Skocz do zawartości
RoZy

Film

Polecane posty

Zapraszam na mój kanał w celu oglądnięcia tego

Proszę następnym razem oznaczać filmy zawierające wulgaryzmy. - Stillborn

[media=]

oraz całej masy innych gameplay-ów smile_prosty.gif
Edytowano przez Stillborn
dopisek moderatora
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej części akcja nieco zwalnia, jesteśmy tu świadkami wielkiego preludium do dramatycznych wydarzeń mających być zwieńczeniem serii.

Asper, Laufes i Bukaj znów są razem. Zabiegają o pomoc króla Foltesta, podczas gdy Kapustyni postanawiają odsłonić wszystkie karty.

Zagadką pozostaje tylko kto wyjdzie z tego cało...

[media=]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka informacji o nadchodzącym Call of Juarez Gunslinger:

Call of Juarez Gunslinger - Pierwsze informacje

Przegląd najciekawszych premier października:

Przegląd Najciekawszych Premier #Październik 2012

Edytowano przez Stillborn
edycja tagów
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to pierwszy krótkometrażowy film akcji produkcji RED Studio. Inspirowany przede wszystkim produkcjami Freddiego Wonga i Corridor Digital.

(uwaga, wulgarny język)

Bądźcie wyrozumiali, jest to nasz pierwszy tego typu film, mam nadzieję, że wam się spodoba bo pracujemy nad kolejnym filmem akcji. :)

Edytowano przez Stillborn
edycja tagów
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie CD-Actionowiczów! Postanowiłem się podzielić z wami pasją moją oraz moich

przyjaciół, pociesznym hobby, którym zajmujemy się od niedawna :-) Kanał na YouTube,

na którym prowadzimy najróżniejsze serie fabularne, z najciekawszych według nas

tytułów. Gry dobieramy sobie wedle własnego smaku, gustu, komentarze natomiast,

jako szczere sugestie, bierzemy sobie głęboko do serducha i staramy się rozwijać w

odpowiednim kierunku :-)

Zapraszam serdecznie! Pamiętajcie, że wystarczy mieć konto na YouTube lub nawet

skrzynkę na Gmail by zostać naszym widzem!

http://www.youtube.com/user/VaultTVpl?feature=guide

Aktualne serie:

The Walking Dead

Dishonored

Mark of the Ninja

Borderlands 2 Coop

Black Mesa

Dark Souls

Battlefield 3

VaultCast - Podcasty na różne tematy

I Am Alive

Zakończone:

Gothic I

Mass Effect 3 Extended Cut

Wkrótce:

Deadlight (dziś wieczorem)

Profesjonalizm. Rzetelność. Punktualność... Zdaje się, że z tymi słowami nie mamy nic

wspólnego. A jednak!

Robimy wszystko, by dostarczać Wam nieprzerwanej rozrywki -- znajdziecie u nas serie z

ciekawych gier lub klasyków gatunku, Podcasty na najróżniejsze tematy, nasze pierwsze

wrażenia, długie gameplaye, jak i granie z widzami oraz rozgrywki LIVE (relacje NA

ŻYWO)!

Wszyscy urodziliśmy się w pięknym roku 1991, na początku najbardziej kolorowego

dziesięciolecia w historii ludzkości :-) Z krytyką gier mamy do czynienia już od pierwszej

?niewidzialnej ściany" w oryginalnym Quake'u, krótko mówiąc, od lat GRAMY Z PASJĄ!

Serdecznie zapraszamy do wspierania nas w tym, co Wam wydawać się może

czasochłonną pracą, a dla nas jest pociesznym hobby.

Nasza ekipa:

? Konrad "Kaftann" M.

? Aleksander "Daston" S.

? Wiola "Wumisiak" W. (redakcja)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zacząłem bawić się powtórkami, spodobało mi się to i postanowiłem spróbować zrobić krótki filmik z najlepszymi zabójstwami market gardenerem. Obecnie mój strange gardener ma 2k zabójstw krytycznych + 2,3k normalnych. Link do filmu:

Nobody wins on Hightower

Edytowano przez Stillborn
edycja tagów - wlepiamy tylko linki
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skromnie chciałbym podzielić się z wami moim kanałem, a najbardziej moim ostatnim 'wyczynem', który ukończyłem jeszcze w dniu dzisiejszym. smile_prosty.gif Ogólnie, na kanale zamieszczam i zamieszczać będę tak zwane FanVidy związane z oglądanymi przeze mnie serialami, filmami i (w niedalekiej przyszłości) grami. Ostatnia produkcja tyczy się brytyjskiego serialu pt. "Doctor Who". Nie zdziwię się jeżeli tylko nieliczni z was będą wiedzieli o co chodzi. Jednak włożyłem w ten filmik mnóstwo pracy i jestem z efektów bardzo zadowolony.

Mam nadzieję, że i Wam się spodoba. biggrin_prosty.gif

Link do filmu:

Jeśli możecie, dajcie łapkę w górę. Jest to dla mnie znak, że się spodobało i ma sens robić to dalej. smile_prosty.gif

Edytowano przez ReMake
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Właśnie zaczynam przygodę z graniem + gadaniem. Na razie mam tylko jeden filmik tego typu, z Kerbal Space Program, ale mam mnóstwo starych filmów - czystych gameplayów. Komentarze, szczególnie z konstruktywną krytyką i dobrymi radami, mile widziane. :) No i oczywiście nie obrażę się za suba, jeśli komuś się spodoba. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Po raz kolejny zapraszam na kanał, który współtworzę ze znajomym: http://www.youtube.com/user/Michantix/videos?view=0

Trochę się wygłupiamy, trochę relacjonujemy, w każdym razie cały czas się uczymy i rozwijamy. :) Chciałbym zaprezentować dziś nasz najnowszy filmik, który polecamy zwlaszcza maturzystom chcącym powtórzyć motywy literackie, oraz fanom starych, kultowych gier.

Oczywiście zachęcam do komentowania i konstruktywnej krytyki :)

Helikopterem przez życie:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam serdecznie na mój nowy kanał na Youtube. Pojawiają się tam let's play-e z różnych gier, teraz

http://www.youtube.com/user/UrbanPhoenix3/videos?flow=grid&view=0pocinam w Fallout: New Vegas, ale niedługo może pojawi sie coś z moało0 znanej gry "Air Buccaneers" :) Jeszcze raz zapraszam :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...