Skocz do zawartości
RoZy

Film

Polecane posty

Nie będę polecał poszczególnych swoich filmów (machinimowych), kto chce niech wbije na mój kanał YouTube

Ostrzegam, że mój typ humor jest dość dziwny, więc niekoniecznie te filmy będą wam się podobać... (aha zapomniałbym: zero przekleństw i zero syntezatora mowy, wszystko z dubbingiem...)

http://www.youtube.com/user/TuComix

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jakiś czas temu zacząłem robić program pt. 'Gry z CD-Action'. Każdego miesiąca po wydaniu nowego numeru robię filmową prezentację zazwyczaj dwóch gier - głównej pełnej wersji oraz drugiej wybranej przeze mnie. Jak dotąd powstały 4 odcinki. Dwa pierwsze to 'czyste' prezentacje, natomiast odcinek 3 i 4 są już z moim komentarzem głosowym.

Zachęcam do oglądania.

Odcinek 1

Odcinek 2

Odcinek 3 Pt.1

Odcinek 3 Pt.2

Odcinek 4 Pt.1

Odcinek 4 Pt.2

Czekam na opinie i sugestie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałbym zaprezentować swoją serię let's play z gry Drakensang. Nie uchylam się od przyjmowania krytyki z nieznajomości gry :) Na razie jest tylko jeden odcinek, ale co 2-3 dni będzie się pojawiał następny, tak więc proszę o subskrypcję. Proszę także o komentarze i "łapki w górę" :)

Link: http://youtube.com/MazzirPL

Wystarczy przejść pod zakładkę "Listy odtwarzania" i wybrać Drakensang.

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem to w wakacje dwa lata temu. Niedawno zorientowałem się, że ok. 40GB filmików z tego czegoś zalega mi na dysku. Nie wiem czemu to zrobiłem. Naprawdę mi się nudziło... Mini seryjka z Gothic'a:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od niedawna z kolegą Czlensonem zaczęliśmy nagrywać sfabularyzowany let's play z gry Terraria. Mamy już 8 odcinków. :)

Terraria nołlajf #03: Koszmar powraca 1:

http://youtu.be/qMrVMzwFEUI

(przez ponad połowę odcinka kolega nie będzie się odzywał)

W odcinkach "Koszmar powraca 2-5" graliśmy na mapkach adventure, więc pominę.

I Terraria nołlajf #08, wg mnie jak dotąd najlepszy. ;>

http://youtu.be/ogMzxZj5RXk

Zapraszam serdecznie do oglądania. :)

Edytowano przez MaxyLith
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem tu nowy. Też bym chciał sie pochwalić co tam kiedyś udało się mi i moim kolegom nakręcić.

To filmik na jeden konkurs. Tak naprawdę to nie wiedzieliśmy na co się porywamy.

Myślę, że filmik warty obejżenia

Edytowano przez GoldMember
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie wiem czy piszę to w dobrym dziale. Zrobiłem animację Lego Call of Duty ? Training 3d, jeśli kiedyś zastanawialiście się jak może wyglądać połączenie klocków i cod, to teraz macie taką okazję.

Oceńcie, skomentujcie i napiszcie co o tym sądzicie. Mam już w planach następną taką animacje, więc potrzebna mi krytyka na przyszłość. :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Blender umiesz obsługiwać, nie powiem. Naprawdę fajne tylko zrób coś żebyś miał więcej widzów bo tak to niezbyt dużo osób dowie się o twoim talencie. I jeszcze pytanko - skąd masz głos?

Właśnie dlatego zarejestrowałem się na CDA, myślę że ktoś mnie tu znajdzie :icon_wink: . Widziałem na stronie głównej filmiki Lego Call of Duty Black Ops i Assassin's Creed: Revelations, wspaniale by było jakby i moja animacja się tam znalazła. Dwa lata temu zrobiłem filmik stop-motion LEGO Call of Duty - Battle of Stalingrad, może kogoś zainteresuje

Odgłosy wziąłem z gry Call of Duty, w folderach gry są pliki o rozszerzeniu .pk3, wystarczy je tylko otworzyć np programem winrar.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, świetne. Lubie LEGO, a takie filmiki tym bardziej. Rób kolejne. I pokaż swój film z Blendera w dziale Grafika bo nie wszyscy patrza tu i tu, a naprawdę wyglada to ciekawie. Jestem ciekaw ile Ci zajęło nauczenie się Blendera, więc jak możesz to odpowiedz mi na PW.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się z Wami podzielić świeżo zrobionym filmikiem (lepszym niż te poprzednie :tongue: ) a YouTube usuwa mi ścieżkę dźwiękową, na wrzute nie wchodzi a patrz.pl nie ładuje obrazu. Macie jakieś pomysły gdzie mógłbym to wsadzić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...