Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Doom (seria)

Polecane posty

To kiedy w końcu ta premiera Doom-a??

No przeciez juz bylo trabione:) - 3 sierpien w Europie i Afryce ;) a 10 dni pozniej w naszym kochanym kraju :)

Mam takie pytanie: w wymaganiach minimalnych pisza tak:

procek 1,5 Ghz

karta od GF 3 TI

Co do karty to spelniam wymagania z nawiazka (FX5600) ale procka mam Athlona 1,2 i sie tak zastanawiam czy to minimum to jest ABSOLUTNIE konieczne minimum do uruchomienia gry czy to takie dla przyzwoitosci minimum i te u mnie pojdzie ta gierka?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie jest to minimu absolutne, poniżej którego się nie odpali. Prawda - jakbyś się zaopatrzył w coś 2Ghz to nie byłoby źle, ale na 1.2 też powinien się odpalić.

A swoją drogą to założę sie, że gdzieś miesiac po premierze znajdą się hardcoreowcy, którzy będą odplac dooma na prockach poniżej 500Mhz i rivie2 :D .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kiedy w końcu ta premiera Doom-a??

No przeciez juz bylo trabione:) - 3 sierpien w Europie i Afryce ;) a 10 dni pozniej w naszym kochanym kraju :)

Czyli mam czas do ok. 20 sierpnia (zanim wszyscy zaczną gadać jaki to Doom świętny i tym samym denerwując mnie :D ) na upgrade sprzętu.

Mission Imposible :lol: - ale postaram się i może się zakupi.

Planuje (jak dobrze pójdzie) kupić coś pokroju: A2500+@3200+ 8), 2x512 ddr400, Radeon 9800Pro@XT 8) albo coś z rodziny GF6800 (najlepiej na nim Doom chodzi) - ale jak na razie nowe Geforce są jeszcze drogie :( - będzie dobrze chodzić? :wink:

Niestety przy okazji będe musił kupić zasiłkę (przyda się z 420W :D ) i nową bude (bo ta Codegena coś się mała zrobiła :wink: ).

Doom3 pokrzyżował mi plany - miałem zrobić tuning optyczny kompa to będe musiał zrobić mechaniczny :D

A swoją drogą to założę sie, że gdzieś miesiac po premierze znajdą się hardcoreowcy, którzy będą odplac dooma na prockach poniżej 500Mhz i rivie2 :D .

A ja widze ludzi odpalających go na chłodzonym azotem P4 5 ghz, 10 gb ramu, i dwa Gf6800Ultra (ze znacznym O/C :) ) - ciekawe czy by na nim poszedł? :wink::wink::wink:

Trochę głupio producent zrobił wprowadzając ograniczenie do max 60 fps :x - hardcorowcy nie wycisną tych 200 fps :twisted: :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Matizer125

Doom 3 jest wielki.Moim zdaniem nawet jeszcze lepszy od HL2.Jest po prostu zaje...... . Pozdrawiam wszystkich fanów Dooma.Doom is the best :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuca Fix, zebym ja jeszcze w tej Anglii zostal tydzien argh! Ale z 2 strony to lepiej ze gra wychodzi 13.08 bo zdaze kupic GF 6800.. :twisted:

BTW, zerknijcie tutajŁ

http://www2.hardocp.com/article.html?art=NjQ0

Jezeli macie proca conajmniej A2500 i Ti4600 (akurat to co ja mam) to ponoc pogracie w 800x600 i medium detalach(sredni framerate to 46fps czyli niezle)...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość donvitos

Nie czytalem poprzednich postow ale jakby ktos nie wiedzial to DOOM 3 full jest już w sieci i wyciekł.

DOwód:

<ciach>

Tego linka to sobie mogłeś darować. Trzeba było się zapozbnać z regulaminem forum to nie musiałbym Ci teraz ostrzeżenia wystawiać. :? - RoZy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyciekła, wyciekła, choć ID mówi, że to demko.. Oto dowód:

"There's been supposedly leaked versions of Doom III on the internet, This is not true, its just a demo of Doom III that we released to trick the Pirating community. It's about 1.7 GB of

Uncompressed Doom III material. Its also containing a IP locator and when the demo is launched it gives us a signal on who exactly is using this demo"

Chociaż mi się wydaje, że to kompletna bzdura, bo jeszcze nie widziałem dema, które zajmuje 1,7GB, a pełna napewno więcej nie będzie zajmować, bo na 3CD więcej się nie zmieści...

BTW. Fifczak, z tego co pamiętam, to większość osób, których sie pytaliśmy o Dooma 3 to nie wiedziała co to za gra, albo gadała że grała w 1 część i to był koniec.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość donvitos

Przepraszam za linka :roll:

Jakby sie ktos pytal czy doom mu pojdzie: athlon xp 1600+, gf fx 5200 128mb, 256ramu przy 640x800 smigalo tak, ze musialem sie cieszyc (ok. 30fps). Aha i najnowsze detonatory oczywiscie - musza byc.

meine screens:

Tego też Ci wycinam. Zakladam, że nie pochodzą one z oryginalnej wersji. Jeszcze raz polecam zapoznanie się z zasadami panującymi na tym forum. W przeciwnym razie długo tu nie zabawisz. :evil: - RoZy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poważnie donvitos?? a ja myślałem że bedę musiał robic upgrade mojego kompa( AMD XP 2500+, 512 DDRAM , GF 5800 128MB) żeby pograć. Ale w takiej rozdzielczości jak mówisz to chyba marnie wyglądało??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość donvitos
Poważnie donvitos?? a ja myślałem że bedę musiał robic upgrade mojego kompa( AMD XP 2500+, 512 DDRAM , GF 5800 128MB) żeby pograć. Ale w takiej rozdzielczości jak mówisz to chyba marnie wyglądało??

Marnie?? Według mnie to przecudnie. Te efekty, światłą cienie LATARKA! Mimo, ze jest to "marne" 640x800 to gra prezentuje sie na cd-actionowe 10!

Czemu RoZy Ty taki nerwowy jestes? To co jak kupie orginał sfotografuje pudełko to bede mogl dawac linki do screenow?

Jak sobie kupisz oryginał to tak (bez fotografowania pudełka), ale jak na razie masz pirata i jak sie będziesz tym chwalił to polecisz z forum - takie zasady. Mówiłem byś się z nimi zapoznał.

BTW Ja się wcale nie denerwuje bo nie ma czym. - RoZy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale na jakich detalach grasz ? Zapewne low, tak ? Ja uciągne z Ti4600 800x600+detale na medium(prędkość ok.45fps-info z hard|opc żeby sie kto nie czepiał, ze pirat jestem), ale i tak będe high atakował...Co innego jak przyjdzie GF6800, wtedy rozdziałka o 2 oczka do góry, detale max i może jakiś AA, ale najpierw to trzeba dozbierać kase :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem się w empikach i dopiero za jakieś 2 tygodnie będzie, ale najpierw wyjdzie niestety angielska wersja, ale jednak chyba ją kupie, bo jeśli ma być polonizacja spaprana jak w Far Cry przez Cenegę to nawet nie warto czekaqć na polską wersje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, wy to macie dobrze. W dooma to sobie pogram za jakieś 4 lata, jak będę mógł kupić nowy sprzęt, a doom będzie można kupić za 39 zł w jakiejś taniej seri... świat jest K@#$@ p@#$@#$% i niesprawiedliwy :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :!: :!:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, wy to macie dobrze. W dooma to sobie pogram za jakieś 4 lata, jak będę mógł kupić nowy sprzęt, a doom będzie można kupić za 39 zł w jakiejś taniej seri... świat jest K@#$@ p@#$@#$% i niesprawiedliwy :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :!: :!:

Heh.. człowieku nie jesteś sam. Wiele graczy w tej chwili żałuje braku posiadania super maszyny , bo niedługo DOOM 3 bedzie. Mi jest obojętne , czy mi pójdzie. Prędzej czy później i tak kupię sobie lepszy sprzęt i zagram. Patrz .... i tak klasyki są lepsze od nowości. Gram w XCOMa jedynkę i bawię się lepiej niż przy innej grze. 8). Ty też sobie pograj w jakieś klasyki ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(prędkość ok.45fps-info z hard|opc żeby sie kto nie czepiał, ze pirat jestem)

A coś Ty taki przewrażliwiony :P Uderz w stół a nożyce się odezwą - jak to mówią :twisted: Co do żródła (trz było linka dać sam bym poczytał chętnie) które podałeś - a oni co na legalach testy robią :D (chyba że to wyniki z benchmarka wydanego przez ID :wink: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podawałem link do testu jeszcze na tej stronie :P No, ale masz:

http://www2.hardocp.com/article.html?art=NjQ0

Co do legalności testu, serwis hard|ocp jest chyba jedynym wybrańcem ID co do testów...Chyba nawet pod okiem ID robili testy, bo przecież bali się, żeby nie wyciekło do sieci, a tu z ich własnych biór(z ID) w sieci krąży pełna wersja :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem się w empikach i dopiero za jakieś 2 tygodnie będzie, ale najpierw wyjdzie niestety angielska wersja, ale jednak chyba ją kupie, bo jeśli ma być polonizacja spaprana jak w Far Cry przez Cenegę to nawet nie warto czekaqć na polską wersje.

Hm...dystrybutorem Dooma 3 w PL jest LEM, a jeżeli dobrze pamiętam, to LEM spolszczał KOTOR'a tak ? Bo spolszczenie było wręcz wyśmienite(z resztą 9/10 mówi samo za siebie :twisted:)...Miejmy nadzieje, że i tak spolszczony będzie nasz Doomek :) Ale i tak chyba wybule te 90zł więcej na ang. wersję...Orginał zawsze jakoś tak bardziej klimatyczny :) Oczywiście, jeżeli mi te 90zł do kieszeni wpadną :) bo narazie to i tak mam wydatków :?

UPDATE.

Sry za 2 posty pod sobą, poprostu napisałem pierwszego posta, zobaczyłem post Fifczaka i chciałem odpowiedziec i wogole zapomnialem ze przed chwila jakiegos napisalem :P

Statsiarzu perfidny - od czego masz funkcje "zmień" :) Zawsze mogłeś ostatniego posta skopiować i wywalić, a potem dopisać sie do ostatniego - teżwlasnego :P No tak ale to pod lenistwo, a nie pod ststownie podpada :-k :twisted:

>>>Kurde, no, niedość, że człowiek ładnie przeprasza to go od statsiarzy i leniów wyzywają :lol: A z resztą co tam-będe miał posta więcej! :) 1 post do 1430 pozostałych to zawsze coś :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm...dystrybutorem Dooma 3 w PL jest LEM, a jeżeli dobrze pamiętam, to LEM spolszczał KOTOR'a tak ? Bo spolszczenie było wręcz wyśmienite(z resztą 9/10 mówi samo za siebie :twisted:)...Miejmy nadzieje, że i tak spolszczony będzie nasz Doomek :) Ale i tak chyba wybule te 90zł więcej na ang. wersję...Orginał zawsze jakoś tak bardziej klimatyczny :) Oczywiście, jeżeli mi te 90zł do kieszeni wpadną :) bo narazie to i tak mam wydatków :?

Wydatków a nowe części :D . Z tego co wiem LEM tłumaczyłe KOTORA trochę czasu :] ( bodajże 3 miesiace od premiery w Hameryce :wink: ). W tym czasie , to kupuje sobie angielską wersję. Tak jest praktycznie zawsze , że orginał jest o wiele lepszy od tłumaczeń. Ciekawy jestem , czy to będzie pełne tłumaczenie , czy napisy :].

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, ktoś napisał posta! Nie będe miał 3 pod rząd :D

Dobra, koniec żartów, jak tak patrze na inne fora to tam w ciągu 3-4 dni zbiera się po 20,30 stron, a u nas w ponad rok ledwie 18 stron :?

No, ale na tamtych to ludzie już grają w dooma i sie chwalą, albo nażekają, ze kanciaste wszystko albo textury rozmazane...Ale z tych ich opini wynika, że wymagania wcale nie są takie straszne...Ponoć, że koleś grał na Antku 1,4, 512MB i GF4 i szło całkiem sprawnie...1600+ i FX5200 też wystarcza(detale medium), także nie będzie tak źle, chociaż z drugiej strony...Kolesiowi na P4 3.0GHZ(PRESSCOT), 1024MB RAM i GeForce 6800Ultra w najwyższych detalach(Ultra High) haczy, bo karta ma TYLKO 256MB pamięci!!! Ale jak nvidia zapowiadała 512MB w karrcie comming soon...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja jak tak sobie czytam te opinie, to crraz bardziej mam nadzieję, że na high pogram - mam nadzieję, że później się nieprzyjemnie nie zdziwie :/:D . Ale podobno gra i na medium wymiata a tyle to spokojnie osiągne. I jeszcze wczoraj zamówiłem sobie zestawik głośników Creative'a - mam nadzieję, że warto bo dźwięki podobno wgniatają w fotel. Tylko K***A wkurza mnie, że dali tą grę do polonizacji - 200zł nie wydam na angielską[chyba, że staruszkowie sypną kasą :D ], a granie w polskawą wersje[tym bardziejh od LEM'a do którego specjalnej symptii nie żywię] to już nie będzie to samo. MAm nadzieję, że ktoś przemówi tym gościom do rosądku i będzie można wybrać wersje, ale już w niższej cenie - takiej w jakiej jest przewidywana polska wrsja.

wojtuś --> tego linka podawałem już stronę wcześniej - ty też nie czytasz tematu :D :lol:

..:Edit:

A teraz to właściwie 2 strony :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...