Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Doom (seria)

Polecane posty

Mój komputer jest już gotowy na tą słynną produkcje jaką jest Doom 3.

Zmieniłem procesor z Atchlona 2000+ na Atchlona 3200+ , karte graficzną z Radeona 9000 Pro 128 Mb na Nvidie GeForce 6800 Ultra 256 Mb DDR3 , pamięć z 512 DDR (333) na 1024 DDR (400) . Komputer chodzi jak marzenie . Sporo sie wykosztowałem ale czekałem na tą gre 4 lata i chce sie nią rozkoszować w pełnej okazałości.

P.S. To jest żart !!!!!!!!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no no... wielkie brawa nie dla Id, ale dla voodoo hehe, nie myslałem ze ta karta mnie jeszcze kiedys zaskoczy, a tu masz;) jeszcze zeby tylko nVidia wykorzystała w pełni inteligencje i potencjał z wykupionego 3dfx, to teraz ati nie miało by szans, a tak programisci z 3dfx pokazali klase, wielkie brawa!! a ja chylę czoło przed tak wspaniałymi, dotychczas niedocenionymi(z tąd upadło 3dfx) układami;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Leborg
dla tych którzy wciąże nie wierzą że stalker będzie chodził na voodoo, doom 3 na voodoo:

http://pclab.pl/modules.php?op=modload&amp...e&sid=10520

Ekhmmmm... magia Vodoo wraca :twisted: . Szczerze mówiąc , jak zobaczyłem to 2 fps to od razu zrezygnowałem ze składania mojego starego kompa :D . Ale co mówić , po prostu fajny bajer. Gdyby tak na Ge Forca coś takiego zrobili :wink:

2fpsy bo ma aa x4. przeczytaj dokładniej;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cglred
id Software i Activision oficjalnie potwierdziły 13 sierpnia 2004 jako datę wydania Doom III PC w Europie.

Jak powiedział Todd Hollenstead - szef zespołu deweloperów, w Polsce (i Rosji) gra ukaże się z niewielkim opóźnieniem w stosunku Zachodniej Europy.

Przyczyną przesunięcia o kilka tygodni daty premiery Doom III w Polsce są prowadzone obecnie prace lokalizacyjne nad grą.

Firma L.E.M, wyłączny dystrybutor gry w Polsce wprowadzi do sprzedaży pełną, polską wersję językową. Oznacza to, że zarówno teksty w grze, jak i dialogi będą przygotowane w języku polskim.

Premiera gry zaplanowana jest na wrzesień 2004. Sugerowana cena polskiej wersji Doom III PC to 129 zł.

Jednocześnie z premierą gry w Europie, do polskich sklepów trafi także limitowana ilość gry Doom III w wersji angielskiej. Jej cena sugerowana to 199 zł.

Zainteresowanych kupnem angielskiej wersji gry Doom III informujemy, że patch polonizujący grę nie będzie dostępny i nie przewidujemy jego przygotowana.

By więcej dowiedzieć się o grze przed jej premierą, zapraszam na strony portalu GameSpot, gdzie znajduje się ciekawy skrót z chatu z twórcami Doom 3. Kluczowe postaci studia Id Software, Todd Hollenshead i główny

programista - Tim Willits opowiadają o 4 latach prac nad grą, tworzeniu wersji demo gry, trybach multiplayer'a i wymaganiach systemu oraz wersji gry na konsolę Xbox.

Aby poczuć przedsmak atmosfery grozy, jaką zaserwuje nam gra warto zajrzeć na oficjalną stronę gry, która już ruszyła, a niebawem ruszy także polska oficjalna strona gry Doom III, o czym poinformujemy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Twarzerr

199?? toz to cena za gre 7 lat temu... jejqu cofamy sie w czasie :/ przeciez na polska wersje pare miechow trza bedzie poczekac... :/ poza tym ja czytalem chyba wczoraj na grach wp, ze premiera bedzie 3(?) sierpnia. Ostatnia sprawa - pokazano pudelko wersji angielskiej i nadruk '18' :D nie ma to jak dobry wabik :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kame84

Ja tam nie wiem czy mi pójdzie Half - Life 2, a co do piero Doom 3. Właśnie dlatego nie zaprzątam sobie głowy tym tytułem, bo i tak nie będę miał szansy w niego zagrać (a szkoda :cry: :cry: :cry: ).

8)8)8)8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość S@dohi
Ja tam nie wiem czy mi pójdzie Half - Life 2, a co do piero Doom 3. Właśnie dlatego nie zaprzątam sobie głowy tym tytułem, bo i tak nie będę miał szansy w niego zagrać (a szkoda :cry: :cry: :cry: ).

8)8)8)8)

To po co pisac tutaj tego posta :? .

Leborg rzeczywiście , mój błąd. Wszystko ma włączone , może jest jakaś szansa na to by mi działało :D. Modlę się by zrobile takie cuś dla Rivy Tnt 2 64 :D

Co do ceny - 199 zł = Bosh , jeżeli tak bedzie , to Half 2 ma szansę wygrać. Half 2 ma mieć 129 zł :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie jakie 199 zl - czytac nie umiecie?? - przeciez tyle ma kosztowac wersja angielska a polska ma kosztowac 129 zl (ja slyszalem ze 139) wiec nie tak zle...

Co do wersji polskiej - czy to ma byc kinowka(tylko napisy po polsku) czy pelna lokalizacja?

Ja sie tak zastanawiam czy u mnie ta gra pojdzie i czy da sie normalnie grac... - o ile karta graf. spelnia wymagania, pamiec tez to jednak procek juz za slaby (Athlon 1,2 a minimalny dla tej gry to 1,5)... Tak wiec nie wiem czy kupie ja, zeby sie nie okazalo ze kupie gra a tu jeszcze trzeba bedzie na apgrejd sprzetu wywalic kaske ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Twarzerr
Ludzie jakie 199 zl - czytac nie umiecie?? - przeciez tyle ma kosztowac wersja angielska a polska ma kosztowac 129 zl (ja slyszalem ze 139) wiec nie tak zle...

Co do wersji polskiej - czy to ma byc kinowka(tylko napisy po polsku) czy pelna lokalizacja?

Ja sie tak zastanawiam czy u mnie ta gra pojdzie i czy da sie normalnie grac... - o ile karta graf. spelnia wymagania, pamiec tez to jednak procek juz za slaby (Athlon 1,2 a minimalny dla tej gry to 1,5)... Tak wiec nie wiem czy kupie ja, zeby sie nie okazalo ze kupie gra a tu jeszcze trzeba bedzie na apgrejd sprzetu wywalic kaske ;)

taaaaaaaaaa a chce ci sie czekac pol roku na polonizacje?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cglred
Co do wersji polskiej - czy to ma byc kinowka(tylko napisy po polsku) czy pelna lokalizacja?
Popatrz:
Firma L.E.M, wyłączny dystrybutor gry w Polsce wprowadzi do sprzedaży pełną, polską wersję językową. Oznacza to, że zarówno teksty w grze, jak i dialogi będą przygotowane w języku polskim.
Osobiście modlę się o kinówkę - nie chcę kolejnego kataklizmu na skalę Far Cry :? Obawiam się jednak, że lektorzy nie dadzą za wygraną i będą próbowali podłożyć polskie głosy. Polacy na Marsie? :shock: :wink:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsza sprawa nie pol roku na polonizacje, tylko premiera jest ustawiona bodajrze na 13 sierpnia. po drugie polonizacja ma byc pelna tj. dialogi no i teksty rzecz jasna... po trzecie ma kosztowac 129 zł. a jak ktos chce to za 199zł po angielsku. po czwarte ja i tak kupie, tak dla wlasnej satysfakcji, jesli kilka ludzi pomysli tak jak ja, to juz jest duzy sukces... Id wezmie sie za doom 4 i quake 4 hehe... tez nie wiem czy mi pojdzie, ale kupie, nie po to tyle czekalem zeby teraz obejsc sie smakiem... a jak na poczatku wrzesnia rodzice kupia nowy komp, hehe... fajno bedzie, a tu do nauki trza sie bedzie brac...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość S@dohi
Ludzie jakie 199 zl - czytac nie umiecie?? - przeciez tyle ma kosztowac wersja angielska a polska ma kosztowac 129 zl (ja slyszalem ze 139) wiec nie tak zle...

Cóż polscy tłumacze potrafią , wiele zrąbać. Ponoć angielski Doom jest genialny , a oddtworzenie klimatu przez Polaków , moze być bardzo trudne. Ja czekam na rezultaty :D , dlatego napsiałem 199 zł. Złoty środek to danie polskiej i angielskiej gry w jednym pudłeku. 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Leborg

bodajże w wirtusie doom3 w preorderze kosztuje 89ziko. i tyle jestem w stanie dać;]]. hl2 mam gdzieś za taką cene. a stalker ma nie kosztować więcej niż 99zł. tak powiedział polski wydawca cdproject 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie jakie 199 zl - czytac nie umiecie?? - przeciez tyle ma kosztowac wersja angielska a polska ma kosztowac 129 zl (ja slyszalem ze 139) wiec nie tak zle...

Co do wersji polskiej - czy to ma byc kinowka(tylko napisy po polsku) czy pelna lokalizacja?

Ja sie tak zastanawiam czy u mnie ta gra pojdzie i czy da sie normalnie grac... - o ile karta graf. spelnia wymagania, pamiec tez to jednak procek juz za slaby (Athlon 1,2 a minimalny dla tej gry to 1,5)... Tak wiec nie wiem czy kupie ja, zeby sie nie okazalo ze kupie gra a tu jeszcze trzeba bedzie na apgrejd sprzetu wywalic kaske ;)

taaaaaaaaaa a chce ci sie czekac pol roku na polonizacje?

Nie pol roku tylko bodaj 10 dni!!!

Rzeczywiscie ja tez bym wolal wersje kinowa bo glosy polskich lektorow prawie nigdy nie dorownuja orginalowi a przeciez dzwiek w takiej grze to rzecz bardzo wazna...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mArdiAn

MYsle ze Doom3 zostanie zmieciony z powierzchni ziemi prze HL2. Ale i tak kupie obie zeby sie przekonac ktora jest lepsza. Premiera DOOMa

w Usa juz we wrzesiniu. widzialem juz na wystawach u nich pudelka zgra

A Hl jeszcze trzeba czekac

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj powyższe posty, zanim coś skrobniesz. Premiera w USA bedzie 2 lub 3 sierpnia. Po drugie na jakij podstawie sądzisz że DOOM III zostanie zmieciony przez H-L 2? Napisz, bo jestem ciekaw jakich argumentow uzyjesz. Ale nie bede się spierał, bo już tak robiłem z kolegami ze szkoły, i doszdłem do wniosku ze nie ma sensu porównywać obu tych gier. Każda z nich jest wyjątkowa, ale na swoj oryginalny sposób. Ja od samego początku istnienia pierwszych zapowiedzi o tym że Id bierze sie za robote nad DOOM-em zacierałem rączki. Jeśli natomiast chodzi o H-L 2 myślę że twórcy próbują zdobyć jak najwiekszy rozgłos, moim skronym zdaniem z tąd właśnie to całe zamieszanie wokół wykradzenia kodu, i te inne takie sprawy, nie uważacie że przy wycieku doom-a beta było jakoś względnie cicho. Ale to tylko moja teoria...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mArdiAn

TAk sie sklada ze obecnie jestem w stanach> i jednym z powwodow pobytu tam jest to ze chce kupic DOOMa3. Napisalem ze HL2 zmiecie DOOMa dlatego ze bardziej wole KLIMAT HL. A poza tym wyrazalem tylko swoja opinie. jesli umiesz czytac pisze to na poczatku "moim zdaniem" Narq

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no spx, nic nie mam do twojego posta. Nie zgadzalem sie jedynie z podana przez ciebie data premiery. Co do reszty bylem po prostu ciekaw co napiszesz. Nie mylilem się, kazdy moze napisac ze mu ten klmat nie odpowiada. Ale spx konczymy dyskusje, nie chce zarobic ostzrezenia za offtopicowanie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widział ktoś to:

http://www2.hardocp.com/article.html?art=NjQ0

Ogromna ilość wykresów płynności działania na prawie każdej karcie graficznej i optymalne dla niej ustawienia. I do tego ciekawe teksty - warto to przeczytać lub chociaz przejrzej wykresy - na pewno jest tam też wasa karta :wink: . I wygląda na to że mi pójdzie w avg 47fps w 1024x768 i high detail. Jak dla mnie to wystarczy :D .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CYTAT(Zappy 8) )

Bardzo, bardzo fajna stronka - gdybym miał chociaż R9800Pro to mógłbym dokładniej poczytać wykresy :D

Teraz stwórzmy sprzęt dla DooM3:

Geforce 6800 Ultra 256mb, 2 GB RAM, AMD Athlon 64 FX-53.

Do tego przydał by się monitorek LCD 21'', dzwięk 7.1 i super klawiatura z mychą 8).

Brrr... :( taki sprzęt... kiedy będe taki miał? never :twisted:

na pewno jest tam też wasa karta :wink:

Widze że GF2 jest na czele stawki :wink:

wygląda na to że mi pójdzie w avg 47fps w 1024x768 i high detail. Jak dla mnie to wystarczy :D .

Widze że dla mojej grafy (GF2) optymalne ustawienia to 1600x1200, Ultra Quality, 4XAA :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote=Zappy 8) ]
na pewno jest tam też wasa karta :wink:

Widze że GF2 jest na czele stawki :wink:

Pisałem o kartach graficznych a nie o Geforce2 :D .

wygląda na to że mi pójdzie w avg 47fps w 1024x768 i high detail. Jak dla mnie to wystarczy :D .

Widze że dla mojej grafy (GF2) optymalne ustawienia to 1600x1200' date=' Ultra Quality, 4XAA :wink:[/quote']

Gdybyś go chłodził azotem i mocno kręcił to kto wie :wink:

Świetnie - podałem dokładnie ten sam link 3 posty wcześniej :D - gratulacje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem o kartach graficznych a nie o Geforce2 :D .

:-s

:-s

Gdybyś go chłodził azotem i mocno kręcił to kto wie :wink:

Przy okazji moge polecić filmik na Tom's Hardware Guide (ale bez reklamy :wink: ) jak chłodzą P4 ciekłym azotem i kręcą na ponad 5 ghz :shock: (idealny dla Dooma3 :lol: )

Świetnie - podałem dokładnie ten sam link 3 posty wcześniej :D - gratulacje.

Nie ma to jak ludzka spostrzegawczość i czytanie tematu :P

To kiedy w końcu ta premiera Doom-a??

EDIT:

Human dzięki - chciałem się tylko upewnić :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...