Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zoldator

Killzone (seria)

Polecane posty

Panowie & panie. Drodzy FAowicze :) Widziałem już i grałem w pełną wersję totalnego i absolutnego killera ze stajni Guerilla Games na PS3. Nie demko, ale pełną wersję, którą posiadał już kumpel ;D Oryginał oczywiście, niech nikt w to nie wątpi. Właściwie, do teraz nie mogę się pozbierać po około 2h spędzonych przy tym tytule... Żadnymi słowami nie da się, po prostu się nie da opisać w pełni grafiki i kunsztu z jakim został ten element dopieszczony do granic możliwości. To trzeba koniecznie ujrzeć na żywo - począwszy od samego początku, bo nawet 'zwykły' widok z orbity powoduje opad szczeny :) A dalej jest tylko lepiej. IMO KillZone 2 zamiata całą konkurencję - lubię CoD4, ale KZ2 przewyższa go i znacznie podbija poprzeczkę. Coś sądzę, oczywiście w mojej opinii, że jeszcze długo nic nie wyjdzie zdolnego pobić tą produkcję. No, może God of War III, bo kilku gości z Guerilla (oraz innych firm np. Insomniac) pomaga gościom z Santa Monica ;) Polecam, polecam. Gra jest warta każdej cholernej złotówki :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie miałem okazji grać i zapewne nie będę miał ale czy to prawda ,że ta gra bije grafiką nawet CRYSIS'a ??
Ba! IMO wystarczy zobaczyć parę filmików w jakości full HD, żeby się o tym przekonać. Chociaż najlepsze wrażenia są na żywo - i tak, moim zdaniem, Crysis w pojedynku na grafikę nie ma tutaj czego szukać ;D Jedyny minus całego KZ2 to doczytywanie się poziomów. Reszta jest genialna.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I na dodatek tereny w Crysis są ogromne i wszystki wygląda pięknie: i za dnia i w nocy. A w Killzone 2 są takie tereny? Chyba nie, więc nie mów, że Crysis nie ma czego szukać z grafiką do Killzone 2 bo ani Killzone ani inna gra jeszcze długo nie przewyższy grafiką Crysisa. Chyba, że Crytek zrobi kolejną grę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo z tego co słyszałem (sam nie grałem, mogę się mylić) to K2 jest tak samo oskryptowany jak seria COD więc to oczywiste, że takie gry są dynamiczniejsze od takiego Crysisa. A grywalnośc to już kwestia indywidualna każdego gracza - mnie np. COD w ogóle nie podpasowało, do Modern Warfare podchodziłem 3 razy, i najdalej gdzie doszedłem to do misji, gdzie tym amerykańcem giniemy (lub nie) w tym wybuchu atomowym. A Crysisa przeszedłem 3 razy i ani razu mnie nie nudził.

Sorry, że zjechałem z tematu bo w końcu tutaj mowa o Killzone 2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to są fotki po modach i paru specjalnych ustawieniach ale jednak robi wrażenie ;p.
Według mnie twoje zdanie wystarczy za cały komentarz. Jeśli to prawda co mówisz czyli, że tak wygląda po MODACH a fakt wygląda bardzo ładnie, to in my goddamn worthless opinion (IMGDWO) podobna grafika jest w KillZone 2, bez modów. Plus, do odpalenia KZ2 nie trzeba mega reaktora a jedynie PS3 (cena jak cena). A w kwestii grywalności sprawa rozbija się o rozległość terenu - grałem w Crysis i owszem, jest pewna dawka akcji i ładne tereny dające szerokie pole do popisu a w KZ2 z kolei liniowa ścieżka z jakimiś skryptami, które powodują, że wszystko wygląda cholernie pięknie oraz efektownie. Zależy kto woli - mnie odpowiada ta druga forma ;)

NightPlayer

A co do cen - ile trzeba kasy wyłożyć na sprzęt, żeby cieszyć się płynną rozgrywką w Crysisie na najwyższych detalach? Pytanie bynajmniej nie retoryczne i nie prowokujące.

Aha, TYM nie należy się sugerować - zgodnie z ostatnią linijką newsa w post scriptum ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crysis nie ma co się równać do Killzone 2 :woot:

Dla kogoś może się nie równać, kwestia podejścia i oczekiwań. Moc Crysisa ma także pewne elementy efektu placebo. Gracz wie, że np. tekstury są lepsze, nawet jeżeli nie będzie to widoczne, automatycznie nastawiony jest na to, że Crysis wygląda lepiej i tyle. Przecież gra to nie tylko silnik graficzny [nie tylko pewne jego elementy itp. ], radzę zobaczyć Killzona 2 w akcji, a później pisać, co jest lepsze. Aktualnie opinie wygłaszane są na zasadzie, PC [mocniejszy] - PS3 [słabsza], więc wszystko na PS3 musi wyglądać gorzej.

Nikt się nie zastanawia na czym odpalony był Crysis [ten po modach itp.], jak to wygląda w ruchu i czy w ogóle można grać. Statyczne obrazki to statyczne obrazki. Nie przeczę, że ładne, nawet bardzo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej mi chodziło o grafikę, gdzie jeden z użytkowników stwierdził, że Crysis nie ma co się równać do Killzone 2 :woot:
I co z tego? Ja to nie ty. Mam swój własny umysł i pogląd na sprawy. Możesz się dziwić temu stwierdzeniu, która wygłaszam, ale cofać się nie zamierzam i opinii nie zmienię. Plus, mówisz, że w grę nie grałeś. Chociaż widziałeś ją w akcji np. u kumpla, który ma PS3, żeby móc sobie porównać? Obojętnie przez jaki pryzmat.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pójdźmy na kompromis: niektóre rzeczy wyglądają lepiej w Killzone, a inne lepiej w Crysis.

Tu nie chodzi o żaden kompromis, tu chodzi o fakt, iż ktoś porównuje dwie gry nie grając w jedną z nich. Można i trzeba mieć swoje zdanie, można pisać, że Crysis wygląda lepiej, gorzej, ale należy wiedzieć o czym się mówi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale offtopu :o Jak ktoś ma linka do owego filmiora z KZ II w jakości HD, to poproszę do tematu. Rozwieje się wątpliwości :)
Naturalnie :) Służę uprzejmie - KillZone 2 on GameTrailers. Tutaj są prawie wszystkie dostępny filmy o KZ2 w jakośći zarówno SD jak i HD. Miłego oglądania ;D Chociaż IMO najlepsze i najprawdziwsze wrażenia są podczas oglądania gry na żywo do czego zachęcam jeśli będziecie mieli jakąkolwiek okazję. Warto :biggrin:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przejściu Libetarion na PSP długo oczekiwałem Killzone 2 na PS3. Co prawda nie mam tej konsolki, ale od czego są znajomi :D Pożyczyłem PS3 i gram od 2 dni :) Bardzo fajna gierka, jedna z lepszych jakie miałem okazje zagrać na PS3(a mimo braku konsoli zagrałem w sporo).

Daje 10/10 :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NightPlayer - A ty może przestał byś bezsensownie spamować? Głównie twoje posty rzucają mi się w oczy. Chwilowo tylko ostrzegam, że jak nie masz nic do napisania to nie pisz.

Obejrzałem jeden z trailerów z linka od @Black Shadow, i dość dziwnie to wygląda. W oczy rzuciła mi się dość dziwna animacja po postrzale. Tzn. Przeciwnik dość dziwnie się kręcił, tak jakby mu brakło kilku klatek animacji. Dodam tylko że cały trailer to właściwie postrzały z różnych broni w zwolnionym tempie, nazwy nie pamiętam. Zdążyłem zobaczyć że grafika stoi na dość wysokim poziomie, ale trochę schrzaniono tekstury broni, są deko rozmazane zamiast być ostre jak brzytwa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...