Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BrutalTax

[X360] Co Wybrać?

Polecane posty

Kolega chce żeby mu grę polecić, a wy już musicie wojnę zacząć. Te screnny różnią się tylko nasyceniem kolorów, a to można zmienić zarówno w ustawieniach gry, konsoli jak i TV, więc różnic nie ma. Z drugiej strony na X0 gra podobno ma więcej fps'ów, ale to i tam małe znaczenie (skoro i tak da się komfortowo grać),

Wracając do tematu to osobiście polecam:

-Gears of war 1 & 2 (z naciskiem na drugą część)

-Assasin's Creed 1& 2

- Call of duty 4-6

- Forza Motorsport 3

-Left 4 Dead 1 & 2

-GTA4 + tLaD, BoGT

-Mass Effect

Mógłbym wypisać więcej gier, ale puki nie podasz konkretnego gatunku to będzie to raczej bez sensu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Burnout Paradise i GoW 2 to genialne gry Piękna grafika w Gearsach niezła fabuła i w obu genialny tryb multiplayer (szczególnie w burnoucie) a jeśli chodzi o sterowanie to w gearsy lepiej mi się gra na xboxie a jestem komputerowym wyjadaczem, w burnouta również grałem na wersji PC niby ma polskie napisy, ale brakuje jej funkcji restartu ostatniego Eventa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to teraz doradźcie mi, nie mam jeszcze konsoli ale jak już będę miał X'a to planuje sobie zagrać w:

- Crackdown

- Gears of War (bardziej w 2 niż 1)

- GTA IV i dodatki

- MW2

- Army of Two

- Burnout

- Avatar (na tym się zastanawiam jeszcze ale jak tak to dopiero po obniżce)

- Bourne Conspiracy

Co mi jeszcze polecicie?

Nie lubię trudnych gier, nienawidzę wielokrotnego powtarzania poziomów, nerwy mam słabe, lubię strzelanki.

Ogólnie w gry jestem słaby lubię pograć ale za dobrze mi to nie idzie, chętnie wezmę pod uwagę tytuły na 2 osoby przy jednej konsolce.

(oczywiście nie jestem milionerem i tych gier wszystkich na raz nie kupię xD)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...