Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kruszon1990

PSP - temat ogólny o grach

Polecane posty

// Nie cytuj ostatniego posta - Kagex //

Zgadzam się z przedmówcą :P Naruto to kicz 100%

Add on do moich wcześniejszych postów: Patapon, N+- cholera gdzie to nabyć? Mieszkam na wiosce xF... A moi rodzice nie wierzą w internet...., we Wrocławiu (Familia cała...) będe dopiero na drugi miesiąc wakacji ;(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NFS : MW

TEKKEN : DR

i może jeszcze ToCa 2 ;)

Do tej listy dołączyła by fifa 07, ale straszne nerwy mnie biorą jak w multi wypracuję sobie przewagę (czyt. strzelam gola ;D) i wyskakuje " konekszyn error ..." ;) zawsze mnie to ciekawiło co robił ten drugi gracz po stracie bramki ;] pewnie rzucił konsolą o ściane i zgubił zasięg ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno GoW: CoO, TK: DR, Killzone: Liberation, GTA: VCS, LCS

Teraz mam te wymienione gry powyżej + NFS: Carbon, Untold Legends, Medal of Honor Heroes. Co polecacie teraz kupić? Jestem zwolennikiem RPGów, akcji, przygodówek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, też mnie zastanawia ta giera. Podobnie jak X-men Origins: Wolverine. Na PC kawał solidnej, krwawej, brain-free nawalany i zastanawiam się, czy jej wersja na PSP również dorównuje pod tym względem starszemu bratu.

Ale, ale- zawitałem do tego tematu z zapytaniem- ponieważ wkrótce mam zamiar sprawić sobie PSP postanowiłem zrobić mały zwiad w co ciekawszych tytułach. Razem z konsolką (Slim 3004) zgarnę God of War i Secret Agent Clank (tego drugiego mam zresztą zamiar opchnąć i kupić Tekken: DR). Sam też się trochę porozglądałem i sporządziłem taką o to listę gier, które potencjalnie przypadają mi do gustu:

Wipeout Pulse

Ratchet & Clank: Size Matters

MediEvil- Resurection

Burnout Legends

Prince of Persia: Rival Swords

Star Wars: The Force Unleashed

GTA: Vice City Stories

GTA: Liberty City Stories

Loco Roco 1 i 2

Czy w większości są to tytuły godne polecenia? Obejrzałem parę filmików MediEvila i odnoszę wrażenie, że to już nie to samo, co jedynka na PSX'a. Poza tym- czy nie lepiej darować sobie Liberty City Stories i od razu skoczyć na VCS? Z opisów zdaje się o wiele bardziej rozbudowana, a i graficznie reprezentuje wyższy poziom.

----------------------

Zmodyfikowałem nieco moją listę "must have" na PSP, i oto z czym skończyłem ;]

Tekken: Dark Resurrection

Wipeout Pulse

GTA: Vice City StorieS

Loco Roco 2

Crash Bandicoot: Mind over Mutants

Daxter

Dragon Ball Z Shin Budokai 2 Another Road

Resistance: Retribution

Syphon Filter: Dark Mirror

Killzone: Liberation

Powiedzcie mi tylko panowie, jaka jest zasadnicza różnica pomiędzy Shin Budokai a Shin Budokai 2? Poza nieco lepszą grafiką w tym drugim przypadku zasadniczych różnić nie widziałem, nie licząc czegoś, co nazwał bym a la story mode w 2- na screenie bowiem Songo znajdował się na Namek, miał przed sobą dość sporą mapę terenu i objective- find all Dragon Balls on Namek!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

// Nie cytujemy ostatniego posta. - Kagex //

Killzone: Liberation jest akurat u mnie w napędzie, ale póki co jest świetny. Oprócz dobrej kampanii ma wiele dodatków i tryb co-op. Co do Syphon Filter to, również polecam, jedna z lepszych skradanek na PSP, coś jak Splinter Cell. Loco Roco to także świetny tytuł, a Ressistance ma średnią ocen lepszą od Killzone, więc raczej to jeden z lepszych zakupów. Jak nie jesteś pewny co do gry to zapraszam tutaj: http://www.pspdemocenter.com/index.php Znajdziesz tu dema gier na PSP, jest tam Killzone, Syphon Filter, Loco Roco i Resistance.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Final Fantasy VII

Dziękuję za uwagę.

[cieszy się jak dziecko]

// Crisis Core! \m/ Poza tym, czy ja tu nie wyczuwam spamu? ;> - Kagex //

Żadne tam Crisis Core :) Oryginalne, świeże, dwunastoletnie FFVII prosto z PS Store.

I pomyśleć, że gdybym sobie zawczasu nie sprawił PSP, to bym teraz szukał handhelda po sklepach...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...