Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kruszon1990

PSP - temat ogólny o grach

Polecane posty

dla mnie największy crap to Transformers: Revenge of the fallen. Wersja ze stacjonarnych platform to dzieło w porównaniu z wesją s PSP. To chyba pierwsza gra o transformerach, w których nie możemy się transformować. Misji "jeżdzonych jest bardzo mało, do tego zostało to zrobione beznadziejnie. Żałuje że to kupilem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GTA VCS, Resistance Retribution (przede wszystkim multiplayer)

Porównując na YouTubie Gran Turismo z na przykład NFSem muszę dojść do wniosku, że jakoś dziwnie się tam jeździ :P

W GT jakoś tak realnie, a w NFS prujesz przed siebie i na najwyższym poziomie możesz mijać przeciwników nawet jadąc na wstecznym :laugh:

W Need for Speed Most Wanted 5-1-0 tak się nie da. Poziom trudności gry w niektórych momentach przewyższa ten, jaki prezentuje jego komputerowy odpowiednik.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój brat ma PSP i z tego, co podpatrzyłem, najlepsze gry to:

Tekken 6 - Kontrowersyjny, ale dobra najnowsza odsłona serii.

Metal Gear Solid: Peace Walker - W porzo gra, najlepsza na PSP, według mnie.

Secret Agent Clank - Sterujemy robotem Clankiem (z gry Ratchet i Clank) i robimy rozmaite misje z humorem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero zaczynamy (z córką :smile: ) przygodę z PSP więc miłośnikom Daxtera polecam

- "Jak and Daxter: Zaginiona Granica"

więcej ciekawej akcji i walki niż w Daxterze (bardziej "dorosła" :wink: ), graficznie świetne, nowe efektowne bronie i zdolności,walki powietrzne, no i polski dubbing naprawdę na poziomie

http://www.youtube.com/watch?v=0lAc1YqtoQI

-Locco Rocco - fajne ale jak "młoda" zaczeła grać w Daxtera to Rocco poszedł do kąta, cyt:"Za nudne..." :tongue: , mi podoba się nadal

-Smash Court Tennis 3 - wciąga nawet ludzi sceptycznie nastawionych do sportowych gierek lub nie lubiących tenisa, dlaczego?- bo ma genialną opcję nauki grania - proste lekcje , fajnie zrealizowane

najmocniejszą stroną gierki są mega realne ruchy graczy podczas gry na korcie, polecam :smile:

Jedno pytanie-- grał ktoś w "Star Wars: The Clone Wars ? Republic Heroes"? jak oceniacie ten tytuł? bo chcę coś ze "starwarsów" kupić a na forum widziałem wypowiedzi tylko na temat "Star Wars: The Force Unleashed"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaję, że nowsze gry z serii lego (Lego Indiana Jones 2, Lego Harry Potter) są głupie. Co do ich grafiki to brak słów, ale myślę ,że to dlatego, bo twórcom nie chce się robić milionów wersji dla różnych konsol np. nintendo ds i psp i tak teraz pewnie wszystkie będą robione pod grafikę dla nintendo ds. Osobiście mam trzy, a może cztery gry z serii lego: Lego Star Wars(PC), Lego Star Wars 2(PC i PSP), Lego Indiana Jones (PSP) i Lego Harry Potter (PC). Wszystkie te są naprawdę super wiem, że może to jest dziecinne, ale gdzie w innych grach znajdziesz taką dawkę humoru.Dlatego też zamierzam sobie kupić Lego Batman. A co mnie najbardziej wkurzyło w np. Lego harrym potterze ? to, że te klocki mówią(nieeeeeeeeee) według mnie to psuje cały klimat lego, bo zawsze na ich filmikach wiadomo było co trzeba będzie robić bez żadnych słów. Sorry że tak późno to napisałem mam nadzieje że więcej osób wypowie się na ten temat. :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ych... długo nikt nie pisał ale mam nadzieję, że ktoś tu jeszcze zajrzy oprócz moderatora. Minisy na PSP na pewno poszły w górę jak i większość gier niskobudżetowych na tą konsolę. Zaś z tymi "wielkimi" grami... no cóż, różnie bywa. Większość producentów zaczyna myśleć o wydawaniu gier na 3DSa, który wg prawie wszystkich jest przyszłością handheldów. Na PSP zostają produkcję, które mają jak w banku to, że zarobią dla swojego wydawcy i twórcy np. God Of War...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja dodam swoje opinie.

1. Metal Gear Solid: Peace Walker - włączyłem demo, grałem dwie minuty pomyślałem że to lipna gra, nudziło mi się odpaliłem, 6 godzin grania i uważałem że to super gra! Lece do sklepu, kupuje i przechodzę misje. Świetna gra ma wiele misji i nie nudzi, fabuła też niczego sobie (oczywiście tylko dla znających angielski, bo ta gra tylko w tym języku). Niezła grafa i COOP w którego nie miałem przyjemności zagrać. Na początku nudzi, ale potem nie pozwala odejść od telebimku. MUST HAVE!

2. Assasin's Creed: Bloodlines - niezła gra, spoko grafa, tylko te miasta jakieś takie puste. Jako fan AC must have.

3. Little Big Planet - niezła gra, niestety w PSP nie mam netu więc więcej nie powiem.

EDIT:

Właśnie zastanawiam się nad Gran Turismo PSP i Grand Theft Auto (GTA): Vice City Stories (VCS). Co według was lepsze? Bo nie wiem co wybrać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Bez wątpienia jest to Crysis Core: Final Fantasy VII. Świetna, wciągająca fabuła pełna zwrotów akcji, barwni ciekawi bohaterowie do których można się przywiązać emocjonalnie. Do tego świetne cut scenki i niczego sobie system walki. A jeśli dodać, że wywołuje naprawde silne emocje, to czego chcieć wiecej?

2. Gra o przesympatycznych cosiach czyli Loco Roco. Prosta, przzyjemna, a wciąga niemiłosiernie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam trochę z innej paki ale szukam jakiś RPG. Najważniejsze kryteria to rozwijanie postaci (wiem -.-) i gra jednoosobowa (nie drużynowa) i nie turowa, reszta nie ma praktycznie znaczenia co tam się znajdzie.

Tak wiem co to za temat ale nie ma zainteresowania tak gdzie wpisałem. Potem usunę posta, ale na razie potrzebuje pilnie odp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje ulubione gry na PSP... Cóż, mam ich naprawdę bardzo dużo, acz lista właściwie zaczęła by się od MGS: Peace Walker i na nim by się skończyła. Ta gra przebija wszystko, co dane nam było widzień w historii handheldów. Ta gra rządzi pod każdym wględem: grafika, fabuła, klimat... Ideał.

Na wyróżnienie w moich oczach zasłużyło jeszcze GTA: Chinatown Wars, oba God of War-y i Monster Hunter.

Natomiast szczerze odradzam Assassins Creed: Blooodlines i Gran Turismo - te gry to tylko popłuczyny po świetnych, ,,dorosłych'' częściach z serii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Killzone Liberation PL - Dostałem na święta, fajny silnik (Havoc, był w Falloucie 3)

Fieldrunners - Jeden z najlepszych tower defensów

Def Jam Fight for NY The Takeover - Najlepsza bijatyka na konsole, jedynie ustępuje Tekkenowi 5

MediEvil: Ressurection - Zabawna, wciągająca, "ładna", świetna gra, zamówiłem premierówkę

Resistance: Retribution - Najlepsza strzelanka na PSP

GTA: Liberty City Stories - Daje sporą frajdę z gry, niegłupia fabuła, zaskakujące zwroty akcji i długa

Split/Second - Dynamiczna, efektowna i chyba najlepsza (tak, wiem, że się powtarzam) ścigałka na PSP

God of War: Ghost of Sparta - Nie muszę komentować, gra legenda, tak samo jak poprzedniczka

Nie zgadzam się co do:

Monster Hunter - cała seria strasznie mnie wynudziła, pograłem z godzinkę i odstawiłem na bok, zbyt skomplikowane, a ja oczekuję wciągającej, prostej rozgrywki

MGS: Peace Walker - grałem i nie widzę w niej nic zasługującego na miano najlepszej gry na PSP, ot taka sobie, czasem przynudzająca produkcja

Dante's Inferno - pozostałości po epickości God of War, taki sobie tytuł, spodziewałem się czegoś więcej

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GoW:Chains of Olympus, WWE Smackdown VS Raw 2009 i '10 ( w '11 jeszcze nie grałem), GTA:Liberty City Stories i Vice City Stories, UEFA Euro '08, Buzz Master Quiz, Tony Hawk's Project 8 i Michael Jackson: The Experience.

A tak wgl, to czyżbym coś przegapił, czy w CDA, ani na stronce nie było nawet wzmianki o tej ostatniej? A przecież, to świeża produkcja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie jedną z moich ulubionych gier na PSP jest Locoroco które wciągneło mnie nie raz. Świetna muzyka i zabawna oprawa graficzna. Troszkę godzin spędziłam również przy Liberty City Stories, Rock Band, God of War. Na wyróżnienie zasługuje również Tekken, co to byłaby za konsola bez Tekkena?:)

Jako, że na PC grywam w NBA 2k11 to wersji na naszą konsolkę podziękuje. Oprawa jak z GB, wszystko wygląda sztucznie, wersja PC'towa o niebo lepsza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy.

Gry typowo "kieszonkowe" są dobre- nowe czy stare.

Porty ze stacjonarek\gry do nich podobne już nie. Tylko nowe są dobre- stare są źle zrobione. W Prince of Persia mam często straszliwe klatki, a grafikę ma kilka razy gorszą od GoW:GoS.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche późno się zebrałem ale nie da się np. powiedzieć że stare gry były lepsze a nowe są beznadziejne i nudne. Zawsze były gry wybitne jak i średniaki czy takie które należy omijać szerokim łukiem tak było, jest i będzie co do tego nie mam wątpliwości i myśle że cała ta dyskusja nie ma większego sensu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...