Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zoldator

Killzone (seria)

Polecane posty

Ja jak najbardziej czekam na Killzone 3. Dwójka była wysmienita, multiplayer tak samo. Moim zdaniem jak najbardziej sie opłaca. Jesli będzie wszystko to co w dwójce tylko że poprawione to jak najbardziej warto kupić. Może będzie to nawet argument do zakupu PS3 ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przejrzeniu wszystkich "uber-FPSów" które się teraz zbliżają to nowe KZ3 imo wypada najlepiej. W gameplay'u Crysisa2 nie było tego czegoś co w PSowym exclusivie, chyba tego dynamizmu.

Tutaj co chwilę serie karabinu przeplatały się efektownymi, bliskimi kontaktami z przeciwnikiem, a z 3D zapewne zapomni się o tym że w rękach trzyma się pada a nie Helghasta za kark.

A w GoWie nie widzę już za to niczego w czym może przewyższać KZ poza bohaterami którzy w hicie M$ są rzeczywiście wyraźniejsi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś szuka dynamicznego FPS to śmiało niech kupuje Duke Nukem 3d. Niemniej, jak coś komuś nie odpowiada to pozostaje mu marudzić na : design/sterowanie/dynamikę.

Jak dla mnie Kz2 to fantastyczna pozycja. Świetny, nieprzekombinowany tryb dla pojedynczego graca. W zasadzie otrzymaliśmy to, co w poprzedniczce, tyle, że rozbudowane i usprawnione.

No i ten fantastyczny tryb wieloosobowy. Aż w każdym z DLC zdobyłem bodaj wszystkie nagrody.

Zresztą, 90.07%, po osiemdziesięciu recenzjach jest najlepszym podsumowaniem klasy tej pozycji.

A Kz3 zapowiada się jeszcze lepiej.

I znowu PS3 otrzyma najpiękniejszego przedstawiciela FPS, a być może, nawet najlepiej wykonaną grę w ogóle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.gametrailers.com/game/killzone-3/13260

Daję ogólnie linka, bo w związku z E3 przybyło sporo materiałów filmowych o grze :D Mimo, że to alfa to scena ataku na platformę Helgastów w tej zamieci wygląda po prostu świetnie. Używanie jetpacka do flankowania przeciwników jest IMO świetnie zrobione... Jak dla mnie szykuje się kolejna dynamiczna strzalnka :) z piękną grafiką, soczystymi eksplozjami i setkami przeciwników do wybicia. Choć mam nadzieję ujrzeć na gameplayu fragment jak bohater wtapia się w społeczeństwo Helgastów ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuu, czyżby aż tak mała cieszyła się popularnością gra nad Wisłą? :P

http://www.cdaction.pl/news/15654

Skład kolekcjonerki jakby ktoś był zainteresowany ;] Niby hełm jest fajny, ale i tak mam wrażenie, że nie dali nic poza standard choć to tylko moja opinia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że KZ2 był pierwszym FPSem w jakiego w ogóle na konsoli grałem, sterowanie nie przeszkadzało mi ani trochę (bo i tak była to dla mnie nowość - grać w taką grę padem). Wrażenia świetne. W trójkę na pewno zagram, być może kupię, choć nie jest to dla mnie must-have + pre-order... Ale chyba tylko dlatego, że początek 2011 roku to nagromadzenie premier genialnie zapowiadających się gire, więc nie będę miał kasy :P

Mam nadzieję, że twórcy zdecydują zrobić jeszcze jedną betę, nie tylko dla abonentów PS+

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało różnorodny? ;p Wystarczą ośnieżone regiony Helghanu, żebyśmy dostali grę w bardziej różnorodnych terenach niż dwójka. Tak jak pisałem w temacie na głównej stronie, seria Killzone ma bardzo porządny storyline i o trzecią część się nie boję. Zaryzykuję nawet stwierdzenie, że szykuje się najlepszy fabularnie FPS tego roku. Dwójka rywalizujących o pusty po Visarim tron Helghanu - Jorhan Stahl i Admirał Orlock, którzy w swoich decyzjach niekoniecznie się zgadzają. W tle próba zadania ostatecznego ciosu niedobitkom z ISA przez wielką armię Helghastów. Jeszcze, żeby scenarzyści zakończyli serię jakimś mocnym uderzeniem. Po cichutku liczę, że historia nie zakończy się happy endem.

Swoją drogą, zamówił ktoś pre-order? Ja już miałem podawać dane, ale się wstrzymałem. Zniechęca mnie polski dubbing, który prawdopodobnie się pojawi. Chyba, że będzie można zmienić wersję językową tak jak np. w Uncharted2. Przyznam, że grając w KZ2 nie sprawdziłem czy da się coś takiego zrobić.

spodziewałem się miazgi od Sony dopiero w listopadzie(Uncharted 3)

Killzone 3 > Uncharted 3 :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W K2 trzeba było z tego co pamiętam usunąć dane gry itp.(nie wiem czy save'y też ) a potem po włączeniu gry można było ponownie wybrać język tak jak robiło się to przy pierwszym włączeniu gry. Osobiście tego nie robiłem, w kampanii dubbing nie przeszkadzał mi zbytnio ( choć był słabo-średni ),a w multi był ok. Gdzieś czytałem że wybór wersji językowej ma być teraz 'normalnie' zrobiony w ustawieniach. Niestety nie pamiętam czy to były dumania na jakimś forum, czy potwierdzona informacja z portalu o grach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bumping!

Youtube Video ->Oryginalne wideo

Kilka bajerów dotyczących walki. Brutal melee, szybsze osiąganie przeszkody, mobilność ciężkich broni, poprawione sterowanie bez pozbywania się tego uczucia ciężkości. Nie mogę się doczekać 25 lutego :'(

Poza tym już tydzień temu wyciekła lista trofeów. Możliwe spoileryOgólnie więcej rzeczy dotyczących fabuły niż to co zobaczyliśmy w trailerach nie zostało zdradzone, ale jeśli ktoś jest mega przewrażliwiony to niech nie czyta. Wrażenia? Jestem zadowolony z tego, że nie będę musiał być bogiem trybu multiplayer, żeby zdobyć wszystkie osiągnięcia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, myślę, że platyna jest w moim zasięgu ale biorąc pod uwagę poziom trudności Elite i moje lamerskie ogarnianie pada to będzie ciężko. ;/ Większość trofi zdobędzie się podczas normalnego przechodzenia gry co cieszy. I zgadzam się z kolegą wyżej, że nie trzeba będzie być wymiataczem w multi, bo za multi jest mało trofików. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bumping!

Youtube Video ->Oryginalne wideo

Kilka bajerów dotyczących walki. Brutal melee, szybsze osiąganie przeszkody, mobilność ciężkich broni, poprawione sterowanie bez pozbywania się tego uczucia ciężkości. Nie mogę się doczekać 25 lutego :'(

Poza tym już tydzień temu wyciekła lista trofeów. Możliwe spoileryOgólnie więcej rzeczy dotyczących fabuły niż to co zobaczyliśmy w trailerach nie zostało zdradzone, ale jeśli ktoś jest mega przewrażliwiony to niech nie czyta. Wrażenia? Jestem zadowolony z tego, że nie będę musiał być bogiem trybu multiplayer, żeby zdobyć wszystkie osiągnięcia.

cholera, na tym filmiku gra wygląda pięknie! IMO czuć spory przełom pomiędzy KZ2- KZ3, może to kwestia zróżnicowanych lokacji i ich projektów? No i te brutal meele - czuje, że uzależnię się od nich czy to w singlu, czy w multi:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje lamerskie ogarnianie pada

Nie takie znowu lamerskie ; p Jak graliśmy to całkiem nieźle Ci szło.

K3 to dla mnie zakup obowiązkowy, to jak ta gra wygląda, brzmi... poezja. Przy okazji tak sobie odświeżam K2 i muszę powiedzieć, że gra nie straciła na grywalności, czy grafice nic po 2 latach od wydania. I co z tą datą premiery, w PSX Extreme jest napisane, że 23. luty a tutaj mówicie, że 25.?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze przed wybiegnięciem z mieszkania machnę parę zdań o wrażeniach z bety.

1. Trudno znaleźć grę. Proces dołączania do serwera trwa długo i czasami na ekranie pojawia się błąd połączenia. Niby to beta, ale nadal jest to upierdliwe.

2. Trochę mała mapa. Liczyłem na tą z jednego z trailerów, ale jak widać przeliczyłem się. W dodatku mapa do gry z botami jest lepsza niż ta przeznaczona do competitive. Good job Guerrilla.

3. Nice graphics. Śnieżek wykonany fantastycznie. Całość prezentuje się okazale i przekonany jestem, że KZ3 przejmie pałeczkę dla najładniejszej konsolowej gry.

4. Były narzekania na sterowanie i Guerrilla wzięli sobie to do serca. Rozgrywka jest płynniejsza, ale nadal czuć, że kierujemy żołnierzem z 20-kilogramowych plecakiem, a sama gra nie ogranicza się do pukania headów przez całą mapkę jak to ma się w przypadku PCtowych FPSów dzięki tym przegiętym myszkom. Nadal jest wyzwanie i tutaj należą się słowa uznania na Guerrilla, bo nie każdemu udaje się stworzyć przyjazną, ale zarazem emocjonującą rozrywkę.

5. Brutal Melee. Nie ma to jak wbić kciuki w oczy innego gracza. :C

6. Fajny podział na klasy, nowa punktacja, punkty odblokowania.

Ogólnie nie pograłem zbyt dużo, ale wiem, że multi w KZ3 wciągnie mnie na kilka dobrych miesięcy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...