Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Qn`ik

Star Wars i...

Polecane posty

Wiecie co czytam i czytam ten wątek i dochodzę do wniosku. Jakiego? Dzięki :!: :!: Dzięki temu wątkowi dowiedziałem się wieeeeeeeelu nowych rzeczy, a myślałem że dobry jestem z SW. Teraz mam pytanko: skąd wy to wiecie. Wiem, że z jakiś ksiązek, komiksów - ale skąd je wziąść? W Sieradzu nie ma (jakże mogło być inaczej). I jeszcze jedno: można by było tak zrobić aby ktoś podał tytuły ciekawych książek związanych z SW?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość the_Stranger

Książki i komiksy można znaleźć w większości Empików.

(LoLeQ, chyba nie chcesz obciazac dodatkowo serwera? :wink: )

Co do książek- sugeruję luknąć na temat "Książki" w tym dziale. Opisałem tam już 2 książki SW, i niedłygo dojdą następne :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do książek- sugeruję luknąć na temat "Książki" w tym dziale. Opisałem tam już 2 książki SW, i niedłygo dojdą następne :)

Ale chyba nie na zasadzie opisywania kryminałów w sposób - a zabójcą jest lokaj :lol:

Poza tym pisz o nich tu to w końcu wątek o SW.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DementeD

W dużych miastach o takie książki łatwo.

Ja nie mam tyle $ żeby sobie kupić nowe wydawnictwa! ;(

Niech sobie chłopak daruje i nie opowiada mi książki bo mnie szlag trafii...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość the_Stranger

LoLeQ jak zwykle mądrze prawi! :D Koszty wysyłki sdą z reguły odejmowane od ceny książki i na jedno wychodzi. A że zapłata jest przy odbiorze, to nie ma żadneog ryzyka.

Inna sprawa że na wysyłke trzeba troche poczekac, nawet do tygodnia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam żadnych książek o Star Wars'ach... Całą wiedzę, którą posiadam, chociaż... w sumie... to jej nie posiadam wcale :(. Lecz wszystko, co o SW wiem, pochodzi z trzech rzeczy:

1. Filmy Star Wars.

2. Jedi Knight III i rozmowy na jego temat z przyjaciółmi.

3. Mój przyjaciel, który jest fanem Star Wars'ów i wie o nich prawie wszystko :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i panie którzy ukochali SW!!!

Oto znalazłem temat pulpitu który wyparł oczy Dartha Maula z starwars.com. Oto on:

http://images2.deviantart.com/i/2004/04/6/7/Lighsaber.jpg

Nie wiem jak wam ale mi się cholernie podoba. I zostanie na pulpicie na dluugo :)

PS. Nie wiem dlaczego ale ostatnio zacząłem na forum zostawiac różne dziwne linki...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość the_Stranger

Łaaa...

B. fajne, nie powiem! Sczegolnie ten cytacik jest bardzo miodny. Tylko nie podoba mi sie sposób wyciecia tego miecza- popatrz na tą postrzępioną białą obwódkę...

Jak dotąd miałem tapetke Darth Maula mojego autorstwa (coz, w kazdym razie w pewnym stopniu mojego autorstwa :P ) ale teraz mienizlem na obrazek rycerza Knights Of Honor (ta zbroja... miecz... miód i cud!)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DementeD
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tego nie wiedziałeś to po co włazisz na te Forum?

Dla Statsów :?:

Ach, wybacz. Zapomniałem, że na to forum wchodzić można tylko, gdy się wie kim jest Darth Sidious.

Wyjaśnić? Hę, mógłbym. Ale tego nie zrobię. Czemu? Bo komiks czytałem jakieś... hmhęhyh.... w każdym razie dawno temu

Ze mną to samo. To była jakaś elitarna grupa, trenowana w morderczych wręcz warunkach (chociaż z Jedi nie mieli chyba nic wspólnego)... ale musiałbym przeczytać jeszcze raz. Swoją drogą - DementeD, jeśli tego nie wiedziałeś to po co włazisz na te Forum?

Dla Statsów :?:

Nawet mi się nie chce was powstrzymywać... Wyluzujcie trochę, kej? A swoje posty można edytować, nie pisać dwóch po kolei.

Cardi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisać żeby Topic na psy nie zlazł ;)

Mimizu > tyle to wiedziałem bez Ciebie, jednak Sorry jeśli się poczułeś urażony !

Spoko. :P

A wracając do osi tematu (Stare Farsy) - czy pamięta ktoś jeszcze coś takiego jak Gwiezdne Wojny Komiks? Wychodziło to w czasie szału na Epizod I, ale dość czybko zniknęło. Mam wszystkie numery :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DementeD

Ja mam te kapselki hehe co były Do Chips'ów dodawane

skleciłem z nich taką fajną Kule ;P

LoLeQ > chciałem szczegółów

PS. Hej podobał wam się bardziej Sidious czy Vader?

<--- Chodzi o ten rysunek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może mnie ktoś oświecić, bo jak sprawdzałem teksty na temat EPIII to natrafiłem na cytat z wypowiedzi Lucasa że nie będzie tych wątków z książek jak np. anakin wpadł do lawy itp., czy to prawda?????

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli tego nie bedzie,to ciekawi mnie jak rozwiaza jego przemiane w /^^.To troche dziwne,bo przeciez jak daje prawo na uzywanie znakow SW itd. w ksiazkach ,komiksach itd. to chyba uwaza to za integralna czesc tego swiata.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DementeD

Według nieoficjalnych źródeł i serwisu gwiezdne-wojny.pl

tak ma wyglądać Anakin w dzień przed przemianą w Lorda Vader-a :

http://www.film.gen.tr/resim/haberler/anakin.jpg

i drugie nie-oficjalne zdjęcie :

http://www.roger-one.net/pix/wallpaper/Checa/anakin.jpg

Po za tym zgubiłem gdzieś link to fajnego fanart'a jak Anakin zakłada maskę Vader'a jak znajde to dam znać :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...