Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Qn`ik

Star Wars i...

Polecane posty

Jaka jest wasza ulubiona gra SW? Bo u mnie rzadza wszystkie simulatory. Normalnie x-Wing alliance rzadzi po wsze czasy. A x-wing i tie-fightery sa stare ale jare. Na jedi academy sie mocno zawiodle, toz to bylo jedi knight 2 tylko troche lepsza grafika. Nawet niektore misje te same...
Hmm, u mnie to pewnie będzie Jedi Outcast. Najlepsze zajawki były, jak tłumaczyłem Strangerowi, że jedynie w dwie gry mocno grałem z uniwersum SW i były to Jedi Outcast oraz Jedi Knight 2, ale tej drugiej nie bardzo pamiętam :D

Poza tym źli powinni mieć PRZEŹROCZYSTE miecze, żeby było lepiej widać krew wypływającą z ich bezbronnych i niewinnych (khe, khe^^) ofiar :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość the_Stranger

LoLeQ ---> 200$??!!! DAWAJ MI NATYCHMIAST ADRES STRONY!!!! Większość replik (filmowych) robionych przez większe firmy (np. Master Replicas) kosztuje do 500$....

Z kolei działalności robiące miecze amatorsko rzadko biorą powyżej 50$. Strange?

blazul ---> Owszem, myślałem nad zrobieniem własnego mieczyka. Niestety, mój projekt opiera się na kompletnie innych zasadach niż ten pokazany na stronce, a że nie jestem majsterkowiczem, nie wiem za bardzo jak się do tego zabrać.

A KOTOR będę mieć niedługo... bardzo niedługo. Jak dotad najbardziej kocham Jedi Academy. Swoją drogą, w moim osobistym rankingu top3 najlepszych gier w jakie kiedykolwiek grałem zajmuje 2 miejsce...

Nawet misje takie same...

Wskaż mi choć jedną misję w JA jaka była w JO?!

EDIT: przed chwilą znalazłem baaardzo ciekawą stronkę. Po angielsku... ale jest tu praktycznie wszystko o konstrukcji saberkow. Maja nawet forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gral ktos juz w Knights of the Old Republic?Bo podobno niezla jest :)
Hehe, to było dawno temu (taki urok posiadania Xboxa;) ale pamiętam że to najlepszy RPG na tą konsolkę (po Morrowindzie) i grało się weń fantastycznie;)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AFAIR w JA bylo to ta misja w ktorej sie biegalo po miescie. I tak jak w JO byli snajperzy na dachach i duuzo biegana po ulicach. Moje pierwsze wrazenie bylo takie jakbym gral w JO. Pozniej to wrazenie sie troche rozmylo, ale pierwsze pozostalo.

Ale co do pozostalych misji nie mam zastrzezen. Jednak to za malo zeby zrobic nowa gre za 180zeta. Mogli zrobic dodatek...

A co do tej stronki to jak bede mial czas to sobie poczytam. Teraz chyba juz sobie spac pojde ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest wasza ulubiona gra SW? Bo u mnie rzadza wszystkie simulatory. Normalnie x-Wing alliance rzadzi po wsze czasy. A x-wing i tie-fightery sa stare ale jare. Na jedi academy sie mocno zawiodle, toz to bylo jedi knight 2 tylko troche lepsza grafika. Nawet niektore misje te same...
Hmm, u mnie to pewnie będzie Jedi Outcast. Najlepsze zajawki były, jak tłumaczyłem Strangerowi, że jedynie w dwie gry mocno grałem z uniwersum SW i były to Jedi Outcast oraz Jedi Knight 2, ale tej drugiej nie bardzo pamiętam :D

Gdy zagracie w KOTOR, tamte gry przestana miec dla Was jakie kolwiek znaczenie ;)

Poza tym źli powinni mieć PRZEŹROCZYSTE miecze, żeby było lepiej widać krew wypływającą z ich bezbronnych i niewinnych (khe, khe^^) ofiar :D

Zabawmy sie w taka mala gierke slowna :) Miecz swietlny - laser, laser - goraco, goraco - zar, zar - rana opalona, rana opalona - brak krwi cieknacej :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość the_Stranger
AFAIR w JA bylo to ta misja w ktorej sie biegalo po miescie. I tak jak w JO byli snajperzy na dachach i duuzo biegana po ulicach. Moje pierwsze wrazenie bylo takie jakbym gral w JO. Pozniej to wrazenie sie troche rozmylo, ale pierwsze pozostalo.

Przeszedłem JA kilkanaście razy, i za cholerę nie wiem o jakiej misji mówisz :roll:

A co sie zmienilo w stosunku do JO? Nie no ty chyba ślepy jesteś :P Ulepszono system walki na miecze, przebudowano nieco Moce, napisano zupełnie nową fabułę, pojawiła się opcja wykonywania misji w jakiejkolwiek kolejności, możliwość wybrania skina, hilta, sabercoloru etc. poprawiono grafike, zkorygowano duuzo bleduff, kompletnie inny design map (z labiryntówki mamy wreszcie porządną gre!)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w zapowiedziach mowiono o wspanialym systemie budowie miecza, rozwoju postaci jak w grach RPG i innych super bajerach ktorych nie uswiadczylem :? Design niektorych map ,przyznaje, jest swietny, ale pozostalych tylko niezly.

Moze moja ocena spowodowana jest tym, ze spodziewalem sie czegos innego, jakiejs uproszczonej RPG, a dostalem bardziej rozwinieta strzelanke ( machanke :P )

Nie mowie ze gra jest okropna, straszna i nie da sie grac. Po prostu jest to kolejna rzetelna robota facetow od LA. I nic ponadto. A co do mocy to i tak laduje sie wszystko w Protect i Absorb i inni Jedi moga ci naskoczyc :)

Cala nadzieja w KotOR'ze i panach od Bioware :) Jezeli jest taka jak napisali w CDA i Wirusie to musze ja miec. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wogole mi ten system sterowania i walki nie odpowiada w KOTOR... Jakos niby ladnie, niby super efekciki... Szczerze powiedziawszy wolalbym rozwiazanie walki takie samo jak mielismy w Gothicu II... Czyli sami wyprowadzamy ciosy/sekwencje ciosow, blokujemy... (Ale moze to jest spowodowane tym ze przed KOTOR przez dwa miesiace katowalem oba Gothiki :twisted:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AFAIR w JA bylo to ta misja w ktorej sie biegalo po miescie. I tak jak w JO byli snajperzy na dachach i duuzo biegana po ulicach. Moje pierwsze wrazenie bylo takie jakbym gral w JO. Pozniej to wrazenie sie troche rozmylo, ale pierwsze pozostalo.

Przeszedłem JA kilkanaście razy, i za cholerę nie wiem o jakiej misji mówisz :roll:

Chyba chodzi o te misje, w ktorej trzeba bylo chronic malego droida (kuzyna R2D2) w miescie chmur.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wogole mi ten system sterowania i walki nie odpowiada w KOTOR... Jakos niby ladnie, niby super efekciki... Szczerze powiedziawszy wolalbym rozwiazanie walki takie samo jak mielismy w Gothicu II... Czyli sami wyprowadzamy ciosy/sekwencje ciosow, blokujemy... (Ale moze to jest spowodowane tym ze przed KOTOR przez dwa miesiace katowalem oba Gothiki )

Tyle ze w Gothicu byl (tak mi sie wydaje ) system RPG Piranha-Bytes, ktory jest ciutke zrecznosciowy. A w KotOR'ze jest D20, system Star Warsow, bardziej zalezny od kostek. Co kto lubi...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość the_Stranger

Zaczynam mieć wątpliwości czy ty w to wogóle grałeś. Elementy RPG są- wybieranie ścieżki Mocy, dwa zakończenia, quasi-nieliniowa fabuła, konstrukcja wlasnego miecza jest (fakt ze tez sie na tym zawiodłem...). Jak chciałeś rpga pokroju Fallouta to sięgnij po KOTOR a nie pod FPSa!! To jak spodziewać się że czwarty Quake będzie przygodówką bez krwi :?

Chyba chodzi o te misje, w ktorej trzeba bylo chronic malego droida (kuzyna R2D2) w miescie chmur.

Mówisz o jednej z misji na Bespinie w Jedi Outcast? Cóż, chciałbym zauważyć że tej misji NIE MA w Jedi Academy... :? wogóle w JA nie ma żadnej misji na bespinie :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yeah! Star Wars to jest to. :D A pamiętam, jak do obejrzenia tego ociec musiał mnie przekupić. :D A teraz to jedno z moich najukochańszych uniwersum.

Najbardziej lubię oczywiście starą trylogię. Chociaż faworya ciężko mi wybrać. Epizod I nie był zły, chociaż na tle starych części wypada słabo. Dwójka zaś to IMO pomyłka - nudny, naiwny i... sztuczny (tutaj, dosłownie, więcej było CG niż pawdziwego filmu). Grafika komputerowa IMO psuje StarWarsowy klimat w tym filmie.

Mierzę się z zamiarami, by w najbliższej przyszłości zakupić jakąś fajną gierkę z GW. Będzie to albo KoTOR albo Jedi Academy. Ten drugi bardziej prawdopodobny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja JK:JA przelazlem w ok. 17 godzin <na jedi master>,a MP pozostawia wiele do zyczenia...Zagrac mozna sobie ,ale zeby wydac na to 160zl ?Jak to ktos tam powiedzial w CDA...Power 8 Eco 3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość the_Stranger

17 godzin? A czy wiesz ze w necie asą sertki modów które motywują aby przejść gre jeszcze raz. Osobiście przesxzedłem JA kilkanaście razy, i cały czas namiętnie pogrywam w multi (hehe, jestem juz calkiem dobry a nawetnie mam klanu :D )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elementy RPG są- wybieranie ścieżki Mocy, dwa zakończenia, quasi-nieliniowa fabuła, konstrukcja wlasnego miecza jest (fakt ze tez sie na tym zawiodłem...).

W JA grałem i przeszedłem. Raz!. I wszystko było cacy. Po prostu na niektórych elementach się zawiodłem. Zgodnie z zapowiedziami, w grze miał być rozwinięty system tworzenia postaci, a jedyne co można było wybrać to rasę i ubiór. To nie za wiele...

Nie-liniowa fabuła polegająca na możliwości wybrania misji i dwóch zakonczeniach? Ok, ale to nie sa elementy RPG. Myślałem ze JA będzie czymś takim jak DeusEx w świecie SW. No i dlatego sie zawiodłem.

Powtarzam po raz ostatni: JEDI ACADEMY NIE JEST DO D*&^. Jest całkiem przyzwoitą grą, lecz nie wnosi nic nowego do gatunku (tak gier FPP jak i gier w świecie SW). Koniec. :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z giera w uniwersum SW grałem tylko w Jedi Knight Dark Force, Jedi Knight Mystrious of Sith i Jedi Knight Jedi Outcast oraz niezapomniane (przeze mnie) Shadows of Empire. Ta ostatnia gra to to było. Wyszła w 1997 lub 1998 (chyba) i była baardzo fajną grą arcadową. Od samego początku akcji było co niemiara :D . Po prostu gra (wtedy) wymiatała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś nawet mnie to kręciło, ale po ostanich filmach jakoś mniej;)

Na szczęscie z grami jest inaczej, chociażby KOTOR:)

ale nie wszystkie gry z seri Sw były hitami

Pamietam byly jakies 2 denne RTSiki, ale sluch i pamiec o nich zaiginela...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, a ja zacwaniakuję i powiem, że grałem w Rebel Assaulta w czasach, gdy ten wyszedł i to z joyem^^ Wspaniała gra, żądna nawalanka nie dawała takiej frajdy. Chociaż miałem ogromne kłopoty z przejściem 1. misji, to jednak to już było coś! :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedi Outcast przeszedłem całego, W Jedi Academy grałem tylko w demko, ale i tak bardzo mi się spodobało. Teraz ostrzę sobie ząbki na KoTOR, mam nadzieję, że pójdzie na moim sprzęciorze (NWN poszło...)

Kotor jest tak miodny że aż brak słow. Ja moge powiedzieć ze mikołaj mi się w tym roku spisał na medal i dzieki temu nie nudziłem się w świeta :D

A to że NWN poszedł to o niczym nie świadczy gra nie chce nawet patrzeć na nić poniżej 1ghz i 256mb ram. Ja mam PIV 2.4 ghz i 512 ramu geil z cl2 a i tak od czasu do czasu ( przy dużych zbliżeniach na walke z kiloma przeciwnikami w około) gra potrafiła chrupnąć nieznacznie ale zawsze

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam nadzieje że po sesji się szarpnę i wysupłam jakąs kasę na KotOR'a. Jezeli Moc będzie ze mną na egzaminach i we wtorek na kolosie to uratuje wszechświat! Znowu :wink: .

A potem swoj mieczyk zbuduje i zapuszcze taki smieszny ogonek z tyłu ;)

Jedziecie na spotkanie forumowiczów? Bo jeżeli tak to możemy sobie w LARP'a zagrać :) Redakcja bedzie Szturmowcami :) A smuggler Darth Vaderem... Bwhahahahaha...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po koleii:

Miecz >>> widzialem po 30-50 PLN plastikowe repliki :P

Gry: gralem - Dark Forses, X-Wing, (TIE - miałem zrąbaną płytę w edycji kolekcjinerskien - grrrr..), Jedi Knight + MotS

Mało tego bo czasu brak, ale na pólce czekają już sobie XvT+BoP, Alliance, JO

Oczywiście Kotor i JA są zakolejkowane na szczycie listy do zakupu hehe

Co do tego która jest najlepsza to na pewno Dark Forces - żadna inna nie miał uż takiego klimatu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...