Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dives

Xbox Live!

Polecane posty

Ja bym się nie zdziwił, gdyby opcja przeniesienia konta XBL na nową generację była możliwa, owszem, ale za dodatkową opłatę. Albo po wykupieniu konta GOLD. Microsoft lubi takie sztuczki...

Bo to, że będzie to możliwe, jest pewne. Choćby z marketingowego punktu widzenia. "Dbanie" o taką ciągłość przywiązuje użytkowników do danej platformy. Mniejsze prawdopodobieństwo, że porzucą swoje "dokonania" na rzecz zdobywania ich od nowa, tyle że u konkurencji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę w coś takiego jak "płatne przeniesienie konta". Po prostu będziemy logować się na nową konsolę dotychczasowym kontem z XBL albo GFWL. Sony wydało Vitę i konto PSN jest to samo. Inna możliwość nawet nie wchodzi w rachubę. Przecież konta z pierwszego Xboxa też przechodziły na obecną konsolę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę w coś takiego jak "płatne przeniesienie konta".

Też nie wierzę w to. Tylko napisałem, że bym się nie zdziwił.

Sony wydało Vitę i konto PSN jest to samo.

Kompletnie nie rozumiem, dlaczego porównujesz politykę Sony do Microsoftu.

Inna możliwość nawet nie wchodzi w rachubę. Przecież konta z pierwszego Xboxa też przechodziły na obecną konsolę.

Owszem, ale to było dawno temu. A skoro teraz Microsoft każe sobie płacić za wszystko, to po prostu chodzi mi taka myśl po głowie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądając z nudów allegro, często spotykam się z używanymi Xboksami, które mają na swoim HDD zainstalowane po kilka(naście) gier z XBL i w opisie podane jest, że można w nie grać na nowym koncie, więc wynika z tego że raczej tak, ale głowy za to nie dam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie. Sam na 100 % pewien nie jestem, ale chyba gdzieś czytałem, że gry są przypisane do konta i grać w nie nie można (choć to chyba jest ograniczone do dwóch, czy trzech kont, gdzie się da, a powyżej już nie).

Poza tym, Allegro w takich, jak i wielu innych sprawach, nie jest zbyt dobrym miejscem na znajdowanie info.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do posiadaczy kont silver na XBL (w tym mnie również wink_prosty.gif) - dziś od godziny 13:00 do niedzieli północy (z niedzieli na poniedziałek) otrzymamy darmowy dostęp do GOLDA - granie po sieci oraz usługi typu YouTube, Facebook itp. Ponadto dziś od 13 do 18 w kilku grach Rockstara - RDR, GTA IV: EFLC czy Max Payne 3 będzie można się zmierzyć z twórcami w specjalnych eventach. Więc kto nie ma golda, niech wypróbuje, bo może zachęci go to do jego zakupu smile_prosty.gif

Ja spróbuję dziś na wieczór oraz w niedzielę wbić kilka sieciowych aczików w THPSHD, Forzie 3 czy RDR, bo nadarza się dobra okazja, by powiększyć swój GS smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nikogo to miało nie zachęcić, to Microsoft by nie organizował tego typu akcji. Natomiast zgadzam się z Tobą w 100% - dla mnie jest to chore i jak napad na bank w biały dzień, bo coś co jest darmowe na PS3 i PC, na Xboksie musi być płatnym udogodnieniem. Sam oczywiście Golda nigdy nie kupię, bo na konsoli gram praktycznie w same singlowe produkcje, a YT czy Facebooka mam na PC. W życiu raz skorzystałem z Golda - tego, który był dołączony do konsoli, ale sprawdzić można w te 3 dni, czyż nie?

EDIT: Gold jest już dostępny ;) Ograłem 20 minut w tej grze, która chce konkurować z tytułami PS+ czyli Happy Wars - taka troszkę jakby wariacja na temat gier MOBA (o ile się nie mylę). Odstresowywacz w sam raz na te 3 dni. Dzisiaj wracam po uczelni o 21 i ogrywam ten tytuł do upadłego, bo jak jest za darmo to trzeba brać :) Chciałem również zagrać po sieci w THPSHD, ale nie znalazłem w ciągu 5 minut żadnej sesji. Spróbujemy wieczorem, gdy Amerykanie wstaną i wrócą ze szkół/pracy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra kupiona na lajwie jest przypisana do konta z którego dany tytuł kupiłeś oraz konsoli na której ów tytuł jest zainstalowany. Oznacza to ni mniej ni więcęj, że na takiej konsoli można pograć sobie w gry z XBLA nie będąc podpiętym do sieci. Jeżeli natomiast masz zassany tytuł kupiony na innej konsoli, który próbujesz odpalić ze swojego konta to połączenie z siecią jest wymagane. Naturalnie można to obejść przypisując sobie gry na stałe do nowej konsoli (operację bodaj można wykonać raz na pół roku)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...