Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BrutalTax

[X360] Co Wybrać?

Polecane posty

Ja też chciałbym prosić o radę co do gierek.

To tak, nie gram na multi, lubię zdobywać Achivmenty (chyba tak to się pisze...), nie lubię masterować, gram sam, bez kumpli, tyko ja.

Chcę długą grę która nie będzie nudna i nie za trudna (żebym nie musiał 500 razy powtarzać jednaj misji).

X360 mam dopiero drugi tydzień i na razie mam: Forze 3 (ciągle przechodzę), Battlefield: Bad Company (przeszedłem na easy, drugi i trzeci raz mi się nie chce grać), The Bourne Conspiracy (przeszedłem na najłatwiejszym i też mi się już nie chce grać od nowa) i jeszcze Mirror's Edge (ciągle przechodzę ale myślałem że będzie więcej "biegania" niż uciekania i bicia się).

Myślałem o GTA IV może potem też dodatki, Saints Row odpada bo jak dla mnie to pachnie podróbką GTA.

Mass Effect... Hmmm... nie lubię takich gierek. Fallout 3... Myślałem o tym ale słyszę tu o błędach w grafice, zwiechach i błędnym tłumaczeniu więc sobie odpuszczę bo tak długi tytuł powinien być zrozumiały żebym się nie musiał męczyć.

Czekam na wasze propozycje...

P.S. Dobrze by było jakby gra miała więcej niż 1000G do zdobycia (o ile takie są).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuję to powyżej 1000G można zdobyć tylko wtedy gdy ściągniesz jakieś DLC do gry np. TLAD i TBOGT do GTA IV dają chyba 500G więcej.

Widzę, że gustujesz w FPS-ach, więc za bardzo Ci nie doradzę. Chyba najlepsze z tego co wymieniłeś będzie GTA. Mógłbyś też spróbować Far Cry'a 2. Jeżeli inne gry też wchodzą w grę ( :P ) to polecam Darksiders(jak dla mnie bardzo fajny slasher, dosyć klimatyczne, wystarcza na jakieś 20h gry) albo Fable II(skoro już masz X360 to można zagrać w coś co PC-towcy tak bardzo chcieli).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wam podam tytuł, który żaden z was nie podał : WWE LOW czy WWE Legends Of Wrestlemania ;)

Bardzo ciekawy tytuł, fajne filmiki oraz fascynujące walki dostępne, oraz możliwość zrobienia własnych (te "gotowe" są związane z Game Modes, te "własne", to te w Exibition) ;)

Polecam :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak FPS'y, to polecałbym Battlefield Bad Company 2, ale skoro bez multi to nie ma to sensu. W takim wypadku Halo też nie jest dobrym pomysłem, bo kampania jest krótka. First Person Shooter'y składają się głównie z multi więc ciężko zaproponować coś wartego kupna dla samej kampanii, ale jak uważasz. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra już wiem że kupie GTA 4 razem z dodatkiem.

Ale mam inne pytanie...

Co lepsze jako "sleszer"?

Zastanawiałem się nad Ninja Blade (grałem na kompie i nawet fajnie ale chyba na padzie będzie lepiej) i Ninja Gaiden 2.

Może wybrać coś jeszcze innego?

Chodzi o to żeby nie trzeba było napierać w koło tylko jeden button, zeby ani za łatwe ani za trudne nie było, no i żeby nie nudziło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie nad zakupem Halo Wars i znalazlem na allegro za 32 zl PL i nie wiem czy kupic.

http://allegro.pl/item1010328901_xbox360_s...rs_pl_fvat.html

Mam juz GTA 4, Fable 2 ( ukonczone 2x ), Naruto Rise of a Ninja, Soul Calibur 4 i brak mi jakiejs strategii, na PC gralem w Supreme Commander ale na xboxa nie kupie jak narazie SC2 za te 180 zl bo to za duzo i do tego jeszcze zeby grac przykladowo w wersje PC to trzeba miec internet wiec pewnie tak samo jest z tym na X'a... Zastanawiam sie rowniez nad jakas dobra gra w ktorej lata sie samolotami. Co sadzicie o Two Worlds, Dragon Age? Musze dorwac dobre i dlugie RPG i jakiegos FPS.

http://allegro.pl/item1000868078_arcade_5_...lodz_sklep.html Czy do tego trzeba miec internet w konsoli?:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Grałem w Halo Wars na wystawie w jakimś sklepie, sam sobie nie kupiłem ale gra przyzwoita, zwłaszcza za taką cenę. Jeżeli chodzi o latanie samolotami to nie polecam HAWX, zawiodłem się na tej grze. Może być IL 2 Sturmovik. Na temat RPG się nie wypowiadam. FPS - najlepiej Halo 3 ODST lub Halo 3 zwykłe, ale chwilowo chyba lepiej ODST jest za ok.50-70 zł na Allegro o ile dobrze kojarzę. Co do ostatniego to wydaje mi się że nie, ale głowy uciąć nie dam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kruszon

Grałem w BioShock i szczerze mówiąc nie przypadł mi do gustu, a nie chce żeby znowu się zaczęła dyskuja typu "CS rządzi!", "nie, bo CoD!", itd.

@up

Zdecydowanie się opłaca, w żadną inną grę nie grałem tyle co w SvR 2010. O ile lubisz samo WWE, nie będziesz żałował zakupu. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, skończyłem moją przygodę z GTA IV i mam ochotę na coś lżejszego...

Chciałbym jakąś luźną przyjemną grę której powtarzanie po raz 3 nie jest jakieś uciążliwe...

Zastanawiałem się nad Naruto Broken Bond ale nie jestem pewien.. możecie coś doradzić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, ale pod warunkiem, że grałeś w pierwszego MSa. Bez znajomości pierwszej części nie wyłapiesz smaczków i nie zrozumiesz części fabuły. Jeśli jednak "jedynkę" już ograłeś to kupuj w ciemno, dla mnie jedna z najlepszych gier na xbox'a.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako iż posiadam obie gry na moją konsolę XBOX 360 ELITE Green, proponuję Ci wybrać Smackdown Vs Raw 2009, ogółem to WWE.

Jeżeli posiadasz te pieniądze, za ile chcesz zakupić wrestling, poproś rodziców, nie wiem babcię - aby Ci dodała jeszcze z 10-20zł a zakupisz sobie WWE 2010, co lepiej Ci wyjdzie.

Fallout 3 to ma świetną fabułę, jak to ująłeś, ale jak przejdziesz - grasz od nowa, albo w tyłek wsadasz grę.

WWE 2010/2009 - grasz ile chcesz, bez ograniczeń.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam problem z wyborem drugiej gry do pakietu. Otóż może niektórzy z was wiedzą, że ostatnio EA zrobiło konsolową promocję? O tu jest link na gram.pl z tą promocją. Polega na tym, iż jeżeli kupisz jedną z wyznaczonych gier, drugą dostaniesz gratis. I tu pojawia się mój problem - nie wiem który tytuł wybrać. O ile na główną grę, jestem już zdecydowany w 100 % (Mass Effect 2), to na dodatkowej ni jak nie mogę wybrać. Początkowo miał być to Skate 3, ale po zagraniu w demo... odechciało mi się. Prawie identycznie jak w dwójce, z kosmetycznymi ulepszeniami. No, niby jest te usieciowienie, ale póki co nie mam XBL. Podobna sytuacja będzie więc i z BC2, który podobno w singlu jest cienki. A Dragon Age? Mam stracha, że okaże się za trudny. Nie chce wydawać pieniędzy na grę, której nie przejdę całej, bo zatnę się w jakiejś walce. Po za tym nie mam zbytnio czasu i ochoty spędzać po kilka godzin dziennie grzebiąc po statystykach/drzewkach rozwoju. Wszelkie sportówki ( poza Skate'm ) raczej odpadają. Jest jeszcze niby L4D2... Ale to podobno to samo co w pierwszej części, z nową kampanią i broniami. Zostaje jeszcze Army of Two... słyszałem, że to średniak. Proszę o szybką odpowiedź, promocja niedługo się kończy, więc muszę się zdecydować już teraz. Grał ktoś może w te tytuły i może mi któryś polecić?

@down

Dzięki za pomoc. Z co-opem u mnie nie ma problemu - mam duży telewizor i 2 pady, a kumpel często wpada. A XBL będę miał może na wakacje ( a może wcześniej, któż to wie ? ). Zastanawiam się właśnie nad tym Dante's Inferno i Dragon Age'm. Fifkę akurat lubię, ale nie warto kupować gry, która tylko pod nieco innym tytułem jest dużo tańsza (FIFA10), po za tym kumpel ma, możemy zrobić czasową zamianę, jakby zachciało mi się zagrać. Proszę o następne subiektywne typy :) Wbrew pozorom są one bardzo potrzebne do podjęcia dezyzji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...