Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BrutalTax

[X360] Co Wybrać?

Polecane posty

na początek słowo wprowadzenia. nie chce za każdym razem kiedy nie wiem jaką grę wybrać zakładać nowy temat, więc zakładam jeden, w którym każdy może wypisać wady i zalety danej gry etc.

ja mam troszkę większy dylemat. Spider-man 3[xbox360] czy Rainbow Six:vegas 2[xbox360] czy Mass Effect[xbox360]

szukałem w internecie, i nie wiem na jak długo wystarczyłby mi rainbow six. o spidermanie 3 czytałem w cda. recenzent(nie pamiętam już kto ^^ ) napisał, że w mieście nie ma co robić i wogóle. z kolei ja lubię gry akcji, więc nie wiem czy mass effect(rpg) będzie się do tego nadawać... ehh.. zwracam się do was forumowicze jeszcze raz z prośbą o pomoc. doradźcie.. co wybrać.. a najlepiej wypiszcie argumenty za i przeciw... :rolleyes:

// Trudno. Przyzwyczaj się do tworzenia nowych tematów. - Kagex //

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z podanych przez Ciebie gier grałem tylko w Mass Effect. Krótki opis:

+wciągająca fabuła

+walka podobna do tej z GoW

+elementy RPG (rozwój postaci, aktywna pauza)

+fotorealistyczna grafika (jedna z najlepszych widziałem)

- jeśli już jakieś są, to będą to pewnie misje poboczne, chociaż i one mogą się podobać

Ogólnie temat ten nie ma sensu bo regulamin forum mówi że jeden temat to jeden problem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na początek słowo wprowadzenia. nie chce za każdym razem kiedy nie wiem jaką grę wybrać zakładać nowy temat, więc zakładam jeden, w którym każdy może wypisać wady i zalety danej gry etc.

ja mam troszkę większy dylemat. Spider-man 3[xbox360] czy Rainbow Six:vegas 2[xbox360] czy Mass Effect[xbox360]

szukałem w internecie, i nie wiem na jak długo wystarczyłby mi rainbow six. o spidermanie 3 czytałem w cda. recenzent(nie pamiętam już kto ^^ ) napisał, że w mieście nie ma co robić i wogóle. z kolei ja lubię gry akcji, więc nie wiem czy mass effect(rpg) będzie się do tego nadawać... ehh.. zwracam się do was forumowicze jeszcze raz z prośbą o pomoc. doradźcie.. co wybrać.. a najlepiej wypiszcie argumenty za i przeciw... :rolleyes:

// Trudno. Przyzwyczaj się do tworzenia nowych tematów. - Kagex //

Pewnie, że Mass Effect xD. A RS vegas 2 jest znacznie gorsze od "jedynki". Ale gdybym miał doradzić cos ze swoich dylematów, to zastanowił bym się nad STALKER Czyste NIebo, HAWX Tom Clancy albo nad Saints Row 2. :icon_rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdybym miał doradzić cos ze swoich dylematów, to zastanowił bym się nad STALKER Czyste NIebo, HAWX Tom Clancy albo nad Saints Row 2. :icon_rolleyes:

nie wiem czy na to wpadłeś, ale ten dział dotyczy konsol, więc stalker jest całkowicie nietrafnie użyty... na HAWX mnie nie ciągnie, saints row.. hmm.. pomyśle nad nim.

a moje pytanie do ciebie spilner brzmi: pod jakim względem Rainbow Six vegas 2 jest gorsze od jedynki?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wyżej.. nie wiem sam co wybrać z tych 3 gier. lubię RPG, jednakże lubię też strzelanki. podajcie proszę wady i zalety tych gier, oraz czas w którym możnabyłoby przejść daną grę, ponieważ potrzebuję czegoś na dłużej.. a jeśli znacie jakieś gry które są długie( i ciekawe również) to proszę, podajcie tytuły. Mass Effect odpada na starcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na przyszłość Maxved, nie mógłbyś tych wszystkich swoich rozterek prezentować w jednym temacie?

// Jak już mówiłem, zajmę się tym misiek :* Nie baw się w moderatorka - Kagex //

Jupikajej :thanks: Na to czekałem. A co do zabawy w moderatorka to... no zawsze miałem pociąg do władzy ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bardzo, przepraszam ale sam miłosierny, lightowy i najfajniejszy <lol> kagex ach! zapomniałem dodać najmondżejshy ^^ :D:D więc. sam kagex chciał żebym na każdą rozterkę zakładał nowy temat.

poza tym. to już i tak nieaktualne.. kupiłem obliviona :D

// A gdzie cukierki dla szefa? x] - Kagex //

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dziś wszelakie porównanka, pytanka co wybrać, etc, proszę zadawać w tym temacie. Jak gdzieś spotkam wątki które będą się nadawały do tego tematu, a nie będzie ich tutaj to będę scalał, a autora tematu spotka srooooga kara ;>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałbym prośbę do was. Otóż mój kuzyn ma konsolę Xbox360 i obecnie ma możliwość zakupienia sobie jednej gry, którą mam mu pomóc wybrać. Sęk w tym, że ja wogóle na konsolach i grach do nich się nie znam. Gry jakie ma do tej pory to: Fable II, GTA IV, Gears of War 2, Prince of Persia. Z tego co wiem wszelakiego rodzaju ścigałki raczej odpadają.

Jakbyście mogli mi coś doradzić byłbym naprawdę "dźwięczny" :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem zdecydowanie powinien Brać Gears of War 2. Sam gram od kilku miesięcy i ciągle bawię się świetnie. GTA bym nie brał ponieważ ta gra (IMO) jest nudna, a Fable i PoP da się zaliczyć w kilka godzin kilka godzin.

Eh ludziska czytajcie ze zrozumieniem. Tytuły które wymieniłem już POSIADA W SWOJEJ KOLEKCJI. Chodziło mi o jakieś inne hity na Xbox'a.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm.. a ja mam takie rozterki

Dark Sector czy The Darkness? chodzi mi o długość rozgrywki i miodność.

no i jeszcze może call of duty 3.

narazie moge tylko jedną z tych 3 które mnie tak interesują sobie kupić, ale za tydzień kiedy dostane "wypłate" bd mógł sobie pozwolić na lepszy tytuł. narazie zbieram na prototype ale jak widze te ceny to mi się płakać chcę. więc jeszcze jakąś fajną strzelankę(długą, i tylko nie Mass Effect) albo ogólnie jakąś fajną grę, dosyć długą i ciekawą moglibyście polecić to byłbym wdzięczny

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejaho,

dołączając się do tematu poproszę o pomoc w wyborze gry: interesuje mnie gra na x'a i takie cechy

- akcja albo shooter (RPG, strategia, wyścigi - nie)

- średnia ilość krwi (GTA4 całkiem ok, ale Wolverine albo Prototype odpada)

- mile widziany multiplayer

- gry w moim Gamercardzie z oczywistych powodów odpadają

- w miarę nowa (obecność w sklepach w wersji premierowej, hehe)

- po angielsku (mile widziany brak polonizacji)

PS. Nie lubię Fallout'a i MssEff ;)

Proszę o pomoc przed początkiem sierpnia (wakacje).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BS mógłby być. A i jeszcze pytanie do tych co grali w Prototypa: czy da się grać mniej krwawo kiedy wymaga tego sytuacja czy szpony & flaky są zawsze obecne bo strasznie się na tą grę nastawiłem a niektórzy u mnie mogą nie być zachwyceni dzieleniem ludzi przez 2 ;)

EDIT: Why reported? Nie rozumiem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PGR 4 czy Burnout Paradise?

Jeśli zależy ci na wolności, rozwałce i imprzach z kolegami to bierz burnouta Paradise The ultimate box w PGR 4 nie grałem, grałem za to w 3 i urwałem nockę gra jest wspaniała, wiele poziomów trudności a w 4 są nawet motory i lepsza grafa

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grid. Dirt 2 to crap (słabo wypadło). Fuel to można cholery dostać od terenu. Jeszcze te achivki w fuelu ;/ (przejedz z jednego kranca mapy do drugiego bez teleportów-około 5-6 jazdy non stop). Sterowanie też średnie. Jeszcze gra jest zabugowana (wpadasz pod mape, niedoczytują sie tekstury). Polecam Grida-genialna gra za małą cenę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...