Skocz do zawartości
RoZy

Film

Polecane posty

b10551c91ff7c54fe3807095c30baf6714372.pn

Drugi Odcinek filmu Bukaj Ksum: Nemezis - Najlepszej, w pełni udźwiękowionej machinimy w Wiedźminie właśnie się pojawił.

Tutaj możesz przeczytać opowiadanie publikowane w częściach, na podstawie którego powstał ten film.

Więcej informacji Tutaj

Zapraszam do oglądania i komentowania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Królestwo Oczu

Efekt kilkumiesięcznej pracy, moja kolejna fabularna produkcja krótkometrażowa.

Scenariusz, reżyseria, zdjęcia, muzyka i montaż: Kacper Sokołowski (ja)

Zapraszam do obejrzenia:

http://vimeo.com/29830586

plakatoficjalnymniejszy.jpg

Obejrzałem to twoje "Krolestwo oczu" i muszę Ci powiedzieć, że jak na film amatorski to jest to całkiem nie byle jakie. Nie bije od filmu oryginalnością, ale opowieść o królestwie oczu mi się spodobała, bo wiadomo w epoce "zmierzchu" ciężko żeby ktoś coś ciekawego w tematyce miłości powiedział.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ! Niedawno zostałem uzytkownikiem serwisu youtube i zacząłem nagrywać mini gamepalye z różnych gier typu : "Skyrim" czy "LA.Noire". Jest to początek mojego kanału dlatego chciałbym żebyście ocenili moje filmy oraz kanał. Z góry dzięki i miłego oglądania!

Odnośnik do profilu youtube w sygnie :D

Edytowano przez Nygusek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak moi poprzednicy prowadzę kanał na YT o tematyce "growej". Nie będę się tu rozpisywał, bo to nie miejsce na reklamę, więc po prostu dam kilka filmów:

Moje krótkie podsumowanie 2011 roku:

http://www.youtube.com/watch?v=2zxPGdZ1y2g

9 odcinek Rewizji, czyli przeglądu najnowszych informacji ze świata gier:

http://www.youtube.com/watch?v=SjLFLrlEjLQ

GamePlay Plus (czyli gameplay z nagrywanym "na żywo" komentarzem) z trybu multiplayer Battlefielda 3:

http://www.youtube.com/watch?v=-EAtnRL3DeE

Edytowano przez Splint3rPL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio z kumplami wpadliśmy na pomysł żeby spróbować nakręcić krótko metrażowy film. Nie jesteśmy profesjonalistami tylko amatorami więc efekty specjalne a także gra aktorska nie jest z najwyższej półki. GasMask jest pierwszym tego typu naszym filmem, zapraszam do obejrzenia.

Mały opis:

Holokaust nastał nagle i niespodziewanie. Niemal cała populacja wyparowała w piekle nuklearnego ognia, a razem z nią świat, technologie i zasady, które tak sobie cenili. Ci którzy przetrwali, musieli stawić czoła dawno zapomnianym, żelaznym zasadom ewolucji: przystosować się, lub zginąć.

Niektórzy przystosowali się znakomicie.

Jeżeli macie ochotę to zapraszam do komentowania i dyskusji na temat mojej produkcji :)

Zapraszam także na stronę GasMaska na Facebooku - http://www.facebook.com/pages/GasMask-HD-2...8756027?sk=wall

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio razem z kilkoma kumplami z mojego liceum dostaliśmy fazę i postanowiliśmy zrobić "parodię" sławetnych trudnych spraw. Obecnie powstały 2 odcinki a kolejne są już w drodze.

Osobiście grałem w 1, ale sami będziecie musieli zgadnąć kim ;D Drugi tylko dopingowałem ;) Proszę o opinie na temat naszej pracy.

Miłej zabawy :)

Odcinek 1:

http://www.youtube.com/watch?v=YNg7gOL9-3Q

Odcinek2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto trzeci już odcinek Bukaja Ksuma, machinimy stworzonej na silniku Wiedźmina, a w nim na pewno dużo więcej akcji niż w dwóch poprzednich.

Jak zwykle proszę o komentarze, subskrypcje, klikanie fajne i wszystko inne co może podnieść moją samoocenę. ;)

Dla zainteresowanych: Więcej informacji.

Mój kanał

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja wersja trailera Shadow of the Necropolis [Patch 1.11] do World of Warcraft. Nie śmiałbym poprawiać mistrza, ale Naxxramas został wprowadzony jeszcze przed WotLK i z tego powodu m.in. sceny z Northrend zostały odegrane w Winterspring, co teraz bardzo rzuca się w oczy. Dlatego zrobiłem remake nowego Naxxramas z Dragonblight ;)

(napisy po włączeniu opcji yt)

Na moim profilu yt http://www.youtube.com/user/Ventass znajdziecie również przełożenie całej fabuły Warcraft III: Reign of Chaos, Założenia Durotaru oraz pierwsze dwie misje kampanii Nocnych Elfów z Frozen Throne, łącznie ponad 6 godzin materiału po polsku.

Warcraft III: Rządy Chaosu

Założenie Durotaru

Warcraft III: Tron Mrozu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Jest to mój pierwszy wpis na forum. Część z was słyszała pewnie o streamach. Dla tych którzy z tym pojęciem spotykają się poraz pierwszy kilka słów wyjaśnienia. Na początku był Youtube z filmikami przygotanymi w domu i wrzuconymi do serwisu. W raz z rozwojem technologi i internetu ktoś wpadł na pomysł by pokazaywać nie tylko filmy tworzone w domach z odpowiednim przygotowaniem i montażem ale również show "na żywo", tak powstał stream, czyli tz. live. Ludzie zaczeli pokazywać w internecie jak gotują, pracują czy grają na komputerze. O ile scenie SC2 i LoL'a streama nie trzeba specjalnie przedstawiać, tak już fani innych gier rzadko kiedy zdają sobie sprawę z istnienia czegoś takiego. Były już bite rekordy dla przykładu pewien anglik streamował swoje granie przez 72 godziny non stop (no prawie miał łącznie 6 godzin przerwy). Dziś ja chciałem was zaprosić na bicie rekordu.. spokojnie nie zamierzam pobić wspomnianego anglika. Ale w Polsce nikt jeszcze żadnego rekordu nie ustanowił, tak więc zapraszam na pierwszy w kraju nad Wisła stream 24 godzinny!

Youtube Video ->Oryginalne wideo

Już w ten piątek 24 lutego od godziny 15:00 pewien polak (prawdopodobnie niezbyt zdrowy psychicznie :P) spróbuje pobić pierwszy Polski rekord jeśli chodzi o długość streamowania.

Gdzie? www.twitch.tv/yetix7

Data? 24 lutego 2012r. godzina 15:00

Po co? Dobre pytanie ;D

Pozdrawiam

Yetix

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[PSP] Kurs Tworzenia Tekstur w Corel Paint Shop Pro X4 :

Witam, ostatnio postanowiłem że będę tworzyć tutoriale do PSP związane z tworzeniem tekstur. Zapraszam do oglądania, komentowania i sugerowania nowych pomysłów na tekstury w PSP.

Link do tutoriali

Kolejne tutoriale już niebawem ;)

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kogoś to interesuje i nie boi się przekleństw (nie to, że klnę jak szewc, ale zdarza mi się) to zajmuję się robieniem let's play'ów (przejścia gier z komentarzem) i paroma innymi rzeczami w podobnym temacie, czasami z kilkoma znajomymi nagrywamy mecz League of Legends itp.

Kanał - http://www.youtube.com/user/zoldator

Żeby nie było, że przed przekleństwami nie ostrzegałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do obejżenia filmu mojego autorstwa, nagrywałem go z braćmi parę lat temu, takie tam z nudów robione xD (teraz jak to oglądamy mamy niezłą bekę ;p) CDA w roli głównej!

Na kanale mamy jeszcze kilka innych filmów, zachęcam do oglądania.

Edytowano przez AntychrisT
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Youtube Video ->Oryginalne wideo


Czwarty już odcinek drugiej części Bukaja Ksuma, machinimy na silniku Wiedźmina.

Kim jest kobieta, która uwolniła bohaterów z zamku Spiegeleiera? Czy działa sama? Dlaczego im pomogła?
Czy Kapustyni mogą w nieskończoność nadwerężać cierpliwość króla?
I co dalej z tajemniczymi artefaktami - Elementami, których poszukuje zarówno tajemniczy Bukaj Ksum, jak i obłąkany Wielki Mistrz Maciej von Spiegeleier?

W nadchodzącym filmie znajdziecie odpowiedzi na te pytania, a w dodatku:
-wielką politykę
-mnóstwo akcji
-nowe postacie
-epickie potyczki!

Zapraszam również na mój kanał
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...