Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RoZy

Star Wars: The Old Republic MMO

Polecane posty

Trzeba coś wyjaśnić. Pre-Order to jest kod który można było kupić za 20zł chyba od 21 lipca. Czy kupując teraz grę dostałeś ten kod nie wiem, ale rejestracja pre-orderów wciąż niby działa(tak wyczytałem) więc nie zaszkodzi już dodać gry do swojego konta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra na gram.pl kosztuje 180+przesyłka, na keye.pl klucz można kupić za 155zł.

Abonament jest standardowy, czyli 15 dolców albo 13 euro.

Pre-paid na 60dni na keye.pl kosztuje 100zł

Dla niektórych to drogo ale WoW na premierze chyba też kosztował 200zl, to samo Aion. Nie ma co narzekać jak kurs złotego do innych walut jest jaki jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę kupić SWTOR-a w gram.pl ale widzę takie info:

"Gra w całości w języku angielskim. Gra wymaga stałego dostępu do internetu, rejestracji konta (wymagany wiek powyżej 14 lat), opłaconego abonamentu i weryfikacji metody płatności przed uzyskaniem dostępu do gry.

czy jeżeli nie mam e-konta , karty płatniczej ani żadnego takiego ustrojstwa i chciałbym korzystać tylko z kupionych kart prepaid to zarejestruję swoje konto w grze?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już grę zarejestrowałem i mam 30 dni gry licząc od 20.12.11 ale...

na głównej stornie konta jest z kolei informacja że trzeba grę subskrybować lub wpisać pre-paid żeby można było grać.

Mimo iż nie posiadam obecnie karty ani konta na paypalu, a tym bardziej nie wiem czy będę grał po tych 30 dniach to się nie martwię bo:

1. Zawsze można stworzyć konto na PayPalu i nie przelewać tam kasy

2. Można poprosić kumpla, brata, ojca czy kogokolwiek innego o dane karty lub PayPal bo kasa pobierana jest w ostatnim dniu naszej aktualnej subskrypcji i można ją anulować

3. Może w ogóle nie będzie trzeba nic robić i jest to po prostu zwykły bug

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę kupić wersję pudełkową, jeżeli przy rejestracji konta gry można wybrać formę płatności - karta prepaid - to ok, ale jak trzeba posiadać jakieś e-konto (Pypal-a czy inne cholerstwo) to lipa bo nie chcę zakładać konta/karty tylko do przelewów dla SWTOR-a - po to wymyślili prepaidy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę kupić wersję pudełkową, jeżeli przy rejestracji konta gry można wybrać formę płatności - karta prepaid - to ok, ale jak trzeba posiadać jakieś e-konto (Pypal-a czy inne cholerstwo) to lipa bo nie chcę zakładać konta/karty tylko do przelewów dla SWTOR-a - po to wymyślili prepaidy

Można wybrać kartę pre-paid, ale w tym celu musisz jedną zakupić i ją zarejestrować podczas rejestracji gry. Tak samo było zresztą z WoWem, ale oczywiście nie pamięta wół jak cielęciem był.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś nadal chce kupić Preorder Pack to można go dostać na Ultima.pl, ja swój dostałem dzisiaj i od razu wio SWTOR, chociaż coś mi się wydaje że jutro nie dostanę gry bo Ultima jest powolna jeżeli chodzi o realizację zamówień, a dokładniej z przekazywaniem przesyłki dla kuriera ;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie gram, pre order dorwałem w Holandii za 5 euro. ;p Dostałem żółty kryształ do miecza. Ściąganie tego klienta to była katorga, parę razy się wieszał albo prędkość spadała ze 130 na 18. Jak na razie wrażenia mam bardzo pozytywne grałem 3 godziny i wbiłem 4 lvl rycerzem jedi. Nie chcę tu za wiele pisać bo jeszcze nie było premiery, ale ten nacisk na fabułę i dialogi nagrane przez aktorów naprawdę robią wrażenie. Jeszcze mam 4 dni zabawy nie licząc dzisiejszego. A ktoś wie czy żeby grać dalej trzeba zamówić wersję pudełkową czy wystarczy kupić np pre paida? Bo jakoś mi się nie uśmiecha wywalać 300 zł, a jeszcze muszę karte graficzną zmienić, brat spalił GF 8600 a na 7300 przycina na mały detalach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz 170 zł wersję pudełkową: http://www.3kropki.pl/p/3/2/1/star_wars_the_old_republic.php

Można wybrać kartę pre-paid, ale w tym celu musisz jedną zakupić i ją zarejestrować podczas rejestracji gry. Tak samo było zresztą z WoWem, ale oczywiście nie pamięta wół jak cielęciem był.

Nigdy nie grałem w MMO, nigdy nie płaciłem abonamentu za MMO, ludzie, którzy zadają tutaj pytania, pewnie mają podobnie. Kogo obchodzi WOW, kiedy mamy świat Star Wars?! :P

Jeszcze zadam pytanie, bo noobek jestem. Gdzie taką kartę pre-paid można dostać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze zadam pytanie, bo noobek jestem. Gdzie taką kartę pre-paid można dostać?

w empiku np. były. 119zł chyba.

To może uściślijmy raz, a dobrze, bo już nic nie rozumiem.

Kupiłem wersję pudełkową, mam tam 30dni abonamentu.

Czy zakładając konto MUSZĘ zakupić jakiś abonament, czy mogę wykorzystać te 30 dni?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze zrozumiałem, że abym mógł zacząć grać mimo, że kupiłem grę za 180zł to muszę jeszcze kupić pre-paid za 100zł? Nawet aby mieć te 30 darmowych dni? Miałem zamiar zacząć płacić dopiero po tych 30 dniach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc właśnie o to zapytałem...

Powstał jakiś niesamowity zamęt, ktoś puścił jakąś plotkę i teraz sam nie wiem, czy muszę odłożyć te 100zł na prepaida, czy to jakaś bzdura.

Niech wypowie się ktoś, kto gra.

TRZEBA KUPIĆ ABONAMENT (nawet jeżeli w cenie gry jest 30dni), CZY NIE TRZEBA?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc właśnie o to zapytałem...

Niech wypowie się ktoś, kto gra.

TRZEBA KUPIĆ ABONAMENT (nawet jeżeli w cenie gry jest 30dni), CZY NIE TRZEBA?

Jak masz normalną wersję pudełkową z płytami w środki nie pre-order czyli sam kod to masz te 30 dni grania w cenie gry i dopiero po miesiącu się martwisz przedłużeniem. Mi z kolei chodziło o to czy jak mam pre-order to czy dodatkowo muszę kupić wersję pudełkową czy wystarczy sam pre-paid. Bo to też jest mało jasne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hah, Ty farciarzu :D (Gdyby wszyscy mieli tyle szczęścia...) Jeśli jakimś cudem uda mi się zdobyć hajs, to opowiem się raczej po jasnej stronie ;) Nad klasą jeszcze się nie zastanawiałem, ale z pewnością będzie to postać z mieczem świetlnym w ręku ;) Rasa? Cóż, człowiek, albo Twi`lek ;)

:starwars:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...