Skocz do zawartości

Doom (seria)


Gość kabura

Polecane posty

A teraz proszę państwa BIG ROTFL :lol: . Zapraszam do tego linka.

Tutaj klikać

Teraz wiadomo ,ze Lem tłumaczy DOOMa 3 całkowicie. Mi się to nie podoba , bo zniszczy to całkowicie klimat gry. I CO ONI ZROBILI Z BFG??? Wystarczą tylko napisy :/.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

zapruder, wiem, że dawałeś linka, mówiłeś już o tym wcześniej ;) A ja faktycznie nie czytałem tematu, bo byłem na wakacjach :P

Co do spolszczenia to brak słów, niech LEM SPR**la z takimi giwerami...Trudno, będe musiał wydać 200zł na ang wersje... :evil: :evil: :evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dwa dni przed oficjalną premierą, grupa z powiewającą czarną flagą na maszcie i białą czaszką o nazwie Reloded wypuściła w eter "podziemnego" Internetu piracką wersję DOOM3, na trzech płytach CD - informują o tym serwisy Nforce i ISONews. Na tym drugim serwisie ukazały się także pierwsze recenzje, wrażenia użytkowników, którzy ściągnęli grę z Sieci. Wyczekiwana przez fanów gra zaczęła się mnożyć w sieciach P2P i na serwerach IRC'owych. W Stanach gra właśnie trafiła na półki sklepowe, w Europie zachodniej a tym bardziej u nas, jeszcze musimy na legalną wersję trochę poczekać. Chwała i szacunek tym, co zaczekają...

Fajnie jakbym miał wujka w USA - mógłby mi przysłać DooMa3 na "urodziny" :D

Tata nie będziesz przypadkiem w USA? :twisted: :wink:

Ja niewiem jak oni "pilnują" tego DooMa :? już wyciekł :roll:

Ale pewnie i tak nikt nie bedzie ściągał bo mają za słaby sprzęt :P

Tylko nie mówcie że ze mnie pirat - akurat zobaczyłem tego newsa :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze w sprawie daty premiery w naszym kochanym kraju - wlasnie wyczytalem w jednym z serwisow growych ze UWAGA:angielska wersja w cenie 199 zl pojawi sie u nas za okolo tydzien a polska, w cenie 129 zl we wrzesniu!!!

Wiec co to do cholery ma znaczyc? :( wiec mam czekac ponadmiesiac albo kupic wczesniej za 2 stowki??? nic z tego - pewnie do tego czasu wszyscy uznaja, ze Doom 3 to jednak niespelnione oczekiwania setek tysiecy graczy i zaoszczedze ta kase :x

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze w sprawie daty premiery w naszym kochanym kraju - wlasnie wyczytalem w jednym z serwisow growych ze UWAGA:angielska wersja w cenie 199 zl pojawi sie u nas za okolo tydzien a polska, w cenie 129 zl we wrzesniu!!!

Wiec co to do cholery ma znaczyc? :( wiec mam czekac ponadmiesiac albo kupic wczesniej za 2 stowki??? nic z tego - pewnie do tego czasu wszyscy uznaja, ze Doom 3 to jednak niespelnione oczekiwania setek tysiecy graczy i zaoszczedze ta kase :x

Warcraft ]I[ też miał zawieść wszystkich ale jaednak bwrdzo fajna gierka...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze w sprawie daty premiery w naszym kochanym kraju - wlasnie wyczytalem w jednym z serwisow growych ze UWAGA:angielska wersja w cenie 199 zl pojawi sie u nas za okolo tydzien a polska, w cenie 129 zl we wrzesniu!!!

Wiec co to do cholery ma znaczyc? :( wiec mam czekac ponadmiesiac albo kupic wczesniej za 2 stowki??? nic z tego - pewnie do tego czasu wszyscy uznaja, ze Doom 3 to jednak niespelnione oczekiwania setek tysiecy graczy i zaoszczedze ta kase :x

A co w tym noweg? :) To było wiadomo od początku - orzecież muszą mieć czas na zrobienie polonizacji. A ta cena to jest oficjalna, ale gra będzie sprzedawana w cenach od 99zł do 149zł - zależy od sklepu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nastał ten dzień, kiedy długo oczekiwana gra Doom III, trafiła wreszcie na półki amerykańskich sklepów. Choć niektórzy grają w nią już od jakiegoś czasu, to wersja oficjalna dostępna jest na rynku dopiero od dzisiaj.

Jeden z najbardziej popularnych periodyków o grach komputerowych, czyli PC Gamer, już nazwał tą produkcję majstersztykiem formy artystycznej, przyznając grze aż 94% w swej recenzji. My jednak musimy poczekać, aż Doom III dotrze na rynek europejski, co nastąpi już za kilka dni.

Dodam jeszcze, że w USA za tą grę należy zapłacić aż 54.99USD.

Warto dodać iż niektóre sieci sprzedaży, jak Best Buy, dystrybucję gry rozpoczęły już od północy, dodatkowo oferując nagrody pierwszym 100 klientom."

by gry.wp.pl

Teraz pozostaje czekać nam na pozostałę hity :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LEM - jedyna szansa, że zagram w DOOM3 to możliwość kupienia gry anglo języcznej. Całkowicie lokalizować taką grę - to jest niemralne :evil: :evil: :evil: . Ale pewnie i tak z zakupem poczekam do recenzji polonizacji (wcześniej kasy nie będzie bo Radki9800 nie są tanie :evil: ) i wtedy okaże się która wersja trafi na moją półkę :lol:. Bo po numerze jaki Cenga wywinęła FarCry'owi kupowanie lokalizowanych hitów bez przeczytania recenzji nie wchodzi w grę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz wiadomo ,ze Lem tłumaczy DOOMa 3 całkowicie. Mi się to nie podoba , bo zniszczy to całkowicie klimat gry. I CO ONI ZROBILI Z BFG??? Wystarczą tylko napisy :/.

ROTFL ROTFL o maj gad, ale to będzie porażka, LEM zamiast zrobić wersję kinową idzie na żywioł Buehehhehe i nawet to, że gra jest tańsza o 70 zeta nic im nie da. Większość i tak kupi angola, chyba że LEM da możliwość instalacji wersji ENG.

Doomek 3 nie jest AŻ tak super jak myślałem. Po instalce pograłem 2h i - poczekaj choć do premiery z takimi tekstami bo zarobisz ostrzeżenie :evil: - RoZy -...wróciłem do Thiefa III. Co do plastytczności grafy, to na screenach faktycznie tak to wygląda, ale w grze jest inaczej. U qmpla gra kica na VHigh detalach i wtedy Doom 3 pokazuje pazurki.

Tak BTW minimalne wymagania DOOM 3 są nieco przesadzone - gra spokojnie idzie na wolniejszym sprzęcie (oczywiście w loł kłality) Jeżeli ktoś chce wiedzieć na jakim to e-mail, PW or GG - nie będę się chffalił niepotrzebnie i zaśmiecał forum danymi pc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, LEM-a zjemay na surowo jak poleci z Polską Wersją! Kto z branży gier w tych firmach wpadnie na to że FPS-ów się nie lokalizuje tylko wydaje w przystępnej cenie! A potem będą narzekać że piractwo się rozrasta! Phie! Nie znam w moim mieście kogoś kto sięgnął za Którąś część Jedi Knight za te 169 zł czy ile bo to LEM spaprał całkowicie! Jak takie niedojdy utrzymują się na rynku :!: :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość komputeromaniak

Mam nadzieje, ze DOOM 3 nie zawiedzie oczekiwan graczy. Jednak na ten temat zdania sa podzielone. Wedlug ankiety CDA DOOM 3 zawiedzie oczekiwania. Swoja droga super by bylo gdyby CD-Action zamiescilo demo tej gry. [-o<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoja droga super by bylo gdyby CD-Action zamiescilo demo tej gry. [-o<

Z tego co wiem deme nie me i nie będzie - bo czy kto widział by mercedes jazdy próbne robił :)

Wojtek >>> sam nie wiem :-k W sumie w sieci już pełno opinni na ten temat. Jak kto chce to sam znajdzie. Powidzmy, że jak krótko napiszesz co widzialeś to puszczę - a jak mi się nie spodoba wywalę :P .

http://doom3.kuzniki.net/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po obejżeniu treilera po raz nie wiadomo który :) stwierdzam że DOOM 3 nie powinien zawieść. Przydałaby się naklejka na pudełku "Tylko po 22!" :D

Ja bym tam gry po trailerach nie osądzał. Przecież nie od dziś wiadomo, ze nawet największe (s)hity można pokazać na filmikach tak, że wychodzi ósmy cud świata...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zauważyłeś to:

"Jeśli ściągasz i zamierzasz grać w piracką wersję gry, a ci się spodoba - KUP JĄ, w ten sposób podziekujesz ID Software za 4 lata ich cieżkiej pracy"

Gdzie tu jest propagowanie piractwa?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem, zobaczyłem/zagrałem i sie zjarałem :lol: :lol:

Wohohohoo, gra jest poprostu cud, miód i orzeszki :) Klimat, grafa, fizyka-coś nie do opisania!

Grałem na kompie zbliżonym do mojego(A2400@2600+, Ti4600, 512DDR) i powiem tak->Na 800x600+high troche cienkawo, 1024x768+medium zaciachy zdażają się bardzo rzadko, a dla ciekawości puściliśmy 1280x1024+Ultra High+AntiAliasing 4x-->aż się zdziwiłem, gdy ujżałem 10-18fps, to naprawde bardzo dużo jak na taki sprzęt, ale pewnie wszystko nie zostało ujawnione z tego Ultra High, bo karta ma tylko 128MB.

Co do wrażeń-->Faktycznie, jak sie człowiek wczuje to można zawału dostać, super dźwięk i wypas muzyka(w menu) Giwery niezłe, z nowych(tych których nie było w alphie) widziałem Chainguna-wymiata wszystko(pamiętacie "maszynke do mięsa" z Q2-no właśnie ;) )

Jak dla mnie DooM ]|[ zostawia daleko, daaleeko w tyle FarCry'a. Naprawde jest na co czekać, 10.08 biore 2 stówy i lece po ang wersje :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tych wymagań - w ultra high najbardziej potrzebna jest pamięć - potrzaba około 500mb na same teksturki, więc na 1GB już by śmigało dużo lepiej.

Podam tu jedna ciekawostkę, którą wyczytałem na innym porum - wygląda na superhipermadafaka przydatną :] .

Otóż w katalogu "[dysk]:Doom 3base" jest plik "DoomConfig.cfg". Po wyedytowaniu go, szukamy linijkę seta image_cacheMegs "xx" xx - liczba .

No i teraz w miejsce xx wpisujemy[w przypadku gdzy mamy 512RAM]:

128 - gra przyspiesza o 5~7fps[!!!!!!!!!!!!]

256 - gra przyspiesza o 10~15fps [!!!!!!!!!!!!]

I to podobno faktycznie działa - już czekam na ultra high na moim kompie :twisted: :twisted: :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm...Skoro jest faktycznie taka świetna jak piszecie, to nie pozostaje mi nic innego jak kupić gierkę i dokonać cudów konfiguracyjnych, żeby ją odpalić - PIII 600, 512 Ram, TNT 2...Heh :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie DooM ]|[ zostawia daleko, daaleeko w tyle FarCry'a. Naprawde jest na co czekać, 10.08 biore 2 stówy i lece po ang wersje :twisted:

Faktycznie, na pierwszy rzut oka gra miazdzy. Ale potem zauwaza sie chocby fakt, ze praktycznie wszystko co sie dzieje oparte jest na skryptach. To powoduje, ze jesli bedziesz przechodzil gre drugi raz, to zawsze w tym samym miejscu wyskoczy potwor, zawsze w tym samym miejscu spadna zwloki z sufitu itp itd. Klimat oczywiscie fajny, ale prawde mowiac mozna bylo zrobic tego single playera fajniej...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość .:Ekans_Dilos:.

Panie modzie a co to ma być? Czyżbyśmy propagowali piractwo? Bo raczej Ci panowie nie grają na orginałce :-)

Ale to pewnie ta ciekawość :)

A zauważyłeś to:

"Jeśli ściągasz i zamierzasz grać w piracką wersję gry, a ci się spodoba - KUP JĄ, w ten sposób podziekujesz ID Software za 4 lata ich cieżkiej pracy"

Gdzie tu jest propagowanie piractwa?

Jak tak, to czemu zbeształ kolesia który wcześniej napisał, ze gre już ma. W koncu wypowiadał sie odnosnie tej samej wersji, zdobytej w taki sam sposób jak kolesie z linka RoZe'go. Czyli jak napisze, ze mam pirata tego i tego, ale kupcie oryginal aby docenic czyjas tam prace przez zakup, to nie propaguje piractwa? Jak mozna nie propagowac piractwa w tekscie w ktorym pokazuje ze pirat to jest to samo co oryginal, jeszcze czym jest zabazpieczone i jakie ma key-gen'y czy cracki. To tak jak napisac, ze ja kradne, ale wy tego nie robcie, lecz zaraz pokazuje ze kradziez nie jest taka zła. Jak nie propaguje piractwa to czemu ten link byl zamieszczony wielkoscia na granicy widzialności? Czy modowi przystoi tworzenie prowokacji i to jeszcze na temat tak kruchy jak piractwo. "Zostawie to ocenie publicznej".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w którym momencie tej stronki jest coś o tym, że jej autorzy grali w piraty, lub zamieszczają informacje zdobyte w oparciu o nie? To, że piszą, że jest taka a nie inna wersja tej gry dostępna w internecie to nie jest jeszcze propagowanie piractwa - w takim razie każdy większy portal, vortal, zin, czy pismo komputerowe propaguje piractwo. Poza tym na samym początku tej strony jest wyraźnie napisane, że autorzy odradzają ściąganie piratów - więc jak na mój gust wszystko jest w porządku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...