Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kruszon1990

PSP - temat ogólny o grach

Polecane posty

no sorry, ale auto celowanie w killzone jest :). patapon - czy mam Cię udusić jako fan tej gry? :D a ja np. powiem, że Pes jest do d. i dziękuję za uwagę :) też w niego grałem tylko chwilę

Każdy ma prawo do wyrażania swojej opinii, mi osobiście nie podobał się Killzone ani Patapony.

PS.Jeśli nie PES to jaka piłkarska gra jest godna uwagi ?? :wink: Nie mów że FIFA, proszę. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

crapem bym nie nazwał MoHa, ale demko mnie zawiodło. co to za celowanie?! dla mnie żadna gra piłkarska nie jest godna uwagi i szczerze mówiąc grając w PESa albo w FIFĘ mówię, że jedyne co różni te gry to menu główne :D nigdy żadna gra piłkarska mnie nie zainteresuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z nowości gorąco polecam Motor Storm Arctic Edge i Little Big Planet :icon_razz:

To 2 najlepsze gry spośród 5 na które czekałem...

Ooopssss... Albo masz wujka w Ameryce albo .... hmmmm: jesteś piratem. Premiera LittleBigPlanet nastąpi jutro. :ohmy:

Premiera EUR:

20/11/2009

Premiera USA:

17/11/2009

Premiera JPN:

20/12/2009

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jestem piratem, wujka w Ameryce też mam, nawet w Norwegii i Australii...do tego chodzę w środy i soboty na targ i kradnę pomidory...

Nie zauważyłem żebym napisał że mam LBP (w wersji na PSP) w domu i gram, napisałem że spośród gier na które czekałem te dwie są najlepsze, wystarczy zresztą obejrzeć sobie filmiki z tych gier żeby to stwierdzić, dla mnie te dwie gry pozamiatały Dirtem2, Gran Turismo i Assassin's Creed'em (na PSP) mimo że w nie nie grałem bo żaden z wujków mi nie przysłał...może też stwierdzili że nie warto.

A poza tym wszystkim mam LBP i Motor Storma Pacific Rift na PS3 i są świetne (polecam) i to też przemawia za tym że na PSP również pewnie będą świetne...kupiłbym je w ciemno...oczywiście są wyjątki (np. wyżej wymieniony Assassin's Creed - ogólnie bardzo dobra gra, a założę się że na PSP będzie nudny i jałowy mimo że po trailerach zapowiada się dobrze ale filmik z gameplaya pokazuje że będzie najwyżej średnio).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(np. wyżej wymieniony Assassin's Creed - ogólnie bardzo dobra gra, a założę się że na PSP będzie nudny i jałowy mimo że po trailerach zapowiada się dobrze ale filmik z gameplaya pokazuje że będzie najwyżej średnio).

No to mnie zasmuciłeś troszeczkę bo już zamierzałem kupić ją w ciemno, ale może warto jednak bardziej poszperać w poszukiwaniu opinii i gameplayów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam wam AC na psp. Mam "takiego" kolegę, co wiecie no ściąga i miałem przyjemność pograć.

Nudny, małe lokacje, słaby system walki, mało możliwości upgrdowania sprzętu, mało zadań pobocznych, grafa nawet spoko.

A z tych moich Oridżynalnych to Fifa 09,

No i gra, która jest moim jakże skromnym zdaniem, najlepszą produkcją sportową:

MLB 09 the show. Pięknie zrealizowana, realistyczna do bólu. Jak nie kminicie mowa o Baseball'u.

Red Sox ! Red Sox ! :wub:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mnie największe wrażenie zrobiły jak dotąd:

Burnot Dominator - czy Burnout wymaga komentarza? :)

Wipeout Pure - grałem weń jako pierwszy i jednak bardziej od Pulse mi się podoba

Patapon 1&2 - na nie chyba poświęciłem najwięcej czasu z wszystkich granych na psp. Genialny tytuł i strasznie wciąga!

Ace Combat X (choć jednak wolę Ace Combat 2 na emulatorze, oryginały na PSX są za takie grosze że ciekawsze tytuły kupuje żeby na emu wrzucić. Pyty moje, moge sę je przerabiać jak chcę)

Silent Hill Origins

NFS Underground Rivals

Gra Turismo 1 z PSX na emulatorze

Mogę też jeszcze polecić Killzone Liberation, Lord of the Rings: Tactics, Birds of Prey, GTA LCS.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam świeżą jeszcze grę, jaką jest Little Big Planet :happy:

nie grałem w wersję z PS3 - jedynie podpatrywałem syna, jak wywijał harce na multi. Mimo to wersja na PSP mnie porwała!

Rewelacyjna fizyka, miła oprawa audio i ten miodny szmaciankowy klimat - po prostu absolutny świat nieograniczonej fantazji :laugh:

Mnogość możliwości customizacji szmacianki + edytor poziomów daje mnóstwo radochy.

p.s.

podobno możliwe jest zasysanie plansz stworzonych przez innych graczy, ale mnie się to jeszcze nie udało :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...