Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Qn`ik

Star Wars i...

Polecane posty

Czyli czytasz wyrywkowo ;P ja czytałem 3 tytuły (Wektor Pierwszy, i dylogię Mroczny przypływ) może nie jest to mistrzostwo ale nie jest tak źle. Powiem że mi się podoba... Będę chyba jedynym fanem SW któremu podoba się NEJ (jak narazie), jedyne co mi się nie podoba cena używanych książek ;/

A co do SW komiks to Wydanie Specjalne jest bardzo dobre. Ciekawa historia, świetne rysunki oraz klimat ;] 96 stron(no niecałe) komiksu to prawdziwa uczta. Szkoda tylko że musiałem się trochę nalatać żeby zdobyć ów numer.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak być nie może, żeby topic o najlepszej kosmicznej sadze ever leżał taki opuszczony i smutny!

Wraz z początkiem studiów moja miłość do Star Wars odżyła, albowiem napotkałem kilku podobnych fanatyków (w LO było z tym raczej kiepsko) i jesteśmy już po jednym maratonie. Mówcie co chcecie, ale 16 h Sagi (z drobnymi przerwami) to jest to, co tygryski lubią najbardziej. Poza tym dość sporo gramy w Jedi Academy po sieci (mod Movie Battles II rządzi!) i ogólnie jest fajnie. ;]

Ostatnio także obejrzałem całe "Clone Wars" (to rysunkowe) oraz film 3D, a obecnie czekam aż ktoś skołuje pierwszy sezon serialu 3D. Na początku byłem dość sceptycznie nastawiony, bo postacie "lekko" odbiegają od swych filmowych wizerunków, a i ze skillem niektórych nieźle przesadzono (Mace Windu rozwalający całą armię droidów gołymi rękami o.O), ale w końcu się przekonałem i teraz bardzo mi się podoba. Do tego stopnia, że czekam na serial z pewną dozą zniecierpliwienia. :)

Btw, syn Jabby był słodziaszny! =]

Moc z nami!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem fanem filmów, komiksów, książek i niektórych gier, podoba mi się to jak wszystko się łączy z filmem :D Książek i komiksów jest dużo, a filmów tylko 7 (6 + moim zdaniem nie wypał wojny klonów). Ale już niektóre rzeczy były przeciągane na siłę np. ożywienie Sidious'a, a postać Darth Vader'a jest kultowa :D I najbardziej wpadający w pamięć tekst z filmu "Luke jestem twoim ojcem" :D Najbardziej z gier podobał mi się KOTOR, i historia w nim zawarta (np. Exar Kun). Moja ulubiona postać z filmów - Dooku, Qui Gon Jinn, Vader, Yoda, Chewbacca. Z gier chyba Revan, a z książek i komiksów nie wymieniam, bo dużo ich jest :P A najfajniejszy miecz świetlny wg. mnie miał Dooku i Darth Nihl.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...