Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BrutalTax

[X360] Co Wybrać?

Polecane posty

A jak lubi GTA to może sprezentuj jej Just Cause 2...Nie ma co-opa ale może jej się spodoba...

A może Forza Motorsport 3?!Można grać na Split-Screenie.Aha a jak lubicie skradanki SP:Conviction jest dla was(jest co-op)

Cod o Pana co ma 200zł to ... Kupuj RDR i graj! :D

Dzięki za radę.I chyba z niej skorzystam :tongue: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co-opa nie musi być gry mogą być typowo singlowe ona i tak raczej gra sama.Chyba że w jakieś lego to ze mną ale w to raczej graliśmy na pc ponieważ niestety mam tylko jeden działający pad :icon_cry:

A co do Fable to gdzie radzicie kupować zbroję i w ogóle eku??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybierz Fable 2. Jeżeli grałeś w pierwszą częśc to dwójka napewno Ci się spodoba. Moim zdaniem Fable 2 jest ok.10 razy lepsza od jedynki. Polecam. Zresztą Fable 2 otrzymało wiele nagród... Najlepiej zobacz wideorecenzje na YT wszystkich gier które wymnieniłeś i.... porównaj która będzie dla Ciebie najlepsza :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema własnie zarobiłem troche kasy i kupiłem nowy telewizor i zostało mi około 200zł zamierzam kupić jakieś gry do xboxa popatrzyłem na allegro i zastanawiam sie czy kupic:

a) Gow 1 i 2

b) Red dead redemption

c) Alan wake (edycje kolekcjonerską)

Najbardziej mnie ciągnie do rdr ale boje sie że mi sie to nie spodoba że będzie nudne czy coś ^^

edit: o własnie i powiedzcie jakie jest multi w RDR

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji odkładania pieniędzy na kompa brakuje mi kasy na jakiś dobry tytuł na Xboxa, dlatego zacząłem grzebać na allegro w poszukiwaniu czegoś taniego, w co można pograć z braku lepszych gier. Zauważyłem że bardzo tanio (niecałe 20 zł) można dostać Too Human, o którym słyszałem mieszane opinie. W co lepiej zainwestować te pare zł żeby nie rzucić gry w kąt (ostatnio kupiłem zachwalane Eternal Sonata za 30 zł i lekko się zawiodłem, mimo że lubie jRPG)? Condemned 2, Too Human, a może jakiś inny tytuł ze "staroci" warty jest zakupu? Do wydania maks 40 zł. Gatunek - FPP, TPP, RPG.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze poszukasz to dostaniesz Halo 3 po ok 37zł w dobrym stanie, polecam też Viva Pinata, poniżej 50 zł jest też Crackdown i Dead Rising (allegro używane) z nowych możesz dostać komplet Lego batman+Pure za 30 zł i najlepszym wyborem byłoby imo kupienie Forzy 3 + Halo 3 ODST za 70 zł. Warto również poszukać na allegro czasami znajdą się jakieś perełki poniżej 50 zł :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 40zł z przesyłką można na allegro kupić masę ciekawych gier. Spokojnie możesz polować np. na Fable II. Nie polecam Ci tych najtańszych gier - Too Human, Perfect Dark Zero itp. To naprawdę słabe tytuły i możesz odczuć duuży zawód. Polecam zestawik Pure+Lego Batman - wynajdziesz nowe w folii za max. 25zł. Lego - wiadomo, a Pure to naprawdę dobre wyścigi quadów. Te 2 gry dodawane są do każdego Xboxa Arcade, stąd są takie tanie :)

Ogólnie jeśli z kasą jest bardzo krucho, to polecam gry z bundle packów - są naprawdę tanie (Forza3+Halo3, wspomniane Pure+Lego Batman czy Fable II+Halo3 lub Kung Fu Panda+Lego Indiana Jones).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fable III to chyba jeszcze nie wyszło ;-) Fable II już dawno skończyłem. Podobnie Fallout. Zabawne, że dawno mam też już każdy z bundlowych zestawów które proponujecie, tylko zamiast Halo 3+Forza 2 mam Forze i Viva Pinata (za każdy dałem maks 15 zł, pomijając ten z Indiana Jonesem, za który dałem odrobinę więcej). Halo 3 zupełnie mi się nie podobało, sprzedałem po krótkiej przygodzie z tym tytułem :/ Dead Rising to jedna z pierwszych gier w które grałem na X0 i jest świetna. Wychodzi na to, że jedyny tytuł z podanych jakiego nie widziałem to wspomniany Crackdown. Grałem w demo Crackdown 2 i bardzo spodobał mi się system pakowania postaci za pomocą zbierania niebieskich znajdziek (kto grał to wie o co mi chodzi), czy podobnie jest w Crackdown 1? Slyszałem, że graficznie nie różnią się zbyt wiele.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...