Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kruszon1990

PSP - temat ogólny o grach

Polecane posty

Tak? Bo sam się nad nim zastanawiałem. Przed zakupem wstrzymała mnie opinia, że jak dotąd wszystkie NfS'y na PSP były skopane.

Co do MediEvila- chyba...za stary na niego jestem. To znaczy- nie te czasy już, oduczyłem się od takich gier, w których jest najzwyczajniej w świecie....trudno. Albo coś ze mną nie tak, nie wiem. Ja dostaję tam baty ciągle- dotarłem do portu i stoję, bo wszędzie mi kopią tyłek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Need For Speed: Most Wanted również jest bardzo fajne. Nie jest to oczywiście realistyczna symulacja, ale świetnie się przy nim człowiek może bawić. Nuży dopiero, gdy przechodzimy ją po raz któryś. A ile Shift kosztuje obecnie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Most Wanted kosztuje coś koło 60, 50 zł. Nie wiem jakie są twoje gusta, ale jako zręcznościówka jest całkiem niezła, na początku trochę łatwa, potem trochę za trudna, ale fajny tuning, fajne wozy (niektóre nowoodblokowane są gorsze od poprzednich ;p). A na Shifta może poczekam aż stanieje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. PSP mam od niedawna, zastanawiam się nad kupnem gry, która miałaby długą "kampanię", a także dobrze spisywała na 10-20 min. Jestem otwarty na propozycje, ceny do 70 zł. No oku mam:

-Fifa Street 2(podoba mi się koncepcja, i jestem fanem futbolu)

-Ojciec Chrzestny(na pudełku screeny są piękne, a ta gra na kompy bardzo mi się podobała)

-gra z serii Smackdown vs Raw(lubię wrestling i bijatyki)

-Wipeout Pure

-Football Manager Handheld

-R6 Vegas

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecę Wipeouta Pulse (nowszy, niż Pure). Midnight Club 3: Dub Edition (nocne wyścigi samochodami :P). Fifa też jest całkiem strawna. Z długich (naprawdę długich) gierek polecę jeszcze GTA Vice City Stories i Liberty City Stories. Z naciskiem na Vice City bo jest ładniejsza graficznie. I do tego ma swój niepowtarzalny klimat ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adrianpop16 czytaj uważnie, gry mają być długie, a god of war, to gra na 2 dni (ew. 4 na very hard).

Ja polecam Bomberman Land, na odblokowanie wszystkiego potrzeba trochę czasu, a standardowe gry dają nieograniczony czas zabawy :). ew. Patapon, chyba, że chcesz coś bardziej rozbudowanego, to weź Patapon 2 (o jakieś 3 razy bardziej obszerny i ma multi przez ad-hoc). Jeżeli kręcą Cię FPSy, to weź Jakiegoś Toma Cl (sterowanie do d, ale można się nauczyć dobrze w to grać).Dodam, że Rainbow six Vegas oferuje multi przez neta. Ze strategii poleciłbym Endwar. Grafika nie wykorzystuje ksztyny mozliwości PSP, ale gra jest bardzo grywalna jak dla mnie. Ostatecznie możesz też kupić jakieś Simsy (niezwykłe emocje, zapierająca dech w piersiach historia :DD). Killzone Liberation, także jest dość rozbudowany i co najważniejsze oferuje multi przez internet.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj możesz dzielić się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi gier na PSP, uwzględniając listę 5 najlepszych i najgorszych tytułów. Możecie napisać też wpowody dlaczego trafiły na listę

The Best Top 5:

God of War: Chains of Olympus (grafika, grywalność, najlepsza gra na PSP)

Pro Evolution Soccer 2009 (płynne animacje, dobrze odwzorowani zawodnicy, świetny multiplayer)

Grand Theft Auto: Chinatown Wars (duża odmiana od GTA z PSP, które znamy, ciekawe misje, fajne minigierki)

Midnight Club: L.A Remix (Potężna liczba aut i motocykli i opcja tuningu)

Soul Calibur: Broken Destiny (grafika na najwyższym poziomie, duża liczba postaci, kombosy)

The Worst Top 5:

Killzone Liberation (biednie rozstawione CP, słaby system celowania)

Patapon (monotonna, monotonna, monotonna, nudna)

PES 2010 (wielki zawód. CZekałem na tą grę. Konami niestety zafundowało nam odgrzanego kotleta, co gorsza nadgryzionego, bez infrastructury)

Eragon (kaszanka, więcej nie potrzeba)

300: March to Glory ( słaba grafika, monotonna, słaba praca kamery)

EDIT: Zmieniam nazwę tematu na Najgorsze gry, ponieważ Najlepsze gry już są.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, że się wtrącę ale dawanie Killzonie Liberation na listę najgorszych tytułów na PSP oznacza, że albo w to nie grałeś, albo nie masz zielonego pojęcia o co w tej grze chodzi. Innego rozwiązania nie widzę. To tak samo jak by Tetrisa wrzucić do najgorszych gier, jakie kiedykolwiek wymyślono... :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, grałem w Killzona, aczkolwiek dość krótko. To co mi zapadło w pamięci był strasznie irytujący system automatycznego celowania, a raczej jego irytujący brak. Prócz tego biednie rozłożone CheckPoint, nie wysokich lotów grafika. Każdy ma prawo do własnej opini.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grałem w jedną kaszanę

Scarface: Money. Power. Respect

Co to ma być ?

Nie nie jest do konwersja gry akcji The World is yours(ale mogła być)

Główny bohater to nie Tony Montana (A właściwie gdzie on jest ? poza okładką, Nie mówcie mi że Zginą (film) Albo jest na ukrywaniu (Początek The World the yours), stawiam na opcję nr 2.

Więc to co jest ?

Gra strategiczna, tak jest nie wiem kim jest główny bohater, naszym celem jest przejąć całe miami, i tym samym walcząć z konkurencjnymi gangami, coś jak gangs of london co jest O WIELE lepsze, walka, w gangs of london niczym w GTA mogliśmy swobodnie strzelać czy walczyć wręcz, a tu, jak dochodzi do walki, przybywają dwa gangi, i się ostrzeliwują się....i tak strzelają do siebie, aż któraś ze stron wygra, sami zobaczcie

Do tego grafika, rozumiem PSP, ale chodzi mi o scenerie w tle, są brzydkie

Ale Wątek Ekonomiczy, jest w porządku, co na początku zamieszczonego filmiku pokazane, o co chodzi, coś jak Gangsters.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...