Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zoldator

Killzone (seria)

Polecane posty

W oczy rzuciła mi się dość dziwna animacja po postrzale.
A, znam ten - zwie się Ballet of Death - i wedle twórców to ich zamierzony zabieg. To przedstawia się następująco - przeciwnik po postrzale reaguje w zależności gdzie dostanie a jak już pada to działa na niego fiza gry. Jednak bez slow-mo i w wirze akcji nie zwraca się na to uwagi ;)

A Killzone 2 grywalność
Touche :biggrin:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po co wogóle tą grę do Crysis'a porównywać, chyba lepszym wyborem byłoby CoD4 (gdyż to z tą grą ma więcej wspólnego). ALe fakt, gra po prostu rządzi, grafika rewelacyjna, efekty świateł też są [beeep]iste. Grało (ba, gram nadal) mi się w tą grę równie przyjemnie, co w CoD'a, tak w singlu, jak i w multiplayerze. Polecam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w ogóle nie rozumiem, jak można porównywać gry z PS3 do gier na PC... Przecież to zupełnie inne platformy... Może zaczniemy porównywać gry z PSP do gier z DSa?

// Polecam przejrzeć wątek PSP vs DS, jak podniesiesz szczękę z podłogi to zapraszam do pisania =D Btw. zakończcie proszę ten offtop, piszę to z bólem serca bo jest zabawny ;] - Kagex //

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź mnie nie strasz, ja miejscami miałem spore problemu na Recrutcie (tak się chyba nazywa ten poziom trudności) :).
To chyba zależy od stylu gry. Miałem tak samo, że często w niektórych frag. ginąłem i to w początkowo-środkowych poziomach gry (po Placu Visariego ;P), bo szedłem na typowego ramboida* czyli z pieśnią na ustach a kulki tutaj łatwo się obrywa i o śmierć nie trudno. I bardzo dobrze, bo gra nie jest bezmyślną rzeźnią z efektowną grafiką :) Zawsze chwalę wszelkie przejawy występowania lub konieczności taktyki w danej grze ;)

* Btw. przez 'ramboida' Rico zginął Garza... szkoda gościa, ale

war is hell.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie gra jest cudem kupiłem w bardzo ciekawej ofercie razem z Helikopterem w Ogniu.

Podczas gry przypominał mi się CoD 4. Kampanie przeszedłem na rekrucie raczej bez problemów ale teraz na wyższym poziomie jest zdecydowanie trudniej.Zachęcam wszystkich do zakupu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klan T.N.T P*L prowadzi nabór mile widziani : Ranga generał i chęć pokazana się w europie ( jeśli nie posiadasz jeszcze rangi generał napisz do mnie zostaniesz zapisany na liste oczekujacych kiedy załapiesz range wyślemy zaproszenie)Nie robimy ciśnień żebyś non stop grał jesteśmy już duzi :rolleyes: i mamy swoje obowiązki Ale miło by było gdybyś grał raz w tygodniiu my oczywiście gramy częściej .. Chętnych zapraszam . Piszcie tu lub na PSN nick Carny2324 nie pomyl z Czarny2324 lub pod GG 13260127

// Wrzuciłem do odpowiedniego działu, zmieniłem tytuł na mniej krzykliwy. - Kagex //

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1nzdcj.th.jpg

Pora najwyższa na założenie odpowiedniego tematu biggrin_prosty.gif

http://gry.interia.pl/ps3/news/killzone-3-...ormacje,1482828

http://www.ps3site.pl/ppe-pl-killzone-3-oficjalnie/46679/

Sequel jednego z największych killerów na platformę Sony doczeka się kontynuacji. Właściwie ci co skończyli część drugą mogli być tego pewni, ale zawsze miło wiedzieć, że szaleństwo wojny z Helgastami ponownie ukaże graczom potęgę doznań ;D Dwójka była świetna z fenomenalną grafiką oraz solidną dawką akcji - rany, do dziś wspominam desant na Helganie. A trójka? Jak mówią, że jest kilka razy większa, mamy być w kosmosie to aż nie chcę myśleć co nam zgotują :=) Będzie epicko.

kilzone3.jpg

Zapraszam do dyskusji happy.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz, ale w jakim sensie dwójka miała skopane sterowanie? :/ Z tego co kojarzę poświęciłem kilka minut na obeznanie się z padem, ale nawet chowanie się za osłonami w pierwszej osobie nie było takie złe, IMO. Szkoda jednakże, że stawiasz kreskę na grze po jednym, wedle ciebie, zwalonym elemencie :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W KZ2 sterowanie było jedną z największych zalet gry. Koniec z "pływaniem" po mapie, wreszcie widać, że nasz bohater to człowiek, a jego sprzęt nie waży pareset gramów. Multi był wyśmiety,

@UP: A nie mogłes po prostu zmienić sterowania?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KZ2 było pierwszą grą w jaką grałem na PSie i żadnych problemów z poruszaniem się i strzelaniem nie miałem. Lepszej grafiki nie widziałem w żadnym FPSie, nie wiem czy możliwe jest aby KZ3 było ładniejsze. Niestety pewnego razu coś się stało z płytą w czytniku przez co nie mogłem już tej gry ponownie uruchomić. A szkoda bo zdążyłem ją przejść tylko raz i pograć trochę w multi (imo było bardzo fajne) Teraz zastanawia mnie o czym będzie następna część biorąc pod uwagę że na screenach widać było ładne, zimowe scenerie. I mam nadzieję że lokacje będą dużo bardziej zróżnicowane niż w ostatniej odsłonie, bo z jednym wyjątkiem (pięknie wyglądający etap ponad chmurami) było bardzo szaro. W "jedynce" cały czas było coś nowego, a to biało a to zielono. No i koniec końców oby gra trafiła szybko do taniej serii bo jakoś mnie nie ciągnie do wydawania takich pieniędzy nawet na tak dobre tytuły :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.gamezilla.pl/content/naughty-do...eniu-killzone-3

Po tym co zobaczyłem w U2 jeśli chodzi o poziomy zimowe (ŚNIEG FTW!) jestem pewien, że połączone siły deweloperskie dostarczą absolutnego killera pod względem grafiki :D Co prawda, zapewnienia o wykorzystaniu 100% mocy można wsadzić między bajki, ale IMO mają szanse na ostre przetestowanie wydajności maszyny Sony :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tak dawno? :P 25 maja wyszło info, że pracują a 27 pojawiło się zaprzeczenie i co ciekawe... nie na wszystkich serwisach.

http://www.1up.com/do/newsStory?cId=3179515

Cóż, w takim razie pozostaje mi wierzyć, że programiści zechcą stworzyć tytuł przebijający wyglądem Uncharted 2 albo God of War III. Stoi przed nimi nie lada wyzwanie :D Oby do E3 gdzie jest spora szansa, że zaprezentują pierwszy trailer.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, może to wydać się dziwne, ale w obecnej chwili Killzone 3 mnie nie podnieca. Dwójka bardzo mi się podobała, a mimo to najnowsze wieści i screeny wzbudzają co najwyżej parę snopów iskier, zamiast ognia mego serca (ach, musiałem wprowadzić tu trochę poezji :tongue:). Po prostu mam wrażenie, że ta seria już mnie niczym nie zaskoczy.

A 3D? Nie, nie, też bez reakcji...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dwójce w ogóle nie czekam na ten tytuł. Dwójka pod względem przede wszystkim sterowania była koszmarna i to mnie zniechęca. :/

Właśnie tego nie rozumiem - widocznie sterowanie też jest kwestią gustu :P

Dosłownie parę minut zajęło mi przyzwyczajenie się do sterowania (to był mój pierwszy FPS na konsoli), a potem śmigałem, podziwiałem i przeżywałem intensywny i efektowny gameplay. Zdecydowanie jeden z najlepszych FPSów w jakie grałem w ogóle, nie tylko na PS3. Czekam na część 3, choć pewnie kupię rok po premierze, jak stanieje. Mam nadzieję na demko ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Killzone 2 to była moja pierwsza gra na Ps3 i problemów ze sterowaniem nie miałem lecz muszę przyznać ze jak grałem u kupla w cod 4 to o wiele lepiej się sterowało ogólnie 2 była wg mnie jedną z lepszych gier w jakie grałem mam nadzieje że 3 będzie choć tak dobra jak 2 w dniu premiery

Radzę zapoznać się z interpunkcją i ortografią. - Dracia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest i trailer :D

http://www.ps3site.pl/zimowy-trailer-killz...47282/#comments

W nim pokazana tylko jedna zimowa lokacja, ale za to cała masa mięsa czyli właściwej akcji :P Grafika nadal wygląda świetnie chociaż miałem nadzieję, że strzelaniny trochę bardziej dynamiczne się okażą... a może po prostu w filmiku nie można tego ujrzeć :) Jetpacki jak jakieś pająki wyglądają... Niezłe egzekucje z bliska. Czekam na więcej ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...