Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dives

Xbox Live!

Polecane posty

Ciekawostka dot. "promocji" (hmm?) polskiego Xbox Live.

http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162,904...datek.html?bo=1

Ciekawe czy to będzie stała praktyka, że DLC do polskich wersji gier będzie się dało ciągnąć tylko z polskiego Live.

I nawet nie miałbym zastrzeżeń (więcej ludzi na polskim Live = więcej uwagi M$ mu poświęci, a na UK/US i tak można mieć przecież drugie konto), gdyby nie...

http://img709.imageshack.us/img709/886/dsc01998f.jpg

Microsoft Polska potrzebuje słownika ortograficznego. I to szybko.

A co wy o tej metodzie promowania/wymuszania na polskich graczach polskiego Live sądzicie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei chciałbym znaleźć chętnych do dwóch "only multiplayer achievementów" w grze Kingdom for Keflings. Pierwszy zakłada zbudowanie 10 wieżyczek z portretami graczy odwiedzających na własnym serwerze, a drugi odwiedzenie kogoś, kto ma u siebie takich wież aż 20. Na początek wolałbym skorzystać z możliwości odwiedzenia kogoś, ponieważ sam jeszcze nie zacząłem grać online. Mój gamertag to oczywiście swirex (dla ułatwienia sygnaturka w "niepodpisie" ;-)).

Swirex.png

PS. Gdyby ktoś wypatrzył u mnie jakieś inne gry, w które chętnie by wspólnie pograł, to niech owy ktoś da znać :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań ws. migracji na polski XBL (w tej chwili jestem na USA). Głównymi argumentami "za" są dla mnie możliwość grania z polakami (= mniejsze pingi) i ogólnie wspieranie polskiego rynku.

1. Mam jednak zakupiony komplet SPECTAT, Onslaught Mode i Vietnam do BF:BC2 + Noble Six armor i helmlet (z kodu z GamesComu ten drugi) z Halo Reach do awatara. Czy po migracji stracę możliwość ponownego pobrania tych dodatków?

2. Jak wygląda sprawa z dostępnością gier, DLC, demek i całej reszty? Poprawiło się coś już od premiery?

3. Ceny. Ile kosztuje np. 1600 MSP w Polsce (w USA płacę 20$)? Jak wygląda z płatnościami - jest możliwość zapłaty przez PayPal/kartę? Czy tylko jakieś zdrapki i inne bzdury?

Migrując z USA tracę też możliwość głosowej obsługi kinecta i specjalnych ofert dla USA/Kanady, ale to już sprawa drugorzędna. Jak ogólnie oceniacie w tej chwili opłacalność migracji na PL?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy wszyscy czytacie najnowsze informacje, ale: na czas 21-25 IV dostaniemy wszyscy konto Gold - czyli szansę pogrania po sieci za darmo. Nie wiem, jak dla was, ale dla mnie to jest motywacja żeby teraz się ostrzej wziąć do nauki (i porządków) żeby święta spędzić trochę weselej :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniach 21-25 IV (dzięki darmowemu weekendowi z Goldem ^^) mam w planach korzystać z opcji multiplayerowych w Fable II, Orange Boxie, GoWie, chętnie też pogram z kimś z forum :)

Dodatkowo, jako achievement hunter planuję zdobyć brakujące (The Duellist, The Dollcatcher, The Companions, The Double Threat, The Philanthropist, The Colourist), ile się da z OB, GoWa; jeśli ktoś jest chętny do pomocy (albo wspólnego zdobywania lub też na kogoś, kto chciałby pomóc) to dajcie znać. Osobiście mogę się odwdzięczyć pomocą w RE5, bo tam zdobyłam wszystkie achievki poza tymi z DLC :)

(Dokładniejsza lista - tutaj)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukasz246 - Posiadam Crackdowna, jeszcze nie miałem okazji go testować, zatem zero aczików, czyt. chętnie porobię :-) BF:BC2 również mam, zatem why not? Tylko żeby nie było wątpliwości, nie lubię ludzi, którzy się gdzieś chowają i przez całą rundę się ciachają nożami... Takich, jak wypatrzę, to zabijam snajperką :diabelek: Można raz, czy dwa podejść do się, ale nie żeby rezygnować przez to z faktycznej gry. Mój GT: Swirex
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...