Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Qn`ik

Star Wars i...

Polecane posty

Bwahahahhahahahah :lol: Jak zobaczylem tego pierwszego scrina to o malo co nie padlem :) Wyglada zupelnie jak moj kolega. Moze on tez sie zmieni w lorda ciemne wiadro? A te wlosy to normalnie mnie rozbroily :) Mam nadzieje ze sie chociaz jego gra aktorska poprawi :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DementeD

Masz racje Hayden jak mu tam grał okropnie...

Lucas za to, że go wziol powinien zostac zjedzony !

:arrow: LoLeQ > co do Emperor Royal Guard's

gdzie sie szkolili i jakie bylo ich uzbrojenie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laaadny :) Wczoraj lecial jakis film z Anakinem-Haydenem. Cos o samolotach i wybuchach. Wydaje mi sie ze tu zagral lepiej niz w SW :P Nie udawal tak bardzo ze potrafi grac i mu od razu lepiej szlo...

A tak na marginesie. Kiedy jest premiera III w PL?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za okolo Poltora Roku,jeszcze trzeba poczekac,oj trzeba.SW Episode I ,ogladalem w Anglii po Angielsku i bylo fajnie,bo bylem przed Polakami.Mysle ze w tym roku zrobie podobnie,tylko musze po cos jeszcze do tej Anglii jechac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szopa

jak macie jeszcze jakieś fajne screeny SW to nie ukrywajcie bo niektóre jak ten ostatni całkiem niezle są

przeszedł, grał albo chociaż widział ktoś z was KotOR`a ????

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DementeD

Hmm z zaloz ty Google na oczy ;P jak znajde to dam...

Caly ten KOTO'r baza przypomina Summoner'a wiec tylko sie patrzysz jak walczą... nic specjalnego ale fan muuusi zagrac ;-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szopa

fan jak fan ale to jedyny erpeg który mnie wciągnął, w dodatku przechodze go drógi raz a jeszcze nie poznałem wszyskich tajemnic i możliwości przejścia, a jest ich w bród (chyba więcej niż nawet jak na pożądnego RPG)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nekko
Masz racje Hayden jak mu tam grał okropnie...

Lucas za to, że go wziol powinien zostac zjedzony !

:arrow: LoLeQ > co do Emperor Royal Guard's

gdzie sie szkolili i jakie bylo ich uzbrojenie?

A mi sie Hayden Christensen podobał w tej roli. Myślę, że pasuje do Anakina i naprawdę całkiem nieźle to zagrał. Poza tym to jest dobry aktor, patrząc też na jego role w innych filmach. I podobał mi sie duzo bardziej niz Natalie Portman, Amidala jest trochę mdła, chociaż to pewnie bardziej wina samej postaci niz aktorki.

Ale cieszcie sie, ze Lucas wybrał Haydena, a nie Leonarda DiCapria, ktory mial na poczatku grac Anakina... To by byla porazka :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Caly ten KOTO'r baza przypomina Summoner'a wiec tylko sie patrzysz jak walczą...
No tak, a ja sobie ostrzyłem miecz świetlny na tę grę :P No nic, fanem zatwardziałym nie jestem, ale i tak obejrzę ^_-
Ale cieszcie sie, ze Lucas wybrał Haydena
Czy ktoś tu coś mówił o lukasie? ^^ No dobra, a teraz ser-io: gdyby Di'Caprio (pfu!) zagrał anakina to ja bym się chyba powiesił... to by była już totalna deprawacja i sponiewieranie gwiezdnej sagi... lepszy Hayden niż 'boski' Leonardo... zresztą, ja osobiście nikogo innego w tej roli bym nie widział ;)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hayden OK - szkoda że nie pokazali wyrzynki tuskenów, choć csena w której o tym opowiada jest jakoś tak mało przekonywująca :)

I podobał mi sie duzo bardziej niz Natalie Portman, Amidala jest trochę mdła, chociaż to pewnie bardziej wina samej postaci niz aktorki.

Ale cieszcie sie, ze Lucas wybrał Haydena, a nie Leonarda DiCapria, ktory mial na poczatku grac Anakina... To by byla porazka :wink:

To całkiem normalne reakcja :wink: hehe, mnie bardziej podoba się Natalka - a już scana na arenie, mało sie nie popłakalem (cóż ckliwy jestem, na Titaniku też tak miałem)

Z boskim Leo mam plakat zapowiedź - jak ktoś narzeka na Hayden polecam popatrzeć, od razu przechodzi :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oto co przyszło do mnie - o bogowie nareszcie. Sporo tego ale dla na to chyba wszyscy czekali od wynalezienia DVD, więc enjoy:

The most requested films for the DVD format will finally become a reality this September as Lucasfilm Ltd. and Twentieth Century Fox present the eagerly-awaited Star Wars Trilogy for the ultimate home entertainment format. The four-disc collection will be released on September 21 in the U.S. and Canada, with international release dates following closely.

"We know how long fans have waited for this release and how much they have been looking forward to it, so everyone has been working overtime to make sure that the Star Wars Trilogy on DVD is an awesome experience," said Jim Ward, Vice President of Marketing and Distribution for Lucasfilm Ltd. and the DVD collection's Executive Producer.

Star Wars: Episode IV A New Hope, Episode V: The Empire Strikes Back and Episode VI: Return of the Jedi will be available in a four-disc set that includes a bonus disc filled with all-new special features -- including the most comprehensive feature-length documentary ever produced about the Star Wars saga and never-before-seen footage from the making of all three films. Each of the three films in the Star Wars Trilogy has been digitally restored and re-mastered by THX for superior sound and picture quality.

"First and foremost, the DVDs will deliver the very best possible sound and picture and take advantage of everything the medium can offer. On top of that, we are creating added-value material that gets inside the creation of the Star Wars films in a fresh and fun way," Ward said. "We want watching this DVD collection to be as memorable as seeing the movies for the first time."

The films of the Star Wars Trilogy will be available exclusively as a collection and will feature Dolby Digital 5.1 Surround EX. All three films are closed-captioned and subtitled in English, French and Spanish in the U.S. Internationally, sound and subtitling specifications will vary by territory.

Keep checking starwars.com over the coming months for more specific details about the content of this must-own DVD set.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szopa
Caly ten KOTO'r baza przypomina Summoner'a wiec tylko sie patrzysz jak walczą... nic specjalnego ale fan muuusi zagrac ;-)

tak jasne tylko ze to RPG a nie FPS więc to nic dziwnego raczej

trocze mnie przyćmiło że wcześniej tego zdania nie zauważyłem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość the_Stranger

HA HA HA!!! :twisted: Moja nieobecność była spowodowana bardzo szczytnym celem... połowe ferii poświęciłem scenie Star Wars! :D I jestem z tego bardzo dumny :) Przede wszystkim, luknijcie na to:

www.force-temple.com

Jest to stronka na ktorej zostalem jednym z redaktorow i jestem szefem dzialu KotOR :D

Poza tym jestem w trakcie robienia stronki będącej "Świątynią Szarych Jedi", czyli Cyritów! Tak, trzecia frakcja :) Mojego autorstwa zresztą. ZNeutralność forever. Niestety nie jest jedszcze gotowa, glownie dlatego iz nie posiadam layouta, a we flashu stronki robic nie chce i nie bede. Jalkby ktos byl zainteresowany zrobieniem mi tego layouta (Ser, ty chyba jestes w tym niezly^^) to niech mi wysle zgloszenie na maila ( thestranger@force-temple.com ) a ja mu zapodam aktualny adres stronki, zeby mogl sobie sprawdzic co gdzie i jak^^

A wogole, luudu no przeszedlem wlasnie po raz 16 Jedi Academy na Jedi Masterze :D czego to sie nie robi zeby wrocic do formy w Multiplayerze... aha, jeszcze jedno, jezeli gracie w Jedi Academy za zadne skarby nie wlaczajcie KotORa! On robi jesień średniowiecza z umiejetnosciami grania w Jedi Academy, teraz musze sie szkolic od nowa :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szopa
aha, jeszcze jedno, jezeli gracie w Jedi Academy za zadne skarby nie wlaczajcie KotORa! On robi jesień średniowiecza z umiejetnosciami grania w Jedi Academy, teraz musze sie szkolic od nowa :wink:

co to to prawda, nie mogłem patrzeć FPS`om w oczy po KotORze, normalne zacofanie celowania, ale za to o wiele lepsza gra od jakiś nawalanek, rozgrywka miodzio, nawet Gotic II i Morrowind ze swoją grafą sie równać nie mogą zwłaszcza po 2 latach samych FPSów, już mi sie Outcastem i Academy żygać chcialo

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ser' date=' ty chyba jestes w tym niezly^^[/quote']Khem, tu widzę jakieś ploty na forum się rozchodzą ^^ Cóż, faktycznie - cośtam zrobić potrafię, więc jak tylko skończę z voltem moge zająć się czymś nowym :)

:D+-->

("Dziwny jest ten świat" :D)
jezeli gracie w Jedi Academy za zadne skarby nie wlaczajcie KotORa! On robi jesień średniowiecza z umiejetnosciami grania w Jedi Academy, teraz musze sie szkolic od nowa
Bosh, teraz mi to mówisz? :P Ale nie szkodzi, przechodzenie Jedi Academy to czysta przyjemność, więc nie powinno być problemów. Btw, Jedi Master wydaje mi się momentami za prosty ^_^
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DementeD

Troche mnie nie bylo widze ze mamy gosci no no [;

Stranger narazie nie mam czasu jak znajde chwilke to stronke twa zwiedze...

Jak Yoda pisze o_O !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość the_Stranger
Bosh, teraz mi to mówisz? :P Ale nie szkodzi, przechodzenie Jedi Academy to czysta przyjemność, więc nie powinno być problemów. Btw, Jedi Master wydaje mi się momentami za prosty ^_^

Wiecie co odkryłem?? Że jedi knoight jest trudniejszay od mastera :D Tak mi sie wydaje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boshe wstyd sie przyznac ale mnie przy pierwszych podejsciach do JK:JA na poziomie Jedi ( tak sie chyba nazywał ) w kazdym razie był to 2 poziom trudności, tak dali w d.... że omało sie nie pochartałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość blazul

Przywracajac ten temat do zycia chcialbym sie spytac czy moze ktos z was zamawial, albo jakos dostal w swoje lapska ( w sposob legalny!!) SW Revised Corebook?System D20. Sprawdzalem na Amazonie i sa tylko troche drogo, ale na szczescie znalazlem grupke zapalencow ktorzy chca sie zrzucic :) Tylko interesuje mnie czy da sie to jakos w Polsce zalatwic .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...