nie mogę się doczekać ! Koledzy w klasie, jak pożyczałem im 1, żaden nie mógł jej przejść do końca ! Jeden skończył przed końcem ! Faktem jest, że ta liniowość, może znudzić :smile: ! Ale 2 nie będzie taka liniowa (przynajmniej tak mówią) ! A okres renesansowy to rzeczywiście dobry strzał ! Fajnie będzie być przyjacielem Da Vinci !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynka AC bardzo mi się spodobała. Chociaż liniowość trochę psuła ogólny obraz to grało mi się na tyle przyjemnie, że przeszedłem go dwa razy :)

Jak przeczytałem tekst w CDA o AC2 to banan sam wyskoczył mi na twarzy :) Ta gra może być po prostu świetna!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sądze, że na lotni będzie można tylko latać z wybranych miejsc lub w niektórych misjach, ale cóż, pożyjemy zobaczymy. Z tym tłumem faktycznie troche to było niedopracowane, niby wiadomo że ci rycerze mają niskie IQ ale żeby nie zobaczyć Altaira siedzącego na ławce zakrywającego kapturem głowę? To musieliby być chyba niedowidzący. :P

Pozatym troche nierealistyczne wydawało mi się to wtapianie się w grupę mnichów, bo raczej i tak każdy by cię rozpoznał, gdyby zauważył że wśród modlących się mnichów jeden z nich ma na plechach miecz i noże. ^^ Ale ma być wiele nowych miejsc do kryjówek, w zapowiedzi w CDA pisali że kosz z rybami (czy coś takiego). Tylko żeby było realistycznie, powinni zrobić coś takiego, że jak się z tych ryb wyjdzie to wszyscy niedaleko ciebie zatykają nosy i uciekają od ciebie. :D

Fakt mnisi też nie byli zbyt dobrym pomysłem ale tutaj mnichów jako takich raczej nie będzie ewentualnie będzie inna grupa w którą będzie można się wbić. Swoją drogą to by nie było takie głupie gdyby tych "monków" było więcej, o ile przy czterech Altair był 100% widoczny dla każdego to gdyby było ich powiedzmy sześciu to wbicie się w środek takiej grupy skutecznie utrudniło by wykrycie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sądze, że na lotni będzie można tylko latać z wybranych miejsc lub w niektórych misjach, ale cóż, pożyjemy zobaczymy. Z tym tłumem faktycznie troche to było niedopracowane, niby wiadomo że ci rycerze mają niskie IQ ale żeby nie zobaczyć Altaira siedzącego na ławce zakrywającego kapturem głowę? To musieliby być chyba niedowidzący. :P

Pozatym troche nierealistyczne wydawało mi się to wtapianie się w grupę mnichów, bo raczej i tak każdy by cię rozpoznał, gdyby zauważył że wśród modlących się mnichów jeden z nich ma na plechach miecz i noże. ^^ Ale ma być wiele nowych miejsc do kryjówek, w zapowiedzi w CDA pisali że kosz z rybami (czy coś takiego). Tylko żeby było realistycznie, powinni zrobić coś takiego, że jak się z tych ryb wyjdzie to wszyscy niedaleko ciebie zatykają nosy i uciekają od ciebie. :D

Fakt mnisi też nie byli zbyt dobrym pomysłem ale tutaj mnichów jako takich raczej nie będzie ewentualnie będzie inna grupa w którą będzie można się wbić. Swoją drogą to by nie było takie głupie gdyby tych "monków" było więcej, o ile przy czterech Altair był 100% widoczny dla każdego to gdyby było ich powiedzmy sześciu to wbicie się w środek takiej grupy skutecznie utrudniło by wykrycie.

W zapowiedzi w ostatnim CDA było napisane że będzie się można wmieszać w każdą większą grupkę ludzi. Jest to nawet sensowne, ale to musiałyby być większe grupy (tak jak powiedziałeś), szczególnie gdyby była możliwość wmieszania się w tłum zwykłych przechodzniów, bo wtedy gość ubrany na biało z mieczem na plecach wygląda jeszcze bardziej podejrzanie. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z lekka denerwują mnie teksty, że "1" z czasem nudzi itp. Może i jest w tym trochę racji. Sam niekiedy to zauważam grając w "Assassin's Creed". Ale gra potwornie mi się podoba i wściąga. Kończę przechodzić ją już 4 raz! Zawsze robiąc wszystko co mogę (wszystkie punkty widokowe, ratowanie cywili czy śledztwa w dzielnicy), odpuszczam flagi ale templariuszy ścigam nieustępliwie. O dziwo to była moja druga gra, przez którą zarwałem nockę (po "Heroes of might and magic 3") a naprawdę dorobek growy mam bogaty-np. Gears of war, GTA IV, Mass Effect, Wiedźmin, Diablo II + LoD itd.

Dlatego z niecierpliwością czekam na "2". Po wiadomości, że wstrzymano prace nad "Wiedźminem: Powrót Białego Wilka", to najbliższe dzieło od Ubisoftu Montreal uplasowało się na 1 miejscu gier, które zakupię od razu (dzień premiery czy preorder) zaraz przed Bioshockiem 2. Każdy kolejny news powoduje u mnie nerwowe wiercenie się w fotelu i przyspieszony rytm serca. Po prostu nie mogą tego spieprzyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miało byc dużo nowych broni i zabieranie broni z ziemi.A więc czy będzie można miec łuk albo kuszę?Wiadomo coś o tym?

Raczej nie, ale mają być nowe bronie takie jak: halabarda, topór, młot, pewnie coś jeszcze będzie. Miejmy nadzieję na jak najwięcej nowych broni. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogą to zrealizować tak jak w Mirror's Edge, czyli można podnieść broń z ziemi ale na dach już z takim łukiem nie wejdziesz więc to chwilowe rozwiązanie na zatrzymanie pościgu potem rzucasz łuk na ziemię i spierdzielasz jak najdalej :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pewnością kupie, to jest pewne. :) Dlaczego? Jedynka była bardzo dobra, miała kilka minusów, ale i tak jedna z lepszych gier w jakie grałem. Po za tym, dawała wielką frajdę, a takie są główne cele gier, nieprawdaż?

Na dodatek zapowiedź w CDA narobiła mi apetytu. W dwójce mają wyeliminować główny minus jedynki, czyli liniowość zadań, ale żeby to sprawdzić trzeba jeszcze poczekać. No i postać Leonarda intryguje ;) No i jeszcze Wenecja, która na screenach wyglądała lepiej niż ta rzeczywista. Już nie mogę się doczekać kolejnych wieśći o tej grze!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie natomiast poziom trudności w jedynce jest jak najbardziej odpowiedni. Fakt, do trudnych ta gra nie należy, ale za to taki stan rzeczy pozwala mi w pełni zrelaksować się przed komputerem. Ludzie narzekają też na banalne walki. Osobiście, zabijanie strażników za pomocą kontry nigdy mi się nie nudzi. ;] Mógłbym w ten sposób wyrzynać tych kretynów bez końca.

Dlatego mam nadzieję, że w dwójce twórcy nie przesadzą w drugą stronę: z gry prostej, powstanie prawdziwy hardzior. Choć przydałoby się zmodyfikować zachowanie wspomnianych strażników... Wszak w pierwszej części nie dość, że są głusi i ślepi, to jeszcze zwyczajnie głupi. :P Wprawdzie ma to swój urok, ale czasem aż żal mi jest na nich patrzeć. :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, to prawda, że walka z 40 przeciwnikami jest bardzo przyjemna, gdyż Altair porusza się niesamowicie, ale takie łatwe walki sprawiają, że nie próbujemy pozostać anonimowi. ''Co z tego, że mnie zobaczą, skoro rozwalę ich w 5 sekund''

:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie Assassins Creed1 bardzo sie podobal i nie zgadzam sie z wypowiedziami z tego forum,ze gra byla przez powtarzalne misje nudna.Mnie sie ani przez chwile nie znudzila a niepowtarzalnego uroku tej gierce dodaje fantastyczna grafika.Naprawde majac w miare mocny komp mozna sie tylko zachwycac widokami Jerozolimy,Damaszku czy innych urokliwych miejsc.Oczywiscie fabula tez jest bardzo wazna i mnie akurat podobaly sie walki z ,,tabunami" przeciwnikow jak to okreslil jeden z forowiczow wyrazajacych opinie o ,,jedynce".Czytajac recenzje,,dwojki" w CD Action jeszcze bardziej sie do niej przekonalem i juz czeka na nia miejsce na mojej polce z grami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ciekaw nowych broni. Na jednym screenie Ezio posługuje się halabardą, przyda się w walne z (mam nadzieję) "dokształconymi" strażnikami. W poprzedniej części zabicie naraz 20 strażników nie było żadnym wyzwaniem i nie doświadczaliśmy tego konsekwencji. Podobno w "dwójce" mają to poprawić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o walkę z kilkoma przeciwnikami, to raz udało mi się pokonać 5 osobową grupę, ale na raty.

Tj. Najpierw 1-2, następnie ucieczka (bardzo krótka...bardzo :)) potem kolejna 2 i gdy zostałem sam na sam z jednym strażnikiem, to dokończyłem już bez problemu.

W przypadku, gdy było więcej przeciwników, to albo ginąłem, albo uciekałem.

Zauważyłem jedną rzecz. Gdy Altair sztyletuje łucznika, atakując sztyletem od tyłu, ten zawsze, ale t zawsze padnie do tyłu, chociaż powinien polecieć do przodu i spaść z dachu.

Bug? :rolleyes:

Muszę też przyznać, że sama ucieczka jest bardzo fajna, chociaż, nie wiem czemu, spodziewałem się czegoś większego. Szczególnie po filmikach. Ale i tak jest świetnie. A czasem zbyt ciężko.

Jedno mnie w grze denerwuje.

By wyjść z niej, trzeba się naklikać.

Z samej gry>animusa> menu wyboru profilu>menu głowne>wind.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...