Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Doom (seria)

Polecane posty

Gość M@ster of mineralna
No przecież to niemożliwe, aby gra robiona tyle lat okazała się zwykłą kichą - prawda?

A co bylo z Breedem? Slaba grafa i niezaduzo grywalnosci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wokół Breeda nie było takiego szumu, no i w sumie ciśnienia wywartego na twórców... A o grafikę chyba nie ma się co martwić - ważniejsza w doomie3 będzie grywalność i klimat, a tego zabragnąć nie może...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje mi się, że pytanie o sprzęt zadałeś już w temacie o HL2 - czyli chyba logiczne, że skoro HL2 będzie działać, to D3 też - a data premiery jest ustalona ponoć na sierpień 2004...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przecież to niemożliwe, aby gra robiona tyle lat okazała się zwykłą kichą - prawda?

A co bylo z Breedem? Slaba grafa i niezaduzo grywalnosci.

Breed'ato ja już z rok temu spisalem na straty jak w sieci pojawiło się demo. Proponował bym raczej zwrócić uwagę na Kreed'a :) Rosjanie potrafią zamieszać, co kilka razy już pokazali. Demo właśnie się pokazało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy zobaczyłem trailera z tej gry to poprostu czułem sie jak zachipnotyzowany. Poprostu niemiałem słów, ale wszystko przed sie mowi. Grafa piękna:D, klimant krajobrazy jeśli można to nazwać tak, przecudne:D, potwory przepię.... To znaczy strasznie realistyczny :twisted: . Cała fabuła tej gry to to poprostu .... , a niewiem sami odpowiedzcie. A np. gra Half-Life 2 do DOOMA3 to jest poprostu zero,lipa, shit, badziewie..... i coś jeszcze:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doom 3 pokazuje, że jak sie robi kupe szumu nad grą której sie jeszcze nie planuje wydać to i tak pojawią sie silniejsi konkurenci którzy wydadzą swój projekt szybciej i lepiej... to widać w rywalizacji D3 vs. HL2 chociaż nie wiadomo które wyjdzie szybciej...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałes w wersję beta Ale chyba nie legalnie co?

PS. czy było strasznie? Znaczy się czy było przerażające?

Chyba legalne, informację skąd można ściągnąć: http://www.cdaction.pl/agora/viewtopic.php?p=198865#198865

Świetny klimacik!!! 3 plansze, Najlepsza była scenka w łazience!!!

Trochę Ci tego linka poprawiłem - RoZy

Sorki, już nie będę :(

Trzymam za słowo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AAAAAA to demo, tżeba było mówić od razu :lol: .

Dziękli za linka. Ale dopieroz niego skozystam jak kupie nowy komputer bo narazie mam kiepskiego.

EDIT: A tak pozatym to i tak wydaje mi się że to nie legalne bo przez kazza prawie wszystko jest nielegalne. więc jednak tego nie sciągnę.

EDIT: a i jeszcze jedno jakie masz łącze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość spaggs

Żeby tylko pamietali o pile łańcuchowej! W pierwszym Doomie po jej zdobyciu wpadłem w taki berserk, że parłem do przodu non stop 3 levele bez sejwa (normalnie to save co 5 sekund:)). Dopiero po pewnym wypadku z jeziorkiem kwasu odetchnąłem. Zdałem sobie sprawę z tego, że cały czas miałem rozdziawione usta i zeschnięte gardło. Żadna inna późniejsza gra nie dorównywała pod tym względem Doom. trzymam kciuki za trójkę! Trailer na razie pozwala mi raczej spać spokojnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sn1p3R
(...)Proponował bym raczej zwrócić uwagę na Kreed'a :) Rosjanie potrafią zamieszać, co kilka razy już pokazali. Demo właśnie się pokazało.

Ściągnąłem to demo... Bleee... W ogóle mi się nie podoba. Grafika rzeczywiście stoi na całkiem wysokim poziomie, ale jak zobaczyłem niektóre potwory i lokacje to mi się odechciało grania. A ten screen z megagames był taki zachęcający :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość El Zabbul

Panie i Panowie. Czuję się zaszczycony mogą to ogłosić. Pojawiła się pierwsza recenzja Dooma 3. Jest to recenzja w PC GAMERZE. Podaję całego newsa ze strony www.newdoom3.prv.pl

Taka oto wiadomosc podaje serwis doom3center.com Otoz PC Gamer jako pierwsze czasopismo na swiecie zrecenzowalo DooMa 3 !!! Owy nowy krol gier fps otrzymal rating 94%. Wkrotce postaram sie zamiescic skany z pisemka. Obok mozecie zobaczyc okladke z wersji pisma z CD oraz bez plyty.

Oto wymagania jakie sugeruje PC Gamer:

- 2GHz CPU

- 512 MB Ram

- Radeon 9800

- 5-Channel Audio

Wsparte karty graficzne:

- Ge-Force 4 MX

- Ge-Force 3

- Ge-Force 4 Titanium

- Ge-Force FX (and higher)

- ATI 8500, 9000 (and higher)

Zalety Gry:

- niesamowita grafika oraz dzwiek, nieprawdopodobne napiecie i atmosfera

- czasem chybiony humor

- tak jak mielismy nadzieje, jest to nieustatnna dawka napiecia i terroru, nowa klasyka

- mowili ze przejscie gry zajmie 20+ godzin, recenzentowi zajelo 24 godziny na poziomie "Can I Play Daddy" (easy)

Od siebie dodam, ze jesli to prawda to wooooooow :DDD a jesli to nieprawda to napewno napisze o tym za kilka godzin heh :)

Ponadto na stronie Pc.ign.com pojawil sie artykul w stylu "wszystko co wiemy o DooM 3" , przeczytac napewno warto.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość El Zabbul

I tak jeszcze żeby nie było że to fake:

(Oficjalna wypowiedź od ID Software:)

Todd Hollenshead

id Software - Updated Jul 14, 17:11 (GMT)

7/14-2004 11:52 AM CDT

IT'S DONE!!!!!!!

Yes, this is the official word that DOOM 3 has been code released and has been approved for manufacturing!

It won't be long now until the anticipation ends and the PH34R begins ;-) We literally just hung up with Activision and have confirmed that our latest release candidate has been mutually approved and is finally GOLD. Thanks to everyone for their patience (yeah right! =) and for everyone at id, Activision and our numerous partners for helping us create what I believe is absolutely the best game we have ever made.

So, the next question is release dates. Retailers in the States will be allowed to pick up games starting at 12:01 AM on August 3rd. The official street date is actually August 5th in the U.S.A., but some of your favorite stores will probably have it early for those of you who have to have it first. Check with your local retailer for that information.

Internationally, the game will take a few more days to make it to the store shelves. The UK will probably get it first, on or about August 6th. Everywhere else will probably be Friday, August 13th (que Twilight Zone Theme) or close to that date, with just a few exceptions (e.g. Russia and Poland). This isn't because we don't have love for you folks outside the U.S., but the localization and manufacturing process takes a bit longer outside the U.S. where we will have JVC run 24/7 to get the units built. I guess the European manufacturers prefer to give their employees nights and weekends off. Go figure!

The champagne is flowing here at id and smiles abound!

I'll update again with some DOOM 3 preparation tips (not what hardware to buy - you'll have to wait for a programmer for that sort of thing). In the meantime, I want to see those "DOOM 3 GOLD!!!" threads set new records for swamping message board servers, destroying productivity, and post counts ;-)

Recapping today's headlines....DOOM 3 GOLD!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość alex1231

Chwali się ją angielski magazyn PCGamer. Jak narazie wiadomo, że gra zachwyciła i otrzymała notę 94 %. Są też wymagania podane:

- procesor 2Ghz Pentium IV lub odpowiednik AMD

- 512MB pamięci RAM

- karta graficzna od Radeon 9800/GeForce FX 5600 w górę

- 5 kanałowa karta dźwiękowa

Podano też listę graf kompatybilnych z grą: GeForce 3/4/4MX/FX/6800 + ATI Radeon 8500/9000/9200/9500/9600/ 9700/9800/x800. :D:D :shock: :shock:

Wrazie czego odsyłam pod ten link: http://doom3.fpp.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

It's Done!!! It's Done!!! It's Done!!!, It's Done!!!, It's Done!!!!!!!! The Greatest DooM III is already done!!! Heh, ale mam zjare :P

Przeczytałem całą reckę z PC Gamera i zastanawiają mnie wymagania sprzętowe...Najpierw mówią, że nie musimy mieć jakiegoś super hiper wypas kompa do grania, zaraz potem piszą, że z P4 3GHz i kartą klasy 5950 powinno być OK! :shock: :shock: Potem pisali, że na GF6800 gra chodzi pięknie w 1024 i max detalach, ale są jeszcze wyższe detale, do których nie ma jeszcze kompa(mam nadzieje, że dobrze zrozumiałem, bo all było in english)...Na samym koncu napisali, ze jezeli FC nie sprawiał naszemu kompu kłopotów, to DooM 3 będzie. I jeżeli szukacie odpowiedniego czasu na upgrade, to ten właśnie nadszedł...Czyli jednak dobrze, że w Sierpniu będe miał GF6800 :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość chester80

Kurczę , wczorajsza wiadomość o premierze Doom3 była dla większości z nas czymś więcej niż tylko kolejnym potwierdzeniem daty premiery ! , pozdrawiam ! biggrin_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buu :( O to cytat z tomshardware:

"(...)the remaining parts of the world will get the game around August 13 - with some exceptions such as Poland and Russia due to a more time intensive localization process, Hollenshead said."

Czyli dostaniemy gre później niż wszystkie państwa :evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sn1p3R

"Po Amerykanach pierwsi dostaną DOOM III Brytyjczycy - już dzień później. Światowa premiera odbędzie się w piątek 13 sierpnia. Niestety, Todd od razu zastrzegł, że w Polsce, Rosji i kilku innych krajach owa data będzie inna - id Software nie ma wpływu na tempo lokalizacji, niestety. Jeżeli LEM się nie pospieszy, to... no cóż, wiemy gdzie ich znaleźć, jakby co, i się zemścić..."

Nooo - historyczna data, jakby nie patrzeć :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...