Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BrutalTax

[X360] Co Wybrać?

Polecane posty

Jeżeli lubisz samochodówki to polecam Forza Motosport 3. Nie musisz być pro żeby w to grać. Jest masę ustawień, które upraszczają i uprzyjemniają rozgrywkę dla początkujących kierowców. No i oczywiście split-screen. Nie zapomniane wrażenia daje jazda z kumplem na torze gdzie jeździ Kubica :cool:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja bym chciał, żeby mi ktoś polecił gry na X360 w cenie do 70 zł (używane oczywiście), bo kuzyn chciał żebym mu coś zaproponował do kupna, a ja kompletnie nie siedzę w konsolach.

Gatunek : strzelanki, nawalanki w stylu DMC4, RPG

Główny warunek to to, żeby miała długiego singleplayera (czyli tak z 12 godzin wzwyż chociaż).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o Avatarze?

Sądze, że to przeciętna gierka na którą raczej nie warto wydawać tylu pieniędzy. :)

@Vlado

Jeżeli strzelanki to może Gears of War? Pierwsza część w sklepach kosztuje około 60 zł. Tylko nie wiem, czy akurat tej gry kuzyn nie ma, a jak nie, to czy pasują mu takie "mroczne" klimaty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli strzelanki to może Gears of War? Pierwsza część w sklepach kosztuje około 60 zł. Tylko nie wiem, czy akurat tej gry kuzyn nie ma, a jak nie, to czy pasują mu takie "mroczne" klimaty.

No Gears of War już mu powiedziałem, żeby kupił bo wymiata :) Czekam na dalsze propozycje.

A na ile starcza Far Cry 2, Ninja Gaiden 2 i Resident 5?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem w FarCry 2 i RE5.Ta pierwsza jest bardzo długaaaa :).Dużo jeżdżenia jest i dlatego ta gra się przedłuża o parę godzin.Chyba że ktoś gra aby ją tylko przejść bez niczego i gra 24h na dobę to grę skończy w 2 dni :) A może i krócej :]

RE5 jest tez dość.Długi.Trudno mi powiedzieć ile to godzin ale trochę przy niej siedziałem.Wolałem się rozkoszować z grania niż przechodzić tak od razu.Wtedy szkoda by było wydać na nią kasę.

W NG2 nie grałem.Więc się nie wypowiem.Zresztą nie lubię takich gier :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up

Żeś podał trzy tytuły, które całkowicie się od siebie różnią :). Niby jak mamy Tobie pomóc?

MW2 - tylko jeśli uwielbiasz grać w multi. Singiel jest słaby i śmiesznie krótki.

DA - jeśli lubisz klasyczne erpegi (choć tu trochę zręcznościowe) i dosyć długą, ale nieco sztampową (mimo to wciągającą) fabułę, to to.

ME2 - zajrzyj sobie do aktualnego CD-A. Gra to całkowita świerzynka, więc ciężko mi się na jej temat wypowiadać - tym bardziej, że jeszcze nie grałem (była już premiera :)?).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrałem Dragon Age i jestem zadowolony

Następna rozterka :

Skate 2 czy Mass Effect ?

Kocham RPG ( a KotOR mi się podobał ), ale demo Skate 2 jest świetne ( sam kocham deske :D ). Niestety, mam tylko 100 zl ;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie cytujemy ostatniego posta x] - Kagex

Ja na twoim miejscu zakupiłbym Mass Effect. Tak jakoś bardziej mi znany, bo w żadnego Skate'a nie grałem :) Zależy jaki wolisz klimacik - jeśli bardziej luźny, wal w dechę :P

Tak ogólnie to witam na forum!!! :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wezmę Mass Effect... zamierzałem kupić drugą część, ale wolałem Dragon Age :P.

P.S. Witam, witam. Widać, że jesteś nowy, bo taka tu zasada panuje, że nie cytujemy ostatniego posta. Lepiej to zmień albo Czcigodny Pan Kagex zrobi to za Ciebie i będzie śmiech.

Ups... :/ - Kagex

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...